Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
24. okt 2009

take KFC mnaaaaaaaaaaaaaaaaam

zuzana76
autor
24. okt 2009

skoda,ze nerobia donasku 😀 no ja som normalka hladna 😝

maji4
24. okt 2009

zuzi dík za recept už som si ho uložila 😉

mima07
24. okt 2009

pre majku
maso dam varit do vody s korenovou zeleninou :mrkva petrzlen kusok celeru, bobkovy list cierne cele korenie sol, ked je maso uvarene vyberiem ho, zeleninu rozmixujem aj korenie(bobkovy list vyhodit), aj s 2-3 lyzicami horcice a zahustim to so zatrepkou -1 slahacka 1 kysla smotana a hladka muka, treba pomaly liat a miesat

maji4
24. okt 2009
maji4
24. okt 2009

mimiška cmuk dakujeeeeeeeeeeeeem už aj si ho ukladám a niekedy určite urobím tento tvoj sa fakt robí samo 😉 😉 😉

mima07
24. okt 2009

maji ja robievam perkel z prs 😀
zuzkin recept je mozno origos ono by sa to malo davat do pacu to maso ale to sa nevari samo 😕 moja sa vari takmer sama len na zaver si narobis trocha bordel 😀

mima07
24. okt 2009

maji ja amam takmer vsetky recepty prerobene na take rychlovky 😀 😀

zuzana76
autor
24. okt 2009

ani nasi nedavali nikdy do pacu a ja to nerobievam, lebo to nemam rada, a svokra tiez nedava do pacu

ja robievam perkelt aj z prs, kvoli muzov, on nema rad stehna ani horne ani dolne a ja zase mam rada take kostnate, abys om mala co obhryzat, ja som v nasej rodine miesto psika 😀

maji4
24. okt 2009

mimuš aký bordel ved to všetko po-mixuješ a hotovo nevaríš to v 5-tich hrncoch ako niektoré jedlá 😉 😉 ale aj tak dakujem 🙂 🙂

zuzana76
autor
24. okt 2009

aj ja mam najradsej rychlovky, teda ked varim cez tyzden a spolu s malym, ked si to mozem dovolit, tak rada experimentujem a vymyslam a narobim kopu bordelu 😀

maji4
24. okt 2009

zuzi aj môj muž je taký, tak vždy ten perkelt tak dlho varím ,že sa to oddeľuje od kostí a potom len kosti vyhodím 😅 😅 😅

mima07
24. okt 2009

maji smotanu nemixuj 😲 tu si rozmiesaj

zuzana76
autor
24. okt 2009

maji, elnze moj muz nema ani to maso od kosti rad, on len take biele a suche maso

zuzana76
autor
24. okt 2009

baby, maly je od rana 8.00 este hore, ja nechapem, to decko nemusi vobec spavat

maji4
24. okt 2009
maji4
24. okt 2009

mimuš hej to som pochopila ,že zátrepku nebudem mixovať 😅

mima07
24. okt 2009

to vyzera ako obdoba tych lenkinych pokial si dobre pamatam

maji4
24. okt 2009

toto som už raz robila a Lilianka sa zalizovala až za ušami 😝 http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=7922 😵

maji4
24. okt 2009

mimuš hej podobné len Lenka nedáva šampiony 😉 ale aj tie lenkine by som mohla urobiť 😉

zuzana76
autor
24. okt 2009

maji, to je podobne ako sem davala lenka tiez tie kuracie prsia s cibulou a sojovou omackou

zuzana76
autor
24. okt 2009

mnam

letuskah
25. okt 2009

caute caute
baby ja som netusila ze sa meni cas a som sa rano rozculovala ze preco uz nie cu rozpravky a potom asi o hodinu zacali a mi tak pomaly ozaj velmi pomalicky doslo ze asi a tuto ste ma v tom utvrdili. len mi este povedze ze kam sa ten cas presuva, teda ze ked je stareho 8,00 tak noveho je kolko?????? ja som z toho magor 😝






a

viete co?
ideme na stretkooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo a bolo to zadaraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letuskah
25. okt 2009

maji ja robim perkelt z kuracich prs a svieckovu moja mama robi z hovadziny, muzova teta z bravcoveho a vraj sa moze aj z morcacieho lebo to ma neviem kolko druhov masa tak ze aj z toho sa da a chuti mi aj mamina aj tetina

nika07
25. okt 2009

Pekný deň,

Letus supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, teším sa 😵 , no vidíš akého maš super muža 😀

ja tiež robím sviečkovu z mäsa čomám doma 🙂

mima07
25. okt 2009

caute
letus super a dufam ze cas mas uz nastaveny 😀

katika1
25. okt 2009

dnes to tu žijeee 😀

zuzana76
autor
25. okt 2009

ahojteee

katika, uz boli aj horsie dni 😀 , ked som napisala jedina za cely den 😀

zuzana76
autor
25. okt 2009

dnes sme kupili patkovi prvy vianocny darcek - atlas sveta s takymi nalepovackami vlajociek, rozne hry su tam, napriklad cesta okolo sveta atd...potom obrazky zvierat , ktore ziju na jednotlivych kontinentoch v metre a stalo to len 6,60 eura

katika1
25. okt 2009

jeeej zuzi to je super darček.. ja som dnes kúpila také puzzle pre malých drobcov za 1euro vo výpredaji 😀 😀 😀