• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
autor
take KFC mnaaaaaaaaaaaaaaaaam
24. okt 2009 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
skoda,ze nerobia donasku :grinning: no ja som normalka hladna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. okt 2009 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi dík za recept už som si ho uložila :wink:
24. okt 2009 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pre majku
maso dam varit do vody s korenovou zeleninou :mrkva petrzlen kusok celeru, bobkovy list cierne cele korenie sol, ked je maso uvarene vyberiem ho, zeleninu rozmixujem aj korenie(bobkovy list vyhodit), aj s 2-3 lyzicami horcice a zahustim to so zatrepkou -1 slahacka 1 kysla smotana a hladka muka, treba pomaly liat a miesat
24. okt 2009 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
24. okt 2009 o 21:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mimiška cmuk dakujeeeeeeeeeeeeem už aj si ho ukladám a niekedy určite urobím tento tvoj sa fakt robí samo :wink: :wink: :wink:
24. okt 2009 o 21:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maji ja robievam perkel z prs :grinning:
zuzkin recept je mozno origos ono by sa to malo davat do pacu to maso ale to sa nevari samo :confused: moja sa vari takmer sama len na zaver si narobis trocha bordel :grinning:
24. okt 2009 o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maji ja amam takmer vsetky recepty prerobene na take rychlovky :grinning: :grinning:
24. okt 2009 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ani nasi nedavali nikdy do pacu a ja to nerobievam, lebo to nemam rada, a svokra tiez nedava do pacu

ja robievam perkelt aj z prs, kvoli muzov, on nema rad stehna ani horne ani dolne a ja zase mam rada take kostnate, abys om mala co obhryzat, ja som v nasej rodine miesto psika :grinning:
24. okt 2009 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mimuš aký bordel ved to všetko po-mixuješ a hotovo nevaríš to v 5-tich hrncoch ako niektoré jedlá :wink: :wink: ale aj tak dakujem :slight_smile: :slight_smile:
24. okt 2009 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
aj ja mam najradsej rychlovky, teda ked varim cez tyzden a spolu s malym, ked si to mozem dovolit, tak rada experimentujem a vymyslam a narobim kopu bordelu :grinning:
24. okt 2009 o 21:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi aj môj muž je taký, tak vždy ten perkelt tak dlho varím ,že sa to oddeľuje od kostí a potom len kosti vyhodím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. okt 2009 o 21:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maji smotanu nemixuj :astonished: tu si rozmiesaj
24. okt 2009 o 21:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
maji, elnze moj muz nema ani to maso od kosti rad, on len take biele a suche maso
24. okt 2009 o 21:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
baby, maly je od rana 8.00 este hore, ja nechapem, to decko nemusi vobec spavat
24. okt 2009 o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani toto nevyzerá zlehttp://www.mimibazar.sk/recept.php?id=828
24. okt 2009 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mimuš hej to som pochopila ,že zátrepku nebudem mixovať :sweat_smile:
24. okt 2009 o 21:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to vyzera ako obdoba tych lenkinych pokial si dobre pamatam
24. okt 2009 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
toto som už raz robila a Lilianka sa zalizovala až za ušami :stuck_out_tongue_closed_eyes: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=7922 :dizzy_face:
24. okt 2009 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mimuš hej podobné len Lenka nedáva šampiony :wink: ale aj tie lenkine by som mohla urobiť :wink:
24. okt 2009 o 21:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
maji, to je podobne ako sem davala lenka tiez tie kuracie prsia s cibulou a sojovou omackou
24. okt 2009 o 21:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
mnam
24. okt 2009 o 21:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute caute
baby ja som netusila ze sa meni cas a som sa rano rozculovala ze preco uz nie cu rozpravky a potom asi o hodinu zacali a mi tak pomaly ozaj velmi pomalicky doslo ze asi a tuto ste ma v tom utvrdili. len mi este povedze ze kam sa ten cas presuva, teda ze ked je stareho 8,00 tak noveho je kolko?????? ja som z toho magor :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a

viete co?
ideme na stretkooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo a bolo to zadaraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. okt 2009 o 09:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maji ja robim perkelt z kuracich prs a svieckovu moja mama robi z hovadziny, muzova teta z bravcoveho a vraj sa moze aj z morcacieho lebo to ma neviem kolko druhov masa tak ze aj z toho sa da a chuti mi aj mamina aj tetina
25. okt 2009 o 09:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pekný deň,

Letus supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, teším sa :dizzy_face: , no vidíš akého maš super muža :grinning:

ja tiež robím sviečkovu z mäsa čomám doma :slight_smile:
25. okt 2009 o 10:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute
letus super a dufam ze cas mas uz nastaveny :grinning:
25. okt 2009 o 12:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dnes to tu žijeee :grinning:
25. okt 2009 o 18:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahojteee

katika, uz boli aj horsie dni :grinning: , ked som napisala jedina za cely den :grinning:
25. okt 2009 o 18:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
dnes sme kupili patkovi prvy vianocny darcek - atlas sveta s takymi nalepovackami vlajociek, rozne hry su tam, napriklad cesta okolo sveta atd...potom obrazky zvierat , ktore ziju na jednotlivych kontinentoch v metre a stalo to len 6,60 eura
25. okt 2009 o 18:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej zuzi to je super darček.. ja som dnes kúpila také puzzle pre malých drobcov za 1euro vo výpredaji :grinning: :grinning: :grinning:
25. okt 2009 o 18:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok