• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
A čo všetko do toho ide ešte?
26. okt 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj kapusta aj cvikla tam ide, obidve mnam, ja by som mohla kapustu jest 5 krat denne :dizzy_face: :dizzy_face:

kto ma mobil na mish? aby sme vedeli vyzvediet?
26. okt 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja zase cmúľam šumivý multivitamín :grinning:
mne sa tak páči mima ako sa tak by the way votrie do témy :grinning: :grinning: :grinning:
Aj ja mám rada kapustu, ale surovú. Kyslú neznášam. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. okt 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som spraskala bielu fidorku a rozmyslam co si zajtra uvarime :grinning: joj ale ked je o tom rec, varila som bravcove s hraskom ale dake je to onicom ani kubko to moc nechcel tak som sa chcela spytat cim by sa to dalo vylepsit?

ret hovadzie a bravcove maso, tusim klobasa, kapusta, cvikla, huby a sa mi mari ze pretlak, ale neviem isto, to je parketa MM
26. okt 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
borsc je tiez jeden z receptov co sa robi roznym sposobom a ten skolsky bol jednoducho mnamka

http://recepty.rodinka.sk/recept.ltc?ID=8738&k=2

tu som nasla nieco
ret ja zas kyslu ale nie surovu, tu nemusim
katika dakujem ale meno stale neviem :angry:
letu ja som varila bors len v dvoch hrncoch ja si musim vsetko zjednodusit :grinning: :grinning:
26. okt 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi my davame aj to bravcove a nie kyslu ale sladku smotanu
26. okt 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No moc ma to neláka :sweat_smile:
26. okt 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letu sprav z toho rizoto pridaj tam nejaku mrazenu zeleninu a mas
mima mozno aj muz len v dvoch ale taky je vzdy v kuchyni bordel, ze mam pocit ze pouzil vsetko co doma mame :grinning:
autor
http://www.dobre-recepty.sk/detail/2166-ukrajinsky-borsc/

letu, pridaj tam nejake korenie, sol na to bravcove
no je pravda ze to maso budem musiet dosolit :grinning:
idem ja lebo ma dake hladne krce chytaju a nechce sa mi uz robit si chlieb vo vajci o takejto hodine, dobru noc vsetkym :slight_smile:
26. okt 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
http://www.najrecepty.sk/story.php?id=396

vidis to rizoto nie je zly napad, urob z toho rizoto

ja asi niekedy vyskusam ten borsc :dizzy_face:
zuzi urcite skus, na tom nie je co pokazit, ja ti zajtra poslem aj ten nas recpt, mozes porovnat a vyberies si :wink:
autor
kati, inak ja tiez cakam na to meno, nech mozem ist kludne spat :grinning:
26. okt 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
letu, vdaka a dobru noc

asi aj ja pojdem, katika asi neuspokoji moju zvedavost, tak pojdem do perin, nejako ma ten casovy posun zmoril, alebo tie 3 hodiny co som zase cakala u lekara
26. okt 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak a este v den zakroku som cakala na zakrok aj s takou babickou, tak sme sa dali do reci, sak sme sa aj rozpravali asi 2 hodiny, kym zavolali na operacku ju a dnes sme sa zase stretli a zase sme klabosili :grinning: , ale taka zlata babicka, ja velmi rada pocuvam straych ludi rozpravat o zivote a tak o vselicom, pokial teda nemaju demenciu a pamataju si :frowning2:
26. okt 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
som na nu myslela, jej operovali dolne viecko, lebo jej mihalnice rastli do oka a ju to strasne pichalo a vraj je to tazka operacia,ze nie vzdy sa to podari, jej to uz pred 3 rokmi operovali a nepodarilo sa, hned ako vytiahli stehy, tak znova sa to viecky vyvratilo dnu a zacalo to pichat a dnes , ked jej vybrali stehy, tak ze vraj je to dobre, tak sa tesim :dizzy_face:
26. okt 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Let ved dnes som bola v tej galantérií ja som am pôvodne išla lebo chcem kúpiť látku a ušiť si závesi....ale skončila som pri záclone :zipper_mouth:
26. okt 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja už pôjdem, lebo mi mužík volal, že je už na ceste domov. Tak trochu aspoň spracem hračky zo zeme a upracem kuchyňu, nech nepindá, že som zase celý deň nič neurobila :sweat_smile:
26. okt 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ret :grinning: , pozname niekedy :grinning: , tak dobru noc
26. okt 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dnes som sa strašne nasmiala Lilianka zo začiatku krásne vedela povedať chobotnica a ja neviem prečo sa jej to tak pokazilo ale teraz nepovie chobotnica ale chobotina :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maji :grinning:

my zase mame najnovsie - made in číňan :grinning: , lebo baba Kika vecne nadava,ze vsetko je made in china a patko po nej, mejd in číňan :grinning:
26. okt 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dukátové mnam aja som aj zabudla ,že mám buchtičky v mrazíku zajtra urobím :wink:

Ja som včera večer písala s mishelin a bolo všetko Ok tak snáď je aj dnes ok :pensive:
26. okt 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka :grinning:
26. okt 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to vsetci lubite tie dukatove :confused: my s muzom vobec
26. okt 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem spinkat, som unavenaaaa, dobru noc
26. okt 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok