Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
1. nov 2009

ženy ahojte.. mne sa tých 10eur nezdá extra vela, ale zas ked sme sa dohodli, že si sami spravíme balíky..
no ale je mi to jedno
Riško sa tiež bude báť prebrať balíček a aj mikuláša 😀
ale bolo by to pekné 😉

zuzana76
autor
1. nov 2009

ozaj a ved mnohe sme nechceli ten wellness vikend, ale len 2-postelovu izbu a plnu penziu a raz ranajky a raz vecera, to by kolko vychadzalo? aj z toho nam daju tych 7 percent zlavu? pretoze presne ako biluska, ak budem chciet masaz, tak si ju zaplatim na mieste a raselinovy zabal nepotrebujem, ale zase ci to nebude aj viac na 2 osoby ako tento wellnes vikend

nika07
1. nov 2009

Bilu, kde žiješ, môj Matejko odmietol s nami ísť, vraj konečne bude mať voľný barák 😀 😀 😀 , ale balíček by zobral 😠

zuzana76
autor
1. nov 2009

nika, dakujem ☹ smutno mi je, az 3 noci budem sama s malym , uz nie som zvyknuta

maly je este hore a rozkazal si cerveny dodge ,ze mu ma priniest z francuzska s cervenou motorkou 😀

bilushka
1. nov 2009

Nika a ja som uplne v tom, ze ked je tam biliard a wellness, ze ide aj suhaj s vami.

bilushka
1. nov 2009

Aj mna to zaujima, ze kolko vypocitali sumu na dve noci plus stravovanie...
Preco si vy vsetky davate polpenziu, kde budeme chodit na obedy?

Peti a vysvetli mi z hladiska gastro a ubytovacieho priemyslu, ze ked si u nich akoby predplatim obed, tak si mozem vybrat z 3 jedal a mam pevnu sadzu 6 eur, ale ked si vyberiem z jedalneho listka, tak si mozem dat polievku aku chcem a hlavne jedlo tiez z celeho jedalneho listka vybrat a napr. za vyvar, rezen a zemiaky zaplatim okolo 4,50€ a podotykam este raz, ze si mozem skombinovat co chcem ako chcem, tak ako chcu oni v penzione zvyhodnit tam ubytovanych hosti, ked si daju cenu za obed aj veceru po 6€???

Kati, ako Risko, snad nie je chorucky po tom dazdi u nas...

nika07
1. nov 2009

chceš vedieť odpoveď 😀 biliard mam aj doma 🙂 a kupať sa môžem ísť aj do Senca 😀

no a samozrejme, že bola aj otázka či tam budu aj baby, ja som síce povedala, že ano také dvojročné 😀

no bol by išiel, keby som išla bez muža 😀

bilushka
1. nov 2009

Nika, ved si ho nemala na dvojrocne lakat, ale na dvadsatrocnu sexicu blondatu Katiku 😀

A toto ma caka ze z mojho cmucka Matejka maznaveho mi vyrastie odpoved,
ze kupat sa mozem ist aj do Senca 😀 😀 😀

zuzana76
autor
1. nov 2009

bilu, ale my sme si dalu tu sobotu plnu penziu a piatok len veceru a v nedelu len ranajky

zuzana76
autor
1. nov 2009

uz sme sami 😖

nika07
1. nov 2009

no ale ved Katika tam bude mať kontrolu 😀

a s tými odpoveďami počítaj 😀

zuzana76
autor
1. nov 2009

nepridete k nam niekto nocovat?

zuzana76
autor
1. nov 2009

budem vam vyvarat 😀

bilushka
1. nov 2009

Zuzi, ja ja ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vies ako som intenzivne na teba myslela vcera aj dnes, ked som varila obed?
Ze preco ma tvoj muz tolko stastia, ze ta ma a moj chudacik si musel akurat take ohreblo zobrat, co nevie ani poriadne maso dochutit, strasne sa mi nedarilo tento vikend v kuchyni 😖
Ale to preto, ze uz neviem co mam varit a stale nieco nove vymyslam a uz som nevarila s takou chutou, tak to vzdy potom tak u mna dopadne.

Nika, tak toto ma caka? 😲

nika07
1. nov 2009

bilu a príde čas, ked bude mať 30 a nebude sa chcieť pohnúť z domu a povie mami kam zasa ideš, ved nebudem mať oprané, požehlené a navarené, kto to urobí 😀 😀 😀

bilushka
1. nov 2009

Nika, no stale lepsie ako obdobie, ked sa bude za mna na ulici hanbit, sesterka mi vravela o svojom synovi, ze ide zasadne 5 metrov pred nou alebo za nou, lebo ona s tatom su trapni, kedze chodia po ulici a drzia sa za ruky a k nim sa on teda priznavat nebude 😀
A to ma chalan len 14 rokov.
A plny mobil holych bab, co si postahoval z internetu 🤐

zuzana76
autor
1. nov 2009

bilu, tak ta cakam 😅 , manzelska postel je cela volna a pre maleho mame aj postielku k dispozicii

no neviem ci ma moj muz stastie, ja som zase ohreblo na ine veci 😀 a veru, varit treba s chutou, nie hladny, a nie s nervoznym deckom za chrbtom, aj ja som vela krat vselico pokazila a mna moj muz skritizuje este aj za nakrajanu cibulu

Baby, ako supete cibulu? davate dolu aj tu prvu vrstvu? teda nemyslim to suche, ale co je pod tym, lebo ja som vcera nedala, lebo sa mi zdala mala ta cibula a muz hned, ze " noooo aj tu hnusnu trpku cast cibule si tam dala " 😒

maly uz zaspal a ja som upratala vstavanu skrinu v chodbe co mame

mima07
1. nov 2009

zuzi mozes prist k nam nocovat a mozes vyvarat 😉 😀

zuzana76
autor
1. nov 2009

mima 😀 ty vtipkarka, nemam sa na com odviezt, muz bral sluzobne auto

ale zajtra idem varit polievku z poleneho hrachu, toho suseneho s udenym kare
a kuracie prsia na prirodno so zemiakmi

inak v poslednom case mi vsetky kurence smrdia, tehotna nie som - podotykam, prednedavnom som mala menzes, vam nesmrdia ? proste aj ked to uvarim, ze maso uz odpadava od kosti, tak ked sa obnazi ta kost, tak taky zavan odtial, no ja neviem teda ci to maso je cerstve, takze uz nejaky cas kupujem len kuracie prsia , tie mi zatial nesmrdia

vylestila som tu stoly s prontom a teraz ma z toho boli hlava

asi uz pojdem spat, len mi este horia sviecky, tak som chcela pockat a este cakam, kym muz vyrazi z firmy, este ho vidim pripojeneho na skype, tak nazeram, ci uz vyrazili ☹

zuzana76
autor
1. nov 2009

inak oni idu 2000 km autom, dvaja so sefom do Ancenis, to je takmer az pri Atlantiku

mima07
1. nov 2009

ja kupujem len prsia alebo horne stehna a tie mi nesmrdia 😉 ale kupujem len v kauflande alebo v bile
zuzi taku polievku lubime zozala by si uspech aj ked alex poslednu dobu polievky velmi nechce

zuzana76
autor
1. nov 2009

mimus, no patko len slizikovu- teda vyvar so slizami a este zeleninovu a donedavna aj vajcovu jedol, ale v piatok uz nechcel, takze on to asi jest nebude 😒 , ale uvidim, hadam do neho trochu dostanem

lenkamt
2. nov 2009

dobré ránko 🙂

Zuzi - ja z cibule šúpem aj tú vrchnú časť pod šupkou, lebo tá sa vždy zlé krája 😉

Bilu - no ja som myslela že tam funguje aj reštika a že si dáme obed kedy budeme chcieť a čo budeme chcieť, kvôli spaniu sa mi asi ťažko bude dodržiavať čas plnopenziového obeda 😖

za balíček čo by sme robili samy by sme tiež dali 5 a viac euro, takže kedže bude ešte aj mikuláš a zákusok, tak to nie je až tak veľa, ja len aby v balíčkoch bolo iba to čo im odsúhlasime.
tak to asi berieme , nie???

Nika - a Verča by mu nestačila? 😀

lebo to je puberta teda už riadna, ja tri dni mriem strachom čo tá v tej prahe, či neplače, no a tá v partii s ôsmačkami robila o 23.00 bordel na hoteli 😠 😅 po kom to dieťa je? 😀 😅

retaux
2. nov 2009

Ahojte!
Zuzi: aj ja šúpem aj tú vrchnú časť z cibule. MM to tiež neznáša 😀
A mne teraz smrdí každé mäso. Minulý týždeň som sa skoro povracala, keď som krájala mäso surové 😝

Lenka: 😀 No vidíš, aká je Verča prispôsobivá 😀a ty si sa o ňu toľko bála. A kedy sa vráti?

bilushka
2. nov 2009

Ahojte,
tak balicky su teda asi nakoniec odsuhlasene, myslim ze vacsina hlasovala za.
Ja presne kvoli casu asi nebudem chciet ani polpenziu, iba ranajky, lebo MM uz ma vytlacenu mapu vsetkych kesiek v okoli, tak neviem ako budeme stihat vobec nas rezim, nie to este ich jedla 😅

No a ideme cvicit s malym, tak si idem rychlo aspon oci namalovat.

Ozaj Ret, ved vy by ste s Luckou mohli prist prave v sobotu na tu akciu, tak sa vyjadri, aby sme aj tebe vedeli objednat balicek pre malu...

lenkamt
2. nov 2009

už je doma, prišla v sobotu večer 😉

ozi aj mne smrdí každé mäso - to odvtedy ako som s Verčou prevracala 4mesiace 😝 odvtedy mi veľa vecí vadí a to nie som ani tehu 😝 teda dúfam 😀 😝

bilushka
2. nov 2009

Fakt, Verca 100 bodov, buduci rok uz ide s nami na Chippakov, ked uz teraz s osmackami robi bordel 😀

retaux
2. nov 2009

Bilu: radšej nie. Ja sa totiž neviem k tomu vyjadriť, lebo my sme teraz s MM tak ako Peťa so svojím. Odíde ráno, keď ešte spíme a príde v noci, keď už spíme 😖 Takže môžeme to preberať tak keď už bude tesne predtým 😒 Ale už tento týždeň by to malo byť lepšie, ešte v stredu asi pôjde do Berlína a potom už asi bude normálne chodiť domov z roboty. Keby sme sa na niečom dohodli, tak vám dám určite vedieť.

Leni: a páčilo sa jej?

nika07
2. nov 2009

Ahojte,

k teme cibuľa 😀 ja tiež šúpem tu vrchnú časť

Lenka, chcela som Ti napísať, že ešte by Verču pokazil, ale myslím že netreba 😀

lenkamt
2. nov 2009

Bilu - 😀 to by bolo pre ňu "suché" 😀

Ret - páčilo veľmi, normálne ma nažhavila, asi spravíme s maminou a Ivkou dámsku jazdu na jar, lebo ani jedna z nás tam ešte nebola 😔 ale zas my sme neboli ani na Martinských holiach, tak neviem či by sme nemali začať tým čo máme najbližšie 😀