Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
3. nov 2009

to fakt dva roky? 😲 no my mesiac a tiež som pila na koncoročnej akcoške 😔

lenkamt
3. nov 2009

som si to hodila do kalkulačky tak 19.11. aj sa mi marilo, ale nebola som si istá 😅

aj tak z 26/augusta nebolo nič 😀 ale chvalabohu ani z júla 😝

katika1
3. nov 2009

ja 18.11 🙂

nika07
3. nov 2009

Katika se na to rovnako, ja som sa ešte čudovala prečo mi tie fakt fajnové vína nechutia 😀 , a tiež som dala Linde zabrať 😀

katika1
3. nov 2009

no to preto máme také krásne deti, že sme im dali dobrý alkoholický základ 😀
nika a vy ste plánovali malú???

lenkamt
3. nov 2009

a aké fajné deti z toho vzišli 😀

lenkamt
3. nov 2009

inak keď sme to tu už prebrali tak na stretku to môžme vynechať, stačí už len tehu, koniec tehu a pôrod 😀

katika1
3. nov 2009

lenka 😀 😀 😀 ale je možné, že ja tam dám základ druhému 😀

nika07
3. nov 2009

Kati, ani by som to tak nenazvala, že plánovali, ale boli sme na dovolenke a tam mali taku ročnú žabu, normálne mi ten pocit začal chýbať, hoci som si uvedomovala koľko mám rokov, aj tak som sa muž spýtala či ideme do toho 🙂

tak som si pobehala trošku po lekároch, a môj gyndoš mi povedal, že konečne 😀 a cca do dvoch mesiacov som bola tehu, a vzišla z toho táto naša žaba, hoci nikto do poslednej chvíle nechcel veriť , že budeme mať dievku 😀

katika1
3. nov 2009

lenka ty si taká do automobilizmu.. skús sa popýtať, či niekto nechce roomstera 😉

nika07
3. nov 2009

no ked budu chlapi v delíriu, tak neviem 😀

katika1
3. nov 2009

nika super 😉 a riadne rýchlo! prečo ste nemali skorej?
me takto isto nikto neveril, že to bude chalan 😀

lenkamt
3. nov 2009

Kati - tak mi hoď do ip, presné údaje, motor, najazdené km, cena.... šak to takto nemôžem ponúknuť ako žene že STRIEBORNA roomster 😀
a či sú k tomu aj zimné pneu + aká je výbava /klíma, rádio...../ ok? 😉

katika1
3. nov 2009

nikaaa neboj to len alkoholický základ.. už vtedy možno bude v bruchu 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 viete čo mi povedal moj syn teraz??? Vraj "ide gyere Mara!" 😀 😀 😀 akože sem poď Mara 😀 😀 to už kde počul 😲

nika07
3. nov 2009

ani Ti neviem, začali sme prerábať barák,chodiť na dovolenky, a tak ☹

stále som si hovorila, že potom ked začne chodiť syn do školy, potom som sa nejako nemohla odbremeniť od práce a len sa to posúvalo.....

nika07
3. nov 2009

kati 😀 😀 😀

lenkamt
3. nov 2009

😀 tak už aj cudzie jazyky? hej, no pekne ja sa tu vytešujem keď spoja dve slová, najčastejšie ešte kupat namiesto už kúpať 😅

katika1
3. nov 2009

leni 😀 on má strašný talent na jazyky.. napríklad ide reklama od gilette a on si sám zapamatal z reklamy,že to je gilette fusion power stealth 😕 furt mi vysvetluje ako sa to volá 😀

retaux
3. nov 2009

Vy ste dobré baby, ja si vôbec, ale vôbec neviem predstaviť, kedy sme my mohli Lucku spraviť 😅 Aspoň, že pri druhom som to mala pod kontrolou 😀

A ja som tiež nevedela, že som tehotná a išli sme k mužovej rodine na východ a tam vodka, vodka, vodka + tabletky na odblokovanie chrbta 😅

lenkamt
3. nov 2009

to sme boli všecky na začiatku tehu pod vplyvom? 😀

musím sa opakovať ale v levíčatách je toto veľmi častá téma, kým inde pred pôrodom rozoberali schody, semená a sex tak mi furt o chľaste 😀

katika1
3. nov 2009

😀 lenka 😀

maji4
3. nov 2009

ahojte 🙂 🙂

baby pripájam sa k vám ohaldne alkoholu a tehotenstva my sme mali zasa vianočný večierok a tam som sa teda strieskala to sme mali koncom novembra a už som bola tehu 😀 😀

retaux
3. nov 2009

Nakoniec zistíme, že všetky levíčatá si na začiatku svojho "života" prešli alkoholovým opojením 😀

maji4
3. nov 2009

Katka tak teda Riško je poriadne šokovný 😵 😵 😵

lenkamt
3. nov 2009

😀 😀 😀 😀
preboha veď nás zamknú 😀

ešte nech príde Bilu popísať ako bola na tom ona a môžme to tu zabaliť 😀

bilushka
3. nov 2009

Caute,
my uz sa na stretku nebudeme mat vobec o com bavit, ak bude takto hnusne,
tak to preberieme do Mikulasa vsetko tu 😀

Asi je vsade dnes tak hnusne, ja som von nebola tiez, tak uz mam poupratovanu skrinu a vytriedene stare veci, tak ak to takto bude pokracovat neviem ake prace si najdem v domacnosti.

Kati, preco predavate tvoje faro, na com budes jazdit?

maji4
3. nov 2009

Peti super ,že si sa tak rozhodla každopádne budem pozerať stv potom informuj kedy to budú dávať 😉 😉

lenkamt
3. nov 2009

pocikám sa 😀

bilushka
3. nov 2009

Leni, ja som tvoja kopia co sa tyka zaciatku tehu, potom som si to riadne vycitala, lebo my sme maleho cielene "robili", ale zase kto ma vydrzat mesiac bez zurov, kym mu vyjde test pozitivne? 😀 😀 😀 😀

retaux
3. nov 2009

Ja som vonku bola a na rozdiel od včerajšieho dňa je dnes celkom príjemne, vôbec nefučí.

Peťa: vďaka koníku trhne STV na vašej relácii rekord sledovanosti 😀