• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
leni aj by som ale tu čo poznám sekáče, tak také o ničom materialy a tak :rolling_eyes: tak neviem

letu presne taký je dnes Riško.. a celý den s prestávkami stojí v kúte, lebo ja nemám na to nervy :pensive:
3. nov 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. nov 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi je dobrý a myslíš, že ho dostanem? ja som ešte v lidli nebola :confused: mávajú tam ozaj to, čo v letákoch???
3. nov 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak soms a na Váms a hlavne na slnečnom dni poriadne zasmiala :grinning: :grinning:

Let ako že vďaka mne čo si hladala??

A to ,že Kubko zaspala no ešte že som Vás tolko zdržovala a vidíš mohla si ostať a bol by sa možno normálne vyspal :wink:

Môj muž hovorí ,že dnes nič iné v robote nerobil len balil rúška a posielal do lekárni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: že otras....normálne som dnes ani na poštu nešla som radšej poslala muža... :confounded: :confounded:
3. nov 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Let neverím ,že Jakubko vie byť aj uplakaný :sweat_smile: :sweat_smile: ved dnes doobeda bol taký podarený a dobručký a strašne sa mi páčilo ako ta vyháňal z izbičky :sweat_smile: :sweat_smile: dúfam ,že aj ja sa takého dožijem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
3. nov 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slavi krásne .že 6 kg Gratulujem ja som konečne od všera sa prinútila cvičiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: a hlavne som prestala toľko žrať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. nov 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kati, mavaju, ale to aby si tam stepovala uz rano vo stvrtok, teda neviem kedy otvaraju ci o 7.00, tak do tej 8.00 sa tam skus dostavit, aby si to dostala, podla mna su to celkom kvalitne veci, ja mam z lidla vela veci a zeleninu maju podla mna cerstvu, teda s nasim obchodom tu pod nosom sa to neda porovnat
3. nov 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som z Lidlovskými vecami hlavne s detskými velmi ale velmi spokojná oni majú aj ten certifikát overenia 100%-nosti :slight_smile:
3. nov 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute
sa tu rehlim jak kobyla :grinning:
letu to si opisovala alexa :astonished: taky je od pondelka ma z neho poraza
nika co to citam ze dieta :astonished: aj za mna mozes drzat :grinning:
aj ja chcem zupan
katika nebola si sa pytat na tie veci?
aj moje dieta preslo alkoholnym vyvojom :grinning: :grinning: :grinning: ale ja sa utesujem ze neviem do kolkeho tyzdna to vobec nevadi
3. nov 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my odtial nemáme nič
ale skúsim to vo štvrtok
3. nov 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidim ze to bol nejaky kevi virus alebo co, dufam ze do zajtra ich to prejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

maji lebo som mala kocikovu tasku ktoru som uz veky nebrala so sebou a ked som vyberala veci co sme mali u vas som tam nasla aj tie hladane zalezitosti, dokonca aj jedno tricko co je kubkovi uz davno male a dve plienky :grinning:

kati ja som tiez s tymi veca mi spokojna a moja mama je prebornik ona by tam aj auto kupila :astonished: ale ozaj naklusaj hned rano ako otvaraju, u nas sa stava ze si to este pred otvorenim predavacky rozoberu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. nov 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji nabuduce ostaneme spat lebo nam tu maju este vchodove dvere menit tak sa vtirkneme :sweat_smile: ak vam to nebude vadit

a on ma niekedy vyhana aj doma z izbicky ked je muz doma a sa s niecim hraju, ked pridem nakuknut co robia tak tiez mama prec. ale to co dnes robil ma celkom prekvapilo :sweat_smile:

to aby som si uz zadovazila dake rusky aj ja ked vsetko odvezu na ukrainu :confounded:
3. nov 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
let k tebe mám jednu otázku našla som doma nejaký modrý vrchnáčik a neviem od čoho je je tvoj???
3. nov 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji netusim, taky od flase alebo aky? ale neviem ze by mi nieco chybalo
a to lego som myslela toto http://shop.lego.com/ByTheme/Leaf.aspx?cn=400&d=70 len to je uz volake ine ako ked som ja mala alebo netere...
3. nov 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
let dík :wink: :wink:

a ten vrchnáčik fakt neviem od čoho je ...ved ked prídeš tak ti ho ukážem :wink:
3. nov 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Letu, čo by som ja dala za to, keby aj moje dieťa povedalo niekedy " mama preč, mama preč", u nás je to "mama pod sem, mama pod sem", bezo mna nejde ani na krok :frowning2:
3. nov 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika ved kubko tiez vzdy ma vezme za ruku ze mama pod, ale toto som bola fakt prekvapena
3. nov 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malému som nedovolila piť mlieko pred spaím, aby negrcal a to bolo revuuu :pensive: s revom zaspal :pensive:
3. nov 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
letu, to co si opisovala, tak som uz zazila aj u patka, ale bol asi vycerpany a uanveny vtedy, ale tiez uz sme mali take,ze pol dna cirkusoval, ale to su skor vynimky
3. nov 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juj Kati drzte sa, vobec sa mu ten kasel nelepsi?
Ale normalne nema ani sople, nie?
To mu asi fakt vsetko zateka dovnutra :unamused:

Uz ti nebudem nic zhanat, lebo som sa aj ja namotala na ten tigrikovy zupan, ze aky je krasny.

Zuzi, aj ja som najviac spokojna so zeleninou v Lidli, to my kucharky vieme ocenit kvalitu :grinning: :grinning: :grinning:
3. nov 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bilu :grinning: a este kaufland mava cerstvu zeleninu

nemam rada Billu - ale ani nie kvoli sortimentu , nakupujem tam, lebo je blizko a je dostupna aj kocikom, ale tam som videla neustale predavacky v spinavej rovnosate, alebo roztrhanej, ale uz sa kapanek zlepsili, ale teraz tu novu Billu v centre Mlyny mam celkom rada , ovela lepsia je
3. nov 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj a moj osetrujuci lekar (ocino :grinning: :grinning: :grinning: ) mi po konzultacii cez telefon povrdil tu alergiu na chlad, ale ze sa mam na to vykaslat, lebo na to je jedina liecba iba otuzovanie, ze kde by som s tym chodila :rolling_eyes:
Mam rada pocit, ked viem, ze je o mna postarane!!!
A ze to po par rokoch prejde same.
Tak teraz budem chodit s vredami na ksichte od chladu, alebo si mam na ksicht davat preventivne lad, ci co???
3. nov 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, vies ako ma myklo, ked citam, ze nemam rada Billu-ja ze myslis mna :fearful:
Ale potom som pochopila :grinning:
3. nov 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti, ked tu budes, ty mas tak obehanu Mileticku, nemaju tam v tych detskych stankoch taketo nejake rukavice?
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7070630

Ved to su polske, velmi sa mi pacia, ale kupovat rukavice z netu je uz asi blbost,
ked zaplatim sa postovne viac ako za rukavky...
3. nov 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
biluuuu :grinning: :grinning: , no to ma ani nenapadlo :grinning:
3. nov 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ozaj, inak ja som pozerala take kabelky, no u Batu mali taku velmi podobnu semisovu s tymi strapcami co sa mi pacila na tej druhej stranke za nejakych 120 zlotych ci kolko, no proste bolo to okolo tisicky , tak u batu mali za 40 eur a muz ze - Taku indiansku by si chcela :rolling_eyes:
3. nov 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som isla so zaujmom citat preco Zuzka nema rada Billu :grinning: tiez mi doslo a ja ju tiez nemam rada, ovocie zelenina je ako z hnoja vytiahnute, plesnive a hnile, pecivo tak predvcerajsie, jogurty vacsinou vybrakovane alebo s datumom spotreby zajtra a najnovsie sa muzovi stalo ze chcel kupit smotanu, mali ju mesiac!!!! po datume spotreby a ked upozornil predavacku co akurat dake jogurty dokladala tak mu len ukazala ze sa ma pozriet do zadu a toto vsetko stare tam nechala... odvtedy studujem aj konzervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a konecne som pridala dake fotky tak tu sa nachadzaju http://picasaweb.google.sk/helena.krivanova/JesennyMix#
3. nov 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bilu ale ved to mas len na rukach nie? co viem tak to byva len na rukach

idem spat, tie fotky ma totalne vycerpali a dnesok este viac :stuck_out_tongue_closed_eyes: dobru noc

inak ako sa ma Bai? sme ju tu spominali ale sa davno neukazala...
3. nov 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo sa tu nemáte radi, fešandy? :grinning:
3. nov 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
letu :grinning: a veru mas pravdu, ale v tej novej Bille v Mlynoch sa nejako snazia zatial, uvidime ako dalej

katika :grinning: nepodpichuj a neprilievaj olej do ohna :grinning:
3. nov 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok