• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
zuzi snazila som sa ale to sa neda

to az dokonca bude taketo

:pensive:
4. mar 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak, uz sme na druhej strane :grinning:
autor
ideme uspavat

maly nam zaspava pri S tebou mne bavi svet, dnes sme to videli len raz :grinning:
4. mar 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobre spite :slight_smile:
4. mar 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíte aké ste šikovné :grinning:
4. mar 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
co robite? jaaaaaaj dnes je streda :grinning:

ja kukam Inge Lindstromovu :grinning:
4. mar 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
prva
5. mar 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:

maji kvoli tebe som sem prisla ze ako sa na tu inchebu dohodneme, ja mozem aj v piatok aj sobotu, uz som celkom fit a uz vyzeram aj ako clovek :grinning:
5. mar 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning:

ja vyzerám ako nachcípaná chudera :grinning: deti už v pohode, živé veselé a ja ledva žijem :angry: tak to asi bola tá chrípka :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a diazepam je super - spali sme od 19.00-07.00 :sweat_smile: škoda že bol iba na dva dni :grinning:
5. mar 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni tak sa liec, my sme zatail s kubkom kukali vase fotky a velmi sa mu pacili tak nech ta aspon to hreje pri dusi :wink: nech ti to rychlo prejde ako babam nech vladzes s nimi drzat krok
5. mar 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Letu - :slight_smile: dík. a neviem koľkokrát sa tu mám ešte vtierať s tým stretkom ale ROZMÝŠLAJTE!!!!!!! :wink:

boli by zlaté tie naše deťuchy, ako by sa mlátili o hračky :grinning: sladkosti a pozornosť táslera :grinning:
tie posledné dve patria aj pre niektoré maminky :grinning:
5. mar 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lajla ako dnes maly??? Dnes Timku niesol muz, mali sme fofry, zaspali sme. Dnes som 1 x v noci malu odignorovala ked chcela v noci cajik.. fakt som nevladala vstat, som hnusna mater, ale zakricaka 3 x cajik a 3 x mamina a spala dalej, tak neviem ci si nevymysla ..
5. mar 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ja by som sla ale nam to asi s financiami nevyde ale podla mna to supni to temu stretka, takto sa to medzi prispevkami straca :wink:

ja dnes idem varit brokolicovu polievku na sposob meginej hraskovej, tej Kubko moc nedal v porodnani s tym ako lubi hrasok tak skusim takuto variantu :slight_smile:

a decko mi vypratalo fiok s tastickami na hygianicke potreby a teraz si ich skusa na hlavu a mota dokola kobuk kobuk :dizzy_face: :dizzy_face:
5. mar 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tm to už šupla Majka :wink: :grinning:

ani nám to finančne nevychádza, ale ja sa aj zadĺžim, proste chcem vás vidieť. :slight_smile: :pensive:
5. mar 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odchadzam do Viedne, nechce sa mi, este idem pozriet na zviera
5. mar 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dnes stv2 13,50 opakujú mam to vie najlepšie :wink:

prišla mamina, záchrana idem si ľahnúť
5. mar 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta:
viem, stretla som ho - akurat, ked som vychadzala, tak oni vchadzali - aj sme sa pozdravili. :slight_smile:
maly zasa plakal - ale tomu sa nevyhneme, musime si nejako zvyknut. Snad to nepotrva dlho.
5. mar 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letu:
krasne fotecky, aj nas maly sa rad skovava za zaclonu :slight_smile:
5. mar 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

leni, napodobne som skapata, to nam isto letush poslala netom, ked sa tak zazracne vyliecila :angry: :grinning: co ti letush, samozrejme prajem, dufam, ze aj nam to tak rychlo prejde, mna vcera bolelo priserne hrdlo rano cez den to preslo, dnes kaslem, tak snad to tym aj skonci :unamused:

vcera som bola v tn, vo vlaku som kukala zufalky :slight_smile: iba dve casti som mala, to som samozrejme vykukala po ceste tam, tak MUSIM mat vzdy aspon 4 casti, lebo to je tam teda natresk, bilush, tu cast som kukala ako caroline bigsbyova nabehla do toho supermarketu :zipper_mouth: som myslela, ze zle vidim ako to tam dopadlo :zipper_mouth: som si aj porevala, spolucestujuci mali radost zo mna :sweat_smile:

lejla, teraz maju take plakacie obdobie za mamami, aj gretka za mnou place, ked ju chcem niekde nechat, a to aj doma s ockom... so svokrou neplakala :sweat_smile:

stretko chcem, chcem, chcem, ale neviem, ako nam to tiez povychadza, proste dake komplikovane je to teraz u nas :frowning2:

letush, to oblecko pre babu si robila ty???? vratane nohavic???? :confused:
5. mar 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ret, tak si to predsa bola ty na fb co som si ta pridala? vzdy som sa zabudla opytat, potom som zacala pochybovat cisa volas lucia :sweat_smile: no sa mi uz podarilo, ze podla mena bez fotky som si niekoho pridala, a potom som zacala zistovat ci to je on :sweat_smile: takze bola si to ty????

ja som si uz na fb zvykla, uz mi je prehladny :sweat_smile:
5. mar 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa fb zdal od zaciatku prehladny :sunglasses:
bai ano to som robila vsetko ja lebo baba mala taku akoze nocnu koselu z dakeho stareho tricka spravenu a sami to nepacilo tak dostala nove :grinning:
a mne to zas tak rchlo nepreslo sak od stvrtka som to mala a este vcera plny nos, plus to seknutie, takze vam to mozno bude trvat dlhsie ale bez seknutia, nieco za nieco :grinning: :grinning: :grinning: ale hlavne aby vam to preslo lebo fakt to neni sranda starat sa o dieta ked sama ledva zijem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este v ramci smradlavej samochvaly sa musim pochvalit, spravila som tu meganinu polievku ale miesto hrasku som dala brokolicu a do toho som oprazila nasucho kusky chleba a mnam mnam, dietatko same otvaralo vratka ani sa mu nebolo treba zaliecat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. mar 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letush, tak to ty si aka sikulka :fearful: :slight_smile:

tak musim aj ja nejaku polievku vskusat,ked tak chvalite, ale dnes nie, dnes som total mrtvolen, :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
5. mar 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bai dakujem, tie fotky som tam dala aby aj svokra vedela aka som sikovnica :grinning:
dnes nevar dnes oddychuj
5. mar 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa idem venovat upratovaniu kedze len ja to v tejto domacnosti dokazem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby spia, ja skúšam niečo zjesť, ale podľa vzoru bilushky necítim vôbec chuť.

túto krémovú brokolicovú s chlebíkom naše zbožňujú, hráškovú varím klasika s lievankou :slight_smile:

Bai - tak to sme chytili nejakého sviňoša spolu :astonished: dúfam, že aspoň Grétku to obíde :confounded: a Ivka bola včera tiež v tn, dúfam že ste šli jedným vlakom :angry: :grinning:
5. mar 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nikde neviem zohnať tie syri kidiboo - tie tyčinky, u vás ich majú??? berte to ako anketu :grinning:
5. mar 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte my noc otras už ďalšia :frowning2: :frowning2: ale plakávala zo sna neviem prečo má také zlé sny :frowning2: :frowning2:

Leni aj ja tie syrové tyčinky všade zháňam a nikde nie su :frowning2: :frowning2:

Let jej jasné ,že by som chcela ísť ale vychádza mi to len to doobedie ...čiže na obed musím ísť domou , niečo uvariť a potom hneď keď príde muž ideme gratulovať takže ak sa ti chce isť len na doobedie tak by som išla aj ja :wink: :wink:

let ty si teda šikovnica šikovná :dizzy_face: :dizzy_face: aj Jakubko je podarený v tom pršiplášte :slight_smile: :slight_smile:
5. mar 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok