Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

nika07
10. nov 2009

Peta IP

zuzana76
autor
10. nov 2009

Peti ved jasne, jasne

patko ma zase takto nenormalne rad auticka

letuskah
10. nov 2009

som vas docitala
tie omalovanky aj ja zhanam ale zatial som nezohnala, v draciku v auparku sa na mna vselijako teta pozerala ze co od nej chcem, ale to s tymi lacnymi knihami je dobry napad, musim tam nabehnut lebo som tam vselico zaujimave videla co by sa Kubkovi zislo.

a pri tom nasom ktrkovom maratone som zistila ze nemame ten diel s rodiacou zajacicou, som si to chcela pozriet 😅

a viete co si idem kupit na narodky? nasla som inzerat na stary pletaci stroj tak ho chcem ist pozriet ked vyzdraviem. sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiim, dufam ze bude dobry a pouzitelny 😵 😵 😵 😵

katika1
10. nov 2009

letu ty máš zaujímavé požiadavky ako darček.. ja stále také prízemnosti ako topanky, kabat a tak 😀

letuskah
10. nov 2009

😀 ja som mierne uletena to bude tym 😀

katika1
10. nov 2009

ved vidím.. ja ani neviem čo je pletací stroj 😅 😀

zuzana76
autor
10. nov 2009

katika, neboj aj ja chcem zvacsa prizemnosti, ale dnes som si povedal,ze by som rada aj sijaci stroj 😀 , ale pochybujem,ze by mi ho muz kupil, lebo on mi neveri,z e by soms a dala na sitie 😀

katika1
10. nov 2009

u nás ja neverím, že by som tým zabíjala čas.. aj ked obdivujem tých, čo to radi robia 🙂

zuzana76
autor
10. nov 2009

ja som kedysi sila, no ale ktvie ci by fakt nezapadol prachom

letuskah
10. nov 2009

zuzi ja by som ho za symbolicku cenu odkupila 😀 😀

zuzana76
autor
10. nov 2009

letu 😀 😀

maji4
10. nov 2009

Ahojte 🙂 🙂

let pletací stroj ty si teda prípad 😀 😀 ale dobre vedieť ,že ho budeš mať potom ta budem otravovať a upletieš mi šál čiapku, pulover, rukavce ....................😀 😀 😀 len si ho kúp!! 😀 😀

My sme boli v nedelu na zlatých v dráčiku a brala som tú vodovú omalovankú poslednú a stála 2.20€

maji4
10. nov 2009

ja zatial pre Lili mám lego plastelinu, tú vodovú omalovánku, 3 knižky a to všetko ale ešte by som niečo chcela al neviem čo...som na nete hľadala krumpli-hlavu a ništ som nenašla aj v dráčiku som to hľadala...ešte to som chcela ale keďže to neviem nájsť tak asi ništ 😔

mimi pekný drez aj bateria 🙂 🙂

maji4
10. nov 2009

lenka ten kočík je perfektný 🙂 🙂 v roku 2020 si taký kupim ku 2 dietatku 😀 😀

katika1
10. nov 2009

kočky ak by ste náhodou vedeli o niekom, kto by chcel tento telefon, dajte vedieť.. predávam ho, lebo sme na firmu dostali viac telefonov a jeden davam mame na vianoce, jeden neteri a tento nám je zbytočný 🙂 je nový, nepoužitý, v krabici..proste úplne nový

http://www.notebookshop.sk/prislusenstvo-k/pict...

ja tu furt dačo predávam 😀

zuzana76
autor
10. nov 2009

tak vcera boli 2 tyzdne co som objednavala z Neckermanu pre patka tie oteplovacky, pisu ze posielaju do 2-3 tyzdnov, mam este cakat? alebo im mam robno zavolat,ze co s tym?

zuzana76
autor
10. nov 2009

inak tie vodove omalovavanky leteli, ked sme aj my boli deti, pamatate? ja som ich nemala rada, elbo tie farby boli take nevyrazne a ja som si chcela vsetko vyfarbit podla seba 🙂

zuzana76
autor
10. nov 2009

a zase som sa tak prezrala a ze zlcnikovy kamen a aby som si davala pozor 😒

ale uz fakt dnes nic jest nebudem, dufam,ze dodrzim

zuzana76
autor
10. nov 2009

Leni, na mna ten kocik moc scifi 😀 , ale prakticky teda je 😀

zuzana76
autor
10. nov 2009

inak, ked tak na d tym rozmyslam, tak ten kocik by bol pre mna ako stvoreny, kedze nemam auto, tak takto by som sa lahko premiestnila kam potrebujem 😅

lenkamt
10. nov 2009

čavme 🙂

Letu - teba som chcela poprosiť či by si mi za nejakú fajn cenu neuštrikovala babám také to na krk akože kúsok roláka , neviem ako sa to volá 😀

Kati - telefon neviem, spýtam sa 😉

Zuzi - aj ja mám večer bez sexu, ale mne na rozdiel od teba to vyhovuje 😀

zuzana76
autor
10. nov 2009

leni, no mne by nevadilo,ze bez sexu, len potom neviem ,ze ci sa mam akoze sama opelit, ci co 😀

lenkamt
10. nov 2009

Zuzi - no ale to stíhate medzi 23-23.10 😀

zuzana76
autor
10. nov 2009

leni 😀 😀

len to uz bude muz zniceny, nas syn stiha znicit aj jeho, ked pride z prace domov

lenkamt
10. nov 2009

tak si dajte budík na 5.00 😀

katika1
10. nov 2009

a prečo tie časy na opelenie? 😀
akože dala som inzerát na net a za 10minut mi volal chlapík, že ho chce 😲 no to som ozaj nečakala 😅 😀

mmem_
11. nov 2009

ahojte dobre ranko

este stale nic 😀

mima07_ty si tusim dnes spominala ze to bude skor ako pred terminom. takze ak ti to dnes vyjde tak poprosim potom cisla na sportku,

peta:ty si tusim zhanala take babatko s autosedackou, som vcera videla v hypernove stalo 560,alebo 650 kc, mali modru aj ruzovu

mimik a tusim letuska ma narodky,ze? vsetko najlepsie,zdravicko a pohodu🙂

a ja zacinam soplit,tak to bude super rodit s plnym nosom 😖

peta28
11. nov 2009

mmem diik .. ale ja som to zhanala v Tescu za 7 eur co mali v akcii , take drahe maju vsade.. ale som vytesena laebo uplne nahodou som to kupila posledne v tescu na zlatych v piatok a jasne ze som nevydrzala aTimke to dala, strasne sa tesila, lebo to jej jej prva taka vacsia babatkovska babika

Maji ja som tie zemiakove hlavy viela v Avione v Draciku tusim, ale urcite ich zozenies v nejakom Draciku, na Postovej su zasobeni , vsak si tam zavolaj nech sa neprezenies. Ja ked som to zhanala ztiez som volala po Dracikoch ci maju Pana zemiaka .. pripadala som si trosku ako blazon, ale mali ho vtedy len v Soravke tak som si usetrila cestu

lenkamt
11. nov 2009

ahojte 🙂

Mmem - no teda 😕 myslíme na teba , nech je to čím skôr 😉

zemakov majú aj u nás v dráčikoch bežne 😉

čakám kedy sa tu ukáže Bailey, prácu už odovzdala 😵 😵 😵

Zuzi no čo , poriešili ste niečo????

nika07
11. nov 2009

dobré ránko,

mmem prejdi sa viackrát po schodoch možno to zaberie 😀

peta ja som pozerala v dračiku niečo podobné, tiež chcem malej také niečo kupiť, ale určite to dostane na vianoce 😀