• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
no a ja travim narodeniny v postely, chlap si vzal dovolenku, odviezol dieta k nasim (zatial to znie dobre) a ja sa zatial pcham antibiotikami, probiotikami, kalciovym sirupom a zalievam to ciernym cajom s medom, ale mi je dobre...
11. nov 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
letu, jej, ty mas narodky, tak vsetko najlepsie , hlavne vela zdravia a skore uzdravenie , ja na FB tiez len malokedy zabludim

mimi tebe tiez vsetko najlepsie k narodeninam a tiez hlavne vela zdravia, nech ta tie hrozne migreny uz netrapia :frowning2:

A este vsetko najlepsie dnesnym oslavencom Martinkom, nech su zdravi a robia maminkam len radost, tusim Suzanne ma Martina, ale mozno mate aj muzov Martinov, tak aj im vsetko naj
11. nov 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj na MArtinov som zabudla, vsetko naj naj najlepsie, ten dnesny nebude na bielom koni, skoda
11. nov 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: :slight_smile:

Let ty si oddýchni a hlavne sa vylieč :wink: :wink: a super ,že ste to takto s Jakubkom vyriešili aby nechytil tú pliagu od teba :wink: len sa lieč :wink: :wink:

A všetko naj dnešným Martinom ....ale v Martine vraj sneh Marin doniesol mi to môj brat hovoril tiež Martin ,že tam bol na služobke a že tam Matrin sneh doniesol :sweat_smile: :sweat_smile:

Veru veru to počasie je strašné :angry: :angry: normálne na depku ešte že sa navštevujeme s kamoškou :sunglasses:
11. nov 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my na Vianoce mojim rodičom (svokrovi nič ved načo ani on nikdy nič nikomu nedá) kupujeme klasika nejakú kozmetiku a ako každý rok som objednala od bess také tričenko pre Lili a je tam nápis ,že najlepšia babka a dedko :dizzy_face: tak som zvedavá ako sa budú tešiť lebo ja sa už teraz teším ako sa budú tešiť :sweat_smile: :dizzy_face:

Katika Slavens ja som také ešte nezažila ale ani nechcem to musí byť stres...fuj :unamused:
To si spomínam ako som celé noci nespala a od Lili som sa ani len nepohla keď sa mi dusila s tým grcaním fuj to bolo tiež hnusné :frowning2: a aj preto som najšťastnejšia ,že je Lili už väčšia :dizzy_face: :dizzy_face:
11. nov 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Amne sa zdá ,že ten mop sa uzavrel tým že sa to nedá použiť na laminátové podlahy ....
11. nov 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
slavka, kati, nezavidim tie stresy, ja som zase takto stresovala, ked patkovi par krat tak zabehlo nieco, ze sa dusil a nevedel to vykaslat , ale nastatsie bol doma muz a obratil ho dolu hlavou a to vybehlo, lebo ja som uz panikarila , raz to bolo jablko, preto mu zvacsa este aj teraz jablkos truham, lebo sa bojim, hlavne ked som s nim sama doma a druhy krat uz ani neviem co to bolo
11. nov 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak a muz mi prave zatrhol digitalny fotoramik pre svokrovcov, ze to nebudu pouzivat, ze kto bude do toho baterky kupovat a ze to je ziarenie a nezdrave atd atd atd.....

takze nist

ale tu klucenku kupim asi ocinovi
11. nov 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi Riško sa mi raz takto dusil špenátom.. asi mal alergiu na to.. mal asi 8mesiacov - spapal pár lyžič a očervenel a prestal dýchať a naťahovalo ho na vracanie, proste sa dusil, tak som ho prevrátila dole hllavou a búchala mu silno po chrbte, vtedy sa vyzvracal, tak že celá kuchyna bola komplet, ale ja som plakala od šťastia, že sa nadýchol :pensive:
odvtedy špenát nepapal, ani nebude :pensive:
11. nov 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

Kati - fuj, ty máš ale zážižky :frowning2:

baby parný mop sa môže na laminátové ale len na tie čo nie sú lepené, my máme bohužiaľ starodávne lepené takže ja som sa s mopom rozlúčila :cry: :grinning:

Letu - myslíš že po našom nájazde na tej výstave niečo zostane???? :grinning: nákrčniky hocijaké akú máš vlnu, len mi prosím ťa dopredu povedz cenu, nieže sa s tebou na stretku budem "naťahovať" :wink:

Maji - žiadny sneh tu nebol :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my sme boli včera v mc a super, super, super. ani neviem ako rýchlo to tam ubehlo :slight_smile:

potom si zavolala Verča kámošku a plánovali , baby podržte sa, stretko zo škôlky :grinning: :grinning: :grinning: som myslela že sa tu docikám :grinning:

takže tak, dnes idem urobiť vyprážaného pangasa, zajtra jablkové lievance , hodili baby v dvojičkách recept a ževraj super:
3dcl mlieka
3dcl hl.muky
1/2pr do pečiva
van. cukor - aj viac, môže byť aj škoricový
nastrúhané jablká /3-5/ baby strúhali niektoré na veľkom niektoré na malom, niekto vypráža ako dolky niekto ako palacinky :wink:
12. nov 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. dnes dieťatko vyťahovalo roletu už 6.11 tak som ho sprdla, že takto skoro sa nevstáva a že dedo mráz mu nedonesie darček, ak bude tak skoro vstávať :grinning: tak spal do 8.20 :grinning:

lenka stretko zo školky je super :dizzy_face:

ja som si všimla, že malého natahuje zo špenatu, ale aj karfiolu a brokolice :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vyskúšam aj ja tie jablkové :slight_smile:
12. nov 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, malý ťa zbadal na fb a vraj : " aha teta Bagárová" :confused: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to prečo? to je kto? toho Bagára nepoznám :grinning:
12. nov 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ja neviem :grinning: asi že Monika Bagarová zo superstar.. :grinning: ale aj to odkial pozná fakt neviem.. asi to počul v reklamách :grinning:
12. nov 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on má dnes vymýšlací den :astonished: teraz som mu povedala, kde má ponožky a on, že cigaáni mi zobrali :astonished: :astonished: :astonished: :grinning:
12. nov 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je trdlo :grinning:
12. nov 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute
kati ze cigani mi zobrali :grinning: :grinning: :grinning: moj vzdy povie ze tu a vytrci mi bose nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

leni cena nic sak to je za hodku hotove a vlny mam len odtiene modrej tak to neviem ci chces, tak ak chcem modre budu modre a ak inu tak kupim v pondelok a cena bude cena vlny jo? to je cca 2-2,5eura
12. nov 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som rada ze Kubko je u nasich, neviem ako by som ho zvladla, furt mi je blbo, este ma aj hrdlo zacalo boliet a z atb mi je zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: chlap mi kupil acidko ale teda nemam chut na nic ine len suche rozky
12. nov 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže dopísali sme list pre Ježiška a znie takto : - aby ste mali predstavu, po čom túži Rišulkove srdiečko :dizzy_face:
Milý Ježiško, volám sa Riško (malý tam chcel Richard H.:grinning: ) a pod stromček si od Teba pprosím :
(listoval v tesco katalogu a ku všetkému sme aj vystrihli obrázok a nalepili k tomu)
-veľké auto na diaľkové ovládanie
- vláčik s kockami
- maňušky krtko a kamaráti
- Tomáša vláčika
- báger
- náradie
- Mc Queen autíčko
- lego autobus
- helikoptéru
- gitaru

Celý rok som poslúchal. Tvoj Riško .. a jeho podpis :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:

my mu kúpime to lego a náradie.. a zvyšok, nech si podelia babky a rodina :slight_smile:
12. nov 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letu a stíhate aj výstavu, aj mikulášsku party, aj nech sa detiská pohrajú spolu? :slight_smile:
12. nov 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja len ze zijeme... nestiham vas ani citat. :frowning2: Dnes a zajtra je maly s muzom doma, tak nech si to uziju. :grinning:
12. nov 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lejla a co Stanko je zas chory?
12. nov 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati :grinning: :grinning: :grinning: a to vsetko mu planujes aj kupit?? :sunglasses:
12. nov 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peťa nieee, len náradie a lego.. ostatné si podelí rodina, kto čo bude chcieť :wink:
12. nov 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My mame pre Timku: kuchynku, velku babiku, takt ci chrape smeje sa a cmula cumel (to som este nevedela ze zozeniem to v tej sedacke, tak bude mat dve), taku pokladnu na baterky, dazdnik (to strasne chce), knihy, peciatky, magnetky, tu magnetkovu abecedu, vodnu flautu (taku do vane co si tam napusti vodu a bude hrat) , kolobezku z Quelle , do kuchynky som jej kupila este taky toastovac a ked bude vypredaj po Vianociach dokupim este tu hrackarsku rychlovarnu kanvicu
12. nov 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este chcem tie omalovanky zohnat vodove
12. nov 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj a zabudla som na lekarnicku
12. nov 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. nov 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: to si kupim ja pre seba ked ma bude muz srat :rolling_eyes:
12. nov 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
straaašne sa mi to páči
normálne sa opýtam nášho stolára, kolko by to stálo :sweat_smile:
ja také chceeeem :sweat_smile:
12. nov 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok