Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

peta28
18. nov 2009

no hej, to je pravda a mozes kupit hocijake, nie len tie trubove.. 150 eur nie je az taka hrozna suma... da sa to celkom prezit a aspon usetrime olej. No musim to este premysliet

bilushka
18. nov 2009

Zuzi, ved teraz uz okolo tisicky zozenies tu domacu pekarnicku, tak si ju kup 😉
Este sa aj do tvojho limitu zmestis.

Peti, neviem, ci to tu uz niekto pisal, ale ked chces dat urobit kalendar s fotkami malej, tak aj v Happy foto je teraz na to akcia a nemusis zbierat body v DM-ku.

katika1
18. nov 2009

peťa my máme fritezu a tiež strašne malo vymienam olej, neprepáli sa 🙂
ret to je super 🙂

peta28
18. nov 2009

Bilu hej ale je drahsi v happy foto aj ked maju akciu ako ten z DM, tak nech si ho nechaju ..

Zuzi ale dnes uz nie su take fritezy ako niekedy, ze prepaleny olej a tak, aspon podla toho co citam na tych recenziach, preto ma to laka

retaux
18. nov 2009

Ja som robila v pekárni túto nedeľu prvýkrát knedle. Celkom ušli, len nabudúce by mali byť menej husté. 🙂

bilushka
18. nov 2009

Ano, aj ja som nasla za 144€ a Mimi spominala, ze v Metre bola na to nejaka akcia, jej mamina si to tak kupila, len neviem, ci tam nebolo treba tiez nejake ich body zbierat...

Tak ja som myslela, ze ta friteza je draha v porovnani s klasickymi, ale co zaplatis na zaciatku naviac o 2-3 tisicky, tak to usetris na oleji plus je to z tejto neporovnatelne zdravsie 😉

nika07
18. nov 2009

Ahojte,,

bilu, ale poviem ti, ja mám domácu pekáreň a je to super, nahadžeš tam všetky ingrediencie, a same to zamiesi a upečie 😉

ako darček Vianociam sa viac prikláňam k pekárničke, lebo starším ľuďom by bolo ľuto vyhadzovať peniaze za náplne do toho Dolce gusta, neviem to je môj názor 😉

Peta ja mam aj fritezu, ale nepoužívam ju, ja veľmi málo vyprážam, ale ked vyprážaš tak by si mala vymeniť olej po každom použití, lebo bude prepálený 😒

my sme boli včera s mm trošku na nákupoch, malá by bola na vianoce vybavená,horšie je to so synom, no nemám vôbec predstavu čo kupiť ☹

zuzana76
autor
18. nov 2009

peti, neviem, nestudovala som teraz tie fritezy, asi zato,ze my velmi nevyprazame

muz je dost chlebovy a my kupujeme v kauflande take chleby vselijake co jeden vyjde aj vyse eura a je to pritom maly chlebik co zje za jeden-dva dni

bilu, ja viem,ze sa da aj za 30 eur kupit, ale asi by som uz chcela taku profesionalnejsiu, kde sa da aj marmelada robit, maso atd...

peta28
18. nov 2009

tak tu mam nejake zmatocne informacie 😀 prepali sa ci neprepali ten olej????

retaux
18. nov 2009

Ja mám takú za 30E a tiež sa tam dá aj marmeláda urobiť 😉

bilushka
18. nov 2009

Peti, pridas si tam Indulonu ako to robia v tych supackych stankoch, kde vyprazaju langose a ani olej sa ti nepripali 😝 😀 😀 😀

Idem povesit tie zaclony, lebo sa to tu zacina zvrhavat, ze marmeladu robit a tak, to nie je moja parketa 😀

zuzana76
autor
18. nov 2009

peti, aj neviem, ja som to nestudovala na internete, ale rozhodne vyprazanie nie je zdrave ako take, ved zaloz temu, az tu taka nie je este o fritezach, a budes mat info od tych co to uz pouzivaju

peta28
18. nov 2009

No uvidime, zas az tak suerne to nepotrebujem.. mozno o pol roka bude stat polovicu

peta28
18. nov 2009

fuj ze indulona... to sa este robi? vsak aj indulona stoji uz dnes 40 sk

retaux
18. nov 2009

Zuzi: veď na niečo umrieť musíme, nie? 😀 Tak nech si to aspoň užívame vyprážanými jedlami 😀

zuzana76
autor
18. nov 2009

bilu, ze zvrhavat 😀

ret, ano?

no uvidime aka znacka to nakoniec vyhra

a to dolce gusto, nejako uz od toho upustame a muz zacina vymyslat, ze nejaky iny kavovar, taky na mletu kavu a to vychadza dost draho a ja si vystacim aj s obyc. kavou a on kavu nepije 😀 , ale taku automatovu by si dal raz za cas

zuzana76
autor
18. nov 2009

ret, no ja ti neviem,s mojim zlcnikom sa take jedla nekamaratia 😀

retaux
18. nov 2009

Peťa: ale koľko na tej indulone langošov vysmažia 😀 😀 😀 😀

nika07
18. nov 2009

myslela som po vyprážaní mäsa, po hranolokách nemusíš meniť olej 😉

katika1
18. nov 2009

bilu mám doma aj nike šuštiakové súpravy.. práve mi ich doniesol chlapík.. večer dám fotky.. tak si to kukni potom 🙂

zuzana76
autor
18. nov 2009

kati, tie vetrovky su super, ale ja som objednala z neckermanu, ale este mi to nedoslo a to uz su 3 tyzdne, tak tam asi zavolam,ze co sa deje, ale preto zom odtial objednavala,ze potrebujem aj oteplovacky a to som takmer nikde nevidela, ze vetrovka aj s oteplovackami

katika1
18. nov 2009

zuzi, ved ked by to náhodou nevyšlo, daj vedieť 🙂 tá druhá je už rezervovaná 🙂

peta28
18. nov 2009

akoze ja raz za dva tyzdne upeciam kolac a myslim si o sebe ze som aka uzasna gazdinka.. moje sebavedomie normalne kleslo, ze marmeladu vyrabat.. 🙄

peta28
18. nov 2009

Kati som klikla nejako omylom na tu temu o Janasovi, len ti chcem povedat ze ja som si to dala vypocitat ten maly vypocet za 400 skk .. neviem ake ma ceny teraz a absolutne mi to nevyslo

lenkamt
18. nov 2009

čaume 🙂

Pekáreň je super, ja v nej ani nepečiem chleba, len robím cesto na buchty, na lievance, na knedle.....

tú fritézu actifry musím mať, ale počkám kým bude lacnejšia, ona na začiatku stála skoro 7tis, tak počkám do narodiek a bude snáď za 3 😀

Kati - ja by som babám potrebovala oteplené gate, kľudne aj šuštiakové, ružové by boli úplne najsupiš 😅

a jablkové lievance mňam 🙂

lenkamt
18. nov 2009

a práve tu boli ujovia kontrolovať plyn a plynové spotrebiče, zlepšili mi náladu o 500% lebo sa ma spýtali či niekedy aj varím, že taký čistý sporák dávno nevideli 😀

zuzana76
autor
18. nov 2009

jemine, peti, ved ja nechcem hned marmeladu vyrabat 😀 , ale ked uz, nech to ma aj tu funkciu, no nie? 😅

ja teda neupeciem kolac ani kazde 2 tyzdne 😀

zuzana76
autor
18. nov 2009

leni 😀 , mala si povedat,ze to je imidzovka 😀

lenkamt
18. nov 2009

švagrina v tom varí džem a super, tam je to iba na pár fľaštičiek, nahádžeš a ono to spraví, fakt na takéto veci je tá pekáreň super 😉

lenkamt
18. nov 2009