• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
lenka ano :astonished: :confused: čo som zlé spravila? :confused: :sweat_smile: nemože, či čo?? :sweat_smile:
19. nov 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenka asi myslela,ze ci to nie je len ako polievka

ani mne maly by kapustnicu nejedol, on polievky velmi nemusi a kapustu uz vobec nie :frowning2:
19. nov 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riško zbožnuje kapustnicu.. ale ona je taká hustá a sýta, že bohate stačí.. k tomu zo dva chleby a to zasýti velmi :slight_smile:
19. nov 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môže, to mi prišlo divné že to má len ako polievku :wink: ja že taký jedlík ako on musí mať aj druhé mäsko :grinning:
19. nov 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
My zase presný opak. Lucka nemusí druhé, ale zato polievku musí mať každý deň, niekedy aj dve. :slight_smile:

Kapustnica aj podľa mňa zasýti viac než polievka, lebo je hustá. Ale to by asi Lucka tiež nejedla a ja to tiež neznášam :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale zato karfiol by som si dala. Mňam. Aj Lucka ho má rada.
19. nov 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je fakt, naše keď majú hustú polievku aj pečivo, tak moc druhé nechcú...
19. nov 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni nie, on sa uspokojí aj s polievkou :grinning: aj ked je obyčajná rezancová, druhé už velmi nechce :slight_smile:
19. nov 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zjedia :grinning:
19. nov 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ret to preto, že si ešte nejadla moju kapustnicu :grinning: mnaaaam :grinning:
19. nov 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka na obed ani nejedáva druhé. Na obed len polievku a viac nič. Potom, keď sa vyspí, tak až potom zje druhé.
19. nov 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale potom do krupice na noc už zase nejedia, to je fakt :sweat_smile: asi sa tiež vyprdnem na toľké varenie a sem tam to druhé nahradím nejakým pudingom na olovrant, alebo niečím takým :confounded:
19. nov 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ret - aj my tak, pred spaním polievka a po spaní okolo 15 druhé :wink:

idem plniť svoje materské povinnosti :wink: čiže na obed som tu zas :grinning:
19. nov 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my tak - že po spánku zje druhé :slight_smile: ved oni majú ešte také mini žalúdky :slight_smile:
19. nov 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my sme uz hore, tak ideme sa obliect a von, potrebujem kupit Sunar a nejaku drogerku a aj potraviny

mam nejaku chut na coca colu :confused: to co uz je :grinning:
19. nov 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

kocky, neviete, co sa stalo? Ja som bola vcera nastartovana pred TV, ze si pozriem Petu v tej relacii a nic sa nekonalo. Uz to bolo? Zaspala som dobu? :frowning2:
19. nov 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lejla, oni to zrušili, či čo :confused:
máme dnešnú hlášku dňa .. hovorím malému, že kolko vela autíčiek má na gauči, nech ich spočíta a one vraj "8, to by si mohla vedieť" :zipper_mouth: :astonished: :pensive:
to počul u svojho otca :angry: :rolling_eyes:
19. nov 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak trafil, fakt ich tam bolo 8 :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati - :grinning: :grinning: :grinning:

naše sú zléééééééééééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: a na striedačku :stuck_out_tongue_closed_eyes: takéto dni neznášam :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale už spia :pensive:

karfiol som kúpila, takže dnešok vyriešený, môžem začať vymýšľať čo zajtra a cez víkend :angry:

Lejla - zrušili to, Peťa vravela že asi nemali sledovanosť :pensive:

Zuzi - :confused: žeby? :confused:
19. nov 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, tak nech si podajú ruky s Rišiskom :rolling_eyes: ja mám také nervy na neho, že ma hlava z toho rozbolela.. ale už chvalabohu šiel spať :pensive:
19. nov 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby tak my ideme 11.12. s mojim muzom na otocku do Norimbergu.. dostlala osm taku ponuku z prace ze som si mohla vybrat Mnichov , Norimberg, Baden Baden, Kolin alebo Zurich ist za 10 eur letecky, tak sme sa nakoniec rozhodli pre Norimberg, pozrieme mesto, vianocne trhy a letime domov.
To budem 1 x v noci bez malej, lebo letime rano o 6.10 z Viedne tak ju dame asi spat k svokre.. tak drzte place nehc neochorie ako to dopadlo aj s nasou naplanovanou ajuverskou masazou a Mrazikom
19. nov 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peťa super :slight_smile:
19. nov 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni aj ja mam rada take dni.. ale vcera bola mala ukazkovo dobra, tak snad jej to vydrzi aj dnes

Kati :grinning: zlaty :wink: rychlo sa uciet tie nase deti a hlavne pocuvaju a pocuvaju ze si treba dat fakt bacha
19. nov 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali minulý týždeň a do včera ukážkový, tak si to dnes vynahrádzajú :pensive: ale 1/2 z toho je to že plačú za ockom :pensive: a nedajú si vysvetliť že je v robote :pensive: stále plačú a otvárajú dvere a kričia že nikolaš domooov :sweat_smile:
19. nov 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni tak to maju asi taku fazu ze im chyba.. aj u nas je to tak, niekedy kde je tatinko a niekedy tatinko chod prec.. ritulu mi utrie maminka... a to doslova ho vyhadzuje z hajzla a to sa jej este muz pyta ci mama maminka na to patent ako sa utrie zadok a dora povie ze ano maminka ma patent ..
19. nov 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ony sú strašne ocíkovské, a Paličkovské :sweat_smile: dokonca aj keď sme niekde von tak si vždy "adoptojú" nejakého chlapa :sweat_smile: takže pripravte manželov že na stretku sa po nich budú vešať malé vicenky :grinning: stará až večer po ginoch :grinning:
19. nov 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink: :wink:

Let som rada ,že si sa ozvala už som ti chcela volať ,že čo je s tebou :wink: :wink:

ja som dnes varila špenát a mi trošku prismudol :confounded: :confounded: :confounded:

Leni presne to máme aj my niekedy aj 20 minút stojí pri dverách a kričí tatinko prídi domkou :sweat_smile: a keď príde tak mna si ani nevšíma :frowning2: a tiež ako píše Peta len s tatinkom cikať len s tatinkom kakať len tatinko krmiť...a zasa naopak :sunglasses:

Katka my máme zasa hlášku niečo povie a potom "čo nevieš maminka" :sweat_smile:
19. nov 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám prádlo opraté v práčke a ták sa mi nechce ho isť vyvešť :confounded: asi počkám až na Lii tá mi bude pomáhať podávať štipčeky :dizzy_face: :dizzy_face:
19. nov 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne baby už aj vešajú na vešiak ponožky :dizzy_face:
19. nov 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni zlaté :dizzy_face: :dizzy_face:

To začala aj Lili a vždy keď niečo zavesí tak povie ďakujem akože ja mám poďakovať :sweat_smile: :sweat_smile:
19. nov 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si ľahnúť, mám tak ešte hodku, aj keď neviem, lebo tu nejaký debil vrta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. nov 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok