Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
19. nov 2009

lenka ano 😲 😕 čo som zlé spravila? 😕 😅 nemože, či čo?? 😅

zuzana76
autor
19. nov 2009

lenka asi myslela,ze ci to nie je len ako polievka

ani mne maly by kapustnicu nejedol, on polievky velmi nemusi a kapustu uz vobec nie ☹

katika1
19. nov 2009

riško zbožnuje kapustnicu.. ale ona je taká hustá a sýta, že bohate stačí.. k tomu zo dva chleby a to zasýti velmi 🙂

lenkamt
19. nov 2009

môže, to mi prišlo divné že to má len ako polievku 😉 ja že taký jedlík ako on musí mať aj druhé mäsko 😀

retaux
19. nov 2009

Ahojte!
My zase presný opak. Lucka nemusí druhé, ale zato polievku musí mať každý deň, niekedy aj dve. 🙂

Kapustnica aj podľa mňa zasýti viac než polievka, lebo je hustá. Ale to by asi Lucka tiež nejedla a ja to tiež neznášam 😝 Ale zato karfiol by som si dala. Mňam. Aj Lucka ho má rada.

lenkamt
19. nov 2009

to je fakt, naše keď majú hustú polievku aj pečivo, tak moc druhé nechcú...

katika1
19. nov 2009

leni nie, on sa uspokojí aj s polievkou 😀 aj ked je obyčajná rezancová, druhé už velmi nechce 🙂

lenkamt
19. nov 2009

ale zjedia 😀

katika1
19. nov 2009

ret to preto, že si ešte nejadla moju kapustnicu 😀 mnaaaam 😀

retaux
19. nov 2009

Lucka na obed ani nejedáva druhé. Na obed len polievku a viac nič. Potom, keď sa vyspí, tak až potom zje druhé.

lenkamt
19. nov 2009

ale potom do krupice na noc už zase nejedia, to je fakt 😅 asi sa tiež vyprdnem na toľké varenie a sem tam to druhé nahradím nejakým pudingom na olovrant, alebo niečím takým 😖

lenkamt
19. nov 2009

Ret - aj my tak, pred spaním polievka a po spaní okolo 15 druhé 😉

idem plniť svoje materské povinnosti 😉 čiže na obed som tu zas 😀

katika1
19. nov 2009

aj my tak - že po spánku zje druhé 🙂 ved oni majú ešte také mini žalúdky 🙂

zuzana76
autor
19. nov 2009

my sme uz hore, tak ideme sa obliect a von, potrebujem kupit Sunar a nejaku drogerku a aj potraviny

mam nejaku chut na coca colu 😕 to co uz je 😀

lejla77
19. nov 2009

Ahojte 🙂

kocky, neviete, co sa stalo? Ja som bola vcera nastartovana pred TV, ze si pozriem Petu v tej relacii a nic sa nekonalo. Uz to bolo? Zaspala som dobu? ☹

katika1
19. nov 2009

lejla, oni to zrušili, či čo 😕
máme dnešnú hlášku dňa .. hovorím malému, že kolko vela autíčiek má na gauči, nech ich spočíta a one vraj "8, to by si mohla vedieť" 🤐 😲 😔
to počul u svojho otca 😠 🙄

katika1
19. nov 2009

a inak trafil, fakt ich tam bolo 8 😀 😀 😀

lenkamt
19. nov 2009

Kati - 😀 😀 😀

naše sú zléééééééééééééééé 😝 a na striedačku 😝 takéto dni neznášam 😝 ale už spia 😔

karfiol som kúpila, takže dnešok vyriešený, môžem začať vymýšľať čo zajtra a cez víkend 😠

Lejla - zrušili to, Peťa vravela že asi nemali sledovanosť 😔

Zuzi - 😕 žeby? 😕

katika1
19. nov 2009

lenka, tak nech si podajú ruky s Rišiskom 🙄 ja mám také nervy na neho, že ma hlava z toho rozbolela.. ale už chvalabohu šiel spať 😔

peta28
19. nov 2009

Baby tak my ideme 11.12. s mojim muzom na otocku do Norimbergu.. dostlala osm taku ponuku z prace ze som si mohla vybrat Mnichov , Norimberg, Baden Baden, Kolin alebo Zurich ist za 10 eur letecky, tak sme sa nakoniec rozhodli pre Norimberg, pozrieme mesto, vianocne trhy a letime domov.
To budem 1 x v noci bez malej, lebo letime rano o 6.10 z Viedne tak ju dame asi spat k svokre.. tak drzte place nehc neochorie ako to dopadlo aj s nasou naplanovanou ajuverskou masazou a Mrazikom

katika1
19. nov 2009

peťa super 🙂

peta28
19. nov 2009

Leni aj ja mam rada take dni.. ale vcera bola mala ukazkovo dobra, tak snad jej to vydrzi aj dnes

Kati 😀 zlaty 😉 rychlo sa uciet tie nase deti a hlavne pocuvaju a pocuvaju ze si treba dat fakt bacha

lenkamt
19. nov 2009

my sme mali minulý týždeň a do včera ukážkový, tak si to dnes vynahrádzajú 😔 ale 1/2 z toho je to že plačú za ockom 😔 a nedajú si vysvetliť že je v robote 😔 stále plačú a otvárajú dvere a kričia že nikolaš domooov 😅

peta28
19. nov 2009

Leni tak to maju asi taku fazu ze im chyba.. aj u nas je to tak, niekedy kde je tatinko a niekedy tatinko chod prec.. ritulu mi utrie maminka... a to doslova ho vyhadzuje z hajzla a to sa jej este muz pyta ci mama maminka na to patent ako sa utrie zadok a dora povie ze ano maminka ma patent ..

lenkamt
19. nov 2009

no ony sú strašne ocíkovské, a Paličkovské 😅 dokonca aj keď sme niekde von tak si vždy "adoptojú" nejakého chlapa 😅 takže pripravte manželov že na stretku sa po nich budú vešať malé vicenky 😀 stará až večer po ginoch 😀

maji4
19. nov 2009

Ahojte 😉 😉

Let som rada ,že si sa ozvala už som ti chcela volať ,že čo je s tebou 😉 😉

ja som dnes varila špenát a mi trošku prismudol 😖 😖 😖

Leni presne to máme aj my niekedy aj 20 minút stojí pri dverách a kričí tatinko prídi domkou 😅 a keď príde tak mna si ani nevšíma ☹ a tiež ako píše Peta len s tatinkom cikať len s tatinkom kakať len tatinko krmiť...a zasa naopak 😎

Katka my máme zasa hlášku niečo povie a potom "čo nevieš maminka" 😅

maji4
19. nov 2009

mám prádlo opraté v práčke a ták sa mi nechce ho isť vyvešť 😖 asi počkám až na Lii tá mi bude pomáhať podávať štipčeky 😵 😵

lenkamt
19. nov 2009

mne baby už aj vešajú na vešiak ponožky 😵

maji4
19. nov 2009

Leni zlaté 😵 😵

To začala aj Lili a vždy keď niečo zavesí tak povie ďakujem akože ja mám poďakovať 😅 😅

lenkamt
19. nov 2009

idem si ľahnúť, mám tak ešte hodku, aj keď neviem, lebo tu nejaký debil vrta 😝