• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
no pockaj Miji pokila sa ti vyjadri
20. nov 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved čakám potom dám vedieť
20. nov 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji a co sa stalo s tou Ruzenkou, co jej prisli rozbite pohare?
20. nov 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Aj Lucka ešte pije mlieko z fľaše aj ráno aj večer (niekedy aj pred obedným spánkom), ale dudel už nemá. Zuby má zatiaľ rovné. Dúfam, že ich nebude mať po mne, lebo ja mám riadne kriváky :rolling_eyes:
20. nov 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji si sa pekne rozbehla :wink: ako si jej to nendala v tom hodnoteni :wink:
20. nov 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ta zena krajcirka mi napisala, ze ona uz sila prehoz z toho a ze je v pohode, tu je napr. obrazok:
http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=613094

Mam strasnu dilemu, ci to nemam stopnut, predsa je to 40€ :unamused:
20. nov 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati, prisli ti teraz moje IP-cka uz som ti poslala 3, slovom DREI :grinning:

A ked nie, tak ti pisem tu, ze to bodynko chcem :wink:
20. nov 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojteee

maji, to je teda sila, nemam slov, ale urcite to ries nejako
20. nov 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my sme boli vonku, maly zaspal akurat, idem si dat parene vuchty
20. nov 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bilu ale to je na obrazku ine ako v skutocnosti, ja by som asi tiez vahala..
20. nov 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi: tak dobrú chuť :grinning:
20. nov 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ret, su kupovane :grinning:

aj patko ma zatial pekne zubky, rovne a biele

ozaj nevadi, ked on tu zubnu pastu aj zje? on nevie vyplovat, ale davam mu minimum pasty
20. nov 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes sme super zeny, Zuzka kupovane buchty, ja kupovane pecene kurca :grinning:

Nas ma tiez dobre zuby, ale to suslanie bolo myslene skor do buducnosti.
Pastu je aj moj, neviem co mu na tom chuti, fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. nov 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bilu ale ta detska je dobra.. aspon ta z DM jahodova :grinning:
20. nov 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bilu :grinning: , tak kupovane pecene kurca by som si dala asi skor, ale musim zjest tie buchty, mame ich tam uz 3 dni a dnes im konci lehota :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a inak sa zacinam citit dost depkovo a vinu hadzem na stitnu zlazu a este mam lekara totalneho flegmatika, vcera som si to tak zistovala, citala som si vsetky spravy od neho, tak v maji 2006 som mala hodnotu TSH 61 a norma je do 5 :angry: , chapete to? a si pamatam,ze vtedy som isla k nemu mimo objednania a sestricka ma poslala prec, ze co som aka podrazdena, no som zvedava ako by sa ona citila, srdce mi busilo ako zvon, furt by som bola len spala

a norma na otehotnenie je tak okolo 1, maximalne do 2 a ja som mala v septembri 3,8, takze zato mam take dlhe cykly a nemam ovulacny hlien :angry:
20. nov 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, ty mas zvysenu funkciu stitnej zlazy?
To preto si taka trieska chuda.
Divny je ten lekar, ze s tym nic nerobi, nie je u vas nejake sukr. centrum, tam by si si zaplatila rocny poplatok a obehala si to vsetko bez cakania...Takto iba po lekaroch chodis, v ambulacii si 5 minut co ta odpinkaju a v cakarni pol dna kym ta zoberu :unamused:
20. nov 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bilu, nie ja mam znizenu funkciu stitnej - ked je to TSH vyssie , tak je to znizena funkcia a ked je nizsie tak je to zvysena funkcia, naopak je to.

norma je od 0,4/0,5- 4,0/5,0 v zavislosti od laboratoria, ale len okolo 1,0 je to priaznive na otehotnenie

nie je tu ziadne sukr. centrum, by som si naozaj zaplatila ale bohuzial a aj to su len 3 endokrinologovia v celej Nitre z toho 2 su v nemocnici, kde sa striedaju v jednej ambulancii a caka sa aj vyse polroka na termin
20. nov 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja sa do toho nevyznam, viem ze jedno je ked si chuda a druhe ked si tucna :grinning: :grinning: :grinning:
Fakt NR take velke mesto a nema taku kliniku? :confused:
Tak prid k nam, ved to je len hodinka cesty :wink:
Kniziek mame dost, Patko si moze citat a teba nech poskrutkuju do poriadku, aby bola ta Olivka cim skor na svete :dizzy_face:
20. nov 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bilu :grinning: , vies len to nie je prist len raz, to su neustale kontroly, dakujem :slight_smile:

v utorok chcem zajst za mojou obvodnou lekarkou, TSH mi moze zistit aj ona a potom sa rozhodnem co dalej, najskor zautocim na endokrinologa a ked nebude ustretovy, tak ho budem musiet vymenit
20. nov 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte takže ešte stále neodpísala :angry: :angry:

Biluš s tými pohármi to bolo tak mojej mame som predávala také komunistické poháre sa chytila a ked to vyhrala tak povedala že zaplatí až o nejaký mesiac , ja že OK , potom o mesiac sa nič neozývala tak že zaplatí až o ďalší OK tak som čakala a potom povedala že ich nechce tak som jej prehovorila do duše...tak potom že OK si ich zoberie ale to sa fakt naťahovalo aj pol roka čo najprv hej potom nie a okolo toho ja som jej len napísala ,že mala hneď na začiatku napísať že ich nechce bola by som ich ponúkla tej druhej babe čo ich vážne chcela a keď som jej ich poslala vraj boli poškodené tak som jej povedala nech mi ich pošle aj také poškodené naspäť že aj poštovné jej zaplatí a , že nech sa neopováži čo i len kuknúť na nejakú moju aukciu a vraj ich vyhodila tak som jej povedala ,že nech mi pole aspoň tie nepoškodené a že vraj ich vyhodila všetky...takže krava na entú :angry: :angry:
20. nov 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute
Maji to ty mas ake skvele skusenosti s MMB :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda ale ta prazdna krabica by aj mna vytocila :angry: som zvedava, snad sa to vyriesi vo vas prospech :wink:

ja som dnes varila zamrazenu polievku a palacinky a idem si lahnut lebo dieta sa o 4 zobudilo ze chce mlieko a do 5,30 mi s tym pilil usi, ale som mu nedala akurat ze som uz nezaspala tak sa mi teraz zatvaraju oci...

Zuzi to nastve ze mas na figu lekara a ani nemas velky vyber ked chces zmenit :angry:
21. nov 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji mas nieco nove?
U nas zazrak sa stal, dieta spi..
21. nov 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale pozeram Maji ze ona ti dala pozitivne hodnotenie na aukciach tak snad ste sa nejako dohodli. Inac takuto stavebnicu a voo velkom baleni so videla v all toys a nebolo to ani nejako extra drahe, mozno 5 eur, ale fakt velky sacok
21. nov 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Tak dnes mi písala vraj to je omyl že vraj dostali ako dar od babiek , a vraj si nevšimla že tam vnútri nič nebolo , ale vraj mi pošle peniaze naspäť...tak teraz neviem či vážne alebo ma naťahuje...mne nejde o tie drobné ale ja nechápem ako si to niekto nemôže všimnúť ved ja napríklad keď niečo predávam tak to 1000x kontrolujem či je to všetko ,či je to v poriadku, starostlivo to balím....
No ale strašne som bola vytočená :unamused: :unamused:
21. nov 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti no do alltoys sa do vianoc už nedostanem lebo môj muž neznáša chodiť do hypernovy vraj všade veľa ľúdí a tak....tak musím niečo poriešiť, ale som stále na tú skladačku namotaná lebo Lilianku baví takáto prkotina človek by si myslel ,že potrebujú tie deti neiem aké drahé hračky a nakoniec sa bude hrať len s nejakou somarinou....už to vidím ,že lego aj plastelína pôjde na posmech :pensive:
21. nov 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám na zajtra vytiahnuté mleté mäso a neviem čo s ním... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. nov 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
plnenú papriku, mňam :slight_smile:

čaute :slight_smile: zajtra ideme zas plávať, už teraz sa teším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: inak klasika víkend, zajtra sa už budeme vraždiť :grinning:
21. nov 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni vy tu pripravu na stretko beriete nejak vazne...
maji ja sa tvojmu muzovi necudujem, ja som zatrhla navstevy obchodakov kym nemrzne a nevymrznu vsetky virusy, vsetko objednam cez internet a co sa neda alebo bezne nakupy poriesim tu na sidlisku a kaslem na tesco a podobne... mne stacilo co som bola teraz chora, bratrancova priatelka je stale na atb akurat uz horucky nema ale vsetky baby v rodine sme to chytili za jeden jediny vecer, tak nechcem vediet ake svinstva sa daju v obchodakoch nachytat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

baby vsimla som si ze Kubko si ohryza nechty, hlavne takto na vecer, dnes sa mi potvrdilo ze si necumle len prsty ale ohryza, co s tym??? ked som mu strcila do ruky flasu s vodou a korku od vecere nedojedenu tak na to zabudol... chlap si ohryza nechty tak sa bojim aby si aj on neohryzal :pensive:
21. nov 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Letu - aj mne to robia, posledné dva týždne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: ja som tiež v koncoch :zipper_mouth:

a to plávanie už neberiem ako prípravu na stretko, ale ako otužovanie a zabíjanie času v jednom :dizzy_face: von sa nedá ísť, hmla celý deň , tma už o 15.30 takže to riešime takto :wink:
21. nov 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
21. nov 2009 o 21:41 • erikasadek
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok