Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

letuskah
6. mar 2009

meg a on je policajt taky vykonny ci len nejaky uradnik? ja myslim ze by na tvojho muza nemali nic najst ked neni co aj ked clovek nikdy nevie, ale najhorsie je ze potom sa takyto ludia spoliehaju prave na to ze iny maju strach tak radsej sedia ticho doma 😠 by ich mali rad za radom vyhadzovat hajzlov

a ja uz tiez neviem co je kontakt s ludskymi tvormi 😀 preto hnijem na koni a na facebooku aby aspon virtualny bol 😀

meganik
6. mar 2009

letu..dali sme si to zistit cez rozne nase tajne kontakty 😉 ale nie..kym sa do toho naozaj pustime, tak chceme vediet s kym mame docinenia..sak mozno je to len taky uradnicek a sa tu ohana velkymi recami 😠 😖

no ja mam strasnu chut na sladke, ale uz tyzden nejem ziadne cokolady, lebo uz zase zacinam kysnut 😠

letuskah
6. mar 2009

baby zenska co nam upratuje schody mi zase dieta zobudila, ja ju raz asi chytim pod krk, idem

bilushka
6. mar 2009

Meg, tak super, tesim sa uz teraz, vy tam mate pri Vanese nejaku betonovu plochu, nie?
Ze aj keby bolo blato, tak si mozu aspon tam trosku pobezkat 😉

A o izolacii ma pobavila lekarka, ked sme odchadzali z ambulancie, tak ze nechodte medzi deti, len tak osamote sa prechadzajte po vonku 😀 😀 😀 Keby ona vedela, ze tu ked trosku zaprsi, tak vsetci su zalezeni v panelakoch a ja s malym chodim po prazdnom lesiku 😔

Letu a to co vam tam robi????

meganik
6. mar 2009

bilu no nieco na ten sposob 😉 inak zavidim ten lesik..to je super, ze to mas tak blizko..i ked ja som sa tam sama vacsinou bala chodit prechadzat

baby a uz sa to doriesilo s tym prevenarom, lebo nas este caka druha davka, tak teraz neviem..si mam prichystat plnu sumu?

no a kedze uz zliezol sneh a vyzera to, ze sa blizi jar, tak mna mm hucka na soferovanie, lebo uz ho obcas otravuje, ze ma musi furt niekde odviest..ale ked ja sa tak bojim jazdit po ba..no mozno teraz, ked uz je povinna ta 50-tka to bude lepsie a nebudu na mna trubit, ze zdrzujem premavku
😀

peta28
6. mar 2009

Bilu bola som len cestou spat v Spari a v Kiku, nebol cas, strasne prsalo a bolelela ma hlava z toho vsetkeho pracovneho.
Bilu ten Klacid vam nezavidim.. my sme to mali a horor to malej dat. Inac to musis dobre pretrepat aby sa tie hrcky rozpustili 😉

bilushka
6. mar 2009

Peti a kolko ste ho brali, 7 ci 10 dni?
Mne ak povie v pondelok na kontrole ze nech to berieme 10 dni tak ma na mieste porazi...
Nikdy by som nepovedala, ze 4ml je tak strasne vela ☹
Vobec vobec to do neho neviem dostat, ty si to ako robila?

peta28
6. mar 2009

Bilu brali sme to 7 dni a tusim 3,5 ml , lae som rada ze to mame za sebou, lebo z 3,5 ml som do melje dostala mozno 2

peta28
6. mar 2009

Lejla uz je ais neskoro, som ti zabudla napisat ze dnes niesol malu muz, tak som Stanka nevidel,a ale dufam, ze to zvladol uz lepsie. Drzim palce po vikende.

zuzana76
autor
6. mar 2009

bilu, matejkovi prajeme skore uzdravenie, uz som ani nestihla zareagovat, lebo maly sa pocas spanku zobudil a isla som si k nemu lahnut, nech este spi dalej

maji4
6. mar 2009

Ahojte konečne som sa sem dostala 😝

Oslava super 😉 😉 😉 no oslava ešte pokračuje len my sem sa museli pobrať domou kôli Lili 😉 😉 ale v pohode stačilo mi ja som nepila lebo som išla naspäť autom takže nič 😠 😠

Let škoda to stretko 😒 😒 ale nevadí dúfam ,že to nabudúce víde 😉 😉

Bil my sme tiež brali ten klacid vtedy keď Lili mala tie vysoké horúčky nevedeli z čoho a brali sme to 10 dní a po 10 dňoch nezabral tak sme to brali ešte ďalšie 2 dni čiže spolu 12 dní a tuším sme začínali 3 mililitrami a skončili sme pri 6 😝 😝 ale ja som to mala o čosi ľahšie keďže moja nevracala -tak som jej to pichla priamo do hrdla a popapala to všetko 😉
Držte sa!!!!!

meg vela šťastia na skúšku 😉 😉

retaux
6. mar 2009

Ahojte!
Tak Peťa, ty si to tuším dnes privolala. Dnes mi prišiel list z Univerzity, že mi schválili termín. Ani neviem, či sa mám tešiť 😖 A študovala som slovenský jazyk a literatúru - filozofiu.

My sme dnes mali polievku hráškovú s krupicovými haluškami 😀 Zajtra budem robiť už aj na nedeľu mäsový vývar a MM si zaželal pečené kuracie krídelká 😝 a sebe urobím krupicové slíže 😅

Letu: namiesto prášku do pečiva môžeš dať sódu bikarbónu, lebo droždie (či už čerstvé alebo sušené) sa dáva do kysnutého cesta a prášok do pečiva sa dáva do zákuskov - teda do piškóty.
Ja budem ešte asi dnes večer alebo zajtra robiť kefírový. Mňam.

Dnes sme boli okolo obeda v meste, Lucka v kočíku, lebo som potrebovala niečo vybaviť. Potom sme prišli domov a prestalo pršať tak, že ideme na nákup - Lucka pešo. Tak ona si vonku vyzula jednu topánku 😠 😲 a stupila rovno do kamienkov a blata. Potom si kľakla na chodník na všetky 4 😲 a nakoniec odmietala chodiť po chodníku a chodila len po tráve (rozumej blate) - mala oblečené bledé menčestráky a bledý kabátik 🙄 Domov sme prišli ako prasiatka obe.
Inokedy chodí krásne so mnou a dnes toto?

maji4
6. mar 2009

ret gratulujem ku povoleniu 🙂 🙂 neboj ty to zvládneš držím palce....

Ret si ju mohla dofotiť 😉

retaux
6. mar 2009

No vidíš, to ma nenapadlo, mohli sme mať pamiatku 😀 Ale veď ešte má aj celý budúci týždeň pršať, tak možno... 😀

peta28
6. mar 2009

Ret to je uzasna sprava, tak ked uz sa budes pripravovat vsetko bokom, nevar, neper, len to najnutnejsie, dieta niekam na prazdniny a uvidis zvladnes to.

A este poprosim recept ako robis tie krupicove slize 😉

Bilu prave hovorili v spravach ze sa vratil nejaky druh cierneho kasla a ze uz je jeden chlapec aj hospitalizovany na Kramaroch, super ze prisli na to, co Matejkovi je a ze uz sa liecite.
Ja mam zas nervz lebo mala ma nejake sople.. ked si kychne tak vybehne aj 10 cm dlhy biely priesvitny sliz.. ale inac je ok, aj dycha v pohode, nehuhna, tak snad to bude len zo zubov. Pre istotu som je dala do caju 15 kvapiek Fenistilu.
Tak pekny vikend

letuskah
6. mar 2009

ahojte
tak som spet z masaze, zazila som uz lepsie ale neva, lepsie ako klincom do oka 😝
Maji ved snad sa to raz podari 😀

ret tak to je super sprava, ale ber to sportovo, bud sa podari alebo sa nepodari aby si nebola prilis sklamana, a urcite si nerob nervy kvoli tomu, ale tak lezerne 😉 budeme ti drzat vsetky palce 😉
a vedela som ze prave ty mi s tym drozdim poradis, sodu davam vacsinou miesto prasku ale som myslela ze je jedno ci prasok alebo drozdie, ze tam ide len o tu konzistenciu 😕 tak som zase o nieco mudrejsia, dakujem 🙂
a s tym blatom je to super 😝 to sa bude prat... moje dieta dnes pochodilo vsetky mlaky okolo baraku ale nastastie som mu zimne veci kupovala len tmave, o svojom zovnajsku radsej pomlcim 😝 😝

letuskah
6. mar 2009

pekny vikend vsetkym a chori liecte sa, zvlast Matejko 😉

nika07
6. mar 2009

Pekný večer,

aj ja som tú správu počuvala, je to hrúza s tými chorobami, Matejkovi prajeme skoré uzdravenie 😉

Ret gratulujem ku schváleniu termínu a držím palce, všetko bude OK

janamacka
6. mar 2009

ahojte, sme tu aj moja svieza hana aj ja 😀 chorusikom prajeme vela sily, bilus drzte sa, ret gratulation 😵 😵 teda, majka aka krasna foto..... viac ked si spomeniem napisem v dalsom jednorazovom vstupe 😝

slavenas
6. mar 2009

ahojte

dnes sme boli u dr. a už sme aj mi na ATB , Vaneska hrozne kašla ako keby pískala na nejakej detskej trúbke , no strašnéé ☹ ☹ tak sa liečime, ja len dúfam že sa z toho rýchlo dostaneme.

ret gratulujem ku schváleniu termínu 😉

meg ten prevenar je tak, aspon podľa toho čo mi vravela tá ženská v poisťovni, že ked ste už začali tak je to stále za tých 85,- sk či teraz vlastne už v € .

nika07
6. mar 2009

Slavenas myslíš poslednú dávku prevenaru

slavenas
6. mar 2009

nika no moja dr, mi navrhla že kedže nebývame chorý tak vraj nám pred dovršením dvoch rokov predpíše prevenar a bude nám stačiť zaočkovať len jednou dávkou a budeme to mať aj preplatené poisťovnou, NO lenže ked som tam bola naposledy tak mi dr. povedala že jej je to luto ale vraj to zrušili a nejako sa upravili podmienky v tom preplácaní prevenaru a táto možnosť tam už nie je , čo mi potvrdili aj v poisťovni.

meganik
6. mar 2009

jej tak ja som len nakukla a vidim, ze na mna Slavenas nezabudla 🙂 super sprava, tak snad to tak bude aj v nasom pripade 😉 vaneske zelame skore uzdravenie 😉

maji dik, ze mi budes drzat palce, ale vidim to na skuske dost blede, kedze si to idem az teraz pozriet 😝 nejako sa zacinam flakat a prave teraz by som mala pridat 🤐

ret super sprava, ze ti dali moznost ist znova..tak drzim palce..neboj vsetko bude ok 😉 a lucka musela byt hrozne zlata 🙂

no a sprava dňa, ze bolo v spravach, ze v ba je cierny kasel 😒 😔

zelam vsetkym chorusikom skore uzdravenie a zaroven 🙂 pekny vikend

slavenas
6. mar 2009

takže keby sme začali očkovať skôr , čiže viac dávok tak to stále platí . Neviem či som to napísala zrozumiteľne ..

slavenas
6. mar 2009

meg dakujem

nika07
6. mar 2009

napísala, nám zostala posledná 3, tak som zvedavá ako to´dopadne 😖

nika07
6. mar 2009

Prajem pekný víkend,
zajtra ideme k známym do ZA, sa celkom teším, konečne niekam vypadneme 😉

dobrú noc všetkým 😵

slavenas
6. mar 2009

nika tak si to uži 😉

lenkamt
7. mar 2009

baby žijem, už len kvôli vám to nevzdám 😀 ale teraz je zas Lucka grogy ☹ hnusná chrípka 🙄

Nika - zastavte sa u nás 😉 😉 😉

kauza legíny - počkám či prídu z otta, ak nie budem otravovať Bilu, kedže to má blízko, mohla by zohnať aj čelenky 😀

no a dnes prídu švagrovci tak idem variť, upratovať, prať, piecť ..... 😝

baileysa
7. mar 2009

ahojko,
u nas dnes svokrovci aj moji, aj muzovi 😀 tak tiez peciem a upratujem, ale sa mi nedari 😠 vsetko som pokazila, co som mohla, tak uz len idem povysavat a pred navstevou sa tvarit, ze zomieram ci co 😒

nika, uzite si to v za 😉

chorobkam prajem rychle ozdravenie, nech im vikend prinesie kopeeeeec sil...

u nas inak frci rozpravka NOUKY na dvd, to je prva taka, co gretka je uplne namotana, tak mi tu robi sceny, ked nahodou som dnes chcela pozerat priatelov 😀 ale ked jej pustim, mam klud na wc alebo sprchu 😵 a je to ozaj zlate, v kazdej casti nieco vysvetluju, napr, co je skazeny zaludok 😀

ret, gratulujem k terminu 😵 drzim palce, nech ti to vyjde, ked si sa uz tolko sa natrapila 😉 a ked nie neva, my ta budeme mat radi aj tak 😉
ja som sa tento tyzden odhodlala konecne a som sa prihlasila na dokoncenie doktoratu 😔 hoooooodne dlho mi to trvalo, tak dufam, ze uz ho dokoncim, tiez by mi bola skoda 😝