Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

retaux
26. nov 2009

Ahojte!
Takže väčšina máte sedačky za spolujazdcom, tak aj my ju tam necháme 🙂

Maji: škoda, že si nevydržala, ale neboj, veď ten dudel nebude mať večne. U nás Lucka prvý deň pri zaspávaní za ním plakala, ďalšie dva zaspávala dlho-predlho a potom ešte tak mesiac ho raz za týždeň spomenula. Ale to bolo v pohode.

Bilu: story s rámikom nemá chybu 😀

bilushka
26. nov 2009

Peti, este nie.
Ty co s tym ramikom z Hej?

retaux
26. nov 2009

Peťa: také papučo-ponožky som kupovala u nás u číňana. Stáli niečo cez 2eurá. Lucka doma nosí len tie.

bilushka
26. nov 2009

Ret, my mame za soferom a tiez som este nevidela mat v strede, ved to uz sa ti potom dozadu nic nezmesti, nie?

retaux
26. nov 2009

Nám by sa aj zmestilo aj keby je v strede, ale tu na parkoviskách, keď sa prechádzame s Luckou, tak som si to vo viacerých autách všimla. Jediné, čo ma napadlo bolo to, čo písala Majka, že dieťa tak lepšie vidí na cestu a je kľudnejšie, ale inak nič. Lucka je spokojná aj tam.

peta28
26. nov 2009

noc zatial , lebo moj muz povedal ze to nie je na baterku a on hlada take

peta28
26. nov 2009

tak ze cez vikend si sadne k internetu a pohlada

lenkamt
26. nov 2009

že sekta 😀 😀 😀

ako Mimi a stretko????? stále sa nedohlásila? ☹

Peti - ja Timke tie papučky kúpim , len mi napíš číslo 😉 lebo napr. Luckine z deichmanu som už zašívala čo sa tá hrúbá šnúrka čo to drží pokope vyvliekla 😖 teda Ivka zašívala 😀

bilushka
26. nov 2009

Peti, no to je blbe, myslela som, ze od teba nieco okukam, lebo prave moj uz povedal, ze na cely ramik kasle (pouzil ine slovo 😀 ), ze nech si to vyberiem sama.

letuskah
26. nov 2009

ze sekta 😀 😀 😀

maly nespi, sa zobudil lebo vybrali daku mega vrtacku ci co az sa nam steny triasli, tak teraz neviem co bude 😔 do vecera nevydrzi a neskor ho nemozem dat spat lebo mi zas vecer nezaspi, no nic, musim vymysliet nahradny program...

Maji nic to, odnaucis ju neskor, zas sa kvoli tomu svet nezruti nie?

dieta mi sedi na kolenach a ako pisem tak pyta ze este vela pismeniek, tak musim pisat a pisat a pisat 😀 😀 😀

maji4
26. nov 2009

baby tak som vytočená práve teraz mi muž volal ,že keď išiel ráno do roboty tak nám niekto odrazil spätné zrkadlo ,že visí len na káblikoch 😠 😠 😠 😠
A hovoril ,že tak dobre zaparkoval vôbec nebol v ceste 😠 😠 😠 a vždy vždy si ho sklápa a teraz si ho nesklopil 😠 😠

letuskah
26. nov 2009

potesi 😠 😠 😠 zakon schvalnosti

lenkamt
26. nov 2009

na baterku ? to ako na tužkové alebo ako? my sme kúpili taký bezdrôtový, ktorý sa ale musí nabíjať ako mobil 😉 to je asi tiež vlastne na baterku 😀 sme divná sekta, nie? 😀

Maji - no poteší 😠 máte havarijnú?

maji4
26. nov 2009

ret ale my fakt odkedy ju máme v strede ani si nevyžaduje aby som pri nej sedela ani nič proste je kludná lebo všetko vidí a odkedy ju má v strede sedím len vpredu a to je božský pocit ....a asi máme priestranné auto ale v pohode tam sedela ešte aj babka a dedko 😕 asi som divná ale mne to takto vyhovuje a fakt nevymýšľa tak ako vymýšľala dovtedy 😵 😵

maji4
26. nov 2009

lenka nie nemáme 😠

peta28
26. nov 2009

Leni akurat sa chystm na trh teraz vramci obed mrknut, vonku teplo, zemlovku mam v chladnicke tak idem.
Ak nedostanem tak ti napissem
Leni ano na taku baterku ze nabijes a ramcek ide dve hodiny bez elektriky

maji4
26. nov 2009

a ešte ráno o 5 ako sa to tam pokušal dávať tak si svietil baterkou a autá zastavovali si mysleli že vykráda 😠 😀 😅 🤐 😔

peta28
26. nov 2009

Maji , no to neserie .. ludia su idioti, ja nechavam auto pre jaslami a vzdy sklapam aj ked som z celej ulice jedina, ale nikdy nevies aky blbec ide okolo

lenkamt
26. nov 2009

Maji - ozi macka puka ti pošlem po Letu 😉 oki?

bilushka
26. nov 2009

Ja tiez sedavam uz dlho vpredu a maly je vzadu sam, omnoho menej pisti, lebo on tiez nie je autovy typ, k nasim to mame slabu hodinku a presne ako pise Lejla, vodicku, keksik, lizatko, zuvacku a poslednych 20 minut uz vsetci spievame a tlieskame, aby este vydrzal 🙄

Leni, Majka co ja viem sa zatial neprihlasili do tych Dudiniec ☹

Maji, to ma mrzi so zrkadlom 😒
Kolko to bude asi stat?

lenkamt
26. nov 2009

no tak ju ešte skús načať, však teraz boli dlho v za, tak snáď porobili čo bolo treba 😕

maji4
26. nov 2009

lenka OK budem čakať 😵 😵

maji4
26. nov 2009

no lIlianka sa mi práve zobudila a kričí máááám dudkuuuuuuuuuuuuuuuuu 😅 😅 😅 😅

retaux
26. nov 2009

Mala si jej ju počas spánku vybrať 😅 😀

maji4
26. nov 2009

rat to by už aj tak nemalo žiadny zmysel keď som jej ju už dala 😔

bilushka
26. nov 2009

Ten cumel je tusim este vacsia zavislot ako kojenie 😀

Leni, skusim buduci tyzden ked tu uz bude 😉

lenkamt
26. nov 2009

baby , mne príde strašne stresujúce brať cumeľ nasilu, to mi príde ako zobrať fajčiarovi cigarety, alebo mne salko 😅 ja stále čakám že to príde samo od seba, proste vyžužlaný odtrhnutý cumeľ odmietnu samé. aspoň pri verči to tak bolo, úplne bezbolestne bez plaču, bez nervov 😒

retaux
26. nov 2009

Maji: veď ja viem 😉

retaux
26. nov 2009

Lenka: úplne bez nervov to nebude nikdy, lebo aj keď už vyhodíš ten posledný vyžužlaný, tak im bude chýba, lebo sú naň zvyknuté. Ale každé dieťa si raz zvykne.

bilushka
26. nov 2009

Podla mna je to Leni zase len sa zapriet a hlavne odhodlat sa uz na to, ja som tiez tri mesiace prestavala kojit, ze maly sa zbesnie a ze to nevydrzim a ked som sa po takej dlhej dobe k tomu odhodlala, tak to cele trvalo tyzden 😉