• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
neviem, čo by to malo byť.. proste niečo chutné :dizzy_face: som rozmýšlala černohorský rezen alebo volačo také
ale niečo čo natrvá velmi dlho, lebo zajtra idem do školy a prídem až okolo 16tej a rýchlo to musím zbuchnúť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. nov 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
toto je rychle, uz somm to sem vela raz pisala

kuracie prsia nakrajas na pasiky osolis, orestujes na troche oleja, pridas vykostkovane olivy bez nalevu , podusis spolu, ak maso pusti malo stavy , tak dolejes trochu vody, dusis do makka, potom zalejes smotanou na varenie zmiesanou s trochou muky na zahustenie, nechas prevriet a hotovo

k tomu je najgenialnejsia ryza, ale super su aj cestoviny
27. nov 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi to znie dobre :slight_smile: :dizzy_face:
27. nov 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zabudla som, ked dusis to maso s olivami, tak tam pridas baalku a oreganooooo, katiiiiiiiiii
27. nov 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati podla mna si zasluzi Lucia ako sa k nej Tomas sprava ved ona ho vylozene vodila za nos..
27. nov 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ako robite syrovu omacku na cestoviny? Vcera som dala len smotanu na varenie a bambino rozpustit do toho a bolo to hrozne riedke, zahustujete to niecim?
27. nov 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok zuzi :grinning:
peťa veru :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja by som ho za nos nevodila :grinning:
peťuš ja dávam aj trošinku hladkej múky.. je o dosť hustejšia :slight_smile:
27. nov 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, no skusim nabuduce.. som nevedela ci to tam nebude vadit nejako, ono ti sice zhustlo, ale az ked to vychladlo..
27. nov 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja davam hladku muku
27. nov 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Letu peniazky prisli. dik
27. nov 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

baby dík za recepty aj mne najviac chutí vyprážaný :slight_smile: :slight_smile: ale malej to moc nechcem dávať tak som chcela niečo na prírodno .... :slight_smile: :slight_smile:

Zuzi a ten recept s tými olivami tiež vyzerá super myslíš že to môže aj Lili papať??
27. nov 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika rýchlo sa odsekni hlavne oddychuj keď sa dá a prikladaj si suché teplo...a upratovanie predsa počká :wink:

lenka fotky som pozerala už aj ja a sú všetky krásne sa mi strašne páčia s tými vianočnými ružami :dizzy_face: :dizzy_face:
27. nov 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji tak sebe vypraž a jej upeč na masle :wink:
27. nov 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni aj tak som rozmýšľala že jej na prírodno sebe vysmažím :slight_smile: :slight_smile:
27. nov 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to tak tiež robím :grinning:

a ďakujem všetkým za pochvaly :slight_smile:
27. nov 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka ja som mikiho klubík stiahla z netu a teraz jej ho púšťam kedykolvek :wink: :wink:
27. nov 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji stiahnem aj ja :slight_smile:
a prečo nemože vyprážané? :confused:
27. nov 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka ale môže ale moc jej to nechcem dávať lebo to je nezdravé...a Lilianke tá prenzla ani moc nechutí :pensive:
27. nov 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. nov 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz o tyzden cestujemeeeeeee .. jupi jupiii

teda my nie tak skoro, my prideme az vecer, ale o tyzden..
Mala sa uz tak tesi na Mikulasa. rano krici nasusedovho psa ze vstavaj Fila vstavaj , uz je rano, musis posluchat lebo nepride k tebe Mikulas. :grinning: Teraz tak seka dobrotu, som zvedava co bude ked Mikulas odide..
27. nov 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute
ja som varila v Lidli dnes, cordon bleu mrazeny a k tomu varene zemiaky, polievka este od predvcera :sweat_smile:

a dnesna hlaska mojho syna, pytal sa ma co sme to tomu dedenkovi zobrali a ja na neho nechapavo ze neviem, uz si nepametam a on Mamicka uz to pochop :grinning: :grinning: :grinning:

a my momentalne frcime na tomto (samozrejme okrem krtka)
http://www.youtube.com/watch?v=QvsQ9hYKq7c
http://www.youtube.com/watch?v=OleYDoR6mOM&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=LYIuG-A63bE&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=xpSlExF75rY&NR=1
27. nov 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to dako kubkovi este nehovorila lebo potom mam dokola ledy uz pride a ledy uz pojdeme a kedy uz budu a podobne, najhorsie je spomenut mu vianoce, jeziska alebo darceky tak to potom len vyvovala, chodi ku dveram ze mama otvor uz prisiel jezisko a ked ma horsiu naladu tak sa srdcervuco rozplace ze kedy uz pride jezisko... takze vsetko drzime v tajnost
on ani nie kvoli tym darcekom, to este nepochopil co to znamena ale kvoli tomu ze sa tesi ze ku nam niekto pride
27. nov 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
let hláška už to pochop :grinning:
27. nov 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje majú v paži celého mikuláša aj vianoce :grinning: včera dostali adventné čoko kalendáre, tak sme im aj skúsili vysvetliť že o čo ide, nepomohlo zožrali ich na posedenie :grinning:

Letu - no však to už pochop :grinning:
27. nov 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apropo my ešte nespíme, však sme spali do 8.10 :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavne že ich mamina kým som bola u kaderníčky uložila o 11.30 :grinning: takže už tam ležia 1,5h, zatiaľ držia :grinning:
27. nov 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
let jej zlatý moja si z darčekov nič nerobí :confounded: :confounded:

minule som sa Lilianky pýtala či chce bračeka lebo sestričku len tak informatívne čo mi povie a som jej hovoila že bábätku bude musieť požičiavať hračky a okolo toho a Lilianka sa zamyslela a mi hovorí:nechcem bábätko radšej plyšového maca :grinning: :grinning: :grinning:
27. nov 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni pre toto ja kalendar nekupujem lebo viem ze by to chcel zjest cele a ja sa s nim natahovat nemienim ani mu robit zbytocne nervy ked viem dopredu ako to dopadne, to az o rok

sak ja som potom pochopila o com tocil ale to mamicka uz to pochop ma dostalo :grinning:
27. nov 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
let a presne keď sa Lilianak na ničo teší napríklad keď jej poviem že zajtra ideme k babke do Topoľčian tak sa neviem dočkať a tie plače že poďme už babke.....tak tiež niektoré veci držím v tajnosti :sunglasses:
27. nov 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji zlata :dizzy_face: vie co sa jej oplati :grinning:
moj chce sestricku a sesternicku, som mu vravela ze Zuzka (moja sesternica) bude mat babo, ze to bude sesternicka alebo bratrancek tak mi povedal ze sesternicka :grinning:
leni no sú dobré ležať v postieľke 1.5 hodiny :fearful: :fearful:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok