• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
moja Lili je na strukoviny ona by každý den jedla len fazulu a šošovicu na kyslo :dizzy_face: :dizzy_face:
27. nov 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale podarilo sa mi vybrat, ale bala soms a, aby som mu to nezatlacila hlbsie
27. nov 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji lnze on mi posledne dni takto zaspava bez ohladu na to kedy ho ulozim :angry:

zuzi moj sa za hrachom ide zabit, aj sosovicu ma rad a fazulu niekedy, vacsinou nechce lebo sa mu enchce zut ta supka, a hovadzie papa, to mi pripomina ze mam skoro kilo hovadzieho v mrazaku tak by som mohla to v nedelu uvarit
radierko je super aj moja lili hovorí tak tekvicovým jadierkam aj jej kupujem tie olúpané teda tie bez šupiek a ták ich papaáaaa joj :dizzy_face: :dizzy_face:
zuzi ale inač ešte šťastie že ho nevdýchol :pensive: :pensive:
27. nov 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som davala aj vnutornosti a hovadzinu mame tiez casto, moj zje takmer vsetko ale nejako prestal sa kamaratit so zemiakmi v akejkolvek forme
mnam pecienka
27. nov 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no veru, esteze nevdychol, sak mi ritka cukala

no zemiaky nechce ani moj, jedine obcas zemiakovu kasu a zemiak v polievke

inak z toho co som napisala mi vyplyva,ze moj maly neje takmer nic :grinning:
27. nov 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ked sa tak poda na otca , tak sa mam na co tesit, ten mal obdobie, ze cely tyzden jedol len maslovy chlieb s rajcinou, ale aspon mu mama nemusela vyvarat chlieb na ranajky, obed aj veceru :grinning:
27. nov 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave mame na programe rafaela cuk cuk bugi a vyska ako na diskoteke :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. nov 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ale na co sa ma tesit tvoja buduca nevesta, ja si vzdy tak poviem ze nevesta bude na mna za toto alebo hento velmi nadavat :grinning: :grinning: :grinning:
27. nov 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
letu, aj ja si to niekedy tak predstaujem :grinning:
27. nov 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moja Lili miluje zemiaky a ako píše mima v akejkoľvek forme :dizzy_face: :dizzy_face: aspoň mám bez problémov keď mám niečo čo nemôže tak jej ich upečiem alebo tak...

Let my bývame v rovnakom baráku :confused: :confused: :confused: aj tu susedia majú táááák hlasno hudbu a tá vrava medzi tým smiech ...joj dnes je nočný klud od 12tej že?? :angry: :angry: už len 2 hodiny a pôjdem tam búchať :angry:
27. nov 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja idem spat

dobru noc
27. nov 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi dobrú :slight_smile:
27. nov 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji to kubko si robi diskoteku, asi mu chyba ze susedia su vynimocne ticho, ale zda sa ze stichol
a to cez vikend sa vecierka posuva??? to ani neviem lebo my sme uz o 22,30 volali policiu cez vikend a prisli
27. nov 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi dobru noc :slight_smile:
27. nov 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
let fakt :astonished: mna tu muž presviedča ,že piatok sobota je do 12 nočný klud tak aj teraz neviem :confounded:
27. nov 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
let ahá takže Jakubko bude ten pohrešovaný :sweat_smile: :grinning:
27. nov 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji mne sa zda ze od 22,00 musi byt klud bezohladu na den v tyzdni
Kubkove jedine stastie je ze uz zaspal, este dozehlim a idem aj ja :sweat_smile:
27. nov 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
let ja si to musím ešte pozisťovať... ale asi im tam pôjdem zaklopkať keď sa bude lili budiť zatial jej to nevadí :rolling_eyes:
27. nov 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji my sme volali bez ohladu na to ci to Kubka rusilo, do spalne to nebolo moc pocut ale v obyvacke sa nam pohare triasli a to nebolo nad nami ale este o poschodie vyssie, tak netusim aky ramus museli mat ti nad nami, a chlap sa nastval ze on tam vyzvanat a klopat nebude, tak rozvo zavolak policiu, ti im zazvonili, upozornili a odisli a od vtedy (klop klop klop) je klud
27. nov 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
let a my to máme priamo v spálni....čiže oni majú obývačku hneď pri našich hlavách :confounded: :confounded: ale tak políciu nechcem volať lebo to je straší pán sused ktorý je teraz na nočnej a oni si robia takéto žúrky keď neni doma ... to sú mladý chalani vyrastali bez mami....
27. nov 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak nevravim ze treba policiu hned volat ale ak sa bude Lilianka budit tak im chod zaklopat, ja chodim aj ked nad nami hraju na klavir a este nie je 22, poprosim ich ich a je to v pohode, lebo to sa brutalne rozlieha

idem spat, dobru noc vsetkym
27. nov 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
let hej ked sa bude budiť tak pôjdem :wink: :wink: ale aj tak ďakujem za to ,že nemusím čakať do 12-tej
27. nov 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
let dobrú noc
27. nov 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ja som dnes mala mať školu a odpadla prednáška :dizzy_face: tak sa tešííím :dizzy_face:

inak ani ja mu orechy nedávam, lebi tu nedávno zomrelo na udusenie nimi dievčatko :pensive:
a hríby.. no tie papá, ale len šampinony a nie veľa. Inak mu ich nedávam veľmi.

A idem dnes celý deń upratovať, lebo tu je bordel ako v tanku,

Inak miesto tej prednášky mam napísať esej " ako marketingové nástroje ovplyvňujú moju prácu"
:sweat_smile: akú prácu? materskú? :sweat_smile: čo mám písať? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. nov 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute.

ja som už upratala :grinning: aj navarila :grinning: už sa len hodiť do vane a absolvovať skrášľovaciu kúru :grinning:

naše jedia už všetko :wink: jedli už aj orechy aj hubovú polievku :dizzy_face: ale to len koštovka. čo chcú to dostanú, včera zožrali ešte aj tie čokokalendáre z veľkej noci :grinning: potom v reštike hranolky, pizzu a zapili to mužovým pivom :sweat_smile:
28. nov 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, čaute,

lenka si môj človek :grinning:

dieťa dnes zaspalo :grinning: konečne

baby máte niektorá Skylink :confused:
28. nov 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka opakujem - ja ťa milujem :grinning:
28. nov 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja teba :grinning:

dnes som naučila dvojičky mená vaších detí, vedia všetko aj vanesku, len chudáčik alex je lek :grinning:
28. nov 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok