Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
2. dec 2009

peťa myslíš, že budú mať 😕
inak aj mna jysk napadol 🙂

lenkamt
2. dec 2009

čaute.

baby radte, Lucka celú noc pregrcala, teraz je už v poho, volala som dr. - ževraj sú také virozy, tak neviem či ísť na stretko či to od nás môžte ešte v piatok chytiť či čo ☹ inak Lenka vracala v nedeľu , ale len 2x, potom už bola tiež v poho. sme mysleli že z jedla, no ale asi to mala tiež toto 😝

nika07
2. dec 2009

kati a u Vás nie su také pouličné trhy, aj tam mavaju také obrusy

zuzana76
autor
2. dec 2009

http://www.jysk.sk/210/504/512/5658100/a/catalog

aj tento maju akoze vianocny, ale mne sa velmi nepaci

zuzana76
autor
2. dec 2009

Leni, ja neviem ☹

ja sa zase nemozem kupat

lenkamt
2. dec 2009

mňa porazí ☹

zuzana76
autor
2. dec 2009

ved hadam dovtedy bude vsetko ok ☹

katika1
2. dec 2009

leni 😖 ale sleduj ju ako jej bude.. možno do piatku už bude ok 😖
zuzi ani ja sa nebudem kúpať 😝 zas mám zápal 😝 ako vždy 😔
zuzi ten prvý som kúpila svokre minulý rok 😀 a ten druhý sa mi páči! aj ked taký ako na dedinu do chalupy, ale mám rada ten štýl

zuzana76
autor
2. dec 2009

kati, tak si ho kup az sa vam hodi 😉

peta28
2. dec 2009

Leni ved pockaj co bude do zajtra a uvidis. Pokial by sa to zhorsilo tak jasne ze sa vyliecte radsje.

katika1
2. dec 2009

zuzi nehodí 😀 máme všetko moderné.. ale páši sa mi aj tak.. asi pojdem kuknúť 🙂

nika07
2. dec 2009

kati ani ja nedávam vianočný obrus, stačí vianočná výzdoba a snád aj atmosféra 😉 😀

lenkamt
2. dec 2009

baby , jej už nebude nič, už je v pohode, presne ako Lenka, pogrcala čo mohla a bude fit, ja sa len bojím ak to je nejako dlho "prenosné" aby ste to nechytili 😖

my mávame tieto jednodňové grcačky každý rok 😠

nika07
2. dec 2009

lenka držím palce, aby ste boli čo najskôr ok, ked sa už konečne môžeme stretnúť ☹ 🙂 😵

slavenas
2. dec 2009

ahojte

my budeme z NR vyrážať okolo 16.00 16.30

leni tiež si myslím že ak bude už všetko dobré tak je to ok a mohla si sa spýtať Mudr. že čo na to ona a či môže isť do kolektivu .

katika1
2. dec 2009

leni netuším kolko je to prenosné, ale už by to malo byť ok si myslím 😝

lenkamt
2. dec 2009

skúsim zavolať dr.

lenkamt
2. dec 2009

že ak už nebude vôbec vracať tak môžme ak by vracala tak nie 😔

katika1
2. dec 2009

leni nebude už, uvidíš 😉

letuskah
2. dec 2009

Leni neboj nebude vracat 😉

inak caute

ja mam asi sto vianocnych obrusov co sa mame nehodili na ziaden stol tak mi ich posunula ale pouzivam len jeden, taky co som si usila, farebny, cesrveno zeleno zlaty, no peknucky je, taky utulny 😵 😵 😵

my uz spime, dnes bol zlyyyyyyyyy ale uz citim ze uz padam na hubu co som s nim druhy tyzden sama a on to asi citi tiez a je z toho nervozny, ved uz vyse dvoch tyzdnov ani nemrncal ani mi ziaden cirkus nespravil a dnes od rana 🙄
dufam ze mi chlap zajtra neoznami ze nemoze prist ze musi ostat lebo ma picne 😔

mima07
2. dec 2009

caute
ret musim prehodnotit nase stravovacie navyky 😀
inak moj doteraz bezne jedol pecivo, syry, sunku v obchode ale vcera sme prvy raz potrebovali lyzicku k tomu
leni snad vam nic nebude
ja tiez maleho nejako viac sledujem s priblizujucim sa terminom stretka
ja mam taky dlhy obrus len cez stred stola aj s prestieranim a nehodlam ho zatial menit sak ho mam len 4 roky 😀

letuskah
2. dec 2009

ja som asi krkavica ale ja Kubkovi nedovolim konzumovat v obchode a uz je tak nauceny, ked mu aj daco dam do ruky ze to chce niest tak si to len obzera ale nenapadne ho ze by to tam na mieste mohol zjest

mima07
2. dec 2009

a kupila som malemu tento koberec len v inom farebnom prevedeni
http://www.babyeshop.sk/detail.php?zbozi=1505422

mima07
2. dec 2009

let to je spravne ale co uz
nas niekedy nechce dat ani veci co drzi v ruke nablokovat tak radsej beriem hned 2

katika1
2. dec 2009

mima zlatý koberec
Riško zas vždy, ale len v Tescu chce pizzový rožtek a iné nie.. a nablokovať nechá, lebo vie, že sa to najprv musí zaplatiť 🙂

letuskah
2. dec 2009

Kubko pekne poda ale predavacka mu to musi hned vratit inak je krik 😀

Mima ten koberec je nadherny 😵 😵 😵 to by som si aj do obyvacky dala 😵

bilushka
2. dec 2009

No kon nesiel, tak som aspon pozehlila, kolko by som ja za normalnych okolnosti toho stihla, keby som nemala net 🤐

Leni, tak ako vam je?
Volala si tej lekarke?
Snad sa uvidime, ja si inu moznost ani nepripustam, ze by niekto vypadol, strasne sa na vas tesim 😵

Tiez som mala teraz na zaciatku tyzdna dilemu, maly nejaky uchrapcany, mna skriabalo v krku, ako dohromady nam nic nebolo, ze by som to tu ani nespominala, ale tiez v suvislosti so stretkom som ho stale pozorovala, hlavne by ma strasne mrzelo, keby ostatne deti boli od neho chore, teraz to nejako inak prezivam, asi ze take velke stretko sme este nemali a teraz ide 12 deticiek, to je super!!!

Zuzi a ved ty si mozes dat tampon, ja tak chodievam plavat, ved to uz ti bude pomaly aj koncit, este do piatku dlho...

zuzana76
autor
2. dec 2009

ahojte, my sme si pospali

pekny kobercek

nas nablokovat veci v pohode da , este pomaha vykladat na ten pas a jest som mu dovolila rohliky, lebo to som vedela, ze mozem v klude nakupovat, to este ked sedaval v kociku a zostalo mu to doteraz, aj ked ide po svojich, tak chce rohlik, dokonca par krat sa nam stalo,ze zjedol cely rozok, kym sme prisli k pokladniam, ja som to nahlasila predavacke, ale muz raz nie, takze sme mali jeden rozok zadara 😀

peta28
2. dec 2009

ja som aj pisala, ale nevzalo.. a vypadlo to tu potom

Zuzi mne este ani nezacalo, vcera som dobrala antinu ,tak pocitam ze v sobotu budem v najlepsom.. ja mam len nevy aby mala neochorela z toho bazena, lebo 11.12 ideme do toho Norimbergu tak by som nerada to rusila.