• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
a lego je sice drahe, ale je na nom super to, ze potom ked vyrastu uz mozu dostavat to normalne a vsetky kocky, aj duplo aj klasicke do seba pasuju, takze je to hracka na dlho
3. dec 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to máš pravdu
3. dec 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati, co ja viem ja takto na takom malom babatku este nevidim pobobu..
3. dec 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ty si už dlho ani nevidela Riška :slight_smile:
3. dec 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka kukám tvoje detičky - malý je taký tmavý, nie? a malá modrooká a svetlá? sila :grinning: to mi dáva nádej, že nemusi byť všetky deti po mojom mužovi, ale možu mať niečo aj zo mna :grinning:
3. dec 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, to sa mozno len tak zda..tomi ma hnede oci, ale nie je tmavy..spinavy blond je...a kika zatial vyzera na modrooku
3. dec 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale sú krásny!
ako si si zvykla, že si mala najprv syna, potom dceru? Je to rozdiel?
3. dec 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem. aj ja som z nich hotova :slight_smile:) no teraz by som malu len paradila, aj ked som si povedala, ze nebudem vela kupovat, sak mame veci po tomim..ale da sa to? :wink: asi je to rozdiel..hlavne prve dni, kym som si zvykla prebalovat, to chlapca som mohla utriet akym smerom som chcela..tu treba davat vacsi pozor :grinning: a v spravani zatial velky rozdiel nevidim, asi len ked mala niekedy tak hystericky skrikne, to len my zeny tak vieme :grinning: :grinning:
3. dec 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: ale je to krásne! Máš to úplne ideálne.. starší chlapček a mladšie dievčatko.. to som aj ja vždy chcela :dizzy_face:

ale si neviem teraz predstaviť mať dievčatko.. mne sú tie ružové vecičky a bábiky také cudzie teraz :sweat_smile:
3. dec 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme zdravé :slight_smile: už aj normálne jedia :slight_smile: ivka si dala včera slivovicu aby ju to nedraplo :grinning: takže si dajte tiež :grinning:

Kati - mne sa to dievčatko nepodobá :zipper_mouth: nechcem ju uraziť , ale Riško je 100x krajší :zipper_mouth:

Lejla - tak to "poteší" :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my tiež väčšinou pijeme len vodu alebo čaj, sem tam džúsik - aj teraz beriem také krabičkové, ale pijú málo tak 2-3dcl denne :pensive:
3. dec 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ja si dám hrušku, možem? :grinning:
Rišulko je pre mna najkrajší na svete tiež, to máš pravdu :dizzy_face: ale podla men je krásna :slight_smile:
inak je to Riškova sesternica :slight_smile: a ten chlap, čo ju drží na rukách (nie ten ujo) je Rišov brat :slight_smile:
3. dec 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rišov brat je veľmi "jedlý" :grinning: , jasné že je krásna, ale Riško je krajší, lebo je aj po tebe :wink: mám u teba drink? :grinning:

daj si hrušku :wink: :grinning: ja si idem dať ouzo :grinning:
3. dec 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trubka :grinning:
máš veru aj dva drinky u mňa :grinning:

Rišo je jedlý viac :wink: :grinning:
3. dec 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej? no neviem, musela by som porovnať :grinning: zajtra preberieme :wink: :grinning:

deti zaspali, idem aj ja. inak na nervy, dnes som ich musela budiť o 8, čoraz dlhšie chcú spať ráno a potom sa im to posúva tak že by šli spať až o 23 :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže teraz budím o 14, aby o tej 21 zaspali :sweat_smile: strašný systém :stuck_out_tongue_closed_eyes: však nech spia ako verča od 21-9 a od 12-16, nie? :grinning:
3. dec 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Preberieme pri gine :grinning:
leni sa vám nejako posunulo zaspávanie.. si pamatám ešte 19.30 :confused:
3. dec 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Tak muz mi volal, baterka to asi nebude. Po robote ideme odtiahnut auto. Slak ma trafi. Esteze zajtra nejdeme s vami, nemali by sme ako :confounded:

Ten vrtulnik s legom mame aj my doma - maly sa s nim vobec nehra. Dostal na narodky v lete od svokry.
3. dec 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati - ale vtedy vstávali 5.30 :grinning: takže teraz to majú celé posunuté :wink:

my sme tu mali opravára el. rúry, jasné že deti odfajčili termostat, ako s tým stále potrebovali krútiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: a prvé čo potom povedali ockovi do telefonu bolo že tu bol ujo :grinning:
3. dec 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: tak mal muž radosť :grinning:
3. dec 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muž je zvyknutý, tu keď zazvoní telefon alebo niekto zaklepe tak hneď kričia že ujo :grinning: dokonca minule keď prišiel domov tak naňho kričali že hurá ujo :grinning: celé sú domýlené s tých pánskych návštev :grinning:
3. dec 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s tých :stuck_out_tongue_closed_eyes: a minule že my povedala :stuck_out_tongue_closed_eyes: vypustite ma medzi ľudí, pomooooooooooooooooooc :grinning:
3. dec 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

5 x čítam čo si to lenka napísala a až na 6 som pochopila ..... tak ani ja asi nie som ok :sweat_smile: :grinning:

babyyy už zajtra :wink: :wink: :grinning:
3. dec 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: to sa chcem vidieť za polroka, už nebudem vedieť ani rozprávať nič iné len nechajte, nechytajte, nebite sa :grinning:

ale , ideme chodiť do mc na farbičkovo, každú druhú stredu, super tak aspoň nejaká činnosť, toto sedenie doma ma zabíja. my kým sa najeme a oblečieme tak je tma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dec 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni my to isté , takže teraz chodievame von doobedu a poobede sme doma alebo ideme do mc ak je otvorené
3. dec 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nočník nechcela brať lebo malá v pohode ide aj na wc a teraz neviem asi vezmem aj ja.
3. dec 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte takže baby zajtra Vám prajem štastnú cestu a zo srdca vám prajem perfektné stretko :dizzy_face: :dizzy_face:

joj tak by som išla s vami :rolling_eyes: a po tom včerajšku ako som videla ako Lilianka sama krásne plávala ešte viac by som chcela ísť :rolling_eyes: :rolling_eyes: ale čo už narobím :zipper_mouth: :rolling_eyes: :frowning2:

niekto tu spomínal že lego duplo a lego normálne pasuje spolu do seba??ak máte niekto doma oboje prosím vyskúšajte :wink: :wink:
3. dec 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tintinka máš krásne deťúrence :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. dec 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka ničo na tom dievčatku je podobné trošku sa mi podobajú ale fakt len trošku :wink:
3. dec 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lejla to je aká smola s tým autom :angry: :angry:
3. dec 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni super ,že to bolo len také jednodňové :wink: síce to nastraší riadne ale ešte šťastie ,že to dopadlo tak ako to dopadlo :wink: :wink:

My pijeme len vodu keď jej urobím čajík ani za svet nechce len si stále pýta vodičku a jej je jedno môže byť aj teplá :rolling_eyes:
3. dec 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Let neboj nabudúce ked pôjdeme tak to bude zasa o niečo kratšie to prehováranie :wink:

Lilianka dnes sa chcela zasa isť s Jakubkom kúpať a najlepšie ja na tom že mi povedala že pôjde len s tetou a Jakubkom a mamina ostane doma že radšej pôjde s tetou :rolling_eyes: :rolling_eyes: tak teraz neviem čo si mám o tom myslieť :sweat_smile:
3. dec 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok