• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
Peti - podľa mňa kašle z toho presušeného horúce vzduchu tam :confounded: ja len dúfam že nikto nevracia :pensive:
7. dec 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, nevraciame :wink:
ale aj my kýchame.. nič iné, len občas kýchne.. tak som ho nadopovala vitamínmi :slight_smile:
7. dec 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Strašne sa mi páči tá fotka, čo som dala, ako Riško a Amálka trsajú spolu :dizzy_face:
7. dec 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dufam, Leni, ale podla mna spala pekne celu noc, sem tam si odkaslala.. tak snad nedonesu z tej cakarni nieco horsie
7. dec 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka by mala ist robit modeling, fakt je to velmi fotogenicka kocka :wink:
7. dec 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aj by som bola prekvapená, keby všetci boli ok- ked tam bolo 10 či kolko detí a ešte v zime a aj v bazéne boli.. z toho kričí nejaká choroba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale snad to bude len to kýchanie
7. dec 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na modeling už je stará :grinning: ale s deťmi jej to ide, takže by mohla byť nejaká vip aupairka :grinning:
7. dec 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta:
my sme tiez tak zacali s tym kaslom a nevieme sa z toho dostat. Vsetci sme to chytili, kasleme uz 3 tt, ale maly to rozchodil bez ATB. Tiez nemal ziadne sople, len mu zatekalo a z toho kaslal. Este sem-tam pokasle, ale uz je v skolke. Ja som bola na tom horsie - ATB dobrane a stale kaslem. Aj svokrovci stale kaslu a muzov brat uz chytil zapal pluc. :confounded:
7. dec 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikomu nič nebude :wink:

naše sa stále pýtajú na Vanesku, ja nechápem, však sa s ňou ani nejako nehrali ani nič, a furt len Vaneska, Vaneska :sweat_smile:

a teda musím zhodnotiť , že Riško sa má k Lenke viac ako Matejko k Lucke, tí dvaja ani keby svoji neboli :grinning:
no ale čo narobíme keď dievka letí na pánov typu Richard, Ivan a Janko :grinning:
7. dec 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti - si ju ani nemala posielať k dr. ráno solmucol, večer stoptussin :wink:
7. dec 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no inak fakt, ona je na starších :grinning:
A Riško s Lenkou ešte aj naraz vstávali :confused:
7. dec 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika:
a ten druhy album kde najdem?
7. dec 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lejla tam.. počkaj dám link
7. dec 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni ja som nechcela ale muz do mna celu noc kopal ze je chora je chora, ze jej je zima, ze ju mam ist zakryt a ze som nechala pootvorene dvere do spalne a ze som ich mala zavriet lebo na nu taha a ja som ich nechala schvalne lebo neznasam predychany vzduch a z toho by dychala este horsie. A to ma este nutil jej rano marat teplotu a ja som odmietla lebo uz na dotyk bola v pohode tak ju nebudem trapit s teplomerom v zadku

Podla mna z tej plavarne nic nemozu mat lebo tam mali dost prekurene
7. dec 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne a Ivke sa strašne ako žena páči Slávka :wink: a veľmi milučké žieňa to je, som rada že sa pridala :slight_smile:

Kati - máme celkom dobrú fotku my dve s lenkou a riškom :wink:
7. dec 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna porazí.. mám nejaký zavírený comp a tie fotky si viem pozrieť tak že dve a potom to celé zrušiť a znovu sa tam dostať a tak :pensive:
7. dec 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
príď ku nám, budeme pozerať dookola spolu :wink:

no a naši snehuliaci už nemajú oči :grinning: to len pre info, akú demolačnú čatu tu mám :grinning:

idem niečo porobiť, ale semtam nakuknem :dizzy_face:
7. dec 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika:
diky, pekne fotecky :slight_smile:
Deturence su nadherne :sunglasses:
7. dec 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ver, že by som prišla.. rada by som vypadla z domu na pár dní, lebo doma je napätá atmoška :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dec 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale už máš na to len tento týždeň lebo budúci už chlap dovolenkuje a tiež tu bude napätá atmoška :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dec 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no keby ma cesta k vám nestála 4tisícky :angry: tak by som aj prišla :grinning:
7. dec 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute
tak my sme tiez dosli OK, stretko uplne najsupis, velmi sa mi pacilo vsetko :dizzy_face: neskor popisem viac aj dam fotky

teraz chcem vediet Lenka co si davala babam ked grcali pred stretkom, klasika cierny caj, kulisek, hylak a dieta? ci nieco ine? Kubko zacal v noci vracat, ale nemyslim ze daco od vas chytil lebo vracal veceru a zrejme aj obed lebo on silou mocou chcel jest bryndzove halusky a po nich zozral palacinku s cokoladou a vecer sa este pchal cukrikmi tak predpokladam ze mu to narobilo bordel v zaludku, hlavne tie halusky...
teraz spi tak uvidime lebo vracal aj ked som mu len lyzicku vody dala tak do hodiny bola vonku :pensive:
7. dec 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni ale ja prizvukujem ze od vas to isto nema lebo sa vcera brutalne nazral s prepacenim a hlavne tych bryndzakov!!!!!!!!!!
7. dec 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Letu - ja som iba nasadila prísnu diétu a pili vybublinkovanú kolu :wink: a dúfam, že to od nás nemáte :sweat_smile: :pensive:
7. dec 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čierny čaj :wink: piškoty, burizony :wink:
7. dec 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, kolu do neho nedostanem ale piskotova dieta by sa mu mohla pacit :slight_smile: nemame to od vas neboj, to by ho chytilo este tam lebo tieto grcacky su hnusne, to co mali nasi na jar aj kubko a muz tak vsetky padli vzdy nasledujuci den, najskor Kubko, mama, otec a potom muz dokonca este v ten den ako za nami prisiel a ja nic
7. dec 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak lutujte ze ste neboli to lego pozriet lebo to bolo super, mali tam aj kutik kde sa mohli deti hrat :slight_smile: akoze mat vsetko to lego doma, asi by som sa uz ozaj do prace nevratila :grinning:
7. dec 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letu:
este soletky by mohli pomoct
7. dec 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lejla hej soletky tiez, len ich nemame doma, tak poodebe ked nebude uz vracat pojdeme kupit, sak my ani chlieb ani nic nemame :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dec 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok