• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
Sak ten grcaci, Slavka nechapava!!! :grinning:
7. dec 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chi chi ja tiež čakám na budúci rok , chlap bude mať konečne vek na to aby sa v tomto unormálnil :grinning: :grinning:
7. dec 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati chlapi su divni obcas.. a najma v spolocnosti druhych ludi sa spravaju uplne inak .. kolko veci ja uz niekedy radsje ani neriesim, lebo to nema vyznam.
bilu ti závidím.. som to ja vedela, že si nemám brať takého starého.. sorry baby :grinning: :grinning: :grinning:
jáááj čo som pribrzdená
7. dec 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti, ved ty sa podla mna nemas co stazovat na svojho, on aj minule stretko aj toto vysmiaty, milucky sympatak :dizzy_face:
7. dec 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ved aj ja som sa ho pýtala, čo našiel a že čo ma to zaujíma a normálne zatajoval :zipper_mouth: bilu sprav si s ním poriadky :grinning:

slav tvoj je mladší od teba?

Ale Peťa mne bol fest sympatický tvoj chlap.. vždy ked som sa na neho pozrela sa usmieval ako slniečko :dizzy_face:
7. dec 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katika :grinning:

ze stareho :grinning:
7. dec 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
On takyto neprijemnak, hej? :angry:
To po kolkom pohari vina?
7. dec 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fasa citanie :grinning: ale ste sa rozbehli babuchy

takze poporiadku...teda neviem co uz som citala :sweat_smile: ale pokusim sa reagovat

samozrejme som bola milo prekvapena ake ste perfektne baby a ake krasnucke deticky mate. o chlapoch mlcim, lebo ani za svet si neviem dat niektorych do parov :pensive: tak radsej budem ticho,aby som zas nieco nedomrvila a nepoparovala nesparitelne.... a to co som napisala :astonished: sak sa hadam vysomarite z toho :wink:

lenka, boli sme v NR v McDonalde a svina v drive nas chcela ogabat o 1€ :angry: :angry: si to predstavte...tak ma to nasralo, ze som vystupila z auta a isla som jej to povedat. samozrejme prislo nejake auto a pozerali na mna, ze aka blodina ide nakupovat pesi cez drive :sweat_smile: no a ta baba mi ani nic nepovedala, len ze kolko som vam vydala? no neni trubka? takze zamerne nas chcela osrat asi :angry: :angry: :angry: za 1€ som potom kupila radsej ameli zmrzlinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a este lenka, akeho ivana tvoj muz pozna z vojenciny? mojeho? ci tam este nejaky ivan bol? :confused:

katka, my dakujeme za pyzamko. je krasne

co sa tyka uctu, tak my sme doplacali 50€ len my sme boli aj na masazi a ivan bol v saunach. a detailne som to nestudovala, ze co sme mali na ucte, takze neviem co sme platili.

a este neviem co som chcela napisat :zipper_mouth:
ano Bilu ano ano.. to mi hovori kazdy , aj kolegyne, aj kamosky ked sa stazujem ze si ani nevedia predstavit ze sa vie aj nasrat a nahucat na mna.. tak on nie ze sa vie nasrat a on to este aj takto maskuje ze aky on je kludas :rolling_eyes:
Peti, tak to by ma nasralo teda, ze na teba nahuci a na verejnosti vyzera ako slnieco pod papucou :grinning:

Adul, podla mna ani nas nevies sparovat, lebo moj chlap bol po cely cas zaveseny na Slavkinom a spolu pili aj sa saunovali, to uz nekomentujem :grinning:
7. dec 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, to su ti v saune, co tam ukecavali tentovacku? tak tych si ja dobre pamatam, lebo ich poslala do aroma sauny, ze je dobra :sweat_smile: a tentovacku tam urcite nemali, lebo bola pri bazene :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dec 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peťa ani ja si neviem predstaviť
7. dec 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie tentovacka ich poslala do tej saunym, ale ja :grinning: som to tam nenapisala. ja som ju bola tiez skusat. mm isiel s malou do bazena na striedacku, tak som to vyuzila, ze pojdem sa vyhriat aj do vyrivky
7. dec 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulak :grinning: koho nevieš spárovať?
nemáš za čo :sunglasses: som rada, že sa páči!!!
7. dec 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ano adul , môj vravel že si ich navigovala správnym smerom

kati ano je :sweat_smile:
peta a veru ani ja si neviem predstavit tvojho muza ako nervaci :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky vysiskovany chalanisko
Bilu este aj na mojho muza si zabudla ako pili .. vsak tie vypary v sobotu rano.. ani neviem kolko promile nafukal ked malej fukal koleso na plavanie
7. dec 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:astonished: slavka to má len tolko rokov :astonished: on vyzerá staršie ako ty :astonished: :astonished: :astonished: kurník, si to dobre vyriešila.. aj ja si nájdem mladšieho :grinning:
7. dec 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, ktorych? tvojho si pamatam, aj k pete viem kto patri. a uz viem aj ktori je slavkin, tak tym padom uz mi dochadza, ze ten druhy bol asi bilushko, ze? a dalej mam trochu zmatok
7. dec 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem dat olivke papat. lebo mi tu malinka umrie od hladu chudatko :fearful:
7. dec 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vidí adul :grinning:
teda vidíš :grinning:
co vidim?
že vieš :grinning:
aha :grinning: :grinning: :grinning:
ze som dobra? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
7. dec 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti, ja som nechcela ukrivdit tvojmu muzovi, lebo som ho videla stale s plnym poharom vina, len som nevedela, ci je to stale ten isty, alebo si tak vydatne stiha dolievat :grinning:
Ved ale klasika nase stretko: chlapi sa hned v prvy vecer zrubu :grinning:

Adul, posledny vecer ked sme sedeli v bare, tak baby pri jednom stole a pri druhom Slavkin a oproti nemu sedel moj, uz vies ktory?
7. dec 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok