• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
Oto je uz na dalsej fotke s tvojou segrou ako stastna rodinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bilu sak na dalsej si si nohy uz dala do poriadku :grinning:
dobre ste :slight_smile:
a moja klasika miluje Axela :grinning:
Alex sa chce biť??? keď hľadá Riška :grinning:

mne sa páči aké mám kozy na fotkách :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Mima - veľmi dobré fotky si porobila :grinning:
7. dec 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak my sme tam fakt ako na plazi, tri "bloncky" sme tam na lehatkach cakali, ze na nas zasvieti slnko :grinning:
7. dec 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
parada, dalsie fotky sa mi podarilo pridat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: asi u mna plati, ze pomaly dalej zajdes, ci?
7. dec 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka, fakt ti to tam nejako kypi :sweat_smile: :grinning:
7. dec 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak takáto večerná účasť tu už dávno nebola :grinning:
7. dec 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hotovo
inak u mna na pc tie fotky vyzeraju lepsie
leni este jednu som pridala
7. dec 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to brucho? :grinning: no to hej, keď som sa opaľovala s Peťou a Aďou tak som akurát spominala že už som tento rok spravila 10brušákov a brucho neodišlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

práve si vyžieram kokos v čokoláde, Bilu v jednote majú suprový :wink:
7. dec 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aby rec nestala moj ma 27
7. dec 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dvojky sú strašne fotogenické
7. dec 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt Letu?????? to je tiež mladší od teba???, lebo od teba vyzerá staršie, no však ale to my všetci :wink:
baby to kde ste nabrali takých mlaďasov, vidím že je čas vymeniť chlapa a počať syna :grinning: :grinning: :grinning: no ale v gay bare neviem či nejakého stretnem :grinning:
7. dec 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slávka to majú asi po Ivke, lebo ja vôbec nie som, alebo teda vyzerám tak hrozne aj normálne, nielen na fotkách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dec 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni hej. ale odo mna vyzeraju starsie vsetci okrem mojich dvoch neteri, aj to len na kratko :grinning: ale uz som si zvykla
v gay bare chlapa najdes ale ci ti splodi syna to je otazne...
7. dec 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak toto je ta super fotka s riskom
http://sk.fotoalbum.eu/levicata/a389581/00000025
tak pre dnes koncim, lebo nemam na to nervy. caute :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dec 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riško aký hárem na poslednej fotke :grinning:

ja už som jednu vymazala :zipper_mouth: tá bola fakt neuverejniteľná :grinning:

inak na tej kde Lenka leží na tej sedačke by som si myslela že je to Lucia :zipper_mouth: ibaže vidno červenú náušnicu :sweat_smile:
7. dec 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta posledna je skvela, sme mohli vsetky deti naaranzovat a odfotit
7. dec 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavi máš pravdu su strááááááááášne chutné :wink:

letu aj ja by som povedala že je starší :slight_smile:
7. dec 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi cau
ja sa tiez poberiem, tato noc ma totalne vycerpala :stuck_out_tongue_closed_eyes: dobru noc
7. dec 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem do sprchy a kuk na keby bolo keby.

zase zaspali rýchlo aj keď cez obed spali 2,5hodiny :rolling_eyes:

ozi a Verča :grinning: som jej napísala ospravedlnenku že nie je pripravená na vyučovanie z rodinných dôvodov :grinning: trúba jasné že všetkým vyrozprávala ako sedela do 22.00 v bare s tetami :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. dec 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som aj zabudla pri vas kolko je hodin, som rychlo ukladala maleho teraz a tiez idem pozriet toho nasho Kolenika a budem stale dufat, ze ho Lenka nestretne v gay bare ako onych spominanych panov, ktorych nam nabonzovala :grinning:
7. dec 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka celá mamča :grinning:
7. dec 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute :sunglasses: moj má 33
a idem pokukať dostočné fotošky :slight_smile:

Mima aj Riško hladá Alexa.. Ale ja som si všimla, že oni sa tak neznášajú, až sa milujú :grinning: fakt..
lebo oni sa normálne vyhladávali, aby si jednu tresli, potom sa vyobíjmali a vycmágali a zas sa pobili :grinning: :grinning: :grinning:

A teraz pred spaním bolo citujem: "Kde je Verča? Kedy príde? Ja chcem Verču! Doneste mi Veronikuuuuuuuuuuu" :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning:
7. dec 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka apelujem na teba ak stretneš Kolenika v gay bare, nevrav nám to . :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati som sa normálne zasmiala :grinning: že sa miluju až sa neznášaju :sweat_smile: či naopak
7. dec 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa kolenik nepáči, kludne to napíš :grinning:
nika, veru.. láska až za hrob tí dvaja :grinning:
7. dec 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaume :sunglasses:

Kde ste? :confused: My máme romantiku s malým - vyčistila som krb a spravila ohník, popíjam kávu a neviem, čo za romantickú náladu má malý, ale budil ma so slovami : Milujem ťa maminaaa, milujem ťa najviac na svete :sweat_smile: :grinning: a teraz mi to rozpráva zas :confused:
8. dec 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

my sme vstali o 8, teraz Lucka pozerá bambuľku a Lenka sedí pri mne, lebo prišla že bebená pichá, v preklade Lucia do nej pichala prstom :grinning:

no ja Koleníka tiež môžem, ale iba tak na jednu noc :grinning: ako životného partnera by som si vybrala Sanášiho z odsúdených :grinning:
8. dec 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok