Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

bilushka
7. dec 2009

Oto je uz na dalsej fotke s tvojou segrou ako stastna rodinka 😀 😀 😀 😀

mima07
7. dec 2009

bilu sak na dalsej si si nohy uz dala do poriadku 😀

adulak
7. dec 2009

dobre ste 🙂

nika07
7. dec 2009

a moja klasika miluje Axela 😀

lenkamt
7. dec 2009

Alex sa chce biť??? keď hľadá Riška 😀

mne sa páči aké mám kozy na fotkách 😅 😀 😀 😀 Mima - veľmi dobré fotky si porobila 😀

bilushka
7. dec 2009

Inak my sme tam fakt ako na plazi, tri "bloncky" sme tam na lehatkach cakali, ze na nas zasvieti slnko 😀

adulak
7. dec 2009

parada, dalsie fotky sa mi podarilo pridat 😵 😵 😵 😵 asi u mna plati, ze pomaly dalej zajdes, ci?

bilushka
7. dec 2009

Lenka, fakt ti to tam nejako kypi 😅 😀

nika07
7. dec 2009

tak takáto večerná účasť tu už dávno nebola 😀

mima07
7. dec 2009

hotovo
inak u mna na pc tie fotky vyzeraju lepsie
leni este jednu som pridala

lenkamt
7. dec 2009

to brucho? 😀 no to hej, keď som sa opaľovala s Peťou a Aďou tak som akurát spominala že už som tento rok spravila 10brušákov a brucho neodišlo 😝 😀

práve si vyžieram kokos v čokoláde, Bilu v jednote majú suprový 😉

letuskah
7. dec 2009

aby rec nestala moj ma 27

slavenas
7. dec 2009

dvojky sú strašne fotogenické

lenkamt
7. dec 2009

fakt Letu?????? to je tiež mladší od teba???, lebo od teba vyzerá staršie, no však ale to my všetci 😉
baby to kde ste nabrali takých mlaďasov, vidím že je čas vymeniť chlapa a počať syna 😀 😀 😀 no ale v gay bare neviem či nejakého stretnem 😀

lenkamt
7. dec 2009

Slávka to majú asi po Ivke, lebo ja vôbec nie som, alebo teda vyzerám tak hrozne aj normálne, nielen na fotkách 😝

letuskah
7. dec 2009

leni hej. ale odo mna vyzeraju starsie vsetci okrem mojich dvoch neteri, aj to len na kratko 😀 ale uz som si zvykla
v gay bare chlapa najdes ale ci ti splodi syna to je otazne...

adulak
7. dec 2009

tak toto je ta super fotka s riskom
http://sk.fotoalbum.eu/levicata/a389581/00000025
tak pre dnes koncim, lebo nemam na to nervy. caute 😝

lenkamt
7. dec 2009

Riško aký hárem na poslednej fotke 😀

ja už som jednu vymazala 🤐 tá bola fakt neuverejniteľná 😀

inak na tej kde Lenka leží na tej sedačke by som si myslela že je to Lucia 🤐 ibaže vidno červenú náušnicu 😅

letuskah
7. dec 2009

ta posledna je skvela, sme mohli vsetky deti naaranzovat a odfotit

nika07
7. dec 2009

slavi máš pravdu su strááááááááášne chutné 😉

letu aj ja by som povedala že je starší 🙂

letuskah
7. dec 2009

adi cau
ja sa tiez poberiem, tato noc ma totalne vycerpala 😝 dobru noc

lenkamt
7. dec 2009

ja idem do sprchy a kuk na keby bolo keby.

zase zaspali rýchlo aj keď cez obed spali 2,5hodiny 🙄

ozi a Verča 😀 som jej napísala ospravedlnenku že nie je pripravená na vyučovanie z rodinných dôvodov 😀 trúba jasné že všetkým vyrozprávala ako sedela do 22.00 v bare s tetami 😝 😀

bilushka
7. dec 2009

Ja som aj zabudla pri vas kolko je hodin, som rychlo ukladala maleho teraz a tiez idem pozriet toho nasho Kolenika a budem stale dufat, ze ho Lenka nestretne v gay bare ako onych spominanych panov, ktorych nam nabonzovala 😀

nika07
7. dec 2009

lenka celá mamča 😀

katika1
7. dec 2009

čaute 😎 moj má 33
a idem pokukať dostočné fotošky 🙂

Mima aj Riško hladá Alexa.. Ale ja som si všimla, že oni sa tak neznášajú, až sa milujú 😀 fakt..
lebo oni sa normálne vyhladávali, aby si jednu tresli, potom sa vyobíjmali a vycmágali a zas sa pobili 😀 😀 😀

A teraz pred spaním bolo citujem: "Kde je Verča? Kedy príde? Ja chcem Verču! Doneste mi Veronikuuuuuuuuuuu" 🙄 🙄 😀

slavenas
7. dec 2009

lenka apelujem na teba ak stretneš Kolenika v gay bare, nevrav nám to . 😀 😀 😀

nika07
7. dec 2009

Kati som sa normálne zasmiala 😀 že sa miluju až sa neznášaju 😅 či naopak

katika1
7. dec 2009

mne sa kolenik nepáči, kludne to napíš 😀
nika, veru.. láska až za hrob tí dvaja 😀

katika1
8. dec 2009

Čaume 😎

Kde ste? 😕 My máme romantiku s malým - vyčistila som krb a spravila ohník, popíjam kávu a neviem, čo za romantickú náladu má malý, ale budil ma so slovami : Milujem ťa maminaaa, milujem ťa najviac na svete 😅 😀 a teraz mi to rozpráva zas 😕

lenkamt
8. dec 2009

ahojte 🙂

my sme vstali o 8, teraz Lucka pozerá bambuľku a Lenka sedí pri mne, lebo prišla že bebená pichá, v preklade Lucia do nej pichala prstom 😀

no ja Koleníka tiež môžem, ale iba tak na jednu noc 😀 ako životného partnera by som si vybrala Sanášiho z odsúdených 😀