Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
8. dec 2009

kati a tu pracu o Sigmundovi Freudovi mate robit aj prakticky 😀

ja mam ako tak navarene, este uvarit ryzu, dnes som ako spomaleny film

nika07
8. dec 2009

zuzi to je asi počasím ☹
alebo ja dnes pracujem aj za teba 😵

lenkamt
8. dec 2009

mne ide strašne pomaly kôň 😝

Letu - solmucol dávam aj keď viem že majú sople ale netečie im z nosa - na rozpustenie hlienu je solmucol podľa mňa najlepší 😉 a www.peceniehrou.sk 😉

ideme pre Verču a do jysku a baumaxu , v prvom kuk záclonu v druhom nejakú vianočnú ružu 🙂
ja už chcem novú sedačku, ma ani vianočné upratovanie a ozdobovanie nebaví pri tej hnuse hnusnej 😝

zuzana76
autor
8. dec 2009

nika 😀 , ale mohla by si za mna aj u mna pracovat, elbo tu to teda vyzeraaaaa, esteze mam umyvacku riadu, ale inak auticka po celom byte , este aj kuchynske naradie mi povytahoval, ale nevzrusujem sa, nech sa hra

ja budem prat postelnu bielizen asi nabuduci tyzden

leniani mna to nebavilo, ked sme mali taku staru hnusobu co sa obdrala, bola z Ekokoze a napoli uz zodrata a predstav si, su ludia, co si po nu zadara prisli a vraj si ju nedaju ani obtiahnut, ze je este dobra, ale na sedenie bola velmi pohodlna, boli to taki chudobni, sa potesili,ze aka super sedacka

nika07
8. dec 2009

leni a kedy ju budeš mať

katika1
8. dec 2009

nika skúšala a je to ok 😉
zuzi, máme napísať seminárku na 15 strán o jeho knihe

a vianočné ruže som ja už pokúpila, sú prekrásne 🙂

a makám ako fredka, všetko upratujem, lebo je tu ako po výbuchu.. ale už sa musím ísť osprchovať, lebo sa necítim ako človek 😀

katika1
8. dec 2009

nika to vydrží tak dlho stromček??

adulak
8. dec 2009

caute

este pridavam nejake fotos http://sk.fotoalbum.eu/levicata/a389581/2

nika07
8. dec 2009

kati kupili sme umelý s 800 svetielkami 😀 ale je krásny

ale už predávaju aj živé, takže musia vydržať, ked ich nechaju vonku

katika1
8. dec 2009

jéj 😵 Riško s jeho typickými ksichtíkmi
Všimnite Lenku ako prísne svokrovsky hladí na na Lenku a Riška ako sa cmágajú 😀

katika1
8. dec 2009

nika aha 😎
ja som viac za umelé, aj ked nevonajú pekne, ale aspon ich nevytnú a potom nevyhodia do koša 😔
to mne je furt do plaču, ked ich potom vidím pri smetiakoch 😔

ja som ešte nevidela živé tento rok

ozaj včera sme kúpili malému to mlieko kravské, čo predávajú v tých automatoch - neviem, či to poznáte a malému velmi chutí
je to čerstvé pravé kravské mlieko 🙂

nika07
8. dec 2009

počula som už o tom aj v TT maju ten automat, a vraj je veľmi dobré to mlieko

my sme teraz znovu pozerali aj s Lindou fotky a všetci chlapci su Maťkovia , teda okrem Alexa/Axela/

v Kauflande už predávaju, ja si dám do izby zopár vetvičiek pre vôňu, a bude

katika1
8. dec 2009

nika ja tiež 🙂
hej vraj je to dobré..
my ich už spolu nemožme pozerať, lebo plače, že tam chcem íííííísť!!!

zuzana76
autor
8. dec 2009

aj u nas pred Kauflandom predavaju uz zive stromceky

ozaj baby, tie co davate normalne mlieko, to ho ani neprevarate? ja este davam sunar, tak neviem

ja sa prave napchavam mandarinkami

zuzana76
autor
8. dec 2009

kati, no ja som to myslela s tou praktickou castou k tej praci na Freudovu knihu tak ,ze on pisal prace ohladne roznych sexualnych snov a tak, ze ci to mate aj vyskusat 😀

zuzana76
autor
8. dec 2009

my sme spali, ja som len driemala

katika1
8. dec 2009

zuzi toto je o kultúre človeka, ale je tam aj o sexualite 😀 takže no aj by som vyskúšala, čo ti poviem 😀

lenkamt
8. dec 2009

Kati to nie je prísne, to kontrolujem či tam nie sú aj jazyky 😀

v jysku žiadna použiteľná záclona 😔 a vianočné ruže také malé zmrdy vôbec sa mi nepáčili 😝 takže som kúpila Lucke na meniny vrtačku a Lenke aby nebolo ľúto tak ponorný mixér - fajný majú v tescu za 180Sk 🙂

zuzana76
autor
8. dec 2009

leni, ja som ti vravela,ze tie zaclony v Jysku nic moc, teda mne sa nepacili, nevedela som si vybrat, len take handry , ze na obrazku to vyzera dobre, ale inak nic moc

lenkamt
8. dec 2009

niektoré biele sa mi aj zdali ale modré nemali vôbec 😝 ale fakt že kvalita pochybná.

zajtra pomeriam a pôjdem si dať ušiť tú čo sa mi tak páčila v tom drahom obchode 😅

lenkamt
8. dec 2009

dnes Verča v škole piekli medovníčky a fajné boli, ževraj ich treba dať do krabice s jablčkom a nestvrdnú, chuťovo aj farebne boli super. ja vyskúšam asi zajtra z polovičnej dávky miesto hry s plastelínou:

1kg hl. múky
0,5kg medu
300g kryštálového cukru
1/4l vody
2vajcia
1 kávovú lyžičku pern.korenia, anízu, škorice, klinčeky /to dám iba to pern.korenie/
4lyžičky sody bicarbony

med, ckor a vodu povariť, horúce spracovať s múkou, do mierne vychl. pridáme vajcia, per. kor a sodu zmiešanú s troškou múky. vypracujeme a necháme 5h odpočívať. vaľkáme, vykrajujeme, pečieme, po upečení ešte horúce natrieť vajíčkom

katika1
8. dec 2009

zuzi, ja nepreváram mlieko - prvárala som asi mesiac - ked mal 14 mesiacov

leni ja som kúpila dve také mini ružičky vianočné a ešte kamarátka, čo má kvetinárstvo mi dá vraj obrovskú
a za super cenu - 5eur 🙂
poslala by som Ti, ale asi by to neprežilo cestu 😅

letuskah
8. dec 2009

no moje dieta dnes poobede kopirovalo Riska, sice nic nerozbil ale skoro som ho pritotok...
inak stale opakoval ze on sa nebal velkeho mikulasa a ze Risko plakal 🙂

Leni ty si poklad, akurat som dnes hromzila ze nemam odskusany recept na medovniky, dakujem dakujem dakujem 😵 😵 😵

Zuzi ja neprevaram ale mam taky pocit ze odkedy ho pije tak horsie kaka, tak chcm skusit prevarat ci to pomoze

a Kubko zacal mat hnacku, by ma zaujimalo z coho lebo rano pekne kakal tak neviem ci to este z toho grcania moze byt 😕

katika1
8. dec 2009

Riško neplakal hej 😠 😠 on len zamrnčal 😀 a tiež mi rozpráva ako sa nebál 😀 😀
letu Riško zas lepšie kaka z obyčajného 😕

lenkamt
9. dec 2009

ahojte 🙂

Letu - tak to mal od nás ten vírus 😔 keď aj hnačkuje, alebo hnačkuje z tých zatečených soplíkov 😔

ja nepreváram mlieko 😉
dnes sme vstávali na etapy, ja s Verčou 6.45, Lenka 7.30 a Lucka 7.50 😝

inak asi nič nové 😀

nika07
9. dec 2009

dobré ráno,

my sme dnes vstávali o 7,50 a zaspal aj Maťo, takže nestihol vlak a aj prvú hodinu, som zvedavá čo bude v škole ☹

a zasa prší 😒

lenkamt
9. dec 2009

Nika - kde si kupovala stromček???? to taký že budú len svetielka? lebo túžim po novom stromčeku, náš 8ročný ešte taká rároha z poľska sa mi nepáči.

katika1
9. dec 2009

čaume
ja som tu dnes sama, malý je u babky, lebo sa musím učiť na skúšku 😝

včera sme sa s mm stavili, že kto schudne viac do konca januara 😀 no som zvedavá 😀

nika07
9. dec 2009

v Trnave
a samozrejme bude aj ozdobený, len už tam nemusíme dávať svetielka

zuzana76
autor
9. dec 2009

ahojte

aj my mame umely stromcek, ale ma asi tak 4 roky, mozno 5 neviem presne, ale este stale sa mi paci. i ked zivy je zivy , ale my sme aj tak mali zakazdym taku metlu za 200-300 sk, ze to aj tak nevyzeralo dobre, kebyze chcem stromcek pravidelny, tak to stoji aj 40-50 eur a potom to mam vyhodit von? takto mame pravidelny a umely a kvoli voni si kupim par haluzok do vazy