• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
Leni, on si to kupil v Rakusku a prave ze tomu uz konci spotreba, tak to robim.
A este ho aj akoze povysili, tak dovod cislo 2 :sweat_smile:

Lenka, by si sa mala nad sebou zamysliet, ako posobis na chlapov :grinning:
To nie je vsetko frisko ako v gay bare :grinning:

Recept nemam, normalne urobim ryzu a zvlast na panvici spravim dopredu namocene tvory (sojovka, citron, sol, korenie, cesnakovy olej) a zmiesam. Ja vobec netusim, ako by sa to malo spravne robit, lebo my sme doma take nieco nikdy nerobili.
9. dec 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to som chcela vedieť že čo pred dusením, ten nálev ma zaujímal aby to prebilo tú "rybaciu chuť", potom to len oprážaš na olejí, či aj zaleješ vodou a dusíš????

fakt tí geji sú komunikatívnejší a smelší :grinning:
9. dec 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko babz.. sme dom uy druhy den.. zajtra uz ale ficim do prace. Mala ma moraxelu v nose zase.. takze ak by ste to niekto od nas schytali , tak sa vopred ospravedlnujem, ale snad nie, lebo Timka sa teda nejak moc extra nehrala s ostatnymi detmi. Teplotu nema, uz len sem tam pokasliava.

Adu to je strasne drahe podla mna, aj ja som take videla v Draciku a za par korun, zbytocne preplatis za znacku.

Ja by som zas potrebovala zohnat take plastove zvieratka co su predierkovane a k tomu si take snurky a tie sa prevliekaju vselijako tymi zvieratkami. My sme to mali ako deti a maju to aj v skolke tak niekde to snad este dostanem.

Bili som sa aj bala ta cez vikend opytat ako ste dopadli s tym ramikom, ked to bola taka story, ktory ste nakoniec objednali? Ja uz si k tomu zajtra v praci seriozne sadnem a musim nieco objednat, lebo cas bezi
9. dec 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti - keby spravili deťom výtery tak každému niečo nájdu, ja som mala roky stretptokoka na 3krížiky a dr. neriešila však som nemala ani angínu ani teploty tak načo :confounded:

neviem aké zvieratká so šnúrkami :confused:

všetky deti pozerajú noukyho :grinning: a jedia špagety, mne sa nechce ani len umyť riad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dec 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti, netrap sa, moraxelu budeme mat skor ci neskor asi vsetci :unamused:
Aj tak fajn, ze jej to tak rychlo ustupuje.

A vobec netusim, ake zvieratka myslis.

Ramik mame ale so snurou, preto som ti to ani nevravela.

Leni, takto ako to je nalozene to uz iba oprazim, kedze tam je ten olej tak tam uz nic nepridavam...ale vravim ti, ze to nie je zaruceny sposob pripravy.
9. dec 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adul to video, skús, posúdim, poprípade poviem a vymažeš :wink: :wink: :slight_smile: :grinning:
9. dec 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nas nepozera nic :rolling_eyes:
A nehra sa s nikym :rolling_eyes:
Fakt som vcera volala s Majkou a som sa jej stazovala, ze keby nerozpraval a nepoznaval tak ako rozprava a poznava, tak mam strach, ze je mu nieco je :zipper_mouth:
9. dec 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. dec 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vanesa v poslednej dobe fičí na Hľadá sa Nemo

peti ja neriešim , ved dennodenne sa stretáva s deťmi a tiež netuším čo im je :wink:
9. dec 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti moraxellu ma vacsina deti, kt. su v kolektive...zevraj je dobre striekat do nosa morsku vodu, ze tie bacile nemaju radi slane prostredie :wink:

a mne akurat prisiel mail z bonprix s ponukou fotoramiku za 40€ co nema kabel a da sa napr. zavesit, ale nemam potuchy ci je kvalitny, kedze sa v tych parametroch nevyznam

ja som dneska robila z maximalnej lenivosti cestoviny s brokolicovou omackou-Natalka to miluje, rychle a chutne papanie :wink:
9. dec 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono ta moraxela sa ani neriesi ked nesposobuje problemy, ze ju ma vela ludi a nevie o nej ..
ja asi tiez vzdavam ramik bez snury, lebo to bude asi problem najst.. no ideme malovat s malou.. vcera cela vodova omalovanka padla na prvy sup
9. dec 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biluš ale ved ani moja malá sa nehrá s nikým ved si si mohla všimnúť
9. dec 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ficime od soboty na shrekovi...Natalke sa zapacila ta dracica, takze od soboty nas opravuje, ze ona sa nevola Natalka, ale Drak ... tak som zvedava, ci sa dneska na hudobke, kde sa na zaciatku vsetci predstavujeme-nepredstavi ako Drak :slight_smile:
9. dec 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bilu - no intelektuál, nebude strácať čas s kravinami v telke a krpcami krpatými :grinning:

Peti - zaujímave, len naše by to skôr vyvliekali ako navliekali :grinning: nevidela som to nikde :rolling_eyes:
9. dec 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Drak :grinning: od teraz ma volajte Dračica :grinning:
9. dec 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Meg, ten bon prixovy nie je moc kvalitny, teda MM to uz porovnaval s nasim ramikom, lebo som mu ten mail z box prixu tiez hned preposlala, ze pozri aky pekny ramik a aky lacny!

Dracica, ty vies ako ukludnit cloveka :grinning:
Inak som zabudla na nase celebritne okienko, co si nam v Dudinciach vravela, ze koho si stretla u vas bare-prvy bol ten rysavec maly a druhy kto? :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
9. dec 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mario z tej telefonickej súťaže na ta3 :grinning: a ten ryšavec je martin kontúr myslím, Slávka nie Chodúr :grinning:
9. dec 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bilu dobre vediet :wink:

peti tu hracku vidim 1 krat, takze neporadim
9. dec 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si myslím že ľudom vo veku naších rodičov stačí aj menej kvalitný, pochybujem že po ére čiernobielych fotografíí skúmajú nejakú ostrosť :sweat_smile:
9. dec 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaaaaaaaaaj, Torac, hej to preto som si ho nezapamatala, lebo o nom som to uz vedela.
Zato rysavec ma sokoval :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Slavi, nevsimla som si, ze by aj Vaneska mala separatny postoj :confused:
9. dec 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dračica mysliš Mária Torača ?
9. dec 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, moj otec ma fotak za sto litrov a potom si k nemu extra dokupil monitor za 30, aby tam videl tie detaily :rolling_eyes:
Preto som chcela, aby ten ramik nezavrhol hned.
9. dec 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dracica mysli Toraca.
Prepac, ze som ta oslovila Lenka, uz sa to nestane :grinning:
9. dec 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bilu asi preto že každá si všímame viac to svoje dzecko , ale nehrala sa teda s nikým
9. dec 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jááááááj ale tvoj otec je iná kategoria :grinning:

naše okrem hádzania kamienkov tiež nikoho neriešili, takéto malé deti sa ešte nevedia spolu hrať - biť, naťahovať a robiť zle áno, hrať nie :zipper_mouth:
9. dec 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slavi, no ja som z toho bola mierne vytocena, ze clovek sa mu snazi urobit program a zabezpeci spolocnost a on si tam skrutkuje dva dni kamene :angry:
Ale aj mi bolo luto, ked Ameli a Timka tak krasne spolu tancovali a to moje trdlo,
ze iba ide si s tatinkom sadnut za bar :angry:
9. dec 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my to isté, tiež som všade malú posielala , .... že zabávaj sa dieťa .... a ona kašlala na mňa :confounded:

a ozaj Matejko skrutkoval kamene ... to bolo zlaté :dizzy_face: :dizzy_face:
9. dec 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano kamene a aj Olivkin kocik :grinning:
9. dec 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež si myslím, že oni sa nevedia poriadne hrať ešte.. kto to vravel na stretku, že deti sa až od troch rokov vedia spolu zahrať? :slight_smile:
9. dec 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati ja som to vravela , sme to riešili v MC , lebo tam 20 deti a každé sa hrá samé
9. dec 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok