• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
Let držte sa . , ja by som k lekárke určite išla ked by mala ešte hnačku , :pensive: :pensive: držte sa
9. dec 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my znášame choroby veľmi dobre.... aj Lenka po operácii na tretí deň chytila grcačku a na piaty šla domov :pensive:
my tie grcačky máme 1-2x do roka, ale fakt len také jednodňovky :pensive:
Leni, mne nepripada, ze tvoje nerozpravaju, ved opakovali po mne vsetko, co som im povedala, sice som ich nepocula rozpravat vo vetach, ale ved v pohode su.
no Letu už som presvedčená že to máte to čo my, ale fakt rátaj s tým že ti doktorka povie len diétu a veľa tekutín :wink: do piatku budete ok, no máš u mňa ďalšie giny :wink:

pridala som pernikárky :slight_smile:
9. dec 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni baby musia byť podarené ked rozprávajú tú básničku , tá básnička je Liliankina najobludnejšia :dizzy_face: :dizzy_face:
autor
ahojte
Leni pekne fotky, krasne ste napiekli
autor
maji, Liliankina najobludnejsia, alebo najoblubenejsia? :grinning:
Tak ale to maleho grcanie nema absolutne ziadny suvis s imunitou.

Leni, ty mas taketo odolne dievky? :confused:
Bilu - takto kecajú asi dva týždne, ony fakt dlho nič a teraz za mesiac všetkých dobehnú, to bolo presne aj pri Verči, a videla si aká je teraz, baby ja som s ňou dnes bola od 12.45 a keď išla teraz o 21.00 spať tak mi konečne odľahlo v ušiach :sweat_smile: :grinning:
9. dec 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ved asi nepojdem, uvidim co ten cierny caj spravi, do poobedia mame cas, zas nemusim si do zbierky doniest prasacinu alebo co
baby su uzasne a preniky nadherne, ked sa Kubkovi polepsi budeme aj my piect, musim ist nakupit ingrediencie,
zajtrajsi plan, skasnut susedov o par mrkiev :grinning: :grinning: :grinning:
9. dec 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej , to majú po mužovi - vojačky od narodenia :grinning: alebo to bude tým pivom počas tehu :grinning:

a až teraz kukám aký som mala bordel v kuchyni :grinning: a som to zverejnila aj na fb :confused: :fearful: :grinning:
9. dec 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Letu - banán, ryža to dobre zapeká :wink:
9. dec 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bilu ved hej to som uviedla len ako priklad, ze kazde dieta reaguja na choroby inak, pripadne ani nedostane
9. dec 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja Vercu zboznujem :dizzy_face:
Ale viem si presne predstavit ako to musi liezt na nervy pocuvat stale :grinning:
Musim ist aj na dalsie stretko, este sme nedopreberali tych chlapov, si ju hned zahriakla, ze len sa neposti z toho smiechu a bolo po rozpravani :grinning:

Katikovci asi chudnu :confused: :grinning:
9. dec 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však je streda :grinning:
môj muž akurát vyšiel z kúpelky a mám silnejúci pocit že neprišiel domov kvôli futbalu :grinning:
9. dec 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, aky bordel? :sweat_smile:
Baby su krasne, ja som ich pozerala uz na fb a Verca ako sikmacka je na jednotku :grinning:
9. dec 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, vramci priprav na Vianoce Patko chce, aby som mu rozpravala o jeziskovi, ktory nosi darceky, mame aj taky papierovy betlehem a ten vzdy donesie a musim zacat rozpravat, tak som zacala,ze zil davno, bol chudobny, narodil sa v beteleheme atd... a Patko hned,ze -" Ake hracky mal jezisko?" - tak som mu povedala, ze " dreveneho konika mohol mat, alebo drevenu lodicku co mu vystruhal Jozef, ale inak nic ine " a patko sa ma pytal,ze ci mal aj auta a vlacik dreveny, tak som mu povedala,ze nemal a on sa tak sucitne rozplakal, som ho normalne musela tisit, ze vysvetlit mu,ze vtedy este auta ani vlaky neboli, asi nepochopil, ale nevadi :grinning:
9. dec 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leniiiiiiiiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning:
Ja som po opici, u nas nula bodov :grinning:
9. dec 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak mne sa tiez Verca hrozne pacila, ked si vyberala aky obrazok vyfarbi tak ze tento nie to by som sa moc namahala :grinning: :grinning: ale ozaj je uzasna, len ja podla svojho nezastavitelneho radia chapem ze to rapotanie moze aj liezt na nervy :grinning:

leni keby si na bordel neupozornila, nic by sme si nevsimli

ryzu mame, aj daky banan ale ten je uz nekonzumovatelny
a vraj je dobre nastruhat jablko a mrkvu, ja som vzdy myslela ze to prehana a ono to vraj pomaha na taketo
9. dec 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo som na ňu naziapala že má na každej fotke zavreté oči - fakt ma neskutočne stresuje odfotiť ich tri tak aby sa pozerali jedným smerom :sweat_smile:
9. dec 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenka akurat som ta isla pochvalit,ze aku upratanu kuchynu mas popri tom peceni, to u nas by bolo ako po vybuchu bomby
9. dec 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ty a bordel v kuchyni, ved sa ti podlaha priam leskne :grinning:

takže perníčky odporúčaš, Maťo ma už otravuje :wink:
9. dec 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, zlaty :dizzy_face:
Ale najlepsia cast pribehu je aj tak ze mal drevenu lodicku, co mu vystruhal Jozef, si si tiez nieco hrkla, ze ta take veci napadaju? :grinning:
zuzi zlaty :slight_smile: ja chcem tiez kubkovi ale ja chcem normalne podla biblie ale to ekby chlap doma uvidel by ho vynieslo :sweat_smile:
autor
bilu :grinning: :grinning:

to sa prejavuje basnicke crevo :grinning: , ja som inak vycvicena, ja kazdy vecer ropzravam vlastnorucne vymyslene rozpravky :grinning: , aspon jednu alebo dve kazdy vecer pred spanim
9. dec 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
letu, to ani ja nemozem ked je chlap doma, on je strasny ateista
9. dec 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja citam aj to len niekedy ale ked sa pocuvam az mi je Kubka luto, lebo taky prednes ako mam ja nema snad nikto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
lenka :grinning: :grinning: :grinning: my nechudneme :zipper_mouth:
zuzi zlatééé :dizzy_face:
a rotavírus.. no neviem, či to bolo ono, ale Riško začal vracať a v priebehu dvoch hodín len ležal a nevnímal :pensive:
potom grcal a hnačkoval tri dni a potom bol ok, ale musel byť na infúzkach, kvoli tomu, že bol total k.o.
kati dakujem definitivne skrtam zo zoznamu
9. dec 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Paťko aký zlatý :slight_smile: naše stále nepochopili ani význam adventného kalendára, tak som im ich odložila , lebo ich zase zjedia na posedenie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a keď sa ich spýtam aký darček by chceli pod stromček tak kinderko :grinning: Verča ešte trojročná chcela len čokoládku a vreckovky :grinning: mám úžasne skromné deti :confused:
9. dec 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok