• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
leni ja potrebujem na nerezove umyvadlo na vodny kamen a na sklo od sprchy
9. dec 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nepripajam sa ani k jedlu ani k cistaicim prostriedkom, idem zozrat druhu coko od mikulasa, dnes som uz jednu spasla a pojdem spat.
dobru nco
9. dec 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika ty si mozes aspon s muzom zacvicit ale mne ani to nehrozi :angry:
mima.. volá sa to hagesan a majú aj na nerezové a aj na kamen na sklo na sprche :wink: sú to profi čistiace :wink:
katika a kde to zozeniem?
9. dec 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem spať, lebo sa tu divne točí o žradle , chudnutí a tak :grinning:

papa dobrú :grinning:
9. dec 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letu ty jedz, biedne vyzeráš :grinning:
mima ja nemožem, mám zápal :rolling_eyes: ale už viem prečo.. nová aviváž :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
neviem u nás to majú vo farby laky
a musim sa pochvalit podarilo sa mi konecne zohnat redukciu na wecko len neviem ci nam aj k niecomu bude :grinning:
9. dec 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pulirrapid na kameň je super :wink:

Kati - sa mi nechce :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: lebo ja chytraňa som si nasadila ďalšie tabletky aby som nemala mrchu na stretku a teraz som totálne hormonálne rozbitá a asi až do konca budem vytočená a pažravá ako pred mrchou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dec 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, malého v noci strašne doštípal komár :rolling_eyes: celý je bodkový a svrbí ho to :pensive:
9. dec 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni no super :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja zajtra musím niečo kúpiť na mykozu :pensive: svrbíííí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dec 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komár v decembri :stuck_out_tongue_closed_eyes: koniec sveta :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja teda idem do sprchy a potom sa uvidí :grinning:

dobrú noc :slight_smile:
9. dec 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni a minulý rok ho 5teho v noci doštípal neskutočne a na mikuláša bol ako s osýpkami...
takže tento raz to isté :rolling_eyes:
9. dec 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika ked nezozeniem pridem na navstevu :grinning: pozriem este aj to lenkine
9. dec 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima
http://www.hagesan.host.sk/

možem ti to aj poslať :slight_smile:
9. dec 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ja som nesupesne uspavala, sa cudujem, ked vstal o 17.30 :angry:

dokonca som porozpravala aj rozpravku o zelenom taxiku a zltom postarskom aute a nic :grinning:
9. dec 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko.
Nejako vás nestíham čítať. Vrcholí u nás predvianočná atmosféra a ešte rozmýšľam čo upiecť na nedeľu, lebo prídu gratulanti Lucke.

Trochu som vás čítala, ale len čo ste včera večer napísali - u nás adventný kalendár má Lucka na stole položený a každý deň zje len jednu čokoládu :confused: Som jej povedala, že viac nesmie a že keď spapá všetky, budú vianoce a bude chodiť Ježiško.
A tiež používam Pulirapid na kameň. Je super.
10. dec 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute :sunglasses:
tak aj Riško je chorý :frowning2: a včera bol kde? no u svokry :frowning2: :pensive:
to nie je náhoda..
A má soplík trošinku a kýcha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
myslíte, že s ním mám ísť k doktorke, či nemá aj on tú moraxelu? :confused:
Ret a čo riešiš s vianocami, že nestíhaš :confused: ja si ich ešte vobec neuvedomujem a nič nepripravujem :sweat_smile:
10. dec 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko

katika, fiha, ta tvoja svokra nejako zle na neho posobi
10. dec 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, on je vždy od nej chorý.. neviem prísť na to prečo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dec 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja s vianocami - predvčerom som už balila balíčky, nech to mám z krku :sweat_smile: Zistila som, že mi ešte časť darčekov chýba a včera som rozbíjala orechy na vianočné pečenie. Skoro ma pri tom švihlo. A už by sa zišlo aj okná umyť a poupratovať v byte. A ja som nejaká lenivá - do všetkého sa musím tlačiť :confounded:

Riško nech sa rýchlo vylieči :wink:
10. dec 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ret aj ja som lenivá, ale ani nemám čas upratovať.. ešte mám skúšky a tú prácu napísať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a piecť ja budem len jeden koláč. My aj tak ideme potom ku svokre a potom na pár dní k mojej mame.
a okná neumývam, lebo okolo domu ešte nemáme trávnik a to pri každom pršani sa odráža to blato a celé sú špinavé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dec 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juj, ale ti je dobre :grinning:
10. dec 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že? :grinning: ale to je len výhovorka, že ideme preč.. ja inak pečiem vždy len jeden, alebo ani jeden :grinning:
ale asi skúsime tie medovníčky.. neviete recept na tie, čo nestvrdnú???
kde sa dá kúpiť malý válok pre deti??
10. dec 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

dnes je pekne asi šmyknem zo dve okná :grinning: Ret - ja by som v tvojom stave neumývala, ja som maňiačka na okná, ale keď som bola tehu tak som ich neumývala :wink:

Kati - :angry: ty brďo to čo tam s ním robí :confused: ak nemá teplotu tak by som nešla k dr. :wink:
10. dec 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malý kuká rozprvku, kde sú planéty, tak som mu hovorila, aké planéty sú a teraz ich tu kadejako opakuje.. aké zlaté :grinning:
10. dec 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja zase umývam len raz za čas okná, ale umývam či som tehu alebo nie. Aj na naše hody som umývala teraz v októbri a aj Lucku keď som čakala tak ešte tesne pred pôrodom som umývala :sweat_smile:

Ja medovníčky tento rok nebudem tie klasické, ale tie s plnkou. Mňam. :dizzy_face:
10. dec 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni neviem, podla mna ona nič nerobí, ale je to psychické :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a som na nu nahnevaná (adri ak to čítaš, nehovor jej) :grinning:
lebo som jej velmi vdačná, že sme jej ho mohli včera nechať a viem, že to bolo dosť od 9tej do 6tej, ale zas bolo to nutné, aby som sa niečo naučila. a potrebujem si ešte dokončiť tú prácu, tak sa jej mm opýtal, či tam može byť ešte dnes doobeda.. no a hádajte čo.. ona si potrebuje ísť nakúpiť na Vianoce :pensive: ved má kopuuuu času a ešte dva týždne.. to sa nedá ísť kúpiť zajtra, alebo v sobotu, alebo budúci týžden? :pensive:
hlavne, že furt slubovala a slubuje, že nám pomože ked potrebujeme :pensive:
10. dec 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati - :frowning2:

Ret - no ja neviem, ale moja ségra z takýchto mamininých kúskov mala niekoľkokrát obtočenú pup.šnúru - to jej povedali doktori vtedy :zipper_mouth: takže na toto som si ja dávala pozor, fakt som skoro nič nerobila počas tehu :sweat_smile: až mi je smutno za tým vegetom - žeby som do toho šla ešte raz? :grinning:

idem, rýchlo nachystať karfiol na vyprážanie a šupky hopky na tie okná, ešte musím umyť komplet podlahy, lebo deti porozlievali čaj s medom tak sa dôkladne lepím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dec 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok