• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
autor
ahojteeee

aj ja som zvedava na spraaaaaaaavu, ale ja tehu nie som :grinning:
10. mar 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmizol mi príspevok :rolling_eyes: ale písala som, že aj riško už chytil soplíky :rolling_eyes: a mne je lepšie.. fakt mu mám dať fenistil na to??? aj sinupret?????
peťa teraz je to fakt hrozné tá kríza :pensive:
10. mar 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kati, to ti zmizol asi preto, lebo ja a ty sme ododlali naraz, to sa mi uz viackrat tak stalo
10. mar 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žeby bailey????!!!
zuzi :angry:
10. mar 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez tipovala na bailey, ale zas sa mi to zda blbost ze by to napisala Majka... teda nie som si ista ci Bai a Majka su v kontakte aj mimo kona a to by vedela skor Lenka.
Boze traja patraci su nic oproti nam.. ale nie je fer ze niekto napise viem super spravu ale nepoviem, tak potom naco to vobec pise.. na to mam nervyyyy
10. mar 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
peti, ze ? :confused: ja len dufam,ze dnes sa to dozvieme, lebo ani nezaspim, ale lenka o tom vie tiez, takze to moze byt aj baily, asi si facebookuju :grinning:
10. mar 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peťa :grinning: veru, aj ja som tak rozmýšlala :grinning: alebo ešte mimi.k! :grinning:
10. mar 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte traja pátrači :grinning: :grinning:

no tak aj ja som zvedavá aká to novinka ... (tiež neznašam ked niekto povie , niečo viem ale nepoviem :angry: môj muž to robí stáááále :angry: :grinning:

baby ten fenistil to dávate normálne tie kvapky ???
10. mar 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šibe vám? prečo ste dospeli k názoru že je niekto tehu???
Majka napísala: A dnes som sa dozvedela výýýýbornú správu ale nemôžem prezradiť akú, to Vám povie tá dotyčná ktorej sa to týka :wink:
takže to môže byť aj to že ja nabudúci týždeň idem s kolegom do ba a chcem sa stretnúť s blaváčkami :wink: :grinning:
10. mar 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vidis aj mimi.k :grinning:
10. mar 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni, len nekamufluj :grinning:
10. mar 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do riti.. čakala som prírastok, nie že Lenka si ide odtrepať svoju urodzenú riť do Ba! Keby aspoň do NZ..
10. mar 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katika :grinning:
10. mar 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pocuj a tebe som pisala sms a si ju nedostala? mas uz ine cislo?

som sa ta pytala na ten wellness hotel kde ste boli v madarsku a ze kedy nas konecne prides navstivit
10. mar 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj Leni a to je akoze super??? :wink:
ja som si to len tipla ze niekto moze byt tehu, vsak z toho sa tu nejviac tesime, teda ked niekto chce byt tehu a je tehu
Slavna, ako fenistil davame kvapky, ja je to supnem do cajiku
10. mar 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale fakt mimi by to mohla byt
Lenky sa to urcite netyka, lebo Lenka je taka huba ze by nam to povedala , to bude niekto kto tu uz dlho nebol, alebo aspon odvtedy co tu bola Majka a vystrelila si z nas.
Cize v hre je mimi, Letu, Bai..
10. mar 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

tak my noc otras, ale nie kvoli gretke, ale kvoli mne, to si ani nepamatam, ze by som taky kasel dakedy mala :rolling_eyes:

a nie som tehu :grinning: a ja tipujem, ze sa to tyka misheli alebo mimi.k, a chcela by som,a by sa to tykalo mimi.k, ze ma dobre vysledky :dizzy_face:

podla mna to majka vobec nepisala, tak ze nieco viem a nepoviem, podla mna sa len mooooooc tesila, tak to takto dala najavo a nepomyslela si, ze sa tak na to namotame :grinning:
10. mar 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti - no sorry, to akože nie je výýýýýýýborná správa? :grinning: :grinning: :grinning:

Kata - ty ma už nes..r, že urodzenú riť - ty jediná si ju videla v nohavičkách :grinning:

zajtra idem na 50% do poľska aj s mojou urodzenou riťou :grinning:

:grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. mar 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuziiiiiiii ja som ti zabudla odpísať, prepáááááč!
Boli sme v Tapolci - hotel Pelion. A neviem kedy, lebo teraz furt zo školy letím domov a nestíham nič - aj teraz popri chatovaní píšem summary po anglicky do bakalárky.
10. mar 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti - také niečo majú aj v Johnovi gar..... také látkové za 240 aj ako tenisky aj takýto štýl :wink:

Bai - to mi je ľúto ten kašeľ :frowning2:

pátrači, pátrači :grinning: si počkajte na Majku čo vám povie :grinning:

a ak by som bola ja tehu, tak vám to nepoviem, lebo by som sa hanbila že idem na zákrok :pensive:
10. mar 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem katika, som nevedela, ci si uz nahodou nezmenila cislo, idem ho najts ten hotel, sice uz jeden mame najdeny pri Balatone, ale kuknem aj ten vas
10. mar 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, a ja som ti chcela navrhnut pre tie tpanky, ci neskocime do polska dakedy :sweat_smile:
10. mar 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ved uvidime co to bude, ked sme sa uz takto namotali :grinning:
10. mar 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kam??? lebo ja mám možnosť ísť zajtra do jablonky, ibaže to je taká diera že asi tiež budú mať v obchodoch po jednom kuse :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a dosť mi to naháňa, lebo majú iba tie rodžery :pensive:
10. mar 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni tak super , skoci m naprv tak, uz som isla pisat muzovi ze ideme do Galanty v sobotu na boty

Aj ja sa priklanam k mimi a to by bola fakt super sprava ak by mala dobre vysledky, ale mohla nam to Majka napisat hned ak by to bolo ono, tesili by sme sa uz od vcera s nou
10. mar 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni však ja nevravím, že nebola pekná :grinning: inak to bolo celé kamufláž vtedy.. to nie deti, ale ja som rozsypala soľ a utekala ťa zavolať do kúpelne :grinning: :grinning: :grinning: vieš.. chcela som ťa vidieť :grinning:
10. mar 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: Kaťuša, ty zviera :grinning: :grinning: :grinning:

idem napísať objednávky a potom klasika, vysávanie, varenie, pustiť práčku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bailey - napíš mi o tom poľsku aby som vedela či vybavovať ten zajtrajšok :wink:
10. mar 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ten nas vychadza lacnejsie ako pelion, ale vyzera dobre ten pelion, ved este uvidime, ale asi ten balaton
10. mar 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, zywiec sa vola mesto a je tam dobra obuv,ak by sme iba topanky sli kupovat, ja mam tiez iba cizmy pre malu...

kati, ako si si nasla tu opatrovatelku?
10. mar 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok