Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
10. mar 2009

ahojteeee

aj ja som zvedava na spraaaaaaaavu, ale ja tehu nie som 😀

katika1
10. mar 2009

zmizol mi príspevok 🙄 ale písala som, že aj riško už chytil soplíky 🙄 a mne je lepšie.. fakt mu mám dať fenistil na to??? aj sinupret?????
peťa teraz je to fakt hrozné tá kríza 😔

zuzana76
autor
10. mar 2009

kati, to ti zmizol asi preto, lebo ja a ty sme ododlali naraz, to sa mi uz viackrat tak stalo

katika1
10. mar 2009

žeby bailey????!!!
zuzi 😠

peta28
10. mar 2009

ja som tiez tipovala na bailey, ale zas sa mi to zda blbost ze by to napisala Majka... teda nie som si ista ci Bai a Majka su v kontakte aj mimo kona a to by vedela skor Lenka.
Boze traja patraci su nic oproti nam.. ale nie je fer ze niekto napise viem super spravu ale nepoviem, tak potom naco to vobec pise.. na to mam nervyyyy

zuzana76
autor
10. mar 2009

peti, ze ? 😕 ja len dufam,ze dnes sa to dozvieme, lebo ani nezaspim, ale lenka o tom vie tiez, takze to moze byt aj baily, asi si facebookuju 😀

katika1
10. mar 2009

peťa 😀 veru, aj ja som tak rozmýšlala 😀 alebo ešte mimi.k! 😀

slavenas
10. mar 2009

ahojte traja pátrači 😀 😀

no tak aj ja som zvedavá aká to novinka ... (tiež neznašam ked niekto povie , niečo viem ale nepoviem 😠 môj muž to robí stáááále 😠 😀

baby ten fenistil to dávate normálne tie kvapky ???

lenkamt
10. mar 2009

šibe vám? prečo ste dospeli k názoru že je niekto tehu???
Majka napísala: A dnes som sa dozvedela výýýýbornú správu ale nemôžem prezradiť akú, to Vám povie tá dotyčná ktorej sa to týka 😉
takže to môže byť aj to že ja nabudúci týždeň idem s kolegom do ba a chcem sa stretnúť s blaváčkami 😉 😀

zuzana76
autor
10. mar 2009

vidis aj mimi.k 😀

zuzana76
autor
10. mar 2009

leni, len nekamufluj 😀

katika1
10. mar 2009

do riti.. čakala som prírastok, nie že Lenka si ide odtrepať svoju urodzenú riť do Ba! Keby aspoň do NZ..

zuzana76
autor
10. mar 2009

katika 😀

zuzana76
autor
10. mar 2009

pocuj a tebe som pisala sms a si ju nedostala? mas uz ine cislo?

som sa ta pytala na ten wellness hotel kde ste boli v madarsku a ze kedy nas konecne prides navstivit

peta28
10. mar 2009

jaaj Leni a to je akoze super??? 😉
ja som si to len tipla ze niekto moze byt tehu, vsak z toho sa tu nejviac tesime, teda ked niekto chce byt tehu a je tehu
Slavna, ako fenistil davame kvapky, ja je to supnem do cajiku

peta28
10. mar 2009

ale fakt mimi by to mohla byt
Lenky sa to urcite netyka, lebo Lenka je taka huba ze by nam to povedala , to bude niekto kto tu uz dlho nebol, alebo aspon odvtedy co tu bola Majka a vystrelila si z nas.
Cize v hre je mimi, Letu, Bai..

baileysa
10. mar 2009

ahojte,

tak my noc otras, ale nie kvoli gretke, ale kvoli mne, to si ani nepamatam, ze by som taky kasel dakedy mala 🙄

a nie som tehu 😀 a ja tipujem, ze sa to tyka misheli alebo mimi.k, a chcela by som,a by sa to tykalo mimi.k, ze ma dobre vysledky 😵

podla mna to majka vobec nepisala, tak ze nieco viem a nepoviem, podla mna sa len mooooooc tesila, tak to takto dala najavo a nepomyslela si, ze sa tak na to namotame 😀

lenkamt
10. mar 2009

Peti - no sorry, to akože nie je výýýýýýýborná správa? 😀 😀 😀

Kata - ty ma už nes..r, že urodzenú riť - ty jediná si ju videla v nohavičkách 😀

zajtra idem na 50% do poľska aj s mojou urodzenou riťou 😀

😀 😀 😀

peta28
10. mar 2009
katika1
10. mar 2009

zuziiiiiiii ja som ti zabudla odpísať, prepáááááč!
Boli sme v Tapolci - hotel Pelion. A neviem kedy, lebo teraz furt zo školy letím domov a nestíham nič - aj teraz popri chatovaní píšem summary po anglicky do bakalárky.

lenkamt
10. mar 2009

Peti - také niečo majú aj v Johnovi gar..... také látkové za 240 aj ako tenisky aj takýto štýl 😉

Bai - to mi je ľúto ten kašeľ ☹

pátrači, pátrači 😀 si počkajte na Majku čo vám povie 😀

a ak by som bola ja tehu, tak vám to nepoviem, lebo by som sa hanbila že idem na zákrok 😔

zuzana76
autor
10. mar 2009

dakujem katika, som nevedela, ci si uz nahodou nezmenila cislo, idem ho najts ten hotel, sice uz jeden mame najdeny pri Balatone, ale kuknem aj ten vas

baileysa
10. mar 2009

leni, a ja som ti chcela navrhnut pre tie tpanky, ci neskocime do polska dakedy 😅

zuzana76
autor
10. mar 2009

no ved uvidime co to bude, ked sme sa uz takto namotali 😀

lenkamt
10. mar 2009

a kam??? lebo ja mám možnosť ísť zajtra do jablonky, ibaže to je taká diera že asi tiež budú mať v obchodoch po jednom kuse 😝

a dosť mi to naháňa, lebo majú iba tie rodžery 😔

peta28
10. mar 2009

Leni tak super , skoci m naprv tak, uz som isla pisat muzovi ze ideme do Galanty v sobotu na boty

Aj ja sa priklanam k mimi a to by bola fakt super sprava ak by mala dobre vysledky, ale mohla nam to Majka napisat hned ak by to bolo ono, tesili by sme sa uz od vcera s nou

katika1
10. mar 2009

leni však ja nevravím, že nebola pekná 😀 inak to bolo celé kamufláž vtedy.. to nie deti, ale ja som rozsypala soľ a utekala ťa zavolať do kúpelne 😀 😀 😀 vieš.. chcela som ťa vidieť 😀

lenkamt
10. mar 2009

😀 😀 😀 Kaťuša, ty zviera 😀 😀 😀

idem napísať objednávky a potom klasika, vysávanie, varenie, pustiť práčku 😝

Bailey - napíš mi o tom poľsku aby som vedela či vybavovať ten zajtrajšok 😉

zuzana76
autor
10. mar 2009

ten nas vychadza lacnejsie ako pelion, ale vyzera dobre ten pelion, ved este uvidime, ale asi ten balaton

baileysa
10. mar 2009

leni, zywiec sa vola mesto a je tam dobra obuv,ak by sme iba topanky sli kupovat, ja mam tiez iba cizmy pre malu...

kati, ako si si nasla tu opatrovatelku?