Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
14. dec 2009

Mima - ibaže on si musí už teraz naplánovať dovolenku v práci a potom sa to už ťažko mení 😝

Ret - to vyzerá mňam 😵

lejla77
14. dec 2009

Dobre ranko a krasny tyzden vsetkym 😉

Dodatocne vsetkym Luckam vsetko najlepsie 😵

katika:
gratulujem ku skuske

peta:
asi skusim aj ja tu hlivu ustricovu. Snad mi to maly zje. To je nejaky sirup?
Auto - dala som ho do servisu, napojili ho na nejaky pristroj a ze nevykazovalo ziadnu chybu. A teraz slape. Nechcem to zakriknut. Neviem, co mu mohlo byt. Ze mozno aj alarm nieco zablokoval. 😖

Inac my sme uz 3 dni nekakali a to som dala vo stvrtok len pol sacku smecty. 😨 Tak dufam, ze mi zasa nebudu zo skolky volat, ze Stanko sa pokakal. 😔

lejla77
14. dec 2009

ret:
mnaaaaaaaaam, to vyzera fakt super. 😉 Musim si kupit babobkovu formu a aj ja vyskusam.

peta28
14. dec 2009

Cauko baby

Lejla je viac druhov, ja to malej davam do cajiku, bud imunoglukan, alebo beta glucan. Ja chcem najnovsie vyskusat Hlivacika.

http://www.imunita.sk/

http://www.vitalsupport.sk/Beta-Glucan-detsky-s...

Vsetko naj naj Lucinkam!

Bilu teba sa chcem spytat, ak si dobre pamatam tak Matejko mal zabu v pusinke ked bol maly. Nevies ci je to nakazlive? Lebo dnes jedna mama pchala dieta do jasli a ze ma zabu, hovorila to ucitelke a davala jej este Mundisal nech mu to maze. Ked to mala dovlecie domov tak sa budem asi aj stazovat ze ake deti to preberaju.

lejla77
14. dec 2009

peta:
diky, asi vyskusam ten beta glukan. Ten ste pisali tusim, ze je sladky. Lebo mne maly hocico nezhltne.

peta28
14. dec 2009

ano to su rozne prichute, este aj ten hlivacik je tusim visnovy
Nekupuj ale citronovy, lebo ten je velmi kysly

peta28
14. dec 2009

Maji nevies nahodou ako sa to cudo z Ikei moze volat? Som prehrabala celu stranku a nic som take nenasla

lejla77
14. dec 2009

peta:
a vy ste mali pomarancovy? Lebo pomarancove mi zje. Je aj taky?

peta28
14. dec 2009

my sme mali jahodovy len zatial

lenkamt
14. dec 2009

Peti - vírosové býva aj so zapáleným hrdlom a horúčkami a je toho v ústach strašne veľa, tak ak to dieťa malo len jednu "žabu" nemalo by to byť infekčné 😉

zle sa umývajú okná pri -4C 😝 😀 počkám ešte hodinu kým bude aspoň 0 a idem na ďalšie 😀

maji4
14. dec 2009

Ahojte 🙂 🙂

Peti naozaj neviem ako sa to volá ja som sa o tom nezaujímala tak fakt neviem...len mi to tak padlo do oka ...asi tam treba isť 😉

my teraz berieme cebion multi sirup+probiotiká a keď doberiem ten cebion tiež už mám kúpený ten beta glután tak jej ho začnem dávať...ale nechcem to zakríknuť až 2 mesiace berieme ten sirup cebion 2x multi a nebola mi ešte chorá klop, klop, klop.

a ten recept vyzerá fakt užasne 😉 😉

maji4
14. dec 2009

Lenka ty umývaš okná v takej kose brrrr 😝 ja som bola vonku asi hodinu ale celkom som mala zmrznuté stehná 🙄 🙄

lenkamt
14. dec 2009

Maji - umyla som jedno. a má byť čoraz väčšia kosa, takže využijem poobedných 0C a pretriem najväčšiu špinu 😅

letuskah
14. dec 2009

caute
Leni ty sa nudis? ja som miesto umyvania okien napaprila okna farbami na sklo a vyrobila som tam zimnu krajinku 😀 dielo ako svet ale aspon sa zameria clovek na tie obrazky ako na tu spinu a vidno cez ne aj tak nebolo 😀 😀 😀 😀

dnes sme mali susedovcov na hranie tak decko zalomilo v momente, jasne ze nechcel nic pozicat ale co uz... ale zacalstocit o tom ze on chce ist do skoly ked bude velky 🙂

letuskah
14. dec 2009

maji my sme tiez tie pravdy vykupili ale sme ich porozdavali rodine 🙂

maji4
14. dec 2009

let hej porozdávali sme aj my ale ešte kopec nám ostalo 🙂

letuskah
14. dec 2009

baby chcem toto kupit neteri
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6695684
neviete kde by to mohli mat ci v parfumerii alebo v hrackarstve? lebo platit 2 eura postovne ked cena je 5,50 sa mi zda moc 😕

lenkamt
14. dec 2009

Letu - ja som takéto blbostičky videla v drogerke v tescu, ale neviem či práve hanu montanu 😅 podľa mňa v drogerke 😉

maji4
14. dec 2009

peti aha čo som našla bolo to niečo takéto ale tam boli povešané vankše 😉 http://www.mimibazar.sk/navod.php?id=407

peta28
14. dec 2009

Diki Maji, len to by chcelo mat nejake sikovne rucicky a nie taketo moje lave.. ale ako inspiracia super

maji4
14. dec 2009

peti ved jej skús napísať či by ti to neušila 😉 a rúrky si tolko kúpiš a namontuješ 😉

peta28
14. dec 2009

maji aj ja davam C bion mozno aj to jej pomaha. Je to horzne takto chemiou napchavat dieta, ale podla mna ked oni oberu tie pomarance este zelene tak pokial dorazia k nam tak uz asi bohviekolko vela toho vitaminu nemaju

peta28
14. dec 2009

Ale oni mi to tusim v tej ikei aj usiju.. tak super, tento tyzden tam zbehnem

maji4
14. dec 2009

Peti to ja vôbec neriešim keby mi Lilianka okrem banánu a niekedy jabĺčka chcela aj nejaké iné ovocie aj tak by som jej tie vitamíny dávala 😉

lenkamt
14. dec 2009

no dnes je aj to ovocie o chemii takže čert ako diabol 😉

práve mi prišli pohľadnice čo som objednala na mmb 🙂 dosť tenké, ale poslúžia 🙂

letuskah
14. dec 2009

leni hej to som tiez videla, ale radsej zbehnem do drogerie a potom uvidim, bojim sa ze by mi to do vianoc neprislo

ja tiez zastavam nazor ze dnesne ovocie je asi tak vitaminovane ako vata takze davam Cebion a moje svedomie s tym nema problem ale davam len teraz v zime a na jesen. my sme vcera spasli tri nakrajane jablka dvaja, a to mi este bral misku aby som mu neujedala tak neviem mozno by to zjedol cele 🙂

letuskah
14. dec 2009

leni a ta idrogeria ma 4 eura postovne takze to vide rovnako 😝

peta28
14. dec 2009

Letu to urcite budu mat aj inde, dnes je ta Montana snad vsade