• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
Mima - ibaže on si musí už teraz naplánovať dovolenku v práci a potom sa to už ťažko mení :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ret - to vyzerá mňam :dizzy_face:
14. dec 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko a krasny tyzden vsetkym :wink:

Dodatocne vsetkym Luckam vsetko najlepsie :dizzy_face:

katika:
gratulujem ku skuske

peta:
asi skusim aj ja tu hlivu ustricovu. Snad mi to maly zje. To je nejaky sirup?
Auto - dala som ho do servisu, napojili ho na nejaky pristroj a ze nevykazovalo ziadnu chybu. A teraz slape. Nechcem to zakriknut. Neviem, co mu mohlo byt. Ze mozno aj alarm nieco zablokoval. :confounded:

Inac my sme uz 3 dni nekakali a to som dala vo stvrtok len pol sacku smecty. :fearful: Tak dufam, ze mi zasa nebudu zo skolky volat, ze Stanko sa pokakal. :pensive:
14. dec 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ret:
mnaaaaaaaaam, to vyzera fakt super. :wink: Musim si kupit babobkovu formu a aj ja vyskusam.
14. dec 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cauko baby

Lejla je viac druhov, ja to malej davam do cajiku, bud imunoglukan, alebo beta glucan. Ja chcem najnovsie vyskusat Hlivacika.

http://www.imunita.sk/

http://www.vitalsupport.sk/Beta-Glucan-detsky-sirup.html

Vsetko naj naj Lucinkam!

Bilu teba sa chcem spytat, ak si dobre pamatam tak Matejko mal zabu v pusinke ked bol maly. Nevies ci je to nakazlive? Lebo dnes jedna mama pchala dieta do jasli a ze ma zabu, hovorila to ucitelke a davala jej este Mundisal nech mu to maze. Ked to mala dovlecie domov tak sa budem asi aj stazovat ze ake deti to preberaju.
14. dec 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta:
diky, asi vyskusam ten beta glukan. Ten ste pisali tusim, ze je sladky. Lebo mne maly hocico nezhltne.
14. dec 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano to su rozne prichute, este aj ten hlivacik je tusim visnovy
Nekupuj ale citronovy, lebo ten je velmi kysly
14. dec 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji nevies nahodou ako sa to cudo z Ikei moze volat? Som prehrabala celu stranku a nic som take nenasla
14. dec 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta:
a vy ste mali pomarancovy? Lebo pomarancove mi zje. Je aj taky?
14. dec 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali jahodovy len zatial
14. dec 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti - vírosové býva aj so zapáleným hrdlom a horúčkami a je toho v ústach strašne veľa, tak ak to dieťa malo len jednu "žabu" nemalo by to byť infekčné :wink:

zle sa umývajú okná pri -4C :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: počkám ešte hodinu kým bude aspoň 0 a idem na ďalšie :grinning:
14. dec 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: :slight_smile:

Peti naozaj neviem ako sa to volá ja som sa o tom nezaujímala tak fakt neviem...len mi to tak padlo do oka ...asi tam treba isť :wink:

my teraz berieme cebion multi sirup+probiotiká a keď doberiem ten cebion tiež už mám kúpený ten beta glután tak jej ho začnem dávať...ale nechcem to zakríknuť až 2 mesiace berieme ten sirup cebion 2x multi a nebola mi ešte chorá klop, klop, klop.

a ten recept vyzerá fakt užasne :wink: :wink:
14. dec 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka ty umývaš okná v takej kose brrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som bola vonku asi hodinu ale celkom som mala zmrznuté stehná :rolling_eyes: :rolling_eyes:
14. dec 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji - umyla som jedno. a má byť čoraz väčšia kosa, takže využijem poobedných 0C a pretriem najväčšiu špinu :sweat_smile:
14. dec 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute
Leni ty sa nudis? ja som miesto umyvania okien napaprila okna farbami na sklo a vyrobila som tam zimnu krajinku :grinning: dielo ako svet ale aspon sa zameria clovek na tie obrazky ako na tu spinu a vidno cez ne aj tak nebolo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dnes sme mali susedovcov na hranie tak decko zalomilo v momente, jasne ze nechcel nic pozicat ale co uz... ale zacalstocit o tom ze on chce ist do skoly ked bude velky :slight_smile:
14. dec 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji my sme tiez tie pravdy vykupili ale sme ich porozdavali rodine :slight_smile:
14. dec 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
let hej porozdávali sme aj my ale ešte kopec nám ostalo :slight_smile:
14. dec 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby chcem toto kupit neteri
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6695684
neviete kde by to mohli mat ci v parfumerii alebo v hrackarstve? lebo platit 2 eura postovne ked cena je 5,50 sa mi zda moc :confused:
14. dec 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Letu - ja som takéto blbostičky videla v drogerke v tescu, ale neviem či práve hanu montanu :sweat_smile: podľa mňa v drogerke :wink:
14. dec 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti aha čo som našla bolo to niečo takéto ale tam boli povešané vankše :wink: http://www.mimibazar.sk/navod.php?id=407
14. dec 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Diki Maji, len to by chcelo mat nejake sikovne rucicky a nie taketo moje lave.. ale ako inspiracia super
14. dec 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti ved jej skús napísať či by ti to neušila :wink: a rúrky si tolko kúpiš a namontuješ :wink:
14. dec 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji aj ja davam C bion mozno aj to jej pomaha. Je to horzne takto chemiou napchavat dieta, ale podla mna ked oni oberu tie pomarance este zelene tak pokial dorazia k nam tak uz asi bohviekolko vela toho vitaminu nemaju
14. dec 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale oni mi to tusim v tej ikei aj usiju.. tak super, tento tyzden tam zbehnem
14. dec 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti to ja vôbec neriešim keby mi Lilianka okrem banánu a niekedy jabĺčka chcela aj nejaké iné ovocie aj tak by som jej tie vitamíny dávala :wink:
14. dec 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnes je aj to ovocie o chemii takže čert ako diabol :wink:

práve mi prišli pohľadnice čo som objednala na mmb :slight_smile: dosť tenké, ale poslúžia :slight_smile:
14. dec 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni hej to som tiez videla, ale radsej zbehnem do drogerie a potom uvidim, bojim sa ze by mi to do vianoc neprislo

ja tiez zastavam nazor ze dnesne ovocie je asi tak vitaminovane ako vata takze davam Cebion a moje svedomie s tym nema problem ale davam len teraz v zime a na jesen. my sme vcera spasli tri nakrajane jablka dvaja, a to mi este bral misku aby som mu neujedala tak neviem mozno by to zjedol cele :slight_smile:
14. dec 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni a ta idrogeria ma 4 eura postovne takze to vide rovnako :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dec 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Letu to urcite budu mat aj inde, dnes je ta Montana snad vsade
14. dec 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok