Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
15. dec 2009

ja ešte kukurica, šampinony, kapusta

lenkamt
15. dec 2009

ahojte 🙂

Kati - mňa aj vajíčko, šaláty 😝

ja klasika - o 3.00 ma zobudila bolesť hlavy a doteraz som sa dopovala aby ma to prešlo, stále mi je na vracanie, takže tie kilá čo mám navyše pôjdu rýchlo dole pri týchto migrénach 😝 😔

asi 3x som vyletela hnusne na deti 😔 ibaže ja fakt potrebujem ticho, tmu a kľud 😔

vždy si spomeniem na Mimi - chúďa ona to máva často 😔

no ale dobrá správa, dnes odovzdáva Bailey tú prácu, takže ju tu môžme s otvorenými očami očakávať 😀 Bailey dúfam že ma nesklameš 😉 🙂

maji4
15. dec 2009

Ahojte 🙂

Katka 😖 😖 drž sa 😒 😒

Lenka aj tebe vela trpezlivosti 😖 😖

Moja Lili už poobede bola fit mala trošku zvýšenú teplotu ale teraz už nič aj mlieko v pohode tak len dúfam ,že aj noc bude ok tá dieta asi zabrala 😉 a ja som už celkom v pohode 😉

katika1
15. dec 2009

lenka, no super 😲 to mávaš také migrény? 😔
maji dík 🙂

zuzana76
autor
15. dec 2009

no vidim,ze tu dnes takmer nikoho, iba katika prikvitla na vecer 😀

ako je kati, lepsie? inak mna pobolieva pod rebrom, ale to bude ten zlcnik , teda len ma tam obcas pichne

zuzana76
autor
15. dec 2009

leni, hadam sa z tej migreny vyspis

katika1
15. dec 2009

zuzi, dobre 😕 zatial ma netlačí odkedy osm si dala lieky 😵
len ja som prikvitla, ako vždy si chcela povedať, čo? 😀

zuzana76
autor
15. dec 2009

tak super, ze ta nic netlaci
ja sa tu nudim, tak ciham, ze kto este prikvitne 😀

ocividne maju bud vsetci stredu, nehladiac na to,ze je utorok, alebo vypekaju

retaux
16. dec 2009

Dobré ránko!
Zase sa mi nedá dostať na fb 😠 Takže dúfam, že si nemýlim dátum:

Lejla: všetko najlepšie k dnešným narodeninám, aby ťa Stanko poslúchal a nech ste všetci zdraví 😉

katika1
16. dec 2009

ahojte! Lejla aj od nás všetko naj naj naj!! 😉

katika1
16. dec 2009

Ozaj, včera som bola dokúpiť posledné darčeky a kúpili sme malému aj toto - všade som to zhánala anakoniec som našla posledný kus v tescu.. inak svinsky drahé 🤐 😝 ale viem, že malý bude nadšený 😵

http://www.matchbox-nakladak-rocky.cz/

lenkamt
16. dec 2009

ahojte.

Lejla - všetko najlepšie k tvojim narodeninám 😵

u mňa stav pokračuje, už mám v sebe 2ibalginy a 1flector 😝 dúfam že zajtra už budem ok, bo potrebujem vybaviť ešte dosť vecí 😝

novinky:
Verča vyhrala v triede pytagoriádu 😵 😵 😵
a baby stále chcú kresliť snehuliakov, pri kreslení si recitujeme:
poznate ho iste mnohí, jedna guľa to sú nohy, druhá guľa to je driek, tu máš metlu nerob priek, tretia guľa to je hlava , na hrniec si pozor dávaj, fajku cmúľaj veru tak, pekný je ten snehuliak 😵
to len pre inšipráciu 😀

Bailey - kde si????????????????????????????????????????????????????????

katika1
16. dec 2009

leni to ma mrzí.. to može byť aj viacdnové?? 😕
dík za inšpiráciu.. a hodte sem niekto aj vianočnú pesničku, nech možem naučiť juniora 😉
leni nechaj baily.. ked bude chcieť príde, ked nie, tak nie.. aj ked tu chýba 😉

retaux
16. dec 2009

Padá sniežik bielučký, na polia i na lúčky
na záhrady na lesy, vtáčik malý kdeže si?
Tu na dvore bývam, pod strechou sa skrývam,
zima mi je juchuchu, mám teplúčko v kožuchu.
Neboj sa ty vtáčatko, každé dobré dieťatko,
postará sa o teba, dá ti zrna aj chleba.

Zima, zima detičky, oziabu nás ručičky.
Dupi-dup, ťapi-ťap, nebojím sa nemám strach (2x).
Líčka máme červené a nošteky studené.
Dupi-dup,...

Toto je Luckina obľúbená, lebo si môžu ukazovať, dupkať a ťapkať 🙂

A tú o snehuliakovi nepoznám.

katika1
16. dec 2009

😵 dakujem

peta28
16. dec 2009

Baby pridala som dalsie fotky na fotoalbum

http://sk.fotoalbum.eu/levicata/a389581

peta28
16. dec 2009

Gratulujeme Veronike , velka sikulka 😉

Vcera som s malou isla na take detske ihrisko v jednom nakupnom centre a Tima, ze: Kde je Veronika???

peta28
16. dec 2009

Som si chcela objednat po dlho case z mmb nieco pre seba a baba mi poslala udaje k platbe a postovne ze 2,60 eur, nezda sa vam to nenormalne ked je z BA?

slavenas
16. dec 2009

ahojte

lejla všetko najlepšie k narodeninám 🙂

Veronika je veľká šikovnica , tiež gratulujeme 🙂 🙂

my sme ok , vianočné prípravy vrcholia 😀 😀, akurát že .... no, máme tu na vianoce svokru 🙄

aaa mohli by ste viac písať 😀 😀 😀

slavenas
16. dec 2009

peti si tými fotkami pripomenula ako nám bolo dobreeeeee

a zdá sa mi to veľa , to je aká tarifa ?? 😕 😕

peta28
16. dec 2009

My sa dnes chcystame s Timkou piect, som nachystane na obrovsky bordel v byte, tak budem urcite pucovat kuchynu do polnoci, ale neva.

peta28
16. dec 2009

to neviem, objednala som si toto, vsak naco to bude posielat ako poisteny balik 1 triedou?

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7147877

ved to nemoze mat viac ako pol kila a ked to posle aj 1 triedou tak to je 1,40.. ved to nie je rozdiel uz koruna, ved to je 30 korun..

slavenas
16. dec 2009

ja vypekať nebudem , lebo svokra prinesie arzenál , ale chcela by som spraviť spolu s Vaneskou takú perníkovú chalupku ako spravila letushka , ma to inšpirovalo 😉 😉

peta28
16. dec 2009

pisala mi dnes teta z Mlynarky, ze ten Mikulas by si chcel dat urobit nejake fotky tak som im napisala ze v pohode

peta28
16. dec 2009

ja tiez nebudem vypekat, ja posledne 2 roky nepecem vobe,c leob Peto neje sladke ani Timka velmi nechce to cajove pecivo co dam na stol pre navstevu si kupim + mama a svokra nieco napecu. teraz chcem len kvoli Timke par kolacikov , nech ma radost

slavenas
16. dec 2009

peti ale poistený balík 1 tr.do 1 kg vyjde 2,10€ kôli tomu sa pýtam , 2 trieda poistený do 1 kg vyjde 1,90 . Viem to lebo som niečo objednávala z mmb a tá baba mi dala na výber že ako to chcem .

inak perfektný rolák

peta28
16. dec 2009

idem jej asi napisat, ved okrem tej ceny balik chodi ovela dlhsie ako list

peta28
16. dec 2009

toto je ten vlacik co sme malej kupili v Norimbergu:

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

slavenas
16. dec 2009

zlaté to je 🙂

tiež som malej kupila taký drevený vláčik , vagony držia spolu magnetmi a plus na vagonoch vozia také drevené zvieratká .

peta28
16. dec 2009

jej tie nase deticky budu mat ale vianoce, uz to bude teraz uplne ine ako pred rokom