Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
17. dec 2009

Letu - veľké vtáky ja vidím každý deň 😀

Bilu - no však skús ho jeden deň zobudiť o 6, mňa by drblo, nezávidím ti. mne dnes Lenka pre istotu zaspávala od 11.45-13,15 😝 lebo už majú cumle iba také 1cm gumičky vyžvachtlané, takže už ho skôr drží len v ruke a smutne naň kuká 😅 ibaže ona tíško leží a čaká čo bude 😀
a vyšla jej stolička už len 3, Lucka stále 4 😝

lenkamt
17. dec 2009

no a na to že budeme bez sedačky sa celkom teším - romantika na nafukovačke 😀

bilushka
17. dec 2009

Leni, ja citam tu temu, co si tu hodila link a nechapem, ako to ten panko myslel 😨
Ale vetou:
Je to fakt: napriek všetkým neprajníkom, všetkým tým pisálkom a zlej opozícií, na Slovensku máme sociálnu vládu so silnými sociálnymi programami.

ma odrovnal 😎

zuzana76
autor
17. dec 2009

bilus, no konecne si tu

my sme mali tiez take bojkotovanie spanku, teraz uz 2 tyzden zase nejako spava, nie sice kazdy den, ale vacsinou ano

letuskah
17. dec 2009

jaaak vy na nej spite ze? tento detajl mi unikol tak to nie je az taka sranda 😀

bilu skus vydieranie, nam to pomaha, teraz mava take vecery ze si tam brble aj 2 hodiny kym zaspi a staci prist a povedat mu ze mu vezmem vankusik lebo mu ho netreba ked nespi a hned sklapne, raz som mu ho aj vzala a odvtedy radsej zaspi, ten vankusik je jeho milacik, bez neho nemozme ani na krok z domu odist tak skus nieco co ma take mile ho s tym vydierat, nam to fakt zabera

lenkamt
17. dec 2009

podľa mňa to myslel ironicky, lebo tam úžasná sociálna vláda spravila takú medzeru, že zase len ojebávači /čím sa chcem stať aj ja/ z toho vyťažia, normálne by si dostala len 153evro, čo je fakt smiešne, ak si pred rodičákom zarábala oveľa viac 😝 /to ale nie je môj prípad 😀 /

letuskah
17. dec 2009

leni ale ved to ti nikto nemoze zazlievat lebo ked X rokov lejes do tohto "socialneho" systemu prachy v podobe odvodov a nic z toho nemas tak preco by si tie medzery nevyuzila vo svoj prospech, ja to kvitujem, ked je medzera v zakone treba ju vyuzit, aspon sa zbadaju a mozno aj nie

bilushka
17. dec 2009

Ved ja viem, ze ironicky, preto som dala takeho smajla.
Lenze aj tak, ten plat na tyzden, co tam fukol je nerealny...
Iba fakt ak by si mala na mzdovom znamu, lebo ktora firma ti da vo vypovednej lehote, ked uz vie, ze si tam posledny tyzden plat 542€???

bilushka
17. dec 2009

Takze pre nas, co nemame koho vyryzovat je realny koniec tej druhej dvojicky, ze budem dostavat 153€ 😅
Teda ak si nic nenajdem-ale ja musim, musim, musim, chcem!!!

lenkamt
17. dec 2009

jaj ty si to tak pochopila 😀 mne tá zvýšená teplota nerobí dobre 😝

lenkamt
17. dec 2009

no som zvedavá ako to bude, jasné že všetkým bude jasné že 542 je kravina, no ale diery treba využiť 😀

bilushka
17. dec 2009

A este sa ta moja mala sisina dnes buchol do rozkroku, ale tak ze celou vahou padol na nohu stolicky, tak si nabil pindura a normalne ma na jednej strane opuchnute vajko, to bolo revu a mne sa to stale nezda, ze ci nebude z toho mat nejake nasledky...

Letu, nema take nic, cim by som ho vydierala, ked tam nabehnem, ze ked nebude spat a bude taky zly, tak sa s nim ani Adamko nebude hrat a on potom vykrikuje, Adamko nehraj sa so mnou ja som zly a smeje sa tomu 😒

lenkamt
17. dec 2009

Bilu- z toho by nemal nič mať 😉

no po kom to díte je????? 😀

my sme už hore, a už sa stihli pobiť o jediný funkčný dudel 😝 😅 🤐

bilushka
17. dec 2009

Leni a ty nechces ist k tomu staremu zamestnavatelovi aj napriek tomu, ze nic nove sa ti nerysuje?
Ved u vas je to brutal, aj Ivka kolko zhana 😔

letuskah
17. dec 2009

bilu tak vrtacku, srobovak, kluc, co kolvek co mu je mile

bilushka
17. dec 2009

Ze hore, moj este nespi ☹

letuskah
17. dec 2009

idem uvarit krupicnu kasu na obed a zamiesit cesto na linecke nech sa mozme realizovat 🙂

lenkamt
17. dec 2009

Bilu, tam je to na krach a nezachoval sa ku mne pekne, takže hrdosť víťazí 😝 ale ten mesiac by som kľudne pretrpela, ak by som potom mala dostávať polroka ťažké prachy 😀

krupicovú kašu na obed 🙂 tiež som mohla, radšej som spravila ryžu a vytiahla kuracie na prírodno z mraziaka 😀

letuskah
17. dec 2009

leni ja mam prazdny mrazak a v chladnicke 4 dnovy perkelt tak to neviem ci je vhodne dat decku takze krupica 😀 😀 lenivost a vyhovorky zvitazili 😵

zuzana76
autor
17. dec 2009

ja mam dnes len masovu polievku zato s vela vela masom 😀

a muz este doniesol KFC kura, ale mam nejaky tazky zaludok, takze som jedla len polievku

dnes maju vecierok v robote, uz sa ide chystat

bilushka
17. dec 2009

Ja mam dnes tiez zo vcera sojove platky s nivovou omackou a na vikend zase nemam inspiraciu, co varit.
Zuzkaaaaaaaaaaaaa, nejaku omacku mi vymysli ku kuracim prsiam, tu olivovu nemozem robit, lebo MM nema rad olivy.

bilushka
17. dec 2009

Mnam KFC, Zuzi a skusala si tu ich rolku aj so syrom do toho?
Mekac sa nechyta podla mna, strasna dobrota 😝

lenkamt
17. dec 2009

my sme mali šošovicovú hustú jak fras, tiež by im to mohlo stačiť 🙄

a ja som asi neskutočne očarila stolára, lebo zálohu a zadanie vzal v utorok a dnes mi volal že ju donesie 😕 , asi som mu nemala vravieť že v podnelok /pôvodný termín/ bude doma už aj chlap 😀

zuzana76
autor
17. dec 2009

bilu, tu rolku som neskusala

ja len to ich kura chrumkave

omacku na kuracie prsia? sampinovova, hubova, syrova, brokolicova, rokfortova, pomarancova, citronova omacka , horcicova

si vyber aku chces

bilushka
17. dec 2009

Zato ja som nasho stolara neocarila vobec, lebo mi mal vcera volat, kedy si pride zmerat tu skrinu a neozval sa 😠
Neznasam takychto robosov 😠

Leni, nepostrehla som, co si si ty davala este robit?

bilushka
17. dec 2009

Zuzi, no skus ma zaujat s tou horcicovou 😀 😀 😀

katika1
17. dec 2009

no ked hovoríte o stolároch.. nám bol zamerať nejaké veci 16 februára!!!! a ešte z toho nič nemáme doma a to zobral aj peniaze.. keby to nebol známy a nespravil robotu zadarmo, už by ho mm zabil.. takto mu len posiela vkuse výhražné sms a vkuse mu volá, či mu ne.be 🙄

lenkamt
17. dec 2009

skrinku na počítač 😉 dole zavretá, tam bude skriňa a klávesníca na vysúvacej doštičke, v strede prázdne an monitor a vrch mliečne sklenené dvierka a sklenenné poličky na lietadielka 😀 tak som zvedavá ako to bude za 278evri vyzerať 😅 lebo pc v detských nechcem a v kuchyni je to naprd, lebo potom neurobím nič len šťukám že čo kto napíšete 😀

zuzana76
autor
17. dec 2009

bilu, tak ta by bola u mna asi psoledna 😀 , ale ako chces

povodne sa to robi do vypeku po kurac. prsaich, ale mozes dat kludne novy cisty olej, pridas horcicu, 1-2 lyzicky, ak lubite viac horcicove tak viac, smotanu na varenie s trochou muky, worcestrovu omaku a dochutis vegetou , nechas previert

bilushka
17. dec 2009

278 evri 😲