Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
18. dec 2009

čaute.

včera ma skolila teplota, ale som sa vypotila a dnes už mám iba brutus nádchu, takže celkom ok 😉

mám doma chlapa, takže sa idem tváriť ako nezávisláčka 😀 doobeda doriadim kuchyňu, jemu dám za úlohu vyriadiť chodbičku. zajtra detské izby, nedeľa špajza a wecko 😀 milujem plánovanie, som zvedavá čo mi moje plány zase nabúra 😀

no a kupil mi emmu sám od seba 😕 😕 😕

tak možno večer, papa 🙂

bilushka
18. dec 2009

Tu je to ako lazaret, budem vam robit vrchnu sestru 😀

Kati, ty naco na krv, este kvoli tym tlakom?

zuzana76
autor
18. dec 2009

bilu , ze vrchnu sestru 😀 a dufam,ze po protekcii ma vezmes dnu skor, nech necakam cele hodiny 😀

bilushka
18. dec 2009

Zuzi, ano pojdes prva, ale teplotu ti budem merat v zadku 😀 😀 😀 😀

zuzana76
autor
18. dec 2009

leni, aj ja tak planujem 😀 , ale zvacsa sa mi do toho vzdy nieco nabura

zuzana76
autor
18. dec 2009

bilu, no fuuuuuuuuuuuj 😝

katika1
18. dec 2009

bilu si zlatá 😀 ano kvoli tým tlakom, ale aj kvoli druhému bábu, či mám krv ok 🙂

zuzana76
autor
18. dec 2009

kati, tak drzim palce nech je to ok

katika1
18. dec 2009

zuzi dík 🙂 v pondelok budú výsledky.
aj tebe držím palce 🙂

zuzana76
autor
18. dec 2009

dakujem, som zvedava co mi povie

peta28
18. dec 2009

Leni tak sa kuriruj aby si bola do Vianoce fit 😉

Vcera sme sa v snehu 2 hodiny drb..i v zapche a v snehu do Viedne, prisli sme tam samozrejme namiesto o 18.00 o 19.5 a ked sme tam dorazili tak sa vsetci rakusania postupne vytracali domov, takze na vianocnom vecierku sme boli asi 45 minut . no fasa akcia... potom sme sa aspon my z BA isli prejst po meste , nastasite mame firmu hned pri Opere, ale zima ako v Rusku
Vieden je nadherne vianocne vyzdobena, fakt uzasne tento rok sa prekonali, ak by ste mali chut co ste blizko chodte sa tam medzi sviatkami prejst, ozaj to stoji za to, ja som take nieco este ani nevidela co to tam vyrobili ..

zuzana76
autor
18. dec 2009

peti, no tak aspon z prechadzky si nieco mala 🙂 a to sa tak skoro zacali vytracat domov? akoze mojmu muzovi vcera zacal vecierok o 17.00 a on dosiel domov o 2.00, to viem, lebo som isla cikat

peta28
18. dec 2009

No Zuzi ale aj to bola taka rychlovka lebo mi bola zima ze som sa este hodinu doma pod horucou sprchou zormrazovala

zuzana76
autor
18. dec 2009

peta 😀 , tak to si viem predtsvit, my sme tam chodievali so ziakmi a vzdy som trpla ci po navsteve vianocnej viedne nedostanem zapal mechura

peta28
18. dec 2009

Letu bola som na trhu a kupila som ti ten vrtulnik, ak by si ho nahodou uz medzitym kupila, tak ho necham Timke, tak daj vediet ako dohodneme odovzdanie 😉

letuskah
18. dec 2009

caute
jej Peti ty si poklad nad poklady 😵 ja som bola strasne leniva tam ist dnes 😔 dakujem 😵 😵 😵 😵
ja by som odovzdanie naplanovala na vikend, najlepsie sobotu, ze by sme prisli s muzom lebo ja sa v snehu bojim jazdit, ale v podstate mi je jedno kedy a ako 🙂

letuskah
18. dec 2009

aj som zabudla co som chcela 😀
nad nasim lesom tu dnes kruzil vrtulnik tak sme ako dr..kovia stali a kukali asi 15 min a decko poriadne domov nechcelo ist, sa mu to straaaasne pacilo 😵

prave som si spiekla plny plech vanilkovych rozkov 😠 😠 😠

adulak
18. dec 2009

caute zeny. kde ste ktora videli tu babiku na ucenie, ktoru mali v draciku? please 😅 ja som uz obehala skoro vsetky draciky a kde nic tu nic 😖 😠 ma asi drbne 🙄

a este jedna otazocka - mate niektora od podhradskej a canakyho tie anglicke pesnicky? 😕

nika07
18. dec 2009

adulak myslíš Veselá angličtina pre deti, my mame to CD

slavenas
18. dec 2009

ahojte

letu , vanilkové rozky mnááááám milujem a ešte ked sú také čerstvé

adul ja som písala že majú v tescu ale nie tú čosi ty chcela ale také s tými šnurkami čo peťa písala , toto netuším 😕 😕

slavenas
18. dec 2009

a všetkým chorôbkam prajem skoré uzdravenie

peta28
18. dec 2009

Letu mali aj lietadlo taky dvojplosnik, ja uplna krava najprv som kupila ten a potom som to este musela vymenit za helikopteru .. ani neviem ako vyzera vrtulnik to od tej zimy

ja len fufam ze to je to co si chcela,, to je take z umelej hmoty a da sa to rozobrat a je k tomu taky srobovak

Adulak ja som to videla v Draciku na Obchodnej

peta28
18. dec 2009

Adulak my to mame ale je to na mp3 ak ti nevadi mozem napalit

peta28
18. dec 2009

ja som rano v telerane videla toto a jasne ze to nutne potrebujem mat, idem hladat kde to kupim:

http://shop.supermusic.sk/shop_item.php?action=...

letuskah
18. dec 2009

peta hej take, da sa rozobrat a ten co maju susedovci ma krizovy aj plochy srobovak, ved aj dvojplosnik je fajn, mama zas kdesi videla motorovy cln

nika07
18. dec 2009

adulak aj ja ti to môžem napáliť

letuskah
18. dec 2009

ja som chcela kupit Kubkovi to cd Podhradskej vianocne pesnicky ale u nas nema vyznam pchat cdcka lebo ako nahla zapnem telku a prehravac tak tam musim supnut krtka, inak mi pisti a pisti ze on chce krtka, takze radio ani CD nehrozi u nas (nemame vezu v obyvke tak pocuvame cez dvdprehravac a telku)

peta28
18. dec 2009

idem sa pozret

hej su tam dva srobovaky, jeden je imbusak a jeden plochy

nika07
18. dec 2009

ja to malej púšťam v aute, ale aj tak sa jej viacej páči Maxim Turbulenc 😀 😀 😀 , chlapi su chlapi

katika1
18. dec 2009

peťa objdenaj cez dvd best 😉 tam to posielajú rýchlo