• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
peti ano tak tie papuce musi este kupit
18. dec 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bilu a co s nimi budu robit??? :confused:
18. dec 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bilu take ako ponozky ale hrubsie a su to mackovia vsade maju ale len na dospelych :angry:
bilu mam tu pri sebe blbecnik a robila som si poznamky iba mihala som si pamatala :grinning:
jaj a zabudla som napisat ze diky leni za basnicku o snehuliakovi
18. dec 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som uz stromcek kupila :wink:
autor
zivy stromcek za 15 eur? :confused:

moj brat kupil za 40 eur
Letu, neviem, ci z nich potom budu stolicky hoblovat :sweat_smile:

Ja som tie stromceky nevidela nazivo, ci su to vypelichane metly, ale na letaku vyzerali velke a huste :grinning:
18. dec 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja herpes mám od stredy :angry: :angry: :angry: a tiež som mala naposledy pred 3 rokmi
18. dec 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimus, kedy ti pride velke dieta z cudziny?
18. dec 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mima tieto papuce?
mam ti kupit? maju ruzove, hnede a modre od velkosti 22/23. My mame 24/25 , stali tusim 5,50

http://sk.fotoalbum.eu/levicata/a389581/00000041
18. dec 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste tu všetky herpésové :astonished: sa s vami nebudem bozkávať :grinning:

peťa - aká náhoda, práve mi volal mm a vraj kúpil vianočné cd Riškovi a vraj od bambulky :grinning: vraj v panta rhei :slight_smile:
18. dec 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak mrknem aj tam, ideme do polusu dnes nakupit tak sa tma zastavim. nejdeme este na vianocny nakup len taky vikendovy tka snad budeme rychlo a nebude tam mrte ludi
18. dec 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to Cd kupim asi aj ja malej :wink:
18. dec 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti ano tie ak mas cestu okolo mozes ale vacsie o cislo ako mate vy bud modre alebo hnede
bilu v pondelok
18. dec 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima az 26/27?? vsak to budete mat hrozne velike to je dvojcislo a Timka to ma s rezervou. Na trh pojdem az v pondelok uz pomaly utekam do jasli pre malu. Poslem ti ich potom postou, ci ako?
18. dec 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti tak kasli na to ja sa tam zastavim musim to vidiet
18. dec 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki :wink:
18. dec 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

píšem vám z novej skrinky :grinning:

sadla sem ako riť na šerbeľ, keď bude aj sedačka pofotím :grinning:

Zuzka - veľká gratulácia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: držíme palčeky aby bolo všetko ok :wink:

ja už len soplím a herpes na nose :grinning: :grinning: :grinning: tak ma asi Katka nepobozká :grinning:
18. dec 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Peti kde ti na tie veci chodíš??ja som tam nikdy nevidela také papučky a helikoptéru u vôbec nie :astonished: :astonished: povec presne kde to kupuješ a aj ja tam zajtra skočím ved to neni možné mám to pod nosom a neviem kde čo majú :zipper_mouth:

Lenka dnes som robila tie cigarety :dizzy_face: a sú svetové fakt Lilianke aj mne strašne chutia a aj mužovi a namiesto orechov som dala kokos + pšeničné klíčky 1:1 takže sú fakt suprové i keď s orechmi to musí byť iné ale radšej som ich nedala lebo u nás polovica rodiny orechy nejedávajú tak aby sa zjedli ale myslím že nebude problém predpokaldám že nestihnem ani mame odniesť :pensive: také sú dobré :wink: :wink:

Zuzka GRATULUJEM a prajem vela pozitívneho myslenia , DRŽ SA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. dec 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super Maji, som rada že ti chutia, my vlastne ani nepečieme, len medovníky a mačie oči, ostatné "zákusky" sú takéto typy :slight_smile:
18. dec 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte

tak my sme sa uz 2x vychystali do postele a figa borova z toho, najskor bol strasne unaveny, uz o 18.00 zaspal v posteli na par minut, ale samozrejme bez pleinky a obleceny, tak ze ho prezleciem a dam mu plienku, nechnepocika postel, ale zobudil sa, vychystali sme sa do pyzama a ze ide spat- 2x sunar navarili a on si z nas striela :grinning:

dakujem za gratulacie, len nech to vsetko dobre pokracuje
18. dec 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni a bolo to rýchle šup šup až na konci to namáčanie do čokolády a ja som ich posypala kokosom a druhú polovičku tými farebnými paličkami na zdobenie :wink: toho alobalu som sa bála čo ak si Lili zoberie a spapá aj ten tak radšej som to neriskovala :zipper_mouth:
18. dec 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi neboj dobré to bude :wink:
18. dec 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne uz zasibava co som po veceroch doma sama, uz som ako stara dievka, ked nieco na chodbe suchne uz som na kukatku a pozeram co sa deje, som vadna :pensive:

Maji ja mam taku kamosku, tiez Majka zhodou okolnosti, a ona ma tiez trh krizom krazom prelezeny a vie ktory vietnamec co predava za ake ceny, aj zeleninu a ovocie, ja zasnem jednoducho
18. dec 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni gratulujem ku skrinke :slight_smile:
18. dec 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes pride chlap, teda ak odleteli lebo ze snezi na letisku tak neviem ale zatial nic nehlasil ani prilet ani ze ostali v nemecku, aj sa tesim ale taky binec ako tu mame dnes tu uz davno nebol, navyse nic navarene, nic v chladnicke, som to ja ale gazdina :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale sa mi ani upratovat nechce ale asi daco rychlo poodkladam :pensive:
18. dec 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som práve absolvovala zmenáreň, Verča tu má kámošku tak sa hrali :grinning: som namaľováná, učesaná a oblečená, no a pravdaže nechty na ružovo :grinning: chlap povedal že vyzerám ako 15tka, ja by som to skôr tipovala na zárobok v uliciach :grinning: hlavne že zadanie mali - nákup v obchodnom centre a káva s kamarátkami :grinning:

ked prišla skrinka tak dvojičky šli k nim, zostali tam 1,5h a ked pre nich chlap šiel tak revali že tam chcú zostať :sweat_smile:

tak príjemný víkend baby moje :slight_smile:
18. dec 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj Tebe Leni
vidim ze tu svietim sama tak idem aj ja, pekny vikend
18. dec 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som teraz dožehlila :frowning2:

leni mala si hodiť foto 15tky :grinning:

aj ja potrebujem niekoho,kto by zabával moju dceeeeeeeeeeeeru :frowning2:
18. dec 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Nika tebe poradím len ďalšie dieťatko :dizzy_face: :dizzy_face:

Dnes sme stavali stromček :dizzy_face: :dizzy_face: a ták sa strašne teším na zajtrajšie ráno keď ho Lilianka zbadá a uvidí hračky pod ním :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zajtra dostane lego , puzzle a knižky a ostatok u babky :dizzy_face: :dizzy_face:

A dnes bolo vonku kráááááááááásne zasnežene :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Lilianak sa strašne tešila vonku zo snehu :dizzy_face: :dizzy_face: a ja s nou :dizzy_face: :dizzy_face:
19. dec 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. tu to žije :confused:

mne odišiel pc v novej skrinke :grinning: tak budem dlhšie off, lebo žiadny opravár nemá čas :angry:

teraz píšem od Ivky , budem tu aj vo štvrtok tak sa určite ukážem :grinning:
zatiaľ prajem príjemné prípravy, papa
20. dec 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok