Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
18. jan 2010

u nás od narodenia 😅

zuzana76
autor
18. jan 2010

ahojte

Tak zle sny mava aj patko a tiez casto place zo sna a budi sa a boji sa niektorcyh veci, Cars sa neboji nicoho, ale napriklad sa boji, ked sa niekto bije, striela atd...

zuzana76
autor
18. jan 2010

mne je dnes zase blbo

uz som aj jedla, ale inak uz asi 4 dni mi bolo dobre

katika1
18. jan 2010

zuzi tak budeme mať obe cintičkových chlapčekov, ktorí letia na blondíny 😀 no teším sa na našu nevestu, čo to bude za úkaz 😀

zuzana76
autor
18. jan 2010

kati 😀

ale aspon nas mozno ti nasi chlapci aj vystiskaju, aj ked budu dospeli 😀

inak mam silneho tusaka ,ze aj druhe je chlapcek a mam strasne obrovsky problem s menom 😅 , totiz neviem si ho nijako predstavit, ale mozno je este skoro, budeme rozmyslat, az ked sa dozvieme pohlavie, dufam,ze to nebude az v tom 31tt ako s patkom

lenkamt
18. jan 2010

kati - tvoja nevesta je už teraz úkaz 😀

katika1
18. jan 2010

zuzi a nad akými premýšlate?
Lenka 😀 ved to! 😀

zuzana76
autor
18. jan 2010

katika, muz este nepremysla 😅

a mne sa pacia Daniel, Dominik, Samuel
- ale tie sa teraz davaju ako na beziacom pase, vobec netusim, hadam nas nieco napadne

katika1
18. jan 2010

zuzi nič nové, že muž ešte nepremýšla.. myslím, že to platí všeobecne 😀

sú pekné, ale ako hovoríš, velmi bežné.. ale ved to nevadí, kedže bude tvoj, bude pre teba originál 🙂
mne niekto nedávno povedal, že aj Richardov je ako veľa v poslednej dobe a teda našťastie v mojom okolí nie je žiaden 😕

baileysa
18. jan 2010

ahojky,

mmem už dlho ti chcem napísať ip, tak sa už k tomu musím dostať, len teraz rúry píšem len cez mobil a to sa mi zleeeee
pri simonkovi by si niekedy mohla skusit sa mu venovať aj za cenu, že bude tím dlhšie plakať, že mu povieš, že teraz si s ním, že tím počká, ale hrozne to závisí od situácie treba to odhadnúť, aby sa zároveň aj naučil, že nie je už tu sám, že niekedy musí aj počkať... ja sa toho už teraz desim, hrozne to je ťažké, keď ešte okrem dvoch deti sme tu ešte aj my mamy, čo mame tiež dake potreby... no bojim sa aj ja... základom stále ostáva. všímať si hlavne to správanie, ktoré chceš podporiť...

my mame dnes tiež za sebou vychovne doobedie, gretka zas vymyslala s obliekanim, furt chcela len stavať puzzle, svoju novú vášeň, takze nakoniec som ja odišla sama a ona ostala doma s ockom, s ktorým som sa dohodla, že on byde pracovať a nie sa s ňou hrať... som zvedava, či nám obliekanie pôjde lepšie... lebo celé, čo na koniec opakovala, bolo, že som sa vrátila, že po mojom odchode 15 minút plakal, že už sa nevrátil a že ona má Ľubica, tak to nechápem, prečo sa bala, že sa nevratim, keď som jej nič take nikdy nepovedala...

leni, tak to sa ti hádam aj poskladame na ten comp...)))

zuzi, mena sa vam ešte utrasu, možno si dieťatko samé vyberie, ze sa ti dake zrazu zacne páčiť)))

my mame inak tiež obdobie pesničiek a basniciek, keď tu bola Lenka, tak ešte nevedela nič, a odvtedy furt by len spievala a basnickovala a skladala puzzle... a yiez začína mat svetle okamihu, že sa chvilinku zahrá aj sama, ale to myslím narodenín babatka skončí...

máji, držím palce, ja som take niečo mavala v čase ovulky, ale nie take silne...

peta28
18. jan 2010

tak som bola v lekarni a nic som nekupila a nechala som tam 18 eur.. nechapem kam tie prachy idu 🙄

som sa predzasobila vitaminmi pre malu na tuto sezonu. Kupila som ten multivitaminovy cebion, ten sme este nemali a taky imunoglukan s rakytnikom, lebo iny nemalia nejaka megafity..
ozaj davate detom este stale detske caje, alebo uz varite aj tie dospelacke?

peta28
18. jan 2010

Bai tak u vas to aspon funguje, ze sa Gretka spamatala ked si odisla. U nas uz nefunguje ani to. Aj sa bojim Timku pochvalit ako krasne rano fungujeme teraz s obliekanim....na stv este koncom roka chodili rano rozpravky o Slimakovi Matovi a skriatkovi kliencekovi a tak si na to mala zvykla ze ked je Mato tak sa obliekame. Hned vyskocila z postele a pokial pozerala ja som ju obliekla, len ze uz prestali rano davat tieto rozpravky, tak som nabehla do stv a kupila som 2 serie a rano jej to hned zapnem a ked uz pocuje zvucku tak uteka. No dufam, ze jej to vydrzi.

meganik
18. jan 2010

zuzi pekne mena mas zatial vybrate, ale ako pisala Kati, Dominik a Samuel a tusim este Adamko je momentalne kazdy druhy chlapcek, ale zase ja som sa tym nikdy neriadila a vyberala si meno pre dietatko podla toho, ktore sa pacilo mne resp. nam a nie podla toho ake bolo zrovna v kurze a pod.

my sme nevedeli, ci mam v brusku dievcatko ci chlapca, takze sme mali pripravene meno Matej al. Natalia...a ked uz pises o tom, ze sa ti zda, ze to bude chlapcek, tak ja som mala tiez taky citak a to od zaciatku tehu, ze to bude dievcatko i ked mi asi 100 ludi podla tvaru bruska a pod. tvrdilo, ze to bude chlapec a nic ine to byt nemoze 🤐

peti ja uz davam aj obycajny, sackovy, dospelacky a pokial mozno neprisladzujem, ale teraz ako sme boli chori, tak Natali pila caj s medom 😉

peta28
18. jan 2010

uz som obvolala 3 pozicovne kostymov a maju vsade len princezne a vily a kvetinky.. a ja potrebujem saska , mama si vymyslela..

Mag asi aj ja to budem tak riesit, lebo Timka velmi vela pije, a uz sa nedoplatim pomaly. Vsak to aj 2 eur stoji 20 sackov. Tomka pije iba sladene, takze davam med alebo trstinovy cukor, nesladeny nevypije. Ale u nas padne 7 dcl flaska madu za mesiac.

meganik
18. jan 2010

peti no aky dobry napad s tymi dvdckami 😉

my tiez davame ten multi cebion - teda ten sirup, ten je dobry, Natali chuti 😉

a biluska uz sem nechodi 😕 som sa chcela opytat biskupicaniek, ci nevedia kedy byva cca na linzbotke den otvor. dveri...i ked je miziva sanca, ze nas tam vezmu-aj tak by som sa tam chcela ist mrknut

meganik
18. jan 2010

peti este pri tescu na kamennom je taka mini pozicovna, v tej ulicke ako je onkologicky, tam si uz volala?

meganik
18. jan 2010
peta28
18. jan 2010

super Meg, tychto ani nepoznam.. to kde je? Ja pri tescu poznam len holeho

meganik
18. jan 2010

oproti tescu myslim v tej ulicke ako bol volakedy sevt-dalej sa dostanes k onokologickemu sv. Alzbety, je tam take kadernictvo a tam poziciavaju aj masky

a ten link som nasla na nete, tak tam skus zavolat

meganik
18. jan 2010

tak som pozerala mapu a asi je to na toho holleho ulici, takze nic 😒

peta28
18. jan 2010

aha ano, tak to je toho Holeho, to poznam, to je velka mojej kozmetikcy a tam som volala
tento link co si dala je niekde v prievoze.
Ale idem este dnes do Kulturneho domu Nivy , su do 18.00, tak vyberiem malu dz jasli a ideme sa mrknut co maju
Problem je aj to ze maju skor pre 4-5 rocne deti

meganik
18. jan 2010

no ved to je blbe, ze pre takychto drobcov potom vacsinou uz asi len dat usit..tusim slavka mala taky pekny kostym pre Vanesku usity, ale nie som si ista

tak som zvedava, co zozenies

no a inak som v soku, ze je tu total ludoprazdno, esteze si tu ty Peti, lebo zase by som si po 100 rokoch ked sa sem dostanem popisala asi tak sama so sebou

no zdrham, slecna je uz hore, ideme sa poblaznit trochu do snehu...pekny den

peta28
18. jan 2010

ja si praveze pamatam ze Slavka kupovala z mmb taku macicku.. ale tiez ci mozno zle pamatam .. Timka mi stale hovori.. Maminka ty si hlava derava..

maji4
18. jan 2010

Ahojte tak vonku sme sa riadne vybláznil a vyjašili 😵 😵 😵 ale mne už potom bola riadne zima 😝

Peti my stále vodu vodu a vodu nič iné mi nechce a keď je takáto zima tak jej dávam piť teplú.

Ja si myslím ,že nejaké ovocné môžeš kludne dávať...s tými bylinkovými by som ešte počkala.

Peti zlatá 😵 😵

bai u nás sa tiež Lilianka spamätáva keď už odchádzam akože sama ...ale ona v celku chce chodiť von ja akurát vždy čakám že sa mi najprv musí vycikať a potom obliekať a to čakám niekedy aj pol hodinu..ale čo už keď jej to nejde tak ejj nejde...a aj tak pre istotu jej dám plienku ved v tejto kose...a to cvrkanie máme stále posťažovať na koňovi sa nepomohlo 😖

retaux
19. jan 2010

Dobré ránko!
Peťa: u nás vo Vrábľoch majú aj kostýmy šaška, ale ako píšeš, všetko je to pre väčšie deti. Lucka by sa v tom asi utopila.
Lucka tiež pije väčšinou len vodu a najnovšie si pýta minerálku, takže pije aj tú a čaje nie. Ale keď ja varím čaj pre nás a ona chce (málokedy), tak jej dávam ten.

My našťastie už vôbec necvrkneme a aj keď ideme von a povie, že chce cikať, tak vydrží, kým nájdeme záchod alebo kým sa vrátime domov. Akurát by som už chcela niečo urobiť s tým nočným cikaním, lebo ešte stále jej dávam plienku a vôbec ju v noci nebudím na cikanie. Lenivá som. Ale už asi začnem.

peta28
19. jan 2010

Tak som vcera zohnala saska.. mala bola bohovska, chcela si ho ist uz zobrat domov, ale karneval je az 13.2., tak ho mame uz vyplateneho a rezervovaneho. Mali dokonca aj krtka, aj toho sme skusala, bola uplne super mala, ale predsa len krtko bol taky fadny. Potom k tomu saskovi nam dala aj taku parochnu a Timka vravi ten pani, ze teta ale ja uz vlasy mam, ja uz nepotrebujem 😀 , ale nakoniec sme vzali aj tu parochnu.
Sice ten kostym vyzera uz tak ,ze prve dieta ktore ho nosilo ma uz urcite ja 18 rokov, ale este sa da. Tak som rada ze nemusim uz nikam bahat

retaux
19. jan 2010

Tak super, že si zohnala 😉

peta28
19. jan 2010

baby kam ste sa podeli? to uz ked nastupite po lete do prace tak to tu nebude uz ani nohy...

retaux
19. jan 2010

Peťa: ja tu budem trčať ešte ďalšie (najmenej) 2 roky 😀

zuzana76
autor
19. jan 2010

ahojte

ret, no dufam,ze ja tu budem tiez strasit dalsie 2 roky s tebou 😀