Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

letuskah
19. jan 2010

bilu tycku date v pohode vymenit, moj otec tak dal dve tycky na postielku co je po neteriech, tiez boli vylamane ale on dal take tie bambusove co sa kvety o to ovijaju, ved predavat sa nebude, ale ked si date jednu taku tyc vyrobit tak to nebude drahe a sami si to tam zastuchnete, nebude to sice ako od nova ale ak sa trafi v dreve tak to bude fajn 😉

letuskah
19. jan 2010

idem spat pred telku; dobru noc

retaux
20. jan 2010

Ahojte!
Lenka: najviac sa mi páči tá sukňa 🙂 A aby si vedela, budeš na vine, ak si tiež z nextu niečo objednám. Teraz, keď to už mám zapnuté, tak mi to nedá nepopozerať 😅

Letu: tak ste mali o zábavu postarané. Aspoň pre Kubka to musela byť super zábava. 😉 Ani sa mi veriť nechce, že je taký zlý ako píšeš.

Mimi: ja si myslím, že by si tie lieky mala brať. Vedľajšie účinky neplatia pre všetkých ľudí, ktorí ten liek berú. Tak možno aj teba sa zmena váhy týkať nebude a hlavne, že ti pomôžu 😉

peta28
20. jan 2010

Baby tak my sme doma so zapalom spojiviek.. porazi ma, tyzden v jaslickach a donesieme si toto. Vcera v satni som sa dozvedela ze jedno dievcatko tak kaslalo ze sa cele dogrcalo a to vobec nevolali rodica pre nu.. no super..

Maji ja som s tou sportovou avent velmi spokojna, co mi z tych malych aventov vzdy tieklo tak z toho nie.
Mima z klasickych sice vieme pit aj my, ale mala pri piti strasne cvici ako pri vsetkom tak u nas nie je realne aby v klude stala a napila sa bez toho aby padol hrncek na zem. A uz ma nebavi stale drhnut podlahu a prat oliate tricka. Fakt neviem ako to robili niekedy ked boli vsade koberce

Leni ja som kamoske dala doniest z Londyna tentokrat len tie klasicke narodeninove tricka ktore mame uz od prvych narodenin a som sa udrzala na retazi. Tie nohavice som chcela aj ja, ale videli sa mi velmi drahe. Je to taka tensia riflovina na jar, alebo taka klasicka hrubsia ze sa mozu nosit aj s pancskami? Aku velkost si brala 98 alebo 104?

lenkamt
20. jan 2010

tu to zas žije 😝

baby neuveríte, dnes ráno zapnem pc a potom už len do p........č., no však zase nešiel windows 😝 😝 😝 . tak šupky hopky znova rozobrať a do opravy, tam mi ešte za 35e dal nový disk , tak už len čakám čo zas bude 😝 nakoniec to bude aj 515, lebo tam treba asi vymeniť všetko 😝 😝 😝

Mimi - ja by som tie lieky tiež brala, na tebe sa pár kíl stratí a možno ani nepriberieš, ja som napr. nikdy nepribrala ani pri antikoncepcii a ostatné ženy áno 😉
že 8x do mesiaca, mne stačia 2dni a to určite nemám také bolesti ako ty 😔

Matejko je suprový 😀 a Jakubko tiež 😀

naše už dnes lepšie, tak poobede skontrolujem stav chrupu. 🙂

maji4
20. jan 2010

Ahojte 🙂

Let šikovný je Jakubko 😵 😵 😵

Lenka fakt tak to je na porazenie ☹ 😠

Peti 😖 😢 chudiatko rýchlo sa vyzdravte ☹

peta28
20. jan 2010

ja som si myslela ze nie je nic horsie ako kvapkat do nosa, ale kvapky do oci a este dalsia masticka je ovela horsie

baileysa
20. jan 2010

ahojte,

Hlasim sa ešte v kope, ani to na tak skoro nevyzerá, tak si ešte uzivame rodinou v 3, už sme s gretkou nachystali postielku pre bábätko, aj mu pridelila jedného plysaka do nej, tak aj ten už čaká...

po pondelkovej lekciu zatiaľ obliekanie na 100 percent, takze vyzerá, ze aspoň na chvíľu zabralo...

leni, linky neprestudujem, tlf mi nechce otvárať zahraničné stránky, takze smola ani fb nemôžem teraz, ale určite je
to krásne...

ja čakám každý deň oponentske posudky, tak mám aj strach z toho...

mimi snáď ti už tieto lieky pomôžu, možno to aj stojí za tie kila navyše, tiež by som ich nechcela, ale tie bolesti musia byt hrozne obmedzujúce... každopádne držím palce

letush nechcela by si sa niekedy nafilmovat taká nahnevana??))) kubka to prejde, to len skusaju hranice a učia sa pracovať so svojou a našou emocionalitou, veď aj to sa musia naučiť, že ako reaguje okolie, keď sú protivni... toto je teraz samozrejme s nadsazkou, ja tiež hneď kričím na gretku, keď má vytočí, tak ale pre ňu je to tiež škola života hehe

lenkamt
20. jan 2010

Peti - oči sú najhoršie 😔

Bailey - ty uvidíš naživo predsa 😀 už len týždeň a budeme vedieť prekvapko 😵 😵 😵 teda ak si sa nerozhodla prenášať 🤐 meno ste teda aké vybrali?????????? 😀

lenkamt
20. jan 2010

Peti - tak aj sesterka mi tiptravel "zakázala" teraz mi obzerá nejaké kanáre 😕 😕 😕 tak uvidíme kde tento rok skončíme 😀

peta28
20. jan 2010

Leni ake su tie gate?

peta28
20. jan 2010

Leni nedivim sa sesterke, ja by osm tiptravelom nikdy nesla, aj keby mali exotiku za korunu.. maju velmi zle referencie

Bai tak sa pekne drzte a uzivajte si posledne chvile v troch 😉

Ja mam len notebook na baterku, lebo sam i nechcelo rozoberat cely kabel z firemneho pocitaca, ten nas domaci vzal Peto do prace.. takze o chvilku na vypne a aj tak utekam dovarit

lenkamt
20. jan 2010

gate sú ešte uložené u kámošky, nemám ísť kedy po ne 😀 ale aj tak sa vytešujem 😀

baileysa
20. jan 2010

Peta, chudák timka, držte sa, nech sa vam to nekomplikuje a rýchlo prejde...

Leni, ok, teším sa, mena sú zina a teodor, mm stále aj vincenta spomína, tak uvidíme, normálne som aj v stave po pôrode mu povedať, nech meno vyberie on...)))

maji, super, že ti tá kontrola včera dobre dopadla...

peta28
20. jan 2010

Leni tak potom daj vediet ake su kvalitou a ci to zodpoveda tej cene, mozno si to rozmyslim a este tie gate doobjednam od tej kamosky, ide az v marci, tak mam cas.

Diki baby.. tak idem

maji4
20. jan 2010

bai zina je krásne meno 😵 😵 drž sa a prajem príjemné prvé chvíle strávené s tvojím novým bábätkom 😵 😵 A Grettke prajem aby si rýchlo zvykla na maličkého súrodenca 😵 😵

A strašne ale strašne som zvedavá či to bude Zina alebo Teo 😵 😵

mimi.k
20. jan 2010

Ahojte 😉 ,

Lenka, tak super, že Ti ide už PC, hádam už natrvalo...to by sa Ti potom už naozaj oplatilo kúpiť nový, ak by ešte haproval.
Inak vecičky krásne. Aj my máme jeden nový pulóvrik z Nextu, prišla sesternica z UK na návštevu a doniesla Adamkovi.

Peti, držte sa...si teraz s Timkou doma na OČR, alebo ako? Ja si neviem predstaviť, ako budeme riešiť takéto stavy v práci, keď niekam nastúpim.

Maji, super, že si v poriadku. 😉

Baily, veľmi držím prsty - aj na posudky, ale hlavne na pôrod.

Ďakujem za rady, tie lieky už beriem, dala som sa na to, aj keď s malou dušičkou. Zatiaľ sa každé ráno budím totál opuchnutá - tvár, ruky...ešte aj teraz naobed nedám dole prsteň, ktorý nosím stále. Ale veď uvidím, čo to so mnou urobí, je to ešte veľmi krátka doba, dám tomu nejaký čas, a potom príp. zavolám Dr., čo ďalej, lebo kontrolu mám až o 2 mesiace.

Dnes je vonku krásne, svieti slniečko, tak sme sa boli vyvetrať, ja som si myslela, že sa poprechádzame, ale Adamko sa hneď za prvým rohom zastavil a koniec prechádzky, tak sme sa aspoň vyguľovali a išli domov.

lenkamt
20. jan 2010

Mimi a opuchnutá si z čoho??? tie lieky spôsobujú zadržiavanie vody v tele či ako? lebo to by si mohla piť nejaké močopudné čaje potom, mne napr. v tehu pomáhala žihľava aby som odpuchla 😅

no a dve nové správy:
Ivka bola na pohovore na sekretárku dekana , hrubý plat 315e 😀 úžas, nie?
môj muž je napísaný na misiu - pol roka v kosove 😝 úžas, nie?

bilushka
20. jan 2010

Caute,
ja peciem kolac, tak potom prosim Mimi o pochvalu 😀
Dnes sme boli cvicit, nam sa tam fest oplati chodit, maly na zaciatku spadol na hubu a uz bol potom celu hodinu rozladeny, ze sa nechcel do nicoho zapajat 🙄
Ruky mam ako gorila az po zem, lebo stale iba na ruky sa chcel mojkat, on je taky lutostivy ze az, aj cestou domov som ho viac menej musela niest, no fakt iba mi zavidiet tych 17 kil na sebe mat neustela nalepenych 🙄

Leni, podla mna sa ti to ani neoplati opravovat stale, za tu cenu co ste do toho uz vrazili by ste mali davno novy, ved za 15 tisic uz kupis aj nejaky notebook jednoduchsi...
A zaujima ma, ze ked ti nesiel rano ten komp, co si povedala, lebo v "do p........č." mas nejako vela bodiek, tak si to neviem doplnit 😀 😀 😀

A nerieste stale kila, mne moj milovany MM povedal, ze som pribrala-ten chlap asi nema pud sebazachovy nebo co, taketo nieco povedat zene 😠 😠 😠 A na Mimi ze ona je vyschnuta vyzla, tak aj keby si pribrala tak neries, hlavne nech ti to pomoze 😉 Ja by som pri tvojich bolestiach a stavoch ani nerozmyslala, ze nie.

Peti, Timuske skore vyzdravenie, co vam na to dali?
Toto je aj moja trauma, ze dva dni bude maly v skolke a potom tyzden chory a tak dokola ☹
A tiez, ked si MM vybucha vsetku dovolenku na jeho choroby neviem, kto s malym bude ostavat doma ☹
Ja na zaciatku prace urcite nie 😒

mimi.k
20. jan 2010

Lenka, ja neviem z čoho...okrem toho užívam aj kadečo iné, ale Dr. vravel, že sa to nebije, tak uvidím.

Ivka - no to je strašne malý plat. Neoplatilo by sa jej ísť na doktorandské štúdium? Tam by dostávala viac...
Má ešte niečo rozrobené, alebo ani veľmi nepozývajú na pohovory?

Kosovo - 😝 ale...mám kamaráta, ktorý robil Country manažéra, patrilo mu aj Kosovo a pokiaľ viem, už by to tam nemalo byť nejaké nebezpečné. Ale nadšená by som nebola, keby tam mal ísť mm. Hádam sa to ešte nejako utrasie a nikam nepôjde, nie? Alebo je to už isté?

bilushka
20. jan 2010

Leni, ty uz nepis, lebo mam padnutu sanku az na stol-po prve ten plat-mala Ivka zacat skumat, ze kde maju skrytu kameru, lebo to je teda faaaaaaaaaakt vtipne toto vobec niekomu povedat 😲 a to Kosovo, to co??? 😲

mimi.k
20. jan 2010

Bilushka, teším sa na koláč, týmto pádom prestávam riešiť kg 😀 😀 😀 ale nie, ja neviem držať diéty, nikdy som to nerobila, tak mám z toho traumu, že by som náhodou musela...ja milujem sladkosti!!! 😎

mimi.k
20. jan 2010

Zuzka, Tebe som ešte chcela napísať, že z tých mien, ktoré si tu spomínala, som vybrala meno Dominik 🙂

lenkamt
20. jan 2010

Bilu - veď ono zachvíľu bude nový, lebo starý zostal už len zdroj a tá plechovica na vrchu.

do pííííííííííííííííííííí.e to malo byť 😀

lenkamt
20. jan 2010

to kosovo nie je isté, ivka nemá čo riešiť, lebo tu na dedine nie je nič voľné, iba pokladníčky a podobne 😝

lenkamt
20. jan 2010

a ak sa vám bude zdať že Mima tu moc nechodí , tak moja vina, zamestnávam ju mojou momentálnou situáciou 😅 😝 šéf zomrel a ja som uviazla v zvláštnom systéme, že mi nemá kto podpísať výpoveď 😝

bilushka
20. jan 2010

Leni, ja mam kamosku z dediny pri Leviciach a tiez si uz pol roka nemoze najst pracu a tiez ked mi rozprava tie zazitky z pohovorov, tak to je ako iny svet-aj tie platy co ponukaju, ale hlavne vsetko po znamosti, to taky clovek co za sebou nikoho nema iba strati motivaciu nieco si hladat ☹
A kolko krat iba tak pro forma vypisu inzeraty ze niekoho hladaju a pritom uz ma niekto miesto iste, len aby to tak nebilo do oci, tak "akoze" vyberali z mnohych uchadzacov 😠

bilushka
20. jan 2010

Leni, ja s Mimou tiez cez skype konzultujem ako mam dalej postupovat pri hladani prace 😉 😀

lenkamt
20. jan 2010

no naša Ivka tiež chodí na pohovory iba "po známosti" inak zostávajú už iba tie pokladníčky a kadejaký "reprezentanti" a finanční poradcovia 😝

to chcem vidieť ja seba za rok čo si idem nájsť, normálne rozmýšľam hodiť si na profesiu životopis už teraz 😝

bilushka
20. jan 2010

Sa mi tu oplatilo sediet, maly vystriekal cely Cif ma papuce, auticka a uteraky v kupelni 😠
Az sa mi ruky trasu od nervov!!!

Leni ako za rok, ved uz o pol roka ideme na to, nie?