Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
21. jan 2010

aj ja chcem ip, a ak ma ohovárate tak sa s vami nehrám 😀

už sme hore, čaute 😀

letuskah
21. jan 2010

mam anketovu otazku:
kupili ste/budete kupovat decku postel alebo uz dospelacky rozmer?

bilushka
21. jan 2010

Majka kupila krasne zateplene rifle na traky Adamkovi v Polsku za 2 stovky, to ja vobec nemam motivaciu obiehat bratislavske obchody, ked je tu vsetko tak predrazene len preto, ze je to akoze znacka a pritom kvalitou aj vyzorom su tie veci z Polska za tretinovu cenu a naozaj krasne, aj pancusky som mu vcera obdivovala, ja sa uz aj bojim Majky opytat, odkial to maly ma, lebo ma poraza ked mi povie, ze ved to je z Polska za 60 korun.

katika1
21. jan 2010

letu, my máme mamuta - takže detský rozmer

letuskah
21. jan 2010

bilu ale ved na zahori sa da tiez fajne nakupit, mozno nie tak lacno ako v polsku ale urcite lepsie ako v ba

katika1
21. jan 2010

lenka, máš ip 😀

bilushka
21. jan 2010

Jasne, ze ta ohovarame Leni, ved dvojky su nase nevesty a teraz sa dozvedam, ze maju dalsich 5 potencionalnych zenichov, tak si snad nemyslis, ze to nechame s Katikou len tak 😀

slavenas
21. jan 2010

ahojte 🙂 🙂

hlásim príchod z BA , bolo super, strašne rýchlo tie 4 dni ubehli , som myslela že pôjdem kvôli tomu snehu domov až zajtra ale odhodlala som sa a v pohode. Nechápala som, v ba 15 cm snehu a stále padal a tu v NR asi 3 cm a nesneží 😨 😨

človek vytrhne päty z domu a vy sa tu rozkecáááte , dovtedy skoro nič a teraz tak, že čítať nestíham ale inak super aspoň to tu žije 😀 😀

zajtra ideme na maškarný tam u nás na dedine a ja nemám pre malú masku ...

letu ked budeme kupovať tak dospelácky rozmer 😉

zuzana76
autor
21. jan 2010

ahojte
robila som si new album
😀

a kupila som si krem proti striam

baby a aby ste vedeli aka som ja dobra manzelka, tak som mojmu muzovi sama navrhla,ze ked budeme vediet pohlavie, pojde do UK a nakupi mi tam vecicky pre babatko, ze moze ist so svojim otvom na vikend, popozeram na nete co sa mi paci a nejake take veci bude hladat 😀 , no a on, akoze je dobry manzel mi povedal,ze on by najradsej isiel len so mnou,ale ja ako tehula nechcem letiet, ale ze ked inak nedam, tak teda mi tie vecicky pojde kupit. 😀

letuskah
21. jan 2010

jej Zuzka a to sa ti ako podarilo? moj by sam ani len do tesca nesiel kupit veci pre babo 😀 😀

zuzana76
autor
21. jan 2010

letu, no ved bude mat vyyyyyyyyyyylet, poleti do Londyna, tam este nebol a chce Londyn velmi vidiet 😀 a ja chcem pekne vecicky pre drobca ale s bruchom sa mi teda terigat nechce

letuskah
21. jan 2010

zuzi hehe mas to vymyslene 😀

zuzana76
autor
21. jan 2010

slavka, ak nemas masku orob z nej " Pipi dlhu pancuchu"

namalujes pehy na licka, vlasky do vrkocikov- take tykadielka, ak ovsem nie je uplne nakratko , das jej nejake pestre podkolienky, pestru suknicku aj bluzku a do vlasov mozes dat este aj taku satku

alebo ak mas viac cervenych veci, tak mozes urobit "Cervenu ciapocku "- cervena suknicka, tricko, nejaka satka a maly prutenny kosik s jablckami do ruky napr.

alebo" kucharku" - vsetko biele a z papiera urobit kucharsku capicu plus varecha do ruky

slavenas
21. jan 2010

zuziii to je náhoda ale nad tým som uvažovala , len sa mi zdá že má na to krátke vlásky tie tykadielka to ako myslíš ...? Lebo nie je uplne na krátklo také mini copíky sa dajú spraviť
a dakujem za tie ostatné nápady 🙂 🙂 😉

slavenas
21. jan 2010

.... myslela som nad tou pipi dlhou pančuchou

a zuzi pekný album 😉

zuzana76
autor
21. jan 2010

no take copiky na vrchu hlavicky, nie uplne na vrchu, ale proste aby jej tak odstavali tie copiky, neviem to vysvetlit, proste nie copiky dolu pri temene, ale vyssie

slavenas
21. jan 2010

aha to viem, 😉 ja som že myslíš ešte niečo dať do tých copíkov

peta28
21. jan 2010

No my sme teraz vstali.. super som si pospala poobede.. boze aky luxus.. skoda ze uz zajtra idem do prace..

meganik
21. jan 2010

peti aj mne bude chybat to pravidelne oddychovanie s malou, ked sa vratim do prace...este aj mm sa mi smeje, ze budem prvy tyzden v robote vzdy poobede spat za pocitacom 🤐

baby potrebujem helfnut, poradte nejaky dobry sikovny darcek pre mladu babu, co nastupuje do svojej prvej roboty, som zufala...v nedelu to ideme oslavit a ja nechcem ist s prazdnymi rukami 🙄

meganik
21. jan 2010

a v sobotu mam stretko zo strednej po 10 rokoch, teda zatial len take zahrievacie predstretko s par babami, co sme sa nasli na fb, ale tesim sa...zas budem mat konecne po sto rokoch vychadzkovy vikend 😅

lenkamt
21. jan 2010

čavme. babyyyyyyyyyyy ja som zúfalá z tej dovolenky, hľadáme, hľadáme a nič 😝 a baby tu každú chvíľu prídu a že čav kamoška 😀

Meganik - no šálku 😀 alebo diárik 😉 predstretko aj stretko super. ja by som tiež šla v sobotu, ibaže som bola min. týždeň , takže mi to neprejde 😝

zuzana76
autor
21. jan 2010

meg, nejake pekne pera tej kamoske k prvemu zamestnaniu, pero za zide vzdy, ale nieco take fajnovejsie, nemyslim vecne pero 😀

meganik
21. jan 2010

dik baby za tipy, salka napadla aj mna...este som dostala tip, ze vizitkar na stol...ona bude projektova managerka, tak mozno by sa jej zislo aj to...alebo to skombinujem a urobim z toho balicek, zajtra pojdem na lov 😎

leni tak-tak sekaj dobrotu, nemozes sa kekesit kazdy vikend 😅

zuzka pekny album 😉 a endokrinolog ako, zmenila si ho, ci chodis k tomu istemu 😕

katika1
21. jan 2010

jej zuzka aký pekný album 😵 len mi je z tých tvojich testov v nom smutno 😔

lenkamt
21. jan 2010

Kati - nebuď smutná, čoskoro budeš mať aj ty 😉

katika1
21. jan 2010

leni veď jo 🙂

mima07
21. jan 2010

caute
som sa cez obed dobre bavila na vasich detoch 😀 😀 😀
a teraz vecer pokracujem 😀 😀 😀
bilu tebe nezavidim ale u nas by to dopadlo asi tak isto
maly vymysla uz aj v jasliach vcera tam pacol takeho maleho chlapceka a ked som ho usmernovala ze to nemoze ze je to este babo tak mi povedala ze nie je sak uz chodi 😲 no co mu na to mam povedat
ked idu n a dvor tak nechce ist dovnutra lebo este neodhrnul sneh vcera povedal ze este nemoze sak si tam niekto zlomi nohu 😀 a dnes nehcel ist zase domov lebo este upratuje a hovori Maminka nevidis jaky je tu bordel?
no mozem tu nieco pisat uz na mna vyziapuje mama kakao dokedy mam cakat 😠

bilu ak budes objednavat next alexovi je vacsina veci 2-3 roky len tak tak
no padam mu dat to kako a nakazat mu nech spi aby som vas mohla docitat

maji4
21. jan 2010

AHojte 🙂 🙂

dnešné plávanie superrrrrrrrrrr Lilianka sa vyjašila a doobeda mi spala len 45 minút...moje dieťa je trošku naopak čím je viac unavená tým menej spí ☹ ☹

Meg prajem príjemné predstretko a poriadne sa odreaguj 😉 😉

Peti super článok 😉 😉 nemám k tomu čo viac dodať len dúfať ,že sa to každým dnom aj u nás upraví 😖

Meg s darčekom netuším možno nejakú šálku na kávu čo si tam bude robiť 😉 neviem 😖

Zuzi krásny albumík a už máš aj pekné okruhlučké bruško 😵 😵

maji4
21. jan 2010

A k demolantom nemám slov ale ma to pobavilo 😀 😀

maji4
21. jan 2010

Leni vecičky su super a babule ti rastú do krásy 😵 😵