Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
23. jan 2010

leni 😀 ja už mám vymyslené, že na zadnú stenu garáže dám terč a budem strielať s lukom 😵

lenkamt
23. jan 2010

tak to potom určite prídeme na prázdniny 😀

katika1
23. jan 2010

dojdite dojdite 😀 aj teraz možte, spravíme šípkový turnaj 😀

lenkamt
23. jan 2010

teraz moc zimno pre mňa, musí byť aspoň +10 aby som vyšla z domu 😀 a ešte toho máme budúce dva týždne nejako veľa - do škôlky, s verčou na plastiku /na kontrolu, ale spravili sa jej ďalšie tri 😠 😝 tie hrčky/ s luckou na imuno, s lenkou na onko. muž k zubárovi /musím ho odviezť 😀 / s deckami k zubárke. Verču vyšikovať na lyžiarsky no a potom konečne vegeeeeeeeeet 😀

katika1
23. jan 2010

😀 no aká zaneprázdnená! A decká prečo k zubárke? a to ti tam aj obsedia s otvorenými ústami, aby im pozreli zuby 😲 ????

lenkamt
23. jan 2010

ona im iba kukne tie krivé že čo to podľa nej je, a nacvičené to máme, tak dúfam že vydržia a nebudú revať 😅

jaj a ešte nájsť tú dovolenku 😝 ale to pomaly vzdávam, pôjdeme len tu na slovensko - keď budú hlásiť teplo, obvolám kde je voľné ubytko a ideme 😅

katika1
23. jan 2010

aj my asi len tu na Slovensku.. ale ak sa nezadarí bábo, pojdeme do Egypta - chytať pipíka bohu plodnosti 😀 pri Riškovi to zabralo na prvý šup 😀

lenkamt
23. jan 2010

môjmu mužovi zabralo chodenie okolo nejakého chrobáka či čo, ale asi nevie rátať lebo obiehal na chlapca 😝 😀

lenkamt
23. jan 2010

ja sa Egypta ešte bojím, lebo naše trubky si nedajú vysvetliť že niečo nemôžu zjesť 😝

katika1
23. jan 2010

leni 😀 aj my sme okolo neho behali - skarabeus to je 😀
aj ja sa bojím a ak by sme šli, tak asi bez Richardesa mladšieho, lebo nechcem aby presral celú dovolenku 😀

lenkamt
23. jan 2010

aj mne to muž navrhol že bez detí, ale to ee, to by som asi nič z toho nemala 😔

katika1
23. jan 2010

ved aj ja som hrdinka, ale tiež by som ho tu nevedela nechať 😅
ale on je straaaašne teraz umaminkovaný, takže by to ani on nezvládal!

peta28
23. jan 2010

No baby diik.. tak snad to nebolo az tak sledovane.. aj ked telefony zvonili ci vieme ze sme v telke.. celkom dobre to zostrihali aj ked ma nasrali ked vystrihli moju poslednu vetu ked som povedala ze dufem,ze sa nam podari este jedno babo.. no nevadi.. musim si to moje ksichtenie este raz pozriet..
to pri tom notebooku mi volali z prace, jeden nas kliet ostal visiet v Parizi, som mala nervy ze akurat vzdy sa musi nieco stat v tej najnevhodnejsej chvilke..

Moje optimisticke plany ze Timka pojde v utorok do skolky su dost ohrozene, lebo stale ma cervene tie oci a na kontrolu ideme uz v pondelok, tak neviem.. Bilu si sa pytala co nam dala, tak mame Framykoin masticku a Oftalmo septonex.. tak nejak sa to pise, to su take zname kvapky.. ale je to boj nakvapkat co i len jednu kvapku..

baileysa
24. jan 2010

ahojme,

kati, tak to bol super darček, a podľa mna kľudne aj romantický a ženský, lebo keď si to chcela a máš z toho radosť, tak je z lásky a romantikus... aj taký výlet do Paríža mozebyt totál antiromantikus...

peta, ja som vás tiež videla, timka bola zlata, ako vydržala sedieť na tej moderatorke a ten odkaz na balkóne bol pekný, ako za vami padal sneh)))

my ešte nist, včera sme boli u našich, tak som vytrasena z auta...

bilushka
24. jan 2010

No caute,
tak Kati originalite tvojho darcela sa uz fakt nic nevyrovna, fakt mas super chlapa, co ti splni co ti na ociach vidi 😵

Peti, ja som ta tiez videla, asi osudovy zablesk, lebo my cez den telku nemame vobec zapnutu a teraz som spravila malemu mlieko a ze mu idem nieco najst v telke, nech to v klude vypije a uplny adrenalin, ked som tam videla vas 😀 Si to aj spominala, ze tam budete a ja som si to nepoznacila, tak ma potom aj stvalo, ze som to nevidela od zaciatku, ale vas som asi stihla celych, len tie druhe pary nie, lebo som videla aj ako ta poziadal o ruku (neviem, ci je to 5 alebo 6 rokov, ale totalne ste sa nezmenili ani jeden 😨 )
Pacilo sa mi, ako ste to sportovo brali, najkrajsie bolo vyznanie pri padajucom snehu a celkom som nepochopila, ked sa vas Eva pytala na to, ci je to vas byt alebo ako ste sa k nemu dostali a ake mate vztahy s rodicmi...ostatnych som nepocuvala tak pozorne, ale to su podla mna uplne nevhodne otazky, hlavne co povies, ze vies co Evka moja svokra je tupa jak sane, ale to radsej vystrihnite pre vztahy v rodine 😀
Jasne, ze povies, ze v pohode, tak co sa pyta?!?

Bailey, z teba uz mam nervy, ked ti vidim za menom tu styridsiatku 😀

bilushka
24. jan 2010

Inak ma presne to iste napadlo, co pise Lenka, ked som ta videla za notebookom, ze modry konik forever 😀 😀 😀

baileysa
24. jan 2010

bilush, sorry za tu 40))))))))))))))))))

a ja som zas mala pocit, že tých ostatných sa na svokru nepytala, ale nesledovala som pozorne, tak ma napadlo, že citali kona.)))))) riadna paranoja, čo???? )))))))

meganik
24. jan 2010

ahojte...peti dakujem za tip, tak nakoniec som skoncila pri hrnceku, k tomu som kupila taky sikovny notesik v kozenom puzdre a este som si neodpustila taky ulet resp. mm ma nanho nahovoril, lebo on ma rad vtipne a neocakavane darceky, tak sme kupili taku sporkasu, kde je pisane nieco ako na moj prvy milion 🙂 tak som celkom spokojna, uvidim aka bude odozva 🙂

a da sa ta svadba snov pozriet v archive 😕 ja som to premeskala, skoda ze som to nevedela skor, aj by som si to nahrala 😒

inak stretko bolo super, i ked uprimne nejako sa neviem odviazat od malej, pristihla som sa a to dost casto, ze som myslienkami doma a uvazujem, ci uz jedli, co robia a tak pod....asi to chce trening 😀

no nic, idem daco upiect, mam strasnu chut na sladke 😎

zuzana76
autor
24. jan 2010

ahojteee

Peti, ani ja som ta nevidela ☹ , aj ja si to chcem pozriet, asi napisem do telky, nech to daju este raz 😀 , ze peta ma velky fanklub na MK 😅

kati, tak darcek, ak si po tom tuzila, tak je to ok, mna by to nepotesilo 😀 , my uz terc mame a visi zaveseny na stene uz niekolko rokov, akurat mi raz skoro padol na hlavu a inak ziadna akcia na nom 😀

katika1
24. jan 2010

zuzi 😀 ja mám svalovku - už asi 5 turnajov sme na nom spravili 😀 a to ho mám dva dni 😀
inak ale fakt sa nikoho iného na svokrovcov nepýtali.. oni fakt čítajú koňa 😀
bai, ty už tu neobsmrdaj a chod rodiť, som na to malé taká zvedavá 😅 😀

lenkamt
24. jan 2010

čaute.

aj ja som sa pozastavila nad tým že Peťa s Peťom sa vôbec nezmenili , dokonca sa mi Peťa zdá krajšia, a tie druhé dva páry by som teda nespoznala, baby ostarnuté chlapi strašne pribratí 😅

ja som dostala mrchu tak mi je 😝 😝 😝 pozerám krasokorčuľovanie 😀 a je tu taká kosa , že deti von max. 30min 😝

Bai - daj teda ešte zo 5x horedole po schodoch, ja by som u vás v paneláku porodila asi predčasne, toľko schodov 😝 😅

maji4
24. jan 2010

AHojte 🙂 🙂

meg jej super ,že bolo super...a ved to je uplne normálne že si na nich myslela ved ty s nimi žiješ a nežiješ zo spolužiačkami 😉 😉 a ktorá tam mala dieta tak určite tiež myslela na svoje detičky 😉 😉

Peti ja som ťa nevidela 😢 😢 😢 a tak som chcela 😢 😢 😢 v archíve stv to nedávaju??

Leni ja som už 2 dni vonku nebola čo mi je tiež kosa, tak bol muž aj včera aj dnes a tiež sa dlho nezdržali 😖 ale už zajtra budem musieť isť aj ja 😝

A dnes sme boli na návšteve a Lilianka tam jedla také chrumky nesolené a teraz pred spaním mi vracala ...tak dúfam ,že to bolo len z tých chrumiek a nič vážne 😔 😔

Kati jej super darček 😉 ale mňa by to v živote nenapadlo si také niečo priať 😅

Bai keď som videla že píšeš som si myslela že už..a ty ništ 😉 no nič užívaj si to ešte potom sa ti to začne... 😵 😉

maji4
24. jan 2010

Lena PU už je prekreslený tak ta prosím hod mi do IP adresu aby som ti ho mohla poslať 😉 😉

zatial je len ceruzkou ale tento týždeň bude dúfam ,že finále 😵 😵 Lilianke sa velmi páči ďakujem ešte raz...a ešte sa ta chcem opýtať najprv si malovala farbami a až potom fixou??alebo naopak?? ĎAKUJEM!!!

peta28
24. jan 2010

Baby diik.. ste fakt strasne mile.. dobre to padne ..ze krajsia 😀 odpadnem.. ale Timka bola strasne zlata, som jej urobila copy, co ona velmi nema v laske a ani raz si ich nechcela dat dole a velmi vynikli tie jej modre ocka, tak som bola fakt taka pysna mama vcera ze ako dobre to vyzeralo a aka bola dobre.. zrejme bola aj soknuta z tyhc 15 tich ludi ktori sa k nam nasackovali a rozlozili sa tu ako doma. Vsetkym som navarila caj, kavu a potm ten brajgel v kuchyni aj natocili.. tiez to mohli natocit ked som mala upratane..
Bilu inac to si trafila presne ze co je to za otazka ze ci vychadzam so svokrou, vsak jasne ze ked viem ze to pozera nepoviem predsa co si o nej v skutocnosti myslim..

Maji drzim palce nech to nei je noc vazne, mozno Lili len nieco nesadlo na zaludok 😉

Kati fakt super darcek, aj na odreagovanie a ked ta stary naserie das si na terc jeho fotku 😉

Bai tak uz finisujes, vsetci budeme ocakavat co to bude ja tipujem teda dievcatko. Mozme zacat davat stavky ze kedy a co 😀

peta28
24. jan 2010

Baby pozerala som archiv stv a nie je to tam .. ale zas az o nic take speci ste neprisli 😉

maji4
24. jan 2010

Keďže je tá tipovacia súťaž tak ja typujem chlapčeka 😵 😵 😵

maji4
24. jan 2010

Peti a nenahrávala si si to??

lenkamt
24. jan 2010

podľa mna to dajú až po víkende 😉

Maji - najprv farby a nakonic fixa, adresu ti napíšem, tá Lena bol dúfam len preklep 😀

naše dnes chceli pozerať Timku 😀 😀 😀 a stále že či má Vaneska koleso 😀 čo im prepína??? 😀

ja tiež tipujem chlapčeka, strašne je pekná Bailey 🙂

maji4
24. jan 2010

Lenka joj fakt to bol len preklep 😖 😖 LENUŠKA ĎAKUJEM EŠTE RAZ!!! 😵

katika1
24. jan 2010

ja tipujem tiež chaloša 😵 ale krása nemá nič s pohlavím dieťaťa - fakt! Hodím sem moju tehu fotku a pochopíte 😅 😀 😀 😀