Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
26. jan 2010

Letu - ja kupujem tesco špenátový mrazený pretlak, už to mám hotové, vyzerá to divne ale nesmrdí to 😀 ale tej múky teda 100-200g je málo ja som dala minimálne 300 😕

Peti - no ono potom sa zázračne miesta uvoľnia a niekde ti to dieťa už len zoberú 😅 fakt je to nelogické.

a mmb no comment 😀 ty máš fakž šťastie na kravy 😝

Nika - tak gratulujeme 😵

lenkamt
26. jan 2010

Bai - do toho, do toho 😀

Peti - no čo stará???? 😀 😀 😀 jasné že sa ti neprizná, určite jej to v pohode nakvapkala 😀 😠 😝

mne ide tak pomaly kôň , že idem radšej žehliť 😝

letuskah
26. jan 2010

Peti mne hovorila jedna mamicka od nas ze v tych skolkach si daju prihlasky dohromady a vyberu jedno a tym dalsim sa uvolni miesto, jednoducho ze neprijmu decko do 4 skolok ale len do jednej a v tych dalsich si to dieta vyskrtnu, ale ze sa stava ze ak mas viac prihlasom tak ti dieta na just neprijmu, neviem co je na tom pravdy ja ho prihlasim do dvoch a uvidim

slavenas
26. jan 2010

ahojte 🙂

peti som Vás nevidela v telke , sakraaaa som chcela 😠 ale ja tak neskutočne zabúdam že mi to uplne vyfučalo z hlavy.

baby v MC baby vraveli že tu v NR je to tak že ked dáte prihlášky do viacerých škôlok , tak tiež vyberu tú ktorá je v obvode a tie ostatné ignorujú a prihlášky sa aj podávajú na jednom mieste za celú NR .

bai držím palce nech je to rýchle 😉 a rýchlo

peta28
26. jan 2010

Letu vsak to je logicke podla mna..ja nakoniec nebudem davat 4 prihlasky ako som chcela, vsak za jednu zaplatim aj tka 4 eur u doktorky, ja dam len Palkovicovu a Mileticovu. A necham este Jeseniovu co je u nas na Kolibe ,ale tam uz nemusim podavat tam som davala minuly rok co mi automaticky pokracuje, aj ked tam neviem kedze trvale bydlisko mame s malou Ruzinov a nie Koliba.

slavenas
26. jan 2010

poobedný spánok máme , síce posunutý o 1 hod. ale je

peta28
26. jan 2010

Slavka tak to je celko rozumne.. tu asi cakaju kto viac ponukne

No volala som svokre a jasny fenomen.. ze dala Timke kvapky a ona drzala a nechala si ich dat.. a ze co sa tolko bojim ze ved ona sa o nu dobre stara a dobre na nu dava pozor .. tak ked nezavolam tak je zle ze sa nestaram, ked zavolam tak je zle ze co sa bojim.. ach jaj

slavenas
26. jan 2010

a boli sme v piatok na tom maškarnom nakoniec bola malá pipina a zo začiatku ani za svet isť medzi deti a tancovať a o takú cca hodinu sa pripojila a potom nie a nie ju dostať z parketu a nakoniec tam tancovala sama a kričala na disdžokeja 🙂 že ešte ešte 😀 😀 ... tak sa tam okolo nej už aj upratovalo a ona tancovala 😀 😀

letuskah
26. jan 2010

ja myslim ze aj v BA by to mohli spravit tak ze das prihlasku na miestny urad danej mestskej casti, das adresu skolky kam chces dieta dat a ako druhu alternativu inu a oni sa s tym popasuju ale ozaj je to asi o tom ze kto da viac...

Peti jednym uchom dnu a druhym von, hlavne ze Timka je v pohode 😉

peta28
26. jan 2010

Bai je to rozdiel byt tehotna v zime a v lete?
Ja som mala pocit ze nie je nic horsie ako vlacit 20 ks navyse v 35 stupnovych horucavach, ale asi v mrazoch minus 8 tiez nic moc..

slavenas
26. jan 2010

peti svokra .... ha ha ha 😀 😀 tak nech ti to s tými kvapkami predvedie ako to robí ..., poprípade že sa priučíííš xixixi ... 😀

letuskah
26. jan 2010

ako poznam Kubka ja by som sa ani necudovala keby si Timka nechala od svokry kvapnut, Kubko by urcite nerobil bordel pri jedeni likov keby mu ich dal niekto iny ako ja...

slavenas
26. jan 2010

strašne pomaly ide tento kôň 😠 😠

lenkamt
26. jan 2010

ja som už aj požehlila 🤐 fest som dnes šikulka 😀

peta28
26. jan 2010

a ze este kolko zjedla, ze cely rohlik so sunkou, jablko, piskoty a ze uz o 11 si vypytala obed vrtulky a maso a ze polievku po okraj taniera.. mne sice paekne papa ale odtial potial predsa.. nie?

baileysa
26. jan 2010

peta, je to iné, ale neviem ktoré je lepšie a ktoré horšie, teraz si k tým kilam navyše treba priratat ešte 10 kíl oblečenia a nebezpečenstvo šmyku, teraz som v tých horucavach bola na začiatku tehu, čo tiež nebolo bohvieco, ešte sa minto zdalo horšie, že sok mala take stavy slabosti a podobne... Ale zase minteraz tak neopuchaju nohy ako vtedy v lete, to si pamätám ako najhoršie, tak to sa teším, že teraz nie je....

nika07
26. jan 2010

peta a nemenovala ti svokra to, čo ona zjedla 😀

lenkamt
26. jan 2010

ježiš to je krampa 😀

no my máme tiež veselo so svokrou, došlo na moje slová že zostane sama a opustená, kedže všetci boli k...i a k...y 😝 teraz vypisuje synom, že na ňu zabudli, že je chorá a že keď sa ona o nich postarala s láskou napriek všetkým ťažkostiam /vychovávali ich jej súrodenci/ tak sa majú teraz postarať oni o ňu a podobne 😝 u nás bude ešte veseloooooooooo 😝 😠 😝 😝 😝

bilushka
26. jan 2010

Bailey, tak este si nas uzi, kym mas cas, mas aj zazmluvneneho porodnika, co ta bude rodit?

Peti, to mas uplnu pravdu, ze ten psycho tlak zo skolok je robeny umelo, lebo kazdy si da minimalne dve prihlasky, ja tiez v stave davoveho sialenstva som sa nechala zmiast, lebo dlho som tvrdila, ze budem davat len jednu prihlasku a mozno ze to tak nakoniec aj ostane, lebo naco ked to mam sancu co ja viem ze 90% ze mi ho zoberu budem skusat aj ine skolky, kde je ta sanca polovicna len kvoli tomu, aby som mala pocit, ze som ich poslala co najviac?

Leni, no to je sice pekne s tym budenim, len pred osmou nevstavam ani ja, tak to si mame davat akoze budika, aby sme vstali skor? To ho radsej zmorim vonku.

Bailey a kedy ti potom vecer zaspava, ked robi cirkus?
Ved Gretka uz dlho spava u seba v izbe, nie?

Timka bude asi nasa frajerka, ked uz Lenka slubila dvojky inym, sa mi paci kolko toho papa 😀

peta28
26. jan 2010

Nika svokra u nas nic neje za cely den...
Bai tak vsak uz to nejako vydrz, podla mna uz tento tyzdne budes mat krasne vonavucke malinke babatko v naruci .. jaj aj ja chcem este raz

bilushka
26. jan 2010

Leni a svokra je chora, alebo jej iba sibe?

Nikuska zlatuska, zajtra dojde k nam ten tvoj stolar, co si mi na neho dala kontakt 🙂
Dakujem este raz 😵

nika07
26. jan 2010

tak to je iná trubka 😀

a čo ti v tom bráni 😀

bilu ako stolár

lenkamt
26. jan 2010

Bilusha - vy ste prvý v poradí 😀

no budík, moja, však si zvykajte prídu časy keď budete vstávať pre 06.00 😀 ale však jasné ak ho vieš umoriť tak aby zaspal tak vstávajte aj o 10 😉

nika07
26. jan 2010

bilu 😀 😀 😀
super spm zvedavá či sa dohodnete 😵

nika07
26. jan 2010

idem robiť palacinky 😎

lenkamt
26. jan 2010

svokre podľa mňa iba hrabe, už nevie ako by na seba upútala pozornosť kedže všetci na ňu zvysoka kašlú 😝

svokra u vás nič neje, lebo dojedá to čo akože timka všetko zjedla 😀

slavenas
26. jan 2010

bilu stolár Vám ide robiť tie dvere čo si raz spomínala ?

bilushka
26. jan 2010

My s Majkou stale chceme, aby nam deti vzali do jednej triedy, ze uz sa poznaju, ale cim viacej sa stretavame, tym viacej si chalani lezu na nervy, Matej robi Adamkovi stale zle, ze mu rozhadzuje hracky a potom dojde Adamko na neho zalovat a ked pridem do mojho robit krik, tak sa Adamko tesi a ze bleeeeeeee a raduje sa 😀
To su kamosi 😀

Peti, akoze svokra cely den nic neje? 😕

Slavka, ty si ale kamoska, tak bola si v Blave a ani si sa neozvala, hned by sme sa nanominovali na stretko 😉

lenkamt
26. jan 2010

to čo robía Adamko s Matejom robia aj moje dve 😝 na prášky 😀 dnes učiteľky za tú chvíľku na chodníku zhodnotili že vidno žeby som sa ich chcela zbaviť aspoň na doobedie 😅 😀

bilushka
26. jan 2010

Slavi, medzi vstavanymi skrinami mame 60 cm priestor, kde by som chcela dat urobit policky na hracky a hore dvierka, tak preto, ze je to taka mala objednavka, tak stolari sa moc do toho nehrnu 😒