Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

peta28
29. jan 2010

ja ked si kliknem konkretne na produkty, tak to nejde..

slavenas
29. jan 2010

mne tá stránka ide , dík

a myslím že môže byť 😉 😉 super vyzeráš 🙂 🙂 .... do kelu tiež by som sa potrebovala isť takto niekde odreagovať

katika1
29. jan 2010

no lenka wow 😵 inak som ti chcela povedať, že som si doma vybavila víkend u vás na návštevu gay baru 😀

lenkamt
29. jan 2010

hej??? no super, tak kedy prídeš????

Slavka - však príď aj ty, Katka ťa vyzdvihne 😀

katika1
29. jan 2010

veru Slavi 😵 neviem kedy.. dohodneme sa 😉

lenkamt
29. jan 2010

tešííííííííím sa 😀 zavolám aj kamaráta čo si sa mu na fotkách páčila 😵

katika1
29. jan 2010

leni a to máš samodržky???? to ti tak držia? ja ked si dám, tak mi padajú zo stehien a vyzerám ako lacná štetka, ked mi vytrčajú spod sukne 😅 😀

katika1
29. jan 2010

ja?! komu preboha 😲 no ale že pozdravujem 😀 isto gay, čo? 😀

slavenas
29. jan 2010

😀 😀 😀 tak muž práve došiel z roboty 😨 😨 a hned som to na neho vybafla a že v pohode 😀 😀 ale ja prvé tri februárové víkendy nemôžem - oslava, ples, zabijačka u našich 🙂

slavenas
29. jan 2010

ale som sa hneď chytila , že ? 😀 😀

mimi.k
29. jan 2010

Tak mi z toho vychádza, že by ste mali ísť do toho gay baru v marci, mm ide na lyžovačku z práce jeden víkend a ja chcem vtedy zobrať Bilushku do ZA, tak určite sa veeeľmi poteší, že sa stretneme takto spolu v MT 😀 😀 😀 😀 😀

mimi.k
29. jan 2010

Slavka, ja nie som o nič horšia 😎 tiež som sa chytila 😀 😀 😀 😀 😀 😀

slavenas
29. jan 2010

ja idem o 17,30 novej kaderníčke, lebo tá moja osvedčená išla robiť von, tak držte palce dúfam že ma neporazí ale nechcem od nej nič výnimočné len trochu podstrihnúť tak dúfam že to bude ok

slavenas
29. jan 2010

mimi super , no veď čo si horšia ..? nieeee

katika1
29. jan 2010

umriem z vás 😀 😀 😀 😀 😀 no aké super stretko žien na md v gay bare 😀 😀 😀 😀 😀

lenkamt
29. jan 2010

super, super 😀

Kati - nie je gay 😉 a samodržky zatiaľ držia, uvidíme pri tacni, vyzerajú kvalitne - bepon za 9.90 😅

lenkamt
29. jan 2010

pôjdeme v marci 🙂

a idem do obchodu - chlap konečne došiel 😝

katika1
29. jan 2010

aj ja mám bepon a tiež za tolko 🙄 asi mám chudé stehná 😀 😀 😀
tak ho potom duplom pozdravujem 😀

mmem_
29. jan 2010

bilu: no veru ja muza do tej vane tiez nedostanem,ta si aspon sampanske zoberiem
a ten placebo efekt 😀 😀 😀

no so simom som nebola u dr.pockam do pondelka, zatial davam len mucosolvan a nurofen, co sa este dava?

lenka: vau super vohoz, ja som si tiez cez vikend kupila rifolovu minisuknu, a tiene vyzeraju super asi skusim,

este si idem objednat plavky

bayilis: tak to vydrz do nedele,aj ja som rodila v nedelu 😀

akurat som nasr,.... lebo chcem chodit na spinning a jediny mozny termin pre mna je v nedelu a oni ten termin furt zrusia

mmem_
29. jan 2010

leni a ty mas ake farby? mas po jednej aplikacii ci tie 6 aplikacne si si kupila?

lenkamt
29. jan 2010

Moni - vtedy bola nejaká akcoška že balík za 16eur aj s poštovným a bolo tam z každeho druhu jeden 😉

lenkamt
29. jan 2010

Kati a teraz ma napadlo že mi dala tú väčšiu veľkosť 😠 lebo že tie 1-2 by mi padali, dala mi 3-4 a mám ich veru po koniec stehien a začiatok tela 😀

mmem_
29. jan 2010

tusim aj teraz ju maju ze 420 kc za 12 ks

ze zaciatok tela 😀 😀 😀

a este sa mi pacil prispevok bayili - sama vo svojom tele 😀 😀 😀

mmem_
29. jan 2010

pridala som nejake fotky 🙂

baileysa
30. jan 2010

ahojky,

mmem, krásne tie fotky, tim je super manekyn, ako aj simon, tá ciapka strikovana je super, to je vlastná výroba???

ja som včera nadobudla dojem, že asi neporodim nikdy, že to dieťatko sa do mna vstrebe...
ale zajtrajsi dátum sa mi páči, aj gretka je nedelniatko, tak možno to vyjde...
najhoršie je, že ešte sú vlastne len dva dni po termíne, ale tým že ma dr. už pred vianocami naplasil, že to vyzerá, že to bude skôr a že kludovy režim, tak už je to straaaaaaasne dlho a vlastne posledný týždeň nerobím nič iné len čakám a sa pozorujem...

pekný usnezeny víkend

jaj, ešte som chcela či stretli v mt v gaybare neprelozite na marec 2011...))))))

baileysa
30. jan 2010

stretli má byt stretko, tento tlf mi tu hadze slova od buka...

mmem_
30. jan 2010

ahoj,

katka zajtra ides na to 😀 , dakujeme, nie to svokra strikovala, som sa nechala inspirovat tou fotografkou co nam fotila tie prve fotky, ja vysijem akurat gobelin 😀
a mne tiez 2 tyzdne pred terminom povedali ze to bude skor - dokonca v ten den a prenasala som 3 dni

a ja blba mam doma taky kalendar dreveny ze musim kocky prehodit kazdy den, no to bol dobry stresovac 😀

ja by som tak sla von ale simkovi sa to vobec nelepsi a ani nechce spat 🙄

mmem_
30. jan 2010

a vcera inspirovana lenkou sa tu premavam v riflovej miniskukni 😀

katika1
30. jan 2010

čaute kočky!
leni no to máš riadne dlhé.. na moje dlhé nohy také nerobia - všetky samodržky mi končia v polke stehien, takže minisukna s nimi nehrozí 😝

Bai v 2011 spravíme takú akcošku špeci pre teba 😀 moj chlap inak nechápe, čo chceme my robiť v gay bare 😀 😀 😀
a držím palce, nech porod je čím skor a čo najmenej bolestivý!!!

letuskah
30. jan 2010

caute
v marci 2011 sa hlasim aj ja 😀
nase vcerajsie stretko super, tak som zatuzila znovu pracovat, som zvedava dokedy ma to bude drzat 😀

skoda ze som Lenkinu kocka-fotku prepasla 😢

Mmem krasne fotky aj deti 😵