Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
1. feb 2010

zvláštne fakt 😕

prestali vrtať tak snád zaspia, ja mám chuť dať si vaňu - nejaká som uzimená

bilushka
1. feb 2010

Peti, ja by som jej tiez aspon napisala, mozno o tom ani nevie, ze ti ho zle odmerala a je mensi 😉
A ona nie je z NR, ked pises, ze az do Kosic?
Zastena sa este da ta suma, lebo aj ja to tak beriem, ze je to na niekolko rokov a je to krasny original, ale za taky pidi vankusik 9€ sa mi zda vela, ak s nim nemas byt spokojna.

Mne sa tie tiene daju otvorit, ale zda sa mi to predrazene, ved to je len na jedno pouzitie, to si za tu sumu uz mozes kupit kvalitnu paletu tienov, co ti vydrzia rok aj viac...aspon je to Leni tak vytienovane aj na oku, akoby ta malovala vizazistka, ci tie prechody ani nie su vidno?

bilushka
1. feb 2010

Suz, gratulujem k dievcatku, Danielka je krasne meno a ked si tu par mesiacov nebola, tak mam tiez pocit, ako ti to vsetko rychlo utieklo, ze 31 tt uz 😕 😕

lenkamt
1. feb 2010

Bilu - je to drahé jak šľak - ja to využívam iba keď nestíham - keď od detí alebo s deťmi bežím niečo vybaviť a proste nestíham, alebo teda keď idem na flám a tiež nestíham, lebo však uložiť deti a potom sa za 20min vychystať je tiež scifi 😀

nie je to tak krásne vytieňované ako to oni prezentujú ale vidno že sú tam tri farby 😉

maji4
1. feb 2010

Ahojte 😉

Víkend super -super sme si oddýchli až na to že Lilianka až záchvaty že chce isť domou cez den vôbec ale ked mala isť spať no hrôza vôbec som nevedela ako ju mám utíšiť ona len domou a domou a domou ...ale cez den jej to ani na um neprišlo lebo behala po vonku stále niečo objavovala a ako prišiel večer 😠 😠 ☹ ☹ ☹

Sus aj ja Gratulujem k dievčatku a drž sa 😉 😉

Zuzka tá téme je o čom 😖 načo je niekomu 14 kočíkov 😖 tu su asi divné tie ženské či čo 😠

Peti skus jej napísať a vyreklamuj si tu navilečku 😉

Lilianka bola zasa naopak v brušku bola kludná že som ani nevedela že som tehotná strašne máličko kopkala a ako sa narodila tak čertík najväčší 😅

zuzana76
autor
1. feb 2010

tak volala som gynekologovi,ze kedy do poradne

tak mam 9.2. o 15.30 a zastupuje nejaky Prof. Poradovsky, na internete som si nasla,ze je to prominentny slovensky gynekolog, tak som zvedava, normalka sa bojim este viac, na svojho som uz bola zvyknuta, tak som zvedava , len nech je vsetko v poriadku, jaj bojim sa

zuzana76
autor
1. feb 2010

moj lekar ma zlomenu nohu a je na PN

mishelin
1. feb 2010

ahojte,suz kraasne meno,a uzi si posledne mesice lebo potom budes mat ruch 😉

ja sa uz tiez neviem dockat bai vzdy sem nakuknem ci uz je a este furt nic 😵 akurat som na teba bai rano myslela ze kamioaci blokuju cestu vraveli v radiu ze v ruzomberku ci ako a v BB tak hadam sa dostanes do nemocky 🙂

my po starom,patko mi vonku odhrna sneh z auta a prace kus snehu lebo ja tu hore tym kopcom ani nevyjdme 😝 😝 aaa uz place pocut ho cez ojkno lebo ho vysypalo do snehu 😅 a boji sa nasho psa 😝 vsak ten ked sa postavi na zadne laby je vyssi ako muz 😝 a to ma len rok a pol

tak tehulky ale sa vas nazbieralo,sa tesiiim 😵

mishelin
1. feb 2010

a mmem pekne fotky 😉

bilushka
1. feb 2010

Zuzi, neboj, skor sa tes, ze ta aj iny kukne 😉

Mish, no ze sa aj ukazes, ako drobci, uz si na seba zvykli a mate nejaky rezim, ci stale su to boje?

Ja Bailey verim, lebo pojde urcite s Taslerom, ten jej prebojuje cestu aj vlastnym telom, nezabudajme na jeho nadprirodzene schopnosti 😀

mishelin
1. feb 2010

akoze zvyknut si uz asi aj zvykli,no a rezim????cez obed sa im dakedy podari spatspolu dakedy nie..a vecer ide tobino skor a patko jajajaj ten je hore snami do 22.00..jedneho casu mi uz nespal cez den patko a vecer siel aj tak klasicky spat neskoro,cize jemu je to jedno ci spi cez den ci nie 😝

v noci patko hore raz na jedenie,a 5x co vyblakuje zo sna,ze nejdem si stavat puzzle,nechaj mi,nebre mi atd 😝 😝

a maly je hore tak 3-4x.takze dost este je to unavne

tobinko ma hadam uz kolo 8kg,lebo pred 3 tyzdnami ci ako to mal 7,vyse 7

mmem_
1. feb 2010

ahojte🙂

dakujeme za pochvalu

simonko je dnes taaaky zly,vlastne cely vikend,este stale pokaslieva a ako nemozme chodit von tak to je o zivot fakt, uz som na neho tak nabliakala 😔 ale je fakt hrozny a este ta ziarlivost k tomu,fakt na nervy,na nervy,na nervy a maly je tiez uz druhy den uvrieskany

ja neviem moze to suviest s tym ze som to uz dostala?

bilu: ze spermiovska 😀 😀 😀 😀 super, to som dala urobit svekre podla vzoru tej fotografky,strasne sa mi to pacilo,tak doma mozem skusat, teda chcela by som ale Simon nedovoli

chudacik tak ziarli,ze ked si chcem urobit nejaku fotku maleho tak sa tam nasackuje a zacne pozovat nech aj jeho fotim, predtym som ho nevedela pred fotak nahnat 😅 ,
by som neverila ze to takto bude vnimat 😖 zlatko male, ale aspon mu uz nerobi zle

suz: gratulujem k tehu,nejak mi to uniklo

baby a bai je nejako podozrivo ticho tak snad sa uz nieco deje

tiene som zatial neobjenala hoci som ich uz mala v kosiku

mmem_
1. feb 2010

mish to co? 😝 este aj patko? no sa necudujem ze si taka stihla

ja si idem objednavat plavky cez litex,tak som si merala ze aku velkost, no to som nemala robit 😀

ale vcera som bola na spinnigu,tak mam aspon lepsi pocit

mishelin
1. feb 2010

mmem inak ja mam kramy uz 2x za mesiac januar 😝 😝 😝 😝

mmem_
1. feb 2010

mish ja vlastne tiez 😅

mishelin
1. feb 2010

mmem bohovo stihla,ty kokos ved mam brucho ako prasa 😝 😔 a ano,aj patko mi este jedvava,ale teraz ked je doma muz on ho ma na starosti,aspon to..lenze aj tak nas fut svojim vrieskanim pobudi s malym 😔

a ja uz poctivou uzivam antikoncepciu 😅

mishelin
1. feb 2010

ale je viditelne ze tobias je celkovo kludnejsie babatko ako bol patko,ved patko ako hodinyk kaze 2 hodiny hore,on potiahne aj viac tak 3 vkuse 😀 😀 ale nie uz sa stalo ze spla od pol 20 do pol 3 vkuse,o len pootm uz bolo horsi ho ulozit spat,lebo sa citil vyspaty a rehotal sa na mna 😵

mmem_
1. feb 2010

tieto sa mi pacie len keby nemali ten trapny litex na bokku

http://www.litex.cz/inshop/plavky/damske-jednod...

aj tieto su pekne len sa bojim ze mi bude slanina trcat z boku

http://www.litex.cz/inshop/plavky/damske-jednod...

mishelin
1. feb 2010

na FB mam par fotiek,ale muz ma este volake najnovsie...len nejak nemam cas uz vysedavt casto pri PC,lebo vsak 2 deti,pes,rybicky,a MUZ 😀 😀

mishelin
1. feb 2010

mmem pekne,a kolko sa ti uz podarilo zhodit od porodu?mne treba este vela km nabehat 😝

mmem_
1. feb 2010

ved ano i ked ja rybicky ani psa nemam 😀 a som dost frustrovana z toho ze tu nemozem sediet 😀

a co beries? ja este stale nie som rozhodnuta

katika1
1. feb 2010

čaute 😎
suz gratulujem k babe 😵
mne sa snívalo, že som bola tehotná a dr mi povedal, že medzi 12tt a 14tt aj tak potratím 😝 a čakala som babu 🙂
a rišiak bol kludas v bruchu a aj po narodení 🙂
peti, napíš jej určite!

mmem_
1. feb 2010

no v den porodu 88 😔 a teraz 72 a uz to vobec nejde dole, tak uz zacnem spinnig viac tak to snad pojde,
mojou metou su jedny nohavice a ked sa do nich vojdem tak budem ok 😀

mishelin
1. feb 2010

cerazete lebo ze popri tom sa moze aj kojit,lenze ja som pred asi 4 dnami uz uplne prestala kojit

mmem_
1. feb 2010

kati to co za sen 😝
ozaj a ty sa mala to podkozne teliesko?

mmem_
1. feb 2010

baby ktore sa vam pacia tie plavky?

katika1
1. feb 2010

mmem ja som mala mirenu 😉
mish pozor na cerazette nie je zrovna najspolahlivejší! 😉

mmem_
1. feb 2010

mish no idem o mesiac tak sa este povypytujem, mne odporucal mirenu alebo inekcie a 3 mesiace, tak neviem este,

mishelin
1. feb 2010

kati to fakt 😲 😲 tak to je debil,vsak som mu vravela nech mi da to najlespie co existuje na ochranu 🙄 tak to je teda super,tak vyhodila som zato prachy a este si musim davat aj pozor,to o com ide zase byt ten s.x??? 😀 😀