Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
2. feb 2010

Katka krava jedna čašníčka normálne na políciu ako krádež 😠 😠 😠

a tie rastové bolesti 😲 😲 to som ešte ani nepočula ale dobre vedieť ked sa mi bude dieťa v noci sťažovať budem vedieť čo jej vlastne je...

letuskah
2. feb 2010

mna dnes skoro slak trafil ked som videla rano ako snezi, ta jar je v absolutnom nedohladne 😔

maji4
2. feb 2010

Let aj mna a dnes mám isť na to očkovanie a keď vidím tu kopu snehu tak sa mi nechce lebo sa kočíkom nedá prejsť včera som išla a skoro ma šlahlo 😠

Aj ja chcem jaaaaaaaaaaar 😉

letuskah
2. feb 2010

a este dotaz, Kubkovi som zacala davat nutrolin B ale tam sa pise ze pri zazivacich tazkostiach tak neviem ci to moze aj takto preventivne, mam uz kupene bio gaia ale chcela som to minut kym je to v dobe pouzitelnosti

maji4
2. feb 2010

baby a môj muž od dnešného dna prestal fajčiť tak držte palce aby mu to vydržalo 😵 😵

maji4
2. feb 2010

Let ja si myslím ,že kludne 😉 my sme to síce dávali len keď brala ATB ale to je skoro to isté ako bio gaja 😉

letuskah
2. feb 2010

maji ja som mu to davala ked mal tu crevnu virozu, ale teoretizky by to asi malo byt to iste

maji4
2. feb 2010

let a to si mala otvorené v chladničke??

Myslím ,že po zarobení a otvorení musíš spotrebovať do 4 týždňov aspoň myslím , ja si pamätám že i to Lilianka nechcela moc papať tak vždy som polovičku falštičky vyhodila 😖

zuzana76
autor
2. feb 2010

Maji, myslim ,ze babka je zmierena so vsetkym, dozila sa pekneho veku, takze to berie uplne v pohode, ved vsetci raz musime odist 😔

mima07
2. feb 2010

caute
mmem vecer ti dam vediet ci vyuzijem tvoje sluzby aby si zbytocne necakala
katika tak to je fakt sila a riskovi nech to rzchlo prejde ja to poznam tiez v neskorsom veku 😕 ja by som mu dala na noc nurofen alebo nieco od bolesti tak po 2 dni a potom by sa uvidelo
u nas nesnezi mne taketo pocasie vyhovuje 😉 neukamenujte ma 😀
baily uz sa tolko nechystaj kasli na porod sak ti je dobre 😉 ja to tipujem na 4 mne sa ten termin paci
zuzi a ty isto pojdes sekciou?

mima07
2. feb 2010

maji magdalena je pekne meno 😀 😀 to su akcne zeny 😀 😀

zuzana76
autor
2. feb 2010

mimus, no a ako by som isla? ja som sa s lekarom este o porode nebavila, ale ved ked aj prvy som tak mala, tak pochybujem,ze by ma nechali rodit normalne, co ti ja viem a mam este aj tu tetaniu, tie svalove krce - to tiez hrozi pri spontannom porode,z e by to na mna prislo, takze ja ti neviem

ale ja so sekciou pocitam, este ani tehu som nebola 😀

mima07
2. feb 2010

zuzi 😀 😀 😀
podla mna sa da aj prirodzene ak teda zena nema nic ine preco radsej nie

zuzana76
autor
2. feb 2010

ved ja by som skusila aj normalne, kebyze mam zaistene,ze to pojde bezproblemovo a do 4 hodin amm odrodene, ale nie, trapit sa jak svina 21 hodin a potom am este aj rozrezu, tak to neprosim, to radsej nech hned rezu

katika1
2. feb 2010

ženy to ste fakt nepočuli o rastových bolestiach? 😲 ved to bola súčasť mojho detstva a aj mm to celé detstvo mával a celé noci nespával a plakal od bolesti vraj... svokra mu vraj celú noc močila nohy v teplej vode 😔 😝 no ale ja chcem spať, nie močiť nohy 😅 zajtra máme dojsť na krv - aby sa vylúčili všetky iné príčiny.. aj ked ja som presvedčená, že je to to, lebo cez den ho to ani nenapadne, iba v noci a stále mrnčí, že maminka masíruj mi kolienka 😔

zuzi tvoj porod si pamatám, no hroza 😝 a hlasujem za Katku 😀

inak u nás to je takto - ked umrie niekto z našej rodiny, väčšinou sa narodí také pohlavie, akého človek umrel. A mne umrel otec a v ten den som sa dozvedela, že čakám chlapčeka..
a teraz umrela Rišova babka, tak uvidíme, či sa nám narodí dievčatko 🙂

mima07
2. feb 2010

kati ja nie som taka vysoka tak som rastla pekne ako treba 😀 😀 😀

zuzana76
autor
2. feb 2010

kati 😀 , no mozno bude Katka

a navyse, ja nemam ziadnu kondicku, 34 rokov, prve dieta cisarskym, tetania a ide diagnozy, myslim,ze sa rozhodnu pre cisarsky, u mna vedie sekcia kvoli babatku, nechcem riskovat rupturu maternice, alebo ze sa zakliesni v porodnych cestach a po sekcii, vraj ani nemozu vyvolavat porod, tusim

katika1
2. feb 2010

mima asi 😀
zuzi, prajem ti, aby to bola sekcia, ak si to tak praješ 😉

zuzana76
autor
2. feb 2010

kati, ja si prajem aby bolo babatko zdrave a porod pren aj pre mna prebehol pokial mozno bez komplikacii, porod sekciu si myslim,ze to bude asi lespie uz z uvedenych pricin, hoci, je mi niekedy luto,ze som nerodila prirodzene, mozno by som sa este dala na 3. dieta 😀 , ale takto uz nie a zase 3 deti by boli vela aj na muza, uz 2 deti budu jeho vrchol 😀

varim vajcovu polievku a halusky s masom na stave, maly si nakazal

kati, dufam,ze zajtra v krvi nic nenajdu a bude to rastoveho povodu, tie bolesti, aj ja som mavala, ale take znesitelne, ale segra vela plakavala kvoli tomu

katika1
2. feb 2010

zuzi podla mne určite to bude ono 🙂

no aj u mna budú dve deti asi aj moj vrchol 😀

bilushka
2. feb 2010

Ahojte,
tak co sa deje v tom Ruzomberku, uz sa kona nadych-vydych? 😨

Inak ja som tiez vsade citala rozhovory s porodnikmi a ze preco by malo byt druhe dieta automaticky cisarskym, ked aj prve bolo, ze to tak nie je, ale pravda je, ze vo svojom okoli co poznam baby, ze mali prvy sekciou, tak pri druhom uz im ani moc na vyber nedavali, tak asi Zuzi si si to naplanovala spravne 🙂

Kati, ja som take tiez nemavala a ze som riadne vysoka, ale urcite to bude ono, ved co ine by Riskovi bolo, tak sa drzte na krvicke, nech nie je moc kriku, ked je Risko taky bojazlivy, aby uplne nezanevrel na lekarov 😒

Nika, asi som to zakrikla, stolar sa mal s cenou ozvat v piatok, najneskor v pondelok a nevolal 😠
Som ho prechvalila 😠

lenkamt
2. feb 2010

čaute 🙂

baby tak mňa včera večer položilo, neskutočné bolesti hlavy, zimnica a do rána grcačka , no snáď som schudla aspoň kilo 😝

Zuzi - to s tou Katkou je od teba krásne, babky mi je ľúto 😔

Kati - mňa nohy bolievali až tak ako Ret 8-10ročnú, chúďa Riško, to je nepríjemná bolesť, taká otravná

Letu - u nás sa zase zbíjalo od 11.30-14.00 a deti sa mi práve zobudili, lebo však prestali 😀

a ideme asi na ten Zakyntos 😵 lebo dnes mám zase chuť ísť do tepla, tak som pozerala nejaký dátum po voľbách a sesterka už zisťuje či nás s toľkými deťmi ubytujú 😀

katika1
2. feb 2010

bilu si to vystihla.. a nie len to, aby na nich nezanevrel, ale bude mať nočné mory aspon mesiac, ako ho poznám.. ja mám takú cintličku doma 😝 😅
normálne mi lepí a musí tam ísť aj mm zajtra, lebo ja budem revať s malým 😅

a malému, ked niečo vyvedie zvyknem povedať "jáj dieťa" a on dnes navrieskal na Pusinu, že "jáj dieťa, nemožeš serkať do mojej izby, ježišmária" 😀 😀 😀

katika1
2. feb 2010

leni to čo???
a ja nahováram mm na Zakynthos!!! 🙂
Leni a Verča to nemáva?

lenkamt
2. feb 2010

Verča zatiaľ nerastie 😅 stále krpec krpatý, však nič neje 😠

a Riškovi daj normálne panadol 😉

ja neviem čo mi zas je 😔 doktorka mi vždy povie že by som si už mohla aj odýchnuť, že to mám z toho 😀

bilushka
2. feb 2010

Aj mna to dojalo so Zuzkinou babkou, snad tu nebude len do augusta, nemozete mat taketo myslienky, treba verit do poslednej chvile 😉

Kati, nam krv tiez uz raz brali a tak necakane, ked som s nim bola na gastro kvoli tym grcackam, tak lekarka ze no zoberieme este krv, mne do revu, na odpadnutie, uplny sok, ale strasne zalezi od sestricky-tato nasa bola mila, mu rozpravala, super rychlo pichla, maly jasne ze plakal, taky hrdina zase nie je, ale uplne v pohode za chvilu bolo potom, pre mna bolo urcite lepsie, ze som to nevedela dopredu, lebo tiez tak zle vsetko prezivam 😖

Risko podareny s tymi hlaskami jeho 😀 😀 😀

lenkamt
2. feb 2010

Kati my sem asi:
http://www.ruefa.sk/?content=TOURINFOKATALOG&np...

dúfam že nerozhádžem stranu, lebo je tu Bilu a tá ma isto zabije 😀

ja už krv beriem ako súčasť nášho života 😔 zažili sme horšie veci, takže toto beriem ako normálnu vec a Lenka chúďa tiež ☹

lenkamt
2. feb 2010

sakra 😀

bilushka
2. feb 2010

Leni, ja mam v poho 😕

katika1
2. feb 2010

bilu, chudatko Matejko
pre mna bol šok, ked mi ho zobrali, že sa na neho pozrie dr a doniesli ho s infuzkou v hlave, vreštiaceho a uviazaného o postel.. tak ešte len to som feeeest ťažko niesla! 😝 moja cica malá 😔