Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
3. feb 2010

Mima - sorry ale orange má vypadok, ani Bailey nejde ani mne nejde, nás tu hore dočista zavialo 😝

Bilu za tie dvojičky chlapcov si to ešte zlizneš, to nech sa ti radšej sníva o tom sexe 😀

suzanne
3. feb 2010

ahojte

jeej Bai srdecne gratulujeme 😵, pre Zinku aj maminku vela zdravia 🙂 🙂

a velmi gratulujem aj Letu, tusim uz skoro kazdy mesiac je tu pokryty kedy ma niekto termin 😉

a vidim ze aj dalsie sa chystaju, tak drzim paste 😉

zuzana76
autor
3. feb 2010

to je take nadherne,ze uz ma babatko pri sebe 😵

ja chcemuz ten juuuuuuuuuul 😀

suzanne
3. feb 2010

aj ja by som si uz dala povedat zuzi 🙂

hlavne ked mi vcera vecer zase nejako tvrdlo brucho... ale s matkom som to mala este intenzivnejsie a zatial vyzera vsetko ok tak moc nestresujem
a dnes je to ok

ja este nemam nic nachystane, pomoooc, snad to nejako stihnem. teda veci mam kopec este po malom, nic sme nepredali aj nejake ruzove som uz dokupila ale poprat to pomaly treba a tasku chystat a tak...ale to su celkom prijemne starosti, len cas na to treba 🙂

katika1
3. feb 2010

ženy, to teraz akože nikde nejde orange? 😕 😲

zuzana76
autor
3. feb 2010

suzanne, veru, treba chystat uz, ale ja ma este daleko, hlavne ench je vsetko oki

mmem_
3. feb 2010

hehe tak aj cica belohorcova dnes porodila 🙂

maji4
3. feb 2010

Ahojte 😉 😉

strašne ale strašne GRATULUJEME BAi a jej prekráááááásnej druhej drcerenke Zinke 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
A kedy vlastne porodila 2-hého alebo 3-tieho?? 😖 som sa k tomu nedopátrala som pozerala aj FB a malú zinku ale nemohla som mať pustený zvuk lebo Liluška sa zľakla taslerovho hlasu a tááák sa strašne rozplakala 😅 😅

Belohorcová??a čo má??

Suz ty sa opatruj 😉 😉

a Lilianka mi je od 6-tej hore a vraví ,že grckať ale včera som robila bábovku a ešte večer ju jedla tak možno jej nejako ťažko sadla cez den už v pohode a teraz na obed sa jej spustili sople 😠 😠 😠 😠

nika07
3. feb 2010

leni aj u nás je teda tiež riadne napadané a ešte aj padá, ma porazí, kto to bude odpratávať 😠 😝

mmem aj ja som čítala a vraj mala pupčníkovu šnuru omotanú 😔

nika07
3. feb 2010

maji, zuzi to je asi vo vzduchu nejaká viroza črevná, lebo aj moja segra zo synom už ležia a vracaju ☹

držím palce, aby Vam to rýchlo prešlo
😉

maji4
3. feb 2010

nika dík ☹

maji4
3. feb 2010

Zuzka aj vy sa rýchlo vyzdravte držte sa

mmem_
3. feb 2010

maji dceru ze Salma Hajek 🙂

mmem_
3. feb 2010

my sme uz boli relativne ok a ako sme boli vonku lebo uz druhy tyzden doma tak sa nam zase pustili sopliky

baby a ten Simko strasne zle papa, jemu normalne trcia kosti ako nejakamu somalcanovi,nic nechce,stale cirkus pri jedle

rano mllieko,
potom kusok chlebika

obed ako kedy niekedy taku hustu polievku,maso teraz nechce vobec, ale vacsinou len par lyziciek,
vacsinou vsetko povypluva

potom taku mliecnu ryzu,alebo pribinacik,jogurty odmieta

a vecer nejaky chlebik

a pred spanim krupic kasu alebo len mlieko

ovocie vobec neche a zeleninu tiez nie, min mesiac som taketo do neho nic nedostala,obcas kusok jablcka

davate detom nejake vitaminy?

nika07
3. feb 2010

mmem aj Linda v poslednom čase zle jedáva, len stále vymýšľa,

polievku zje tak 2 lyžičky, suché cestoviny ☹
ale keby sme mali rezne, tak by ich jedla miesto chleba 😅

katika1
3. feb 2010

mmem ja dávam cebion..
a belohorcová to predsa len spravila tomu decku? 😔 salma 😔 😝

nika07
3. feb 2010

ved to je uletené, chuda dieťa

letuskah
3. feb 2010

caute
dakujeme za gratulacie, dufam ze pojde vsetko ako po masle 🙂 povodny umysel bol tajit az do tretieho mesiaca ale dako som nevydrzala tak snad som nic nezakrikla 😅 ale teda okrem toho ze som permanentne hladna je vsetko OK, minuly tyzden som bola u lekara, srdiecko uz bolo na uzv vidno, pekne to tam blikotalo, vcera som bola pre tehotensku knizku.
ale teda u starej lekarky mi nikto nic nepovedal a sestricka tohto co som k nemu presla este ked som bola tehu s Kubkom tak normalne 45 min som tam sedela co mi vsetko povedala, ake vysetrenia, kedy, na co mi budu brat krv a neviem co este, ani som si to nezapametala. normalne som bola prekvapena, tak som spokojna 🙂

a bai konecneeeeeeeee, tesim sa a gratulujem a prajem vela vela zdravia, nech ste obe v poriadku a nech aj Gretka si rychlo zvykne na novu sestricku, drzime palce 😵 😵 😵 😵 😵 😵

letuskah
3. feb 2010

mmem Kubko papa velmi podobne, aj co tu baby pisali jedalnicek tak velmi podobne aj mensie mnozstva ale nechapem celkom z coho pribera a rastia 😕

ja mam kupeny cebion C ale nedavam mu to 😝

a maji ten nutrolin som kupila take tablety co sa vo vode rozpustaju a necha sa presvedcit a aspon sa potom riadne napije aby to stiahol tu chut

belohorcovu nekomentujem, koza 😠

letuskah
3. feb 2010

kukla som aj nove babatienko a je nadherne 😵 😵 😵

nika07
3. feb 2010

vitamíny nedávam ani ja

Linda zje dosť veľa papriky a ešte ovocia, takže to stačí, a v paprike je najviac vitamínu C
😉

zuzana76
autor
3. feb 2010

Maji, tak aj vy grcacky? no patko len raz vracal, lebo som mu o 4.00 rano urobila sunar, lebo nejako stonal, som myslela,ze ma zly sen, ale asi mu bolo tazko od zaludka a ten sunar vyvratil, aj trosku mal teplotku, enviem kolko nemerala som mu, ale taku mierne zvysenu

zuzana76
autor
3. feb 2010

ani ja nedavam vitaminy, papame jablka, banany a mandarinky

zuzana76
autor
3. feb 2010

letu, aj ja somsa priznala v 8 tt, uz som nevladala tajit 😀

adulak
3. feb 2010

ahojte
tak pozeram, ze sa to tupomaly rozrasta 😀

bai, velikanske gartulko k malej krasne princeznicke 😵

letu, gratulujem k druhej fazulke. nech ste zdravucki cele tehulkovanie a kubko nech poslucha 🙂

belohorcova je krava 🙄 k meno malej nekomentujem 🤐

ameli mi papa celkom dobre. niekedy aj tolko co ja 😅 a niekedy nic len mlieko a cokoladu 🙄

adulak
3. feb 2010

a davam obidvom cebion c od malinkateho malinka 😉

mmem_
3. feb 2010

baby diky za odpovede, moj teda okrem zeleniny v polievke nic a ziadne zive ovocie nechce tak dufam ze ho to prejde,tak mu aspon docasne nieco kupim

mmem_
3. feb 2010
bilushka
3. feb 2010

Grckacikom skore uzdravenie, Leni, tebe je uz lepsie?

Leni, saty neviem, ked ja take vobec nenosim ani som nenosila, tie druhe fakt len k dlhym noham ako pise Katika, alebo ked myslis, ze na opatku, tak OK, ale tiez asi najviac tie fialove posledne. Ja sa v takychto handrach citim dost blbo, lebo sa bojim zohnut, ze mi bude vidno zadok aj prsia a ked sedim, tak musim mysliet na to, ze nohy stale pri sebe prekrizene 😀
Ale tie druhe len tak na leto Leni, podla mna to je taka tenka bavlna, ze budes divno vyzerat v cizmach a letnych satach...

Ja vitaminy nedavam ziadne.

Mmem, co ten kinder hotel?

Leni, neviem este isto, lebo nemam zistene postovne, ale mozno si budem nieco objednavat odtialto:
http://www.hotmiamistyles.com/
Tak si kukni, su tam aj saty, potom by som objednala aj tebe...
Lebo mne sa na MMB paci zase top za 33€ a ked som si ho nasla na tejto stranke, tak tu nestoji ani polovicu, takze kukam a zvazujem. Lebo aj za tieto saty sa mi zda byt tisicka dost 😒

lenkamt
3. feb 2010

😵 Bilu - ja ťa milujem, do večera máš v ip objednávku 😀 😀 😀 podľa mňa sú tie šaty tie prvé troje také svetrové a tie posledné normálka ako top, ja to chcem k čiernym elasťákom a vysokým čižmám 😉

mne už lepšie, teda v rámci možností, stále som vypľutá ako po chrípke, takže to bola zase taká hnusná dvojnňová viroza, dúfam že Paťko a Lili budú tiež čoskoro fit 😵