Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

meganik
4. feb 2010

ani mna to netesi, ale bohuzial je to tak 😒 tiez ma stve, ze tu mam skolku pod nosom a nemam vobec istotu, ci nas tam vezmu, kedze tam beru deti z roznych casti BA aj napriek tomu, ze sa riaditelka dusuje, ze beru deti len z Vrakune 😝 takze bohuzial, hoci nerada - musim obehnut vsetky skolky v okoli a dat prihlasky vsade, kde sa da 🙄

meganik
4. feb 2010

ok tak nepisem 🤐

bilushka
4. feb 2010

Zlataaaaaaaaaaa, to bolo len zo srandy 😀
Ale fakt je, ze nemam moc tych centier pochodenych, ale naivna predstava o dusevnom vyziti matiek na MD sa v ramci Rybky urcite nekona, tam to bolo hned od zaciatku kazdy proti kazdemu a kto z koho, ved som ti pisala este v lete...
Ty si tam este nebola?
My ideme v utorok o 10:30 zase na dielnicky-budeme robit valentinsky darcek a potom sa ostaneme trochu zahrat, nechces si to prist s Natalkou vyskusat?

meganik
4. feb 2010

Bilu nebola, odradilo ma to, co som ti pisala, aj mm ked som vyslala von, tak sa vratil s tym, ze sa tam tie sialene zenske zase okydavali, on ma z toho strasnu srandu 😒 my sme chodili trochu do pohody, moc neuznavam tieto mc-cka, radsej som s malou vonku na vzduchu prip. sa stretavam s kamoskou doma-raz u nas, raz u nej, nech sa drobci zahraju a my vyvetrame jazyky 😅

v utorok mam zase skolu 😝 musim sa tam ist aspon ukazat, ale keby si moc chcela, tak tam poslem mm s Natalkou, on ma rad take zenske kolektivy 🙂

no a nabuduce sa ma teda nepytaj nic na skolky, lebo mna to furt nastartuje a potom tu vyzeram ako vysinuta 🤐

katika1
4. feb 2010

bilu dostala si ip??? obe?

katika1
4. feb 2010

my máme mc úplne v pohode.. tam nie je také vedenie ako v tej rybke.. jedna tetuša sa o to stará a tá teda fakt neohovára a je to tam celé také uvolnené a normálne 🙂

bilushka
4. feb 2010

Vesala som zaclonu 😝
IP Kati mas odpoved.

Meg, to tak vobec neber, lebo co sa tyka skolok si myslim, ze ziadnej z nas to nie je jedno pri tejto vyhrotenej situacii, vsetko po znamosti a plne stavy ☹ My tu tiez nikoho nepozname a tiez mi to nie je jedno.

bilushka
4. feb 2010

Kati, podla tvojhu minuleho opisu by som prave povedala, ze moc v pohode to tam nemate 😅

Meg, ja som chcela dat maleho do Pohody do toho kurzu Rozpravkovo, len to uz bolo po prve obsadene a po druhe som sa dozvedela, ze uz ich odtial vyhodili a teraz nemaju kam ist 😕

meganik
4. feb 2010

bilu oni sa mali stahovat tu k nam na druhu stranu, jak je rema (tusim je to ulica Latoricka), tam bol volakedy Bytovy podnik, boze byvam tu skoro 5 rokov a vobec tu nepoznam ulice 🤐 ale nejako im to zrejme nevyslo 🤐

moje dieta mi tu pocmaralo cely zapisnik, co som mala zajtra pripraveny na prednasku 😠

letuskah
4. feb 2010

caute
tak ste ma zase zneistili co sa skolky tyka, u nas je to podobne ako u vas 😝 je pravda ze do prace nejdem tak Kubko nemusi za kazdu cenu ist do skolky, ale ja vidim ako mu chybaju deti a kolektiv a jemu by sa tam hrozne pacilo, aj sa tesi ked omylom spomenieme skolku, to je u nas tabu vyslovit pred nim lebo cely den len melie o tom ze kedy pojdeme do skolky...
keby som sa vracala do prace tak by sme dokazali zaplatit sukromnu ale takto z materskej tazko 😝

ja sa tu prave napchavam rozkom s maslom a oravskou slaninou 😀

zuzana76
autor
4. feb 2010

ahojte

tak konecne spime

Maji, fuuuuuuha,zase choroba a zase ATB, dufam,ze vam to skoro prejde, Patko uz nevracal potom a dnes sa aj velmi pekne napapal - 2x cely krajec marmeladoveho chleba, par sucharov, sosovicovu polievku, zemiakovu kasu s rybou, piskoty a vela pil - vodu a mandarinkovu stavu / odstavene mandarinky/ Sunar som na chvilu vylucila, kvoli tomu vracaniu.

zuzana76
autor
4. feb 2010

letu, len si daj 😀

bilu, no ale evidentne sikovna nie som, kedze sveter lezi nedokonceny uz rok v skrini 😀

zuzana76
autor
4. feb 2010

a k teme skolky, ideme na zapis 16.2. hned rano , najskor pojdem ja na tie AFP testy, odber krvi, asi, lebo to budem akurat v 16 tt, tam chcem byt o 7.00, nebyva vela ludi, tak ma hadam hned vezmu a potom ideme autom s muzom a malym na Spravu materskych skolok a tam sa postavime do radu 😀 , dufam,ze ho vezmu

letuskah
4. feb 2010

Maji teda drzim palce nech to nie je vaznejsie ale aspon ze je to po 4 mesiacoch to je celkom dobre 😉 posielame bozteky 🙂

Zuzi ale ved ja priberiem za prve dva mesiace viac ako pri Kubkovi za cele tehotenstvo 😠 ale mozem ja zato ze som stale hladna... aj ty si bola? lebo pri Kubkovi sa nepametam aj ked muz vrazi ze som tiez jedla co som videla 😅

Slavi gratulacie k strikovaniu, asi som jedina kto ta v tomto podpori 😀 😀 😀 capicou sa to zacina a potom sa toho nezbavis 😀 😀 😀

Bilu to ze som druhy raz tehotna nevylucuje fakt ze muza by som niekedy prizabila 😀 😀 😀 takze zmena motta sa zatial nekona a obavam sa ze sa ani konat nebude, pri tretom tehotenstve to uz rovno zrealizujem 😀

zuzana76
autor
4. feb 2010

ja som nebola hladna, mne praveze nechutilo a od 8 tt do 11 tt mi bolo dost zle a pred tym 8 tt mi nic nebolo, nic som necitila, ziadne priznaky, ani som vela nejedla, ale od toho 8 tt zacala unava a bolo mi zle

letuskah
4. feb 2010

uz to vidim ze aj my budeme 1.3. o 6,00 pred skolkami cela rodina 😝 to je az dehonestujuce toto 😝

zuzana76
autor
4. feb 2010

a teraz mi uz nebyva zle, ale niekedy ma boli brusko, tak svalovkovo, asi rastie alebo krize, alebo hlava, ale inak sa citim tusim ovela lepsie ako pri patkovi

zuzana76
autor
4. feb 2010

a prsia mam len nafuknute, uz nie su to take vykojene vechte 😀 a bolia ma trochu bradavky, inak nic

letuskah
4. feb 2010

ja som praveze vedela hned ze som tehu a asi v4 tyzdni som zacala mat vlcie hlady ktore pokracuju, zle mi nebyva, len niekedy sa mi toci hlava alebo mam zaludok na vode ale hlavne ten hlad, sak to ide do penazi 😔

letuskah
4. feb 2010

zuzi hehe tak to je plus, ani moje uz nie su vechte 😀 😀 😀

letuskah
4. feb 2010

jaj a baby tehulky mali ste ist na EKG alebo to len mne dal mudr kvoli tlaku co som mala pri Kubkovi vysoky???

zuzana76
autor
4. feb 2010

jaj a este caste cikanie, od toho 9-10 tt neham stale cikat

no a mna to nenapadlo, uz ked som mala chut na tu Colu pamatas? tak chut pretrvava doteraz
😀

zuzana76
autor
4. feb 2010

ja som na EKG nebola

zuzana76
autor
4. feb 2010

nie - neham cikat - ale - beham cikat

katika1
4. feb 2010

bilu ale to ked sa tam pritrafí nejaká odveci mamička.. ale väčšinou sa nepritafí a tá hadka bola v kaviarni s detským kútikom, nie tam 🙂

letuskah
4. feb 2010

zuzi sak to s tou kolou bolo jasne ze si tehotna 🙂

zuzana76
autor
4. feb 2010

no mne to teda jasne nebolo 😀

lenkamt
4. feb 2010

ahojte.

baby mňa zas strašne bolí hlava 😝

a deti zlé, zlé, zlé 😝

Maji - Lilianke skoré uzdravenie, neboj ona si tým prejde teraz a v škôlke bude zdravá 😉

Bilu , Kati - pošlite mi ip čo ste si objednali 😀

katika1
4. feb 2010

leni ty chod k lekárovi!!!!! mne sa tie tvoje bolesti nepáčia!

zuzana76
autor
4. feb 2010

leni, to uz byva nejako casto, nie? ☹

ibuprofen nepomaha?