Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

letuskah
4. feb 2010

Kubko ju ani nezaregistroval

lenkamt
4. feb 2010

a klitoris si nazvali že pipík a nechcú sa dať presvedčiť že majú šušurky, ony majú pipík 😅 😀

zuzana76
autor
4. feb 2010

a teraz sa hanbim aj pred otcom, nedokazala by som pred nim vyjst naha z kupelky, ale pred mamou v pohode, aj pred sestrou

a raz ma omylom uvidel aj bracho, som nevedela,ze je u nas, ja som bola v kupelke a on sedel v obyvacke a ja som rovno do obyvacky z kupelky naha, tak to soms a tiez zahanbila a aj on 😀

zuzana76
autor
4. feb 2010

tak klitoris - teda pipik mam ja ja 😀

katika1
4. feb 2010

leni 😀 😀 😀
zuzi teraz pred otcom ani ja.. ale pred mamou úplne v pohode

zuzana76
autor
4. feb 2010

teda normalne povie,ze nemam pipik, ale ked ma videl ako cikam , tak mi vravel- Ale ved mas pipik 😀

letuskah
4. feb 2010

kubko riesi len prsia, nizsie sa nepozera a potom si hlada a ukazuje mi ze ma jedno prsko, druhe prsko 😀

maji4
4. feb 2010

Tak ja nechodím vôbec okolo malej nahá a ani muž nie že by mi to vadilo ale mne to nikdy ani nenapadlo 😀 😀 😀 a na záchod mi vbehne a keď mám krámi tak povie že maminka sa pokakala 😅 😀 😀
sprchovať sa chodím len keď už spí alebo ráno keď ešte pije mliečko v postieľke a ja utekám 😉

a dík baby dufam ,že jej čo najrýchlejšie zaberú 😉

maji4
4. feb 2010

Zuzka normálne ta vynkal ked kojila 😲 to ja si pamätám že moja mama kojila braška a ja som sedela na druhom kolene a pozerala som sa 🙂

katika1
4. feb 2010

mna minule chcel Riško nakojiť 😀 si vytiahol tričko a vraj "Na mami, napi sa" 😀 😀 😀
sa mi podakuje, ked to porozprávam jedného dna jeho frajerke 😀 😀 😀 a si píšte, že porozprávam 😀

letuskah
4. feb 2010

som zvedava ci kubko nebude chciet sa kojit ked bude vidiet babetko...on je toho schopny

zuzana76
autor
4. feb 2010

maji, ano, zavrela sa v izbe a ja som si sadla za dvere a tam som smutne sedela a inak ja som si ako mala aj myslela,ze ma maju z detskeho domova 😀 , neviem, ja si napr. ani nepamatam,zeby mi moja mama vravievala,ze ma lubi, teda objat ma objala, aj pusu dala - Ale ja to poviem Patkovi aj niekolkokrat denne, vyobjimam ho, poviem mu, ze som stastna,ze ho mam a tak, ja si toto nepamatam. A ked moja mama videla, ako sa Patko ku mne tuli, ako mi vravi,ze ma lubi, tak mi normalne povedala, ze aky je citlivy, aky zlaty, ze mi take veci hovori, ale podla mna preto, lebo ja mu to tiez vravim. Ja napr, ani teraz neviem mame povedat - Lubim ta ☹

letuskah
4. feb 2010

kati sa ti podakuje za to 😀

katika1
4. feb 2010

zuzi 😔 aj ja to stále vravím Riškovi a aj on mne.. dokonca mi vraví, že ma miluje a to u nás nikto nepoužíva 😕

zuzana76
autor
4. feb 2010

aj ja mu vravim,ze ho milujem 😀 , ja neviem, proste mu to musim vraviet, ja si na to nepamatam,zeby mi to hovorievali, to skor si pamatam facky, teda nie zeby nas dennodenne bili, ale teda to si pamatam

letuskah
4. feb 2010

zuzi toto presne aj u nas, nasi nam to nikdy nepovedali a ja Kubkovi bezne, mama to berie ako nejaky amerikanizmus alebo co, prehananie ale podla mna je to uplne prirodzene, ale to je taka vychova, verim ze aj ich rodicia im to nikdy nepovedali aj ked to citili a oni len prebrali co v detstve zazili a my sme uz trochu ina generacia predsa len

katika1
4. feb 2010

letu ved práve 😀 ja budem strašná mrcha svokra 😅 on je moj!!!! 😅

lenkamt
4. feb 2010

táto je tehotná či o čo jej ide:
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

zuzana76
autor
4. feb 2010

letu, asi , mne by srdce roztrhlo, keby som to Patkovi nepovedala

ono aj tie komunisticke knihy o vychove su take - dieta ma upravene sediet v detskej izbe a hrat sa, ma mat pevne stanoveny rezim a podobne

katika1
4. feb 2010

leni ja ťa milujem, práve som to sem chcela dať aj ja 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maji4
4. feb 2010

Zuzka -smutné 😔 😔

aj ja stále Lilianke vravím ,že ju lubim a aj ona mne a aj tytinovi to povie a povie to aj babke aj dedkovi 😵 😵

zuzana76
autor
4. feb 2010

leni 😀 😀 , no neviem o co jej ide 😀

letuskah
4. feb 2010

zuzi rezim podla mna ma mat, ja mam priklad v neteriach, hlavne ta starsia, to totalne zvorali a maju s nou problemy stale ale to ostatne, dieta je slobodna bytost a tak sa k nemu treba spravat a ked ho lubim tak mu to treba povedat aby to vedelo

zuzana76
autor
4. feb 2010

majka, aj Patko nam to povie, aj babinam a dedkom, ja to nedokazem mame povedat a pritom ju lubim aj otca, ale proste neviem to ☹

letuskah
4. feb 2010

to spada do kategorie fotiek ako bola ta co ktosi nafotil grcanie do kybla 😝

lenkamt
4. feb 2010

jasné režim musí byť ale aj láska, my sa tiež s krpcami tuľkáme, verča už pubertálne odmieta 😅

katika1
4. feb 2010

lenka ja sa tu šúlam aj na tom, že by som si aj ruku dala odrezať za to, že budeš prvá, čo zareaguje na moj status na fb 😀 😀 😀

letuskah
4. feb 2010

zuzi lebo ta to nenaucili, ani ja im to nepoviem lebo ma to nenaucili, ja mam aj mm problem povedat ale Kubkovi nie, to je uplne ine

lenkamt
4. feb 2010

no možno to ide mať pokračovanie, vyzlečená, vyzlečený chlap, robenie deti, záber na nevyužité deti 😝 😝 😝 fakt niektoré baby nevedia čo so sebou 😅

zuzana76
autor
4. feb 2010

letu, ved nevravim,ze rezim nie, ale ked som citala komunisticku knihu, tak dojcenie vyzeralo takto

6.00 dieta sa vyzlecie z nocnej kosielky a prezlecie sa do dennej kosielky, nadojci sa a po dojceni sa ulozi do postielky
9.00- dieta sa nadojci - prechadzka
12.00 dieta sa nadojci - spanok
15.00 dieta sa nadojci - hra

atd...