Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂
katika1
4. feb 2010
aj ja 😃 mm si myslí, že som švihnutá, že sa tu pučím nad počítačom 😃
zuzana76autor
4. feb 2010
aj na mna moj muz zazera 😃 ako sa usmievam na monitor
zuzana76autor
4. feb 2010
jaj a dojcit v noci sa malo len raz podla knihy- cas nebol stanoveny, tak to s nasimi 4-7 dojceniami v noci by som bola asi divna
lenkamt
4. feb 2010
no nič idem ja do hajan, zajtra s Luckou na imuno 8-(

Peti - prosím ťa cez aký mail si komunikovala s tetou u mlynarky, chcela by som apartman na veľkú noc x-) lebo tu vidím že sa zas nič neorganizuje ]-( a ja na tie debilné sviatky nemienim byť doma :-S
lenkamt
4. feb 2010
jaaaj a dobrú noc 🙂
zuzana76autor
4. feb 2010
drzim zajtra palce na imunoalergologii

aj ja uz idem spat

dobru noc
katika1
5. feb 2010
Dobré ráno 😎
mishelin
5. feb 2010
dobre rano,belohorcova uz ukazue malu salmu v telerane
mishelin
5. feb 2010
leni drzime palce nech je vsetko ok 😉
retaux
5. feb 2010
Ahojte!
Teeeeda, včera aký plodný večer bol 😃

Ja tiež Lucke stále hovorím ako ju ľúbim, ale tiež mám problém hovoriť to našim a MM to hovorím, ale nie tak často. A tiež sa pred Luckou neschovávam ani jeden, keď sme nahí. Ale čoskoro už nebudeme môcť takto pred ňou chodiť.

Tá Belohorcová fakt nemá rozum :-x 8-(
nika07
5. feb 2010
dobré ránko,

teda vy ste mali večer zasa tému, som sa narehotala hned ráno 😃 😃 😃

mish belohorcova je krava, dobre že som to nekukala ]-( , ja ľutujem takéto deti 😞

lenka držíme palce na vyšetrení x-) x-) x-)

u nás fučí jak sprosté, zasa nepôjdeme von ]-(
retaux
5. feb 2010
Nika: aj u nás fučí. :-|
nika07
5. feb 2010
a tuším zasa predpovedasli veľké mrazy :-p , už by mohla ta zima skončiť :-S
retaux
5. feb 2010
Ani nehovor. Tento rok tak túžim po jari ako ešte nikdy :-N
retaux
5. feb 2010
Maji: Lili želáme skoré uzdravenie. Nech jej tie atb aspoň rýchlo zaberú, keď už ich musí papať 😉
mishelin
5. feb 2010
no a zue necchem za to peniaze lebo ze nebudeme sa obohacovat na fotkach malej..

a ku teme my pred nim chodime nahy,dokonca sa snim kupeme bud ja alebo muz a on akoze v pohode,vysvetlili sme mu co je co,a chape ze ako to chodi 😃
katika1
5. feb 2010
mne už táto zima ide na nervy |-|

ved to sa takto nedá :-p zamrznem len čo vyjdem von.. včera sme boli na tom kožnom a bolo -12C |-| :-p a ludia čo chodili okolo a asi si umyli vlasy pred tým mali total námrazu na vlasoch :-N fuj, nech už je jaaar!!!
katika1
5. feb 2010
ozaj ak niekto kupuje, tak čo zvyknete na Valentína??
retaux
5. feb 2010
My si len čokoládku 🙂 Nič iné.
retaux
5. feb 2010
Jáj a posledné roky ja nekupujem nič, ale urobím nejaký mňamkový zákusok, ktorý má MM rád 😉
mishelin
5. feb 2010
kati ani ja asi uz nic :-N lebo on je narocny na darceky tak nekupim nic a pokoj 8-(
nika07
5. feb 2010
kati aj my len nejakú sladkosť, napr. mozartove gule 😃 😃 😃
retaux
5. feb 2010
Kati: ale stavím sa, že dnes je vonku ľuďom zimšie ako včera aj keď aj u nás bolo -12, keď sme išli s Luckou von. Ale dnes fučí ako divé a je len 0.
katika1
5. feb 2010
ja mu varím každý den a aj pečiem relatívne často a vobec mi to nejde takže to ako dar radšej nie 😃
no ale neviem čo :-N lebo ja dostávam krásne dary na Valentína, tak nechcem byť za suchotinu :-N
retaux
5. feb 2010
Katika: ja tiež pečiem často, ale toto mu vždy urobím niečo výnimočné a môže sa s tým napchávať sám 😃 😃 a to sa mu páči. Lebo inokedy keď pečiem, tak vždy rozdelím aj našim a svokrovcom.
peta28
5. feb 2010
Cauko baby.. idem reagovat postupne.. kedze som na strane 692 zatial

Meg v skolke kam sa chystame chcu rano aj rodny lisk aj OP k nahliadnutiu kvoli tomu aby si overili bydlisko.. u vas take nieco nechcu ked posielas babku a dedka?
Bilu Peto uz je teraz v BA nastastie, uz by som sa odstrelila..
uz som hore rano od 5.00, volal mi klient ze zmeskal lietadlo do Acry, skoro ma porazilo
peta28
5. feb 2010
Lilianke skroe uzdravenie 😉 Maji ved nie ste z ATB az take zle, teraz ste sa celkom pekne drzali na to ake bolo chripkove obdobie 😉
nika07
5. feb 2010
Kati , ked tvoj muž je taký romantikuš 🙂 tak potom ti moc neporadím x-)

ret studeno je lebo fúka, Lili vtedy nechce ísť ani von 😞
peta28
5. feb 2010
peta28
5. feb 2010
Inac tie slubili ze si nas daju na tu web stranku..a nic.. teda nie ze by som sa ja tam chcela strkat, ale tie deticky s Mikulasom boli zlate

Začni písať odpoveď...

Odošli