Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mima07
11. mar 2009

cauko kočky
aj ja mam susicku a je to super vec hlavne ked niekam chceme ist a nemam poprate a uteraky su ovela jemnejsie a toho bordelu co este pri suseni z tych veci vyjde

mimi.k
11. mar 2009

Presvedčili ste ma, chcem ju 🙂 .

peta28
11. mar 2009

tak si musis vybrat nejaku lepsiu, je pravda ze ta nasa ma uz cca 7 rokov, tak preto mozno nesusi tak ako ma

baileysa
11. mar 2009

ahojte mamice levice 😵

maji, salmonela este? no snad to bude iba nejaky bordel v papieroch alebo nejake zostatkove este vysledky, a v piatok uz bude mat dobre 😉 budeme na vas mysliet a drzat palce, aby ste nemuseli do tej nemocky, a keby ano, tak nech ju dobre preliecia...

mimi, ja nemam susicku, ale keby som si mohla vyberat, tak by som ju chcela 😉 teraz mame malo miesta v kupelni, tak som rada, ze na pracke mozem gretku susit a kremikovat, lebo tiez mozme susicku dat iba nad pracku, ale chcela by som ju, ked sme kupovali pracku, tak som povedala, ze tie peniaze potrebujeme na ine no a odvtedy uz sme sa k tomu nedostali 😅 vonku nesusim, tasler mi uz dva roky nespravil snury, tak kupene lezia v komode, tak susim vo vnutri...

ja sa tiez bojim krizy, som myslela, ze az tak nas to nechyti, mm tiez nemozu prepustit, ale moze mat menej zakaziek a mozu mu neplatit, co uz sa aj deje 😝 😖

leni, tak neviem, kde je chyba, ale ja mam v diari utorok 24.marca 😕 a berem aj ivku jasne, len sa musime dohodnut, ze: teda ideme bez deti a ci nejdeme radsej v sobotu, ze by som malu nechala u nasich, lebo aj tasler chce ist 😉

my sme mali v noci poplach, gretka o 12 plac ako hrom, a len do obyvacky chcela ist, tak som ju zobrala do spalne, ale plakala dalej, potom parkrat poprdkala, vypila mlieko a spala do rana 😕 a o 3 sa nam na vysielacky napojili daki neviem kto, asi taxikari alebo kamionisti, tak mi vysielali somariny 🙄 som bola leniva, ist prepnut kanal, tak som len zaniesla muzovi do obyvky vysielacku, on sa este hral na wii 😅

leni, dnes som sa v ramci obednajsieho ozdravneho spanku hrala na wii littlest pet shop, aby som vedela verci povedat 😅 to bola moja vyhovorka, tasler na mna kukal a sa uj.bkaval 😀

mimi.k
11. mar 2009

Baily, no veď ani ja neviem, či nám to vyjde hneď, ale rozhodnutie musím urobiť najlepšie teraz, lebo ak nebude sušička, skryjeme len práčku pod kotol (to máme taký vymurovaný výklenok). Ak sušička bude, musíme to vymyslieť inak.
A kam do PL idete? Naši boli v sobotu a boli strašne spokojní. Segrovci tam idú kúpiť nové auto, dnes zaplatili zálohu. 😉

mimi.k
11. mar 2009

Jaj, a že sa tam teraz obzvlášť oplatí kvôli tomu ich kurzu...

baileysa
11. mar 2009

mimi, asi do zywca, len ak aj pre dospelakov oblecko, tak to chodime do bielsko bialy... v zywca najradsej kupujem topanky 🙂

mimi, ja by som si to vymyslela aj na tu susicku, sice teraz viac premyslania, ale potom jednoduchsie 😉

baileysa
11. mar 2009

a ake auto kupuju segrovci? a kde? zo za asi chodite inde, vsak?

baileysa
11. mar 2009

mimi, a uzi si to v sobotu 😵 ja sa strasne rada stretavam so spoluziakmi 😵

zuzi, ty uz nie si snazilka??? 😕

a este bilushky sa chcem stale nieco opytat, ale zas som zabudla co 🙄

mimi.k
11. mar 2009

Baily, boli v Tešíne a potom aj v Bialsku. Budú mať Kiu Sportage. 😉

baileysa
11. mar 2009

ret, kedy mas termin? ci este nemas presny, iba ti schvalili dalsi?

katika1
11. mar 2009

mimi aj my máme vymurovaný výklenok na kotol a pod ním práčku aj sušičku 🙂

sonja2
11. mar 2009

Ahojte , potrebujem pomoc , malá mi spadla z postele na chrbátik , bola zabalená v paploniku, a začala hrozne plakať , len neviem či sa tak zlakla alebo udrela 😢 , Teraz spinká... 4o mám robiť utekať na pohotovosť ??? 😢

baileysa
11. mar 2009

sonja a kolko po tom pade ti zaspala? ten cas medzi tym bola "normalna"? alebo sa ti nieco nezdalo na nej?

baileysa
11. mar 2009

ja by som ju pozorovala, ci je "normalna", teda taka ako inokedy, hlavne ci nezvracia alebo jej oci nejako nezabiehaju...

sonja2
11. mar 2009

Vieš , ona sa ukladala už dlhšie , takže bola malátna aj predtým , hneď potom ako prestala plakať zaspala ...

baileysa
11. mar 2009

tak ju iba kontroluj, ze ako spi... a keby sa ti daco nezdalo, tak skus zavolat na pohotovost, ze co ti povedia..

lenkamt
11. mar 2009

Bailey - tak teraz som celá mimo, že o čo mi vlastne šlo, lebo áno utorok je 24 😀 😀 😀 mne je jedno kedy ak pôjdeme len my štyria tak úúúúplne super 😀 Bilu bude zas závidieť 😀
takže môže byť aj sobota, to je myslím 21 😀 😀 😀

Sonja - 😢 dúfam , že je malá v poriadku a to spinkanie má len z počasia....

Mimi - tak si to uži 😉 hnusne závidím, lebo ja mám ísť v sobotu s ivkou a spol, ale stále soplím , takže asi nepôjdem.

Peti - hnusne závidím aj tebe ten wellnes 😀 ale nie, jasné že ti to prajem 🙂

no a nakoniec všetkým čo majú sušičky hnusne závidím tiež 😀

baileysa
11. mar 2009

zavistlivcek 😀 😀
tak my sa dohodneme a budem ta informovat, my urcite nemozme tu sobotu 21, to sme na wellness v tatrach (zavidis??? 😀 ), ten tyzden po tom, by tu uz mala byt svagrinka, tak musime rodinne zasadnut a dam ti vediet 😉

maji, mna este napadlo, ze u nas jedny znami mali salmonelu so sunaru 😔 tak nemohlo to byt susene mlieko? 😕

lenkamt
11. mar 2009

závidím 😀
ten týždeň po tom je už neskoro 😅

zuzana76
autor
11. mar 2009

baily, teraz to nechavame tak na volno, to snazilkovanie. Mame ist do spanielska v lete a sestra chce aby sme tam zostali mesiac a na to by som si ako tehotna netrufla, tak to asi nechame az na ten august, v juli by sme mali byt v spanielsku a od augusta potom by sme isli na vec 😉

baileysa
11. mar 2009

leni, tak ten utorok 24, plati 🙂
takze sa mozme vrhnut na to organizacne, ze ako a kedy sa stretneme kde 😅 od miesta stretnutia pojdeme nasim autom, ja sa pokusim dohodnut s maminkou, nech si vezme dovolenku, takze by sme po ceste este vyhodili gretku u nasich, takze sa mozme bud stretnut u nasich, alebo v rk 😉 alebo nejaky iny napad 😕

zuzi, jaaaaaj, ja som musela odvolat zubarku na zajtra, lebo este som kaslos, tak mam do aprila zase dovod 😅 potom by mi to vyslo rodit na december/januar a to sa mi moc nepozdava, tak asi tiez pockame, aj ked to su len take smiesne dovody, sa tvarim, ze sa nam podari na prvkrat 😅

maji4
11. mar 2009

Ahojte

Peti užite si to 😉 😉

bai asi nie lebo vraj táto čo má Lili je z vajíčka alebo mäsa ☹

lenkamt
11. mar 2009

no a to je kde u vašich??? môžme tam nechať auto? 😉 a dvojičky??? 😀 ale nie, ocko si vybavil voľno, kvôli tomu som potrebovala presne dátum 😅

baileysa
11. mar 2009

maji, aha ☹ to takto vedia povedat, ze z coho pochadza? 😕 drzim palce, nech to dobre dopadne... tie vytery to nie je narocna procedura, nie?

zuzana76
autor
11. mar 2009

baily, jasne ze smiesne dovody, ja sa tomu nebranim, ale teraz sa nam 2 cykly nepodarilo, sice neviem ci sme isli akurat cez plodne dni, nesledovala som teplotu, ani nic, tak marec nechame asi plavat, tiez sa mi velmi nepozdava rodit v zime, brrrrr 😀 ale v konecnom dosledku je to uplneeee jedno kedy

zuzana76
autor
11. mar 2009

a tiez by som si mala dat do poriadku zubadla, tak nech som v poriadku a uvidi sa

baileysa
11. mar 2009

leni, nechaj aj dvojicky, nech si stara mama uzije 😀 😀 😀 ale nie, ved este ani neviem, ci tam bude moct ostat gretka 😨

lenkamt
11. mar 2009

mám deti závislé na mundisale, hneď ako ľahnú do postieľky tak vyberú cumeľ otvoria papuľku a ukazujú na ňu prštekom 😀 horšie je že to robia až kým nezaspia 😀 a Lucka v noci zo spania pýtala mňammňam 😅

baileysa
11. mar 2009

zuzi, tiez si hovorim, ze nakoniec budem stastna, ked to bude kedykolvek 😉 a nie si tu ratam mesiace ze kedy ano a kedy nie 😅