• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
no tak toto asi nejde, ale v tomto linku:
http://www.hotelmaj.sk/pobyty/vikendove-pobyty/detail-pobytu/rodinny-vikend/
si všimnite ešte všetky tie pozornosti zdarma v cene 125e :confused:
10. feb 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink: :wink:

Rt a Lucka ti už spí sama v izbičke??a je v postielke alebo na posteli?? :astonished:
10. feb 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby Lilianke ten kašel a ani sople vôbec neustupujú :frowning2: :frowning2: stále je zachrýpnutá :frowning2: :frowning2: zajtra alebo v piatok by som mala isť na kontrolu :frowning2: :frowning2:
10. feb 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji - :frowning2: skúšala si ten solmucol sáčky, podľa mňa geniálne na rozpúšťanie hlienov :wink:
10. feb 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni neskušala lebo bere ten fenorin na hlieny na kašel .ale poviem mužovi nech mi ich kupi lebo to fakt už neni normálne :unamused:
10. feb 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ten máj je super :slight_smile: a veeeela pozorností veru :confused:

a maji :pensive:
10. feb 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky tam v to maji je aj dieťa do 12 rokov.. kebyže vezmem 13 ročné - zistia to? Pýtajú si rodný list, alebo dačo také? :confused:
10. feb 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to neviem :sweat_smile: ale ja by som to mala fest lacné aj Verča zadara aj dvojičky zadara :confused: tie 3noci tam vychádzajú nejakých 190 :zipper_mouth: som strááááááááááášne nadšená.

takže odkaz pre Niku, neboj synátor nezdrhne môže ísť hrať bowling alebo mu požičiame knihy v knižnici :grinning:
10. feb 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji tak ot ma mrzi.. ale solmucol je fakt asi najlepsi. Inac nam sa velmi osvedcil aj Helelix na kasel , alebo Bronchipret sa to tusim vola, to je vytazok z brectana a velmi dobre
10. feb 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati ak sa ti chce, tak tam pošli mail nech nám spravia ponuku pre 5rodín na veľkú noc - piatok-pondelok to je 4dni/3noci :wink:

1. rodina - 2xdospelý 1xdieťa do 12rokov 2x dieťa do 3rokov
2. rodina - 2xdospelý 1xdieťa do 12rokov 1x dieťa do 3rokov
3. rodina - 2xdospelý 1xdieťa do 16rokov 1x dieťa do 3rokov
4. rodina- 2xdospelý 1xdieťa do 3rokov
5. rodina- 2xdospelý 1xdieťa do 3rokov
10. feb 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok leni, napíšem im
10. feb 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si spraviť ovocný šalátik, kým prídu ostatné, aj keď s Bilu moc nerátam, tá bude dospávať včerajšiu opicu :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napísala som.
10. feb 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale fakt dobré ceny - najma pre Lenkovcov :dizzy_face:

a keby sa mi prepieklo to 13 ričné dieťa tak mam ideaaalnu au-pair :sweat_smile: :grinning:
10. feb 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

v prvom rade pre nás SUPER penzion Adam aj hotel Máj - súhlas , rozhodla som sa byť odteraz bezproblémová :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dnes boli v dvoch škôlkach a zajtra ideme ešte do jednej a potom sa už len rozhodnúť

maji Vaneska je tiež zachrípnutá a pokašlieva , Mudr. mi vravela že teraz je takých detí plná nitra že bez teploty bez soplíkov "len" toto
10. feb 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slávka - ty si naše slniečko :dizzy_face:

a čo jej máš nato dať??? aspoň kalciový sirup?

kde ste všecky???? keď nepíšem tak iba žerem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dnes výtvarka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: baby ani zaspať nemohli :sweat_smile: a Verča stratila spodok z plaviek :grinning: sila :sweat_smile:
10. feb 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Leni ziadam od teba ospravedlnenie, ze lezim s opicou, my sme uz boli cvicit a potom v Tescu.

Ja som nekonfliktna od vcera, ak ste si nevsimli.
Maj sa mi paci velmi, viac ako Magnolia, ja tiez suhlasim.
10. feb 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji, tak chod zajtra na kontrolu, co ti povie, lebo aj tie ATB by jej uz mali zabrat a ked pises, ze jej to stale neprechadza :frowning2: No a vzdy sa ta zabudnem opytat, ci jej davas ten sprejik na astmu, co vam kazala, alebo ako to dopadlo nakoniec.
10. feb 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bilu - verejne sa ti ospravedlňujem, si už prvá liga, keď po takom večere ako včera zvládaš cvičiť aj tesco :grinning: :grinning: :grinning:

NIka - ???????????????????????? tak sme štyri za máj, čo ty nato???
a kto sa ešte prida??????????????? fakt dobrá cena, blava to má blízko, tak šupky hupky :grinning:
10. feb 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano dávam kalciový sirup, ale ten je u nás už bežný liek keďže malá má v kuse hlasivky chytené , to má asi z toho kriku čo v kuse predvádza :grinning:
10. feb 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2x mi to neodoslalo.
A take dlhe :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
10. feb 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz neviem, co som chcela :rolling_eyes:
Jaaaaaaaj, ze ospravedlnenie sa prijima :grinning: :grinning: :grinning:

A ze v Maji maju najskor ze babysitting ako pozornost a potom to maju aj v sluzbach za priplatok, tak ked sa dohodneme, ze tam pojdeme, tak zistime, co si predstavuju pod tymto pojmom a kolko sa za to plati.
Plus sa mi tam pacia bycikle v cene, sice mozno este bude zima, ale niekedy sa uz na Velku noc da v pohode bikovat, uvidime :slight_smile:
10. feb 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Biluš hej dávam stále každý večer vrak dlhodobo to máme brať...ale v marci ideme na kontrolu tak som zvedavá ako ďalej :unamused:
10. feb 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...bicykle je asi spravne, ze?
10. feb 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To kam este chodite k lekarke s tymto, k nam do Biskupic?
10. feb 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slavi ale ona už mala byť dávno fit keďže od štvrtka berieme ATB :unamused: :unamused: :frowning2: :frowning2:
10. feb 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz som to poslala muzovi a povedal, ze sa mu to paci-myslim Maj, tak uz to prosim vas nemente, lebo si ma prestane vazit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Vcera sme sa totiz lucili s tym, ze ideme do Myta, alebo do Magnolie :grinning:
10. feb 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biluš nie s tým chodíme na alergologiu to alergologiča kázala...do biskupic chavala bohu už nemusíme na nič... :sunglasses:
10. feb 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vy ste v Biskupiciach boli tiez na gastro, ze?
Mas komplet celu Blavu pokrytu-do Dubravky cvicit az po Biskupice, tiez sa riadne nabehas tou MHD-ckou.
10. feb 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok