Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lejla77
12. mar 2009

hej, to som bola ja 🙂 Ja som ta zdravila ze "Dobre ranko" 😀 😀 😀 Az potom som si vsimla Timku - a bola som taka rozbehnuta, ze kym som sa spamätala, tak som bola prec. 😀

peta28
12. mar 2009

no tak ale aspon konecne sme sa stretli, vzdy si mala stastie len na mojho muza 😀

lejla77
12. mar 2009

Hej, tvojho muza som stretla cca 4 x. 😀
Vies o tom, ze ta Monika (ucitelka) teraz nebude chodit do jasli? Jej mala ma kiahne. A ze to ju tam mala asi hodinu. Ona chodi niekde inde do skolky.

peta28
12. mar 2009

A ktora je to ta Monika??
Taka tmava? Ved ta mi vcera malu odovzdavala. Akurat mi hovorila ze aka je mala divna uz dva dni, ze stale len polihava, ze si lahne na lavicku, na zem a nie jetaka vesela ako inokedy + to kakanie, nervozna je.. tak to su tie nestastne zuby, lebo celu pasticku si napcha do ust a ked sa jej pytam kde ma bobo tak stale ukazuje na to iste miesto v puse. Dnes sa mi zdalo ze prava trojka sa jej uz prerezava pomaly.

lejla77
12. mar 2009

Ano, to je ona - mne vcera hovorila, ze dnes uz nepride, ze jej mala ma kiahne.

mishelin
12. mar 2009

caute baby,od rana s aserkam stymi vizitkami uz mi to ide na nervy,navrhjem navrhujem ale nejak sa neviem trafit do toho spravneho imidzu 😝 😒 pockam na muza nechc si sam vyberie co tam chce mat aky obrazok a tak..no a nejake logo chce,a to sa mam knemu ako dostat?skade ho vezmem? 😅

no idem uz aj daco varit a riadit,bo od rana 7.20 sedim pri tom 😝 a este mi je ktomu dnes zle ako psovi 😝 😔 🙄

tak caute zatial

baileysa
12. mar 2009

ahojte,

leni, tak to skusime spravit tak, aby ste boli do 7 doma 😉 aj ked vravim, nam sa to este nepodarilo 😅 a uz som si vybavila mamču, tak horsa na vylet 😵 mozno im kupime rovnake jarne topanky abudu ako trojicky 😵

mish, tak to ma mrzi, ze mas tky blby den 😔 moja segra vyraba aj loga a viem, ze to je na dlho 😔 ved ale tam mu nemozes dat hocijake logo, ale bud jeho logo alebo firmy pre ktoru robi, nie?

baby, ste podarene s tou branickou 😀 ze dobry den a dobre ranko 😀

baileysa
12. mar 2009

dakujem za odpovede na kakanie, aj ked to pre mna znamena, ze este stale kakame malo 😔

a uz dlhsie vam chcem napisat, ze mame s gretkou nacvicene tu zdvihacku z filmu dirt dancing, co vo vode trenovali, ja si sadnem na zem, poviem gretke dirty dancing, ona sa ku mne rozbehne, ja ju zdvihnem do vysky, ona na mne potom visi taka prehnuta, a ked jej poviem, vystri sa, tak hodi taku pozu, ako ta herecka v tom filme 😵 😀

lenkamt
12. mar 2009

baby mne normálne sedačka púšťa látku, tam kde čistím sa pomaly robia diery 😝 ja viem že má 8rokov sviňa, ale ešte rok mohla vydržať 😠 😅

Bailey - no moja ja nakupujem rýchlo, čo sa mi páči beriem a idem het, zoberiem si asi málo peňazí 😀

baileysa
12. mar 2009

leni, tak daj na nu na ten rok nejaky prehoz 😉 mne sa to sice moc nepaci, ale na ten rok by to mohlo zachranit situaciu 😉

tak to je super, ja uz tiez tak nakupujem, len ide aj tasler a ten bude vymyslat 😉 😀 😀 😀 😀

mimi.k
12. mar 2009

Ahojte,
idem sa trochu posťažovať. Tak máme pokazený kotol už od nedele, ale na striedačku ide a nejde, takže ako-tak fungujeme. No a dnes ho mali prísť opraviť ráno...tak čakám doma, ani von sme nešli a oni teraz volali mm, že prídu o jednej. Čiže akurát v čase, keď spáva. A budú tu vŕtať, montovať termostat a neviem čo ešte. Takže dnes bude asi bez spánku...neviem, ako to s ním vydržím...a včera som si vyupratovala, lebo mm keď tu bol sám, tak nič moc poriadok, no a dnes mi to tu zasa zasvinia. Akože som mohla včera radšej celý deň sedieť s vyloženými nohami 🙄

Dnes som uvarila len zeleninové-hubové rizoto, postrúham syr a k tomu dám cviklu. Adamkovi to isté, len bez húb. Už jednu várku "zjedol", ale teda, keby ste videli tú spúšť...vôbec som netušila, koľko zrniečok ryže som mu dala...jednoducho upratovanie mi trvalo dlhšie ako celé varenie obeda 😅 .

Takže tak...krásny deň. 🙂

lenkamt
12. mar 2009

no to chcem vidieť ako dlho by tam ten prehoz vydržal 😀 malé všetko na zem a váľať sa a skrývať pod to, no nehrozí 😝 som nasratááááááááááááá, všetko sa serie 😔 😠 😝

peta28
12. mar 2009

jaj Mimi to vie nastvat.. ja som takto cakala na opravara pracky od rana a prisiel az o 17.00 a to som bola s malou cely den doma a na nervyyyyyyy. A tiez nechal brajgel ako neviem co, pochodil nam v zablatenych topankach celu kupelnu, tak som drhla vsetko a este si aj spinavy sveter hodil na nase osusky.

Leni nedrhni to.. bude este horsie. ja uz som rezignovala na popisane steny, stol, vsetko. Neriesim, zblaznila by som sa. Ved to raz skonci.

Bai ako kasel? Uz lepsie? To moze byt zlate ako tancite s Gretkou 😉

A ja nemusim ist ani do Polska na boty a aha aky som mala ulovok dnes:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3973301

lenkamt
12. mar 2009

Mimi - 😖 , aj my sme mali dnes rizoto, tiež som 20min zbierala po zemi ryžu, na konci lyžičky odhodili a vyberali len kukuricu a hrášok 😀

Peti - krásne 🙂 aj tie bodkované, ale ozaj iba ku tým šatám a to si nemôžme dovoliť 😅 robila som prieskum vecí, tak mikiny a bundy sú nám dobré ešte z jesene - som rada, ibaže je všetko ružové, takže aj topánky musia byť buď ružové alebo také aby nekričali 😖

peta28
12. mar 2009

My mame nastasite vela veci aj cervenych, ved uvidim ktore budu, este mi neodpisali ani na jedny. Ja som strasne vdacna za tento vynalez internetoveho nakupovania, lebo ja absolutne nemam cas chodit nakupovat po odchodoch a ani sa mi nechce.

lenkamt
12. mar 2009

ja som tiež kedysi objednávala len cez net, ibaže teraz je to ťažšie , keď potrebujem veci dvojmo 😝

ale strašne sa teším na výlet do poľska, lebo 1. vypadnem na celý deň z domu 2. budem s Bailey 😀 len sa neviem rozhodnúť čo je lepšejšie 😀

baileysa
12. mar 2009

mimi 😖 nam sa to tiez vzdy tak stalo, ze povedali, ze rano dojdu a dosli v lespom pripade na obed 🙄 a najlepsi boli kuchyniari, som bola tyzden pred porodom, slubili sa rano na 7, tak som vstavala o 6, aby som sa umyla, sme nemali este dvere vtedy, vlastne aj tie nam vtedy robili, o siedmej nic, o osmej nic, o pol 9 sme im uz volali, ze co, a ani v klude, ze tak teda si to idu nalozit a pridu, ze oni cakali, ze im zavolame, ze rodim, tak sa ani nechystali 😨 chapete to???? 😨 🙄 🙄 🙄
mimi, drzim palce, nech ti to moc nezadrbka... a snad adamko si chvilku aspon pospi, mozno ten opravar bude meskat a adamko sa pekne vyspi 😉 sice ked som niekedy ratala s tym, ze dojde niekto neskor, ze vsetci chodia neskor, tak just dosiel nacas 😅

peta, pekne tie lakovky 😉
a moj kasel kusok lepsie, klop klop klop, na toto vykasliavanie sa mi zda ten mucosolvan dobry 😕

lejla77
12. mar 2009

kocky, do kedy maju deti nosit topanky s klenbou?

lejla77
12. mar 2009

peta:
inac, ked sa tak nudis v praci, mohla by si pozriet aj nieco chalanske c. 24 😀 😀 😀

baileysa
12. mar 2009

lenka, co by ti pomohlo rozhodnut sa?? 😀 😀 😀

a kde je ada??? sa relaxuje u rodicov?? 😕

lejla, neviem presne, sak sa tu na mk dozvieme vsetko 😅

lenkamt
12. mar 2009

krémeš??? 😀

Aďa je neviem kde, lebo aj o zvera sa jej musím furt starať 😀

klenba - Verči som kupovla do 3rokov, ona mala topánky s klenbou na nohách furt okrem spania - aj tak sme chodili na cvičenia kvôli plochým nohám, kočky sú bez klenby a nôžky majú pekné - ja neviem ale mne sa páči teória nepreháňať s klenbou, lebo nožička zlenivie a bez topánkovej klenby bude plochá 😖
dosť dlhé a aj tak asi neviete dokedy, že? 😀

baileysa
12. mar 2009

boze, ten kremes som len tak nadhodila, teraz sa ho budem musiet naucit piect 😅 😀 alebo kupim 4ks 😉 😀
klneba - suhlasim s lenkou 🙂

peta28
12. mar 2009

Lejla nenusim, len kona mam dole na liste a obcas mrknem ci nieco nove nedali na bazar co hladam, ale pani mi odpisala ze ich nemaju, tak nechapem ked som bola prvy zaujemca a nahodila ich tam dnes rano.. takze smola

lenkamt
12. mar 2009

za súhlas sa teším viac z tvojej prítomnosti ako z toho že vypadnem z domu 😀 krémeš aj tak nemám až tak rada, to skôr kávové zrno 😀

maji4
12. mar 2009

Ahojte 🙂

My noc otras každú chvílku sa budila neviem čo jej bolo a ráno už o 6-tej čvirikala ☹ ☹

Lenka ešte vydrž s tou sedačkou a potom si niečo kúpite čo vám vydrží podstatne dlhšie ako keď sú deti celkom maličké 😉 😉

Mish neboj to s tými vizitkami zvládneš 😉

maji4
12. mar 2009

Peti a Lejla to s tými kiahnami vám nezávidím.... ☹ ☹ dúfam ,že to vaše ratolesti nedostanú... 😔

mimi.k
12. mar 2009

Vďaka za podporu 😉 urobila som si radosť a napriek rizotu som pozvala Adamka aj seba do Lacinky na palacinky. Už sme sa aj vrátili a túžobne očakávam kotlovú návštevu. 😀
Chcem sa s nimi dohodnúť, nech najskôr vŕtajú, a potom ho skúsim uložiť...teda ak sa to tak vôbec dá.

mimi.k
12. mar 2009

Jaj a Baily, dirty dancing je super 😉 😎

lenkamt
12. mar 2009

Lenka sa mi budí, tak si idem k nim ľahnúť 😅

Mimi - dúfam že to dobre dopadne 😉

lejla77
12. mar 2009

mimi:
ja by som na tvojom mieste necakala a ulozila ho. Takito robosi vecne meskaju. 😖 Tiez mam skusenosti s obhananim.