Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
11. feb 2010

no tak sorry 😀

nika07
11. feb 2010

leni asi to tak aj bude, a môj pubiš sa bude cítiť dospelo 😀 😀 😀

bilushka
11. feb 2010

Uz si tam pisala iba za vas?
Tak potom nic uz.

A kto teda ide-vy, my, Slavkovci a Nikovci?

Preco sa mala Katka nahnevat?

Ta starostlivost ako pises ty kludne moze byt v mojom pripade, lebo Juraj ze ked nemame bicykle v cene, tak ze on si tam zoberie svoj a ze si bude robit vylety...tak teraz neviem, ci mu mam povedat, nech zoberie aj moj a budeme vyletit vsetci, alebo on s malym alebo len on 😅
Mne je za Piestanmi najviac smutno za Jump bandom 😀 😀 😀

nika07
11. feb 2010

a ktorý apartmán si si objednala

bilushka
11. feb 2010

Nika, vy idete urcite, hej?

nika07
11. feb 2010

do včerajšieho večera ano 😀

lenkamt
11. feb 2010

Bilu - hej za mňa, však skús zavolať a poved že aj ja ku vám patrím, ja len budem rada, keď to zorganizuje niekto mimo mňa 😀

Nika - nenapísala som im aký ešte , však nech mi odpíšu že čo.

obedy ideme ako riešiť??? doobjednáme na miestie či reštika?

nika07
11. feb 2010

baby koľko pýtate poštovné ked niečo posielate 😖

lenkamt
11. feb 2010

ja si myslím že ešte bude 1apríla kosa 😅 na bicyklovanie, myslím 😕

nika07
11. feb 2010

uvidíme ako to bude cele fungovať,

len ja sa hrozím toho, že moje dieťa nebude chcieť cez deň už spávať

nika07
11. feb 2010

u nás bicykel nehrozí, iba ak ja sama 😀

mm na to nedostanem 😒

lenkamt
11. feb 2010

NIka - podľa taríf SP - pozri na stránke, či balík či list, či doporučenie, či poistené a tak 😉

lenkamt
11. feb 2010

ok, sme hore, idem im dať jesť, zmyjem si vlasy a ideme do mc 😵

Bilu skús to vybaviť, ak nie napíšeme každá sama - zas som bola zbytočne akčná 😅

čaute večer 🙂

bilushka
11. feb 2010

no uz som tam volala-aky zlaty ujo 😵
tak zlavu nam nedaju, ze ten balicek je uz zvyhodnena suma.
a ze Vičanová uz bola akcna a objednala si to dopredu 😀
ale ja som povedala, ze patrime k tej Vičanovej, dufam, ze myslel Lenku 😅

Slavka, Nika-tak sa vyjadrite, ci chcete objednavku kazdy zvlast, alebo ako...
Mozem to objednat uz nam trom spolu, ze jemu je lepsie, ked to ma pisomne, potom mi odpovie a rezervuje to s tym, ze platit dopredu sa nemusi, ale moze-ako chceme my.

nika07
11. feb 2010

bilu pozerám , že Matej ml, tam bude mať hárem 😀

bilushka
11. feb 2010

My uz na Velku noc pravidelne bicyklujeme, ale teda u nas na nizine a nie v tych horach, kam mierime teraz...
Ja ked som sa na velku noc pred 3 rokmi vydavala, tak ja v satach na ramienka a vsetci v kratkych rukavoch, ale to uz bolo extremne teplo, ja dufam, ze aj tento rok to bude taky skok, ze zo zimnych bund do triciek 🙂

Jaj a este strava-staci ked nahlasime dopredu ako chceme stravu len na prvy den, teda na ten piatok a potom si uz mozeme dohlasit na mieste, ako sa budeme u nich stravovat-ci len ranajky, alebo plna penzia...

bilushka
11. feb 2010

Ano ano Nika, my budeme mat bohatu nadielku na velkonocny pondelok 😵
Len aby to moji chlapci stihali obrobit tolko zien naraz 😀 😀 😀

bilushka
11. feb 2010

Ci ty si myslela svojho Mateja? Teraz nechapem 😕

nika07
11. feb 2010

idem kuknúť ešte raz to ubytko

peta28
11. feb 2010

Bilu pre masku idem azzajtra, v tej cene je pozicanie aj parochne a aj nosa. Tie vlasy su v podstata taka sasovska capica, ktoru som melaje kupila na hranie

peta28
11. feb 2010

Leni ty by si si mala kupit tieto aby si pasovala k muzovi

http://www.topankovo.sk/index.php/katalog-damsk...

baileysa
11. feb 2010

ahojte,

normálne kovbojka s tým stretkom, nechcete oživiť tému stretko augustoviek, nech máte všetky zmeny pokope???))))))

my sa mame ok, najprv sa ja pochválim, že mi včera došli oponentske posudky, všetci traja má odporucili pripustiť k obhajobe, tak som happy som ani nedufala... až na to, že obhajoba za dva týždne a mám sinpripravit nejakú prezentáciu...

okrem toho ma dojala socialka spolu s katolickou uni, a neuznaju mi materskú za január, takze fasa...

Moje baby sú zlate, gretka je taká posmutnejsia teraz, už si aj pofnukala kvôli zinke, ale sprava sa k nej pekne, včera jej sama od seba dala pusu na dobrú noc...)) len sa jej musím viac venovať, našťastie zinka zatiaľ veľa spí, tak sa to dá... a som myslela, že gretke budem vyrábať program, že bude chodiť s ockom a starkymi von, ale ona nechce s nikým nikam ísť, chce byt so mnou doma, co predtým nebol problém, sak pri mojej dizertacke chodila kamkolvek úplne v pohode...

letush, držím palce, nech sa tlak upraví, však v tehu všelijaké hodnoty kadecoho skacu... tfuj tfuj tfuj nech sa ti to upraví

zuzi, podľa mna je to v poho, však tam stačí milimeter a už sú tie hodnoty úplne iné... Mohlo sa bábätko trochu natocit alebo to ten dr zle odmeral... Mne gretku hovorili, že má zlý pomer hlava a stehenna kosť, som sa bala, a aká je krásna, len majú tie moje deti všetky veľké hlavy po ockovi, za čo mu vždy pri pôrode ďakujem

mmem gretka vypluje jedlo iba keď je horúce inak nemá take tendencie, a tiež malo papa, ale za to chudá nie je...

nika07
11. feb 2010

Tvojho 😀

ale v baliku je polpenzia, nie

bilushka
11. feb 2010

Velke hlavy po otcovi 😀 😀 😀 😀 😀
Super Bailey, ze sa vam dari a Gretka chce byt pri tebe, aby nebola o nic ukratena, ze?
Popis nam uz porod, ak mas chvilku cas 😉

bilushka
11. feb 2010

Ano, Nika ranajky aj vecera uz su v cene, len ked prideme sa ubytovat rovno v case obeda, ci budeme chciet aj obed, alebo pockame do vecere, to chce vediet...

nika07
11. feb 2010

aha, 😅

bilushka
11. feb 2010

Mam tam napisat, ze chces ten apartman, ci si to vybavis sama?

peta28
11. feb 2010

Super Bai ze je vsetko v poriadku a baby sa maju fajn.. Gretuska si urcite rychlo zvykne na Zinusku. A ze velke hlavy 😀

baileysa
11. feb 2010

gretka chce byt pri mne, lebo podľa mna som jej teraz vzacna, keď vidí, že už nie som len pre ňu... Plus je to veľká zmena pre ňu... ale zvláda to statočne...

skúsim pôrod, gretka spí, zinka tiež, len už sa začína mrvit, tak uvidíme kolko stihnem...

tak v pondelok som bola u dr., spravil mi ten hamiltonov hmat- oddelenie vaku blan od krcka, tak odvtedy má už všetko bolelo, v utorok som mala od rana bolesti, ale nepravidelne a slabé, ale kedže som chcela ísť do stiavnice tak sme radšej šli skôr, lebo som nevedela, ako sa to rozbehne, tak som dala gretku spať na obed a my sme vyrazili, celu cestu som mala bolesti každých 10 minút, tak sme tam došli , že tretí v poradí, nakoniec som porodila prvá a trvalo to celu noc... ja som nechcela žiadne urychlovaky , takze sme furt čakali, že sa to samo rozbehne, na nevolu sestricky a dr, ktoré tak chudatka celu nočnú strávili s nami namiesto oddychu, ale boli super... bolesti som mala take hrozne až na konci, brala som homeopatika, tak si myslím, že kvôli tomu som sa pootvarala be vyraznejsich bolesti... mala bola von na 3 krát, tak super... Lebo ešte pól hodku predtým som mala kontrakcie nepravidelne a slabé, sestricka že to neporodim, kým jej konci zmena, ale som sa potom postavila, že africke ženy rodia v stojí a do 15 minút bola mala von... pupocnik mala omotany okolo krku a rucky...

retaux
11. feb 2010

Ahojte!
Peti: Timka je zlatučká 😉 Bude z nej super šaško.

Letu: Lucka sa tiež vyhádže z iných plienok ako z Pampersiek. Takže ja tiež kupujem len tie. Zaujímavé je, že keď bola malé mimino, tak sa nevyhádzala, až keď bola staršia 😒
Ten sprej sa volá Folsalvin spray. 😉
A my máme plienky už len na noc. Poobede, keď spí, tak sa nikdy nepociká, ale v noci áno, lebo ráno má plienku nacikanú. Ale už by som ju aj v noci začala odúčať, keby som ju teraz nepresunula do veľkej postele. Nechcem jej spôsobiť 2 šoky naraz. 😅