Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
11. feb 2010

ja idem spať 😔

dobrú noc 😔

bilushka
11. feb 2010

Kati, podla mna si mohla tu horku slinu prehltnut a nie tu take pisat, myslim, ze sme sa snazili vsetky o kompromis, ale ked tvoja jedina poziadavka boli stale Dudince, tak si nam moc priestoru na vyjednavanie nedala...
Neviem co ste si pisali s Lenkou v IP, ale ak ti ide iba o cenu ako pises, tak sa mi zda potom tvoja volba ako nelogicka, lebo nakoniec sme vybrali najlacnejsiu 😉
A ak vam to financne nevyda, no tak boze, to sa stava, napisem to ale prosim ta neutoc na nas ake sme rozozrate, ze sa chceme na stretkach saunovat a nic nam nie je dobre 😔

Maji, tak to mi je luto, ze mate dalsie ATB, snad uz tie zaberu 😉
Neviem, co by som robila v tvojom mieste, ale ved skusit dat prihlasku mozes a do septembra sa rozhodnes, ci ju tam das...

Ja idem zajtra tiez za nasou lekarkou potvrdit prihlasky a uz aj z toho mam nervy 😀
My sme v situacii, ze dieta je pripravene na skolu (aspon myslim) a matka vobec 😀

Nika, ako ti je, odseklo ta? Mne trochu lepsie, idem sa este potit, kym je klud.

bilushka
11. feb 2010

Vičánová a neutoc mi na mojho Bc. Petra, lebo mne bol v telefone strasne sympaticky 🙂
Nika, mne tiez potvrdil rezervaciu, este mu chcem zavolat, ze co ked bude niekto chory, ale asi nic, kedze neplatime nic dopredu...

nika07
12. feb 2010

dobré ránko,

my sme hore od 6,15 😠 a zasa tu sneží, porazí ma 🙄
máme potvrdenú rezerváciu, a budu chcieť zálohu, sa mi zdalo divné ked ujko povedal, že netreba 😀

mishelin
12. feb 2010

ahojte,aj my sme hore od 5.30 🙄 😵 ale nevadi lebo tooto moje miminko je uzasneee.strasne dobrunky keby mu to vydrzalo co najdlhsie..jojooj aj my tu mame snehu 🙄

nika07
12. feb 2010

mish, super, že je Tobiasko taký dobručký 😉

lenkamt
12. feb 2010

ahojte.

tak mne prišla rezervačka 01.25 😕 a na spodok mi napísali že budeme vás kontaktovať o zaplatenie zálohy 😅 takže ja asi nevyzerám dôveryhodne 😀

bola som na krvi kvôli helicobacterovi a že výsledky 3-8týždňov, úžas 😖

a dnes príííííííííííde Verča 😵 😵

nika07
12. feb 2010

leni sa tešíš, som zvedava čo budu robiť baby ked príde 😅

ved aj mne to napísali, a berieš si tiež apt.
čo maš podozrenie, že maš helicobactera

zuzana76
autor
12. feb 2010

ahojte

baby, ved sa kvoli stretku nehadajte, ja sa radsej nehlasim, lebo ktovie co bude do aprila, aby sme to nemuseli zase stornovat.

mish, tak super,ze tobiasko je dobre babatko 😵 , aspon on ta hadam menej vytrapi

lenkamt
12. feb 2010

veď my sa nehádame, len sme rozčarované 😉

Nika - lebo mám stále vyrážky po tvári tak kožná chce vedieť či náhodou nemám 🤐 tiež si berieme apartmán a na Verču sa teším, ale po dvoch hodkách ma to asi prejde 😀

a idemeeeeeeeeeeeee na ten Zakyntos 18.6. 😵 😵 😵

nika07
12. feb 2010

super, potom povieš ako bolo, sa mi ten hotel tiež páčil 😉

peta28
12. feb 2010

Baby dnes v jaslach z 20 deti .. ze 2.. vcera bolo 6 a dnes sa uz 4 odhlasili. Budem musiet pre nu makat, lebo ma ucitelky zozeru.. a ja ze co je tam take ticho a miesta na parkovanie ze som si mohla vyberat.. mala bude zas ako z divichvajec, lebo oni sa im tak krasne venuju a 3 ucitelky na 2 deti. Tak snad ich nechaju aspon pospinkat dlhsie.. uz mi je hned jasne ze vcera namiesto standartnych 21.30 isla spat o 22.30.. celu Ordinaciu so mnou pozerala.. no horor toto dieta.. nespi.. ale aspon papa za 3 deti.. ona zje potciu uz pomaly ako ja. O chvilku sa vyrovname vahou Matejkovi..

No idem volat na ten Urad prace.. vcera mali nestrankovy den

peta28
12. feb 2010

Leni, super ze sa vam podarilo vybrat tu dovolenku 😉

peta28
12. feb 2010

No tak som sa nedovlala ale po dohode s mojim musoz seriem na to, lebo som nasla toto v tej ziadost ze:

Vyhlasujem, že všetky údaje v tejto žiadosti sú pravdivé a každú zmenu, ktorá má vplyv na nárok na príspevok na starostlivosť o dieťa, na jeho výšku a výplatu (najmä zmenu zabezpečovania starostlivosti o dieťa) písomne najneskôr do 8 dní nahlásim platiteľovi podľa § 10 zákona o príspevku na starostlivosť o dieťa. Uvedomujem si, že neprávom prijatú sumu príspevku na starostlivosť o dieťa som povinný(á) vrátiť

takze z toho mi vyplyva ze u mna nenastala taka zmena kedze stale mam podla zakona narok na prispevok.. takze to hlasit nemusim.. ak by som mala Timku v skolke tak narok nemam a to by som musela hlasit .. no tot pravnicke okienko na piatkove rano

letuskah
12. feb 2010

ahojte
Kubko zacal vcera kaslat tak som mu nasadila stoptussin, v noci nespal lebo kaslal a ja som nespala lebo som mala totalne plny nos, nedalo sa mi nijak dychat tak som to o 4 vzdala a supla som si muconasla, co by sa v tehu moc nemalo ale uz sa to nedalo vydrzat, teraz tu posmrkavame a pokaslaivame, zabava, mam zalahnute v usiach, a sme obaja unaveni...

bai super ze vam je dobre, Gretka asi citi ze uz nie si len a len pre nu tak ta nechce pustit z dozoru, drzim palce nech to ostane takto alebo lepsie 😉

idem sa mu venovat lebo je otravny, ale v mojom stave by bol asi kazdy otravny 😝
caute

letuskah
12. feb 2010

peta no vidis, som ti hned vravela kasli na to 😀 aspon mas o papierovacku menej

slavenas
12. feb 2010

ahojte

letu rýchlo sa spolu s Kubkom vyzdravte

peti to vážne toľko detí chorých ? 😨

tiež mám potvrdenú rezerváciu a budú ma kontaktovať o zaplatenie zálohy 😉 😉

slavenas
12. feb 2010

ozaj a dievčatá , vy čo ste vraveli že sa rozhodnete o stretku vtedy ked vyberieme, tak už máme aj rezervačky , tak dúfam že sa niekto pridá.... 🙂 🙂 🙂

peta28
12. feb 2010

Letu tak drzim palce nech ste co najskor fit.. aj si pamatam ked som uz bola tyzdne pred potodom ja som bola taka total chora a nic som nemohla brat a na nadchu len pinosol.. hnusny borovicovy maglajz.. brrr este teraz to citim v nose. Chapete.. vonku 32 stupnov a chora , bez hlasu, dychat som nemohla len som prosila to dieta nech este pocka lebo by som ju nevladala ani vytlacit.. ved Majka si to bude pamatat ked sme chodili spolu na tie poradne do nemocky

lenkamt
12. feb 2010

joj, Letu - to mi je ľúto ☹

Peti - jasné že keď nie je zmena tak nemáš čo zaťažovať chuderky vyťažené zbytočnými papiermi 😀

Slávka - ja sa tak na váš teším že až 😵 😵 😵

ja dúfam že aspoň Mishelin nás príde kuk, kedže ideme k nim do zapadákova 😀

bilushka
12. feb 2010

Ahojte,
baby ja vobec neviem aku mam diagnozu, ale som uz treti den neskutocne unavena, inak nic viac...to by mi ta chripka nejako dlho a tahavo zacinala, nie?

Peti, to je tolko deti chorych, ze ich 18 z 20 chyba? 😨

Teraz zase nechapem, preco mate vsetky platit zalohu, len mne nic nenapisal 😅
Vidim, ze sympatie s Bc. Petrom boli vzajomne a jednoducho mi veri, ze tam prideme aj bez zalohy 😀

lenkamt
12. feb 2010

to si ťa práveže mal poistiť zálohou 😀

a také tie grcacie a kadejaké virozy sa môžu prejaviť aj takto, môj muž keď máme pliagu doma sa naleje slivoviciu /v tvojom prípade gin/ a potom už nevracia ani nehnačkuje len je taký o ničom 😅

bilushka
12. feb 2010

Leni, nemam doma gin, este nebol Valentin 😀

nika07
12. feb 2010

bilu vy možno dostanete ubytko gratis, ked nás ide toľko 😀

mne práve odpísali čo sa týka storno poplatkov a otázka Wifi internet v apartmáne 😀 😀 😀 pre au pair, nech má čo robiť po večeroch 😀

nika07
12. feb 2010

bilu a nie si tehu 😀 😀 😀

lenkamt
12. feb 2010

no však ale si sa naliala v utorok či kedy 😀 to ako dezinfekcia stačí 😀

Nika a čo ti napísali?

bilushka
12. feb 2010

Nika a co ti napisali o tom storne, nechystam sa na poslednu chvilu vycuvat z toho, ale predsa len pri detoch nikdy nevies kedy budu chore...okrem toho, ze Vicenky si to zase odgrcaju tyzden pred odchodom 🙂

slavenas
12. feb 2010

bilu lenže mne odpísala nejaká Raffajová , žiadny Bc . Mne 5 dnovou slabotou , únavou a divným pocitom začínajú grcačky a sr...y 😅 😅

leni 😵 😵 podobne

nika07
12. feb 2010

Dobry den,
stornopoplatky uctujeme len, ak rezervaciu zrusite 1- 2 dni pred nastupom 100% z ceny.

lenkamt
12. feb 2010

Bilu - 3dni pred odchodom 😉 🤐

a určite máš aj ty grcačku ale vdaka ginu negrciaš iba si lenivá 😀

aj mne Raffajová, ja to seriem, mne ten počet detí proste kazí prípadné avantúry 😀